>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

maer 210,7K

maer

Typer A-League
karciarz założyłem temat na 07.03.2019 Czwartek gdyż nie ma info czy konkurs jest kontynuowany a chciałbym podać swój kupon.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hej,
W temacie zwycięzcy poszczególnych dni i hasło &quot;przesłane&quot; oznacza wysłanie maili do admina czy przesłane nagrody na skrill?
Pozdrawiam
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hej,
W temacie zwycięzcy poszczególnych dni i hasło &quot;przesłane&quot; oznacza wysłanie maili do admina czy przesłane nagrody na skrill?
Pozdrawiam
Przesłanie danych do admina, a on to puszcza dalej. Z tego co wiem nagrody mają być wysyłane do 5go każdego miesiąca. Jeśli ktoś nie otrzymał, to poproszę o PW, będziemy wyjaśniać.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ok. 5-go kwietnia powinny zostać wypłacone pieniądze. Czekamy do tego dnia i jeśli ktoś czegoś nie otrzyma, to proszę zgłosić do mnie na PW.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Proszę o cierpliwość. Wysłałem w dniu wczorajszym maila z zapytaniem odnośnie przelewów na Skrill. Jka coś się dowiem, to natychmist będę informował. 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dziś wieczorem maja zostać wykonane przelewy.



Dostałem jeden przelew o kwocie 10 PLN a należy mi się 3 X po 10 PLN. Kiedy otrzymam te 2 zaległe nagrody ?
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Ja na ten moment dostałem 5 z 7 przelewów - brakuje 27.03 i bodajże 17.03 (o ile patrzymy na ostatnie), nie pali mi się, ale trzeba pokombinowac jak ułatwić prace wysyłającemu kaskę :) 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


14.04 br. pojawi się ostatni temat na kupony. Zabawa zostanie zawieszona do momentu wyjaśnienia wszystkich wypłat. Pozdrawiam. 
 
Do góry Bottom