>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Championship 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bristol City 1.60 - Ipswich
Gdy wszystkie oczy zwrócone są dziś na LM, spróbujmy poszukać czegoś w niższej lidze Angielskiej.
Gospodarze nie tak dawno imponowali formą wygrywając siedem! ligowych spotkań z rzędu i dorzucając jeszcze w między czasie dwa zwycięstwa w pucharach. Jednak ostatnio lekki kryzys, 5 spotkań i ledwo jeden remis, no ale od początku. Zaczęło się od meczu pucharowego z Wolves, jakby nie patrzeć drużyną dobrze poczynającą sobie w Premiership, więc nic dziwnego. Potem wyjazdowa porażka z liderem tabeli - Norwich 2:3, kolejna porażka, dość niespodziewana u siebie z Birmingham 1:2, remis na wyjeździe z średniakiem Preston i porażka z wiceliderem Leeds u siebie 0:1. Fakt, nie powala to na kolana, ale dziś w końcu rywal, z którym aż się prosi wygrać. Bristol aktualnie traci tylko punkt do miejsca barażowego w walce o Premiership, natomiast Ipswich zamyka tabele i na 10 kolejek przed końcem, tracą aż 12 punktów do bezpiecznego miejsca, co według mnie jest nie do odrobienia. Zresztą o czym tu mówić, skoro goście w dotychczasowych 36 kolejkach odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa, a ich forma również pozostawia wiele do życzenia - ostatnie zwycięstwo 12 stycznia, od tego czasu 5 porażek i 4 remisy. Na wyjazdach bilans tragiczny 1-4-13 i 11:36 bramkach i choć Bristol u siebie również nie błyszczy, to jednak mają dziś świetną okazję na poprawę swoich statystyk. W listopadzie na terenie Ipswich, Bristol wygrało 3:2, ostatnie 3 mecze tych drużyn na stadionie Bristol to trzy zwycięstwa gospodarzy i dziś powino być podobnie.
Ja osobiście odradzam kolegi typ,kurs jest marny a ryzyko dużo,o gospodarzach kolega napisał sporo,więc ja trochę o gościach,widać u n ich poprawę,2 ostatnie mecze zremisowane w tym ostatni z 4 WBA na wyjezdzie 1-1 gdzie byli równym rywalem dla miejscowych a nawet powiedziałbym że przeważali,więc czemu mają nie powalczyć w dzisiejszym meczu.Moje propozycje na dzis w tym spotkaniu to...
Bristol City
-
Ipswich
Typ-02 +++
Kurs-2.45
Typ 2-Btts +++
Kurs-2.05.
A jak będzie to się okaże po meczu.
żeby to tak zawsze chciało wchodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Spotkanie: Derby - Stoke, 20:45
Typ: X ✅✅
Kurs: 3.1
Bukmacher: fortuna

Nie ma w sumie dużo do pisania. Derby przeciętnie w tym sezonie, dużo wpadek i głupich błędów kończących się utratą punktów. Stoke z kolei solidnie i konsekwentnie w swoim nudnym, drwalowym stylu - do tej pory 11 remisów w delegacji. Do tego szpital w ofensywie Derby i dobra sytuacja kadrowa Stoke. Od dwóch lat powtarzam, że tak długo jak Shawcross i Ince grają w piłkę, tak długo Stoke będzie drużyną remisową. Kurs ciekawy do dubla albo na singla za niską stawkę. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 619

ichimaru

Użytkownik
Bimingham - Miillwall, 20:45 13/03/2019
Typy: HT X @2.00
Under 2.5 @1.62
Bukmacher: Sky

Gospodarze na bezpiecznej pozycji, a Millwal dzieli tylko jeden punkt do strefy relegacji więc będą walczyć aby nie spaść z ligi. Birmingham ostatnio nie w formie. Millwall w ostatnich 5 meczach strzeliło co najmniej jednego gola. Zwykle brami w przypadku obu drużyn padają w drugiej połowie. Wielu bramek się nie spodziewam po tym meczu - jednej, max 2. Jednak zwycięzcę ciężko wytypować. Millwall ma spore szanse i będą walczyć, Birmingham niby lepsza drużyna, ale ostatnio nie są formie. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami obie drużyny dostały po conajmniej 3 żółte kartki! o40+ booking points @2.10 lub o50+ booking points @3.50 - jednak w tym wypadku grubo bym nie grał. Birmingham nałapało sporo kartek na derbach i pewnie będą grali bezpieczniej.
Bukmacherzy oferują wysokie kursy na 1+BTTS/2+BTTS - radziłbym na to uważać, bo tylko jedna drużyna trafiła bramkę w ostatnich 4 H2H ;)
Powodzenia w dzisiejszym typowaniu ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bimingham - Miillwall, 20:45 13/03/2019
Typy: HT X @2.00
Under 2.5 @1.62
Bukmacher: Sky

Gospodarze na bezpiecznej pozycji, a Millwal dzieli tylko jeden punkt do strefy relegacji więc będą walczyć aby nie spaść z ligi. Birmingham ostatnio nie w formie. Millwall w ostatnich 5 meczach strzeliło co najmniej jednego gola. Zwykle brami w przypadku obu drużyn padają w drugiej połowie. Wielu bramek się nie spodziewam po tym meczu - jednej, max 2. Jednak zwycięzcę ciężko wytypować. Millwall ma spore szanse i będą walczyć, Birmingham niby lepsza drużyna, ale ostatnio nie są formie. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami obie drużyny dostały po conajmniej 3 żółte kartki! o40+ booking points @2.10 lub o50+ booking points @3.50 - jednak w tym wypadku grubo bym nie grał. Birmingham nałapało sporo kartek na derbach i pewnie będą grali bezpieczniej.
Bukmacherzy oferują wysokie kursy na 1+BTTS/2+BTTS - radziłbym na to uważać, bo tylko jedna drużyna trafiła bramkę w ostatnich 4 H2H ;)
Powodzenia w dzisiejszym typowaniu ????
Ja tak na szybko,nie zgadzam się z kolegą,uważam że akurat dzisiaj zobaczymy min 3 brameczki,bo jak to w piosence było Nic nie moze wiecznie trwać.....
Dlatego pograłem tak,
Birmingham - Miillwall, 20:45 13/03/2019
Typ-btts
Kurs1.95
Typ-over 2.5
Kurs-2.2
I za 2.85 że gospodarze wygrają 1 połowę,sorki że tak póżno ale dopiero mam jak napisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Aston Villa - Middlesbrough
over 2,5 @2.17 4/10 ✅

Mecze Aston Villi dostarczają wielu emocji bo pada w nich wiele goli, szczególnie te przed swoja publicznością. Zresztą tylko dwie drużyny strzeliły więcej goli od nich w lidze, aczkolwiek też bardzo dużo stracili. W tym meczu będą musieli sobie radzić bez; Nyland (Bramkarz 23M), Hutton (Obrońca 32M/2G), Chester (Obrońca 28M/5G), Tuanzebe (Obrońca 19M), Elphick (Obrońca 10M). M&#39;boro jest po dwóch porażkach 1:2 i wygląda na to, że złapali zadyszkę. U nich niepewny występu jest obrońca Ayala (28M/1G) a nie zagra McQueen (Obrońca 5M).
 
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer
Anglia: Championship (2 liga)
Godz. 21:00
West Bromwich Albion F.C. – Birmingham City F.C.

Typ: 1
Kurs: 1,80 zł
Bukmacher: Fortuna ✅
Analiza:
Przed przerwą na mecze reprezentacji West Brom wygrał swoje ostatnie dwa mecze, nie tracąc przy tym bramki i umacniając się na 4 miejscu oraz powiększając swoją przewagę nad 5-tym Middlesbrough. Bilans pozostałych 3 meczów z 5 ostatnich kolejek to odpowiednio dwie porażki, z drużynami z &quot;czuba&quot; tabeli oraz jeden remis z ostatnim Ipswich, które ostatnio praktycznie wszystkie swoje mecze remisuje, bez względu na to z kim i gdzie gra. Birmingham natomiast w ostatnich 5 kolejkach zanotowało aż 4 porażki z rzędu! Przy tym nie zdobywając nawet bramki. Ostatnie ligowe zwycięstwo gości przypada więc na 26 dzień Lutego. W.B.A. pokazało już w tym sezonie, że grać w piłkę potrafi, a przy tym lubi sobie postrzelać, zwłaszcza w meczach przed własną publicznością. Patrząc na ogólną dyspozycję w tym sezonie najrozsądniejszym typem na to spotkanie wydaje się po prostu wygrana gospodarzy, po atrakcyjnym kursie 1.80 zł. Jest to idealny typ do jakiegoś dubla ???? .
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Bristol City - Wigan



Bristol win @1.95 ????



E: 2-2 i bramka stracona w 93 minucie ehhh



Bristol bije się o playoffy, Wigan o utrzymanie. Gram na gospodarzy, którzy nie wygrali na własnym obiekcie od 4 spotkań, ale 2 ostatnie mecze w ich wykonaniu to bardzo dobre występy przeciw mocnym rywalom i zainkasowane 6 pkt, także forma i nastroje są. Goście w 19 spotkaniach wyjazdowych tego sezonu ugrali 6 pkt co jest najgorszym wynikiem z całej stawki Championship. Widzę tutaj 2-0 dla Bristolu. Oby nic nie stało się młodziutkiemu O'brienowi, bo jest jedynym bramkarzem w obecnej chwili. 22-latek wskoczył do pierwszej drużyny gospodarzy i wywalczył komplet pktów przeciw Mboro oraz Sheffield Utd - wow. 



 



Nie mam już czasu nawet na krótki komentarz, ale gram jeszcze:



Hull - Reading



Hull win @1.85. ????



E: 3-1 i 2 gole turbogrosika hehe brawo Kamil



Z podobnych względów co wcześniej. Hull w gazie, bije się o playoffy i wyczytałem w angielskich mediach, że nie przegrali u siebie z Reading od 25 lat. Myślę, że dzisiaj wygrają 2-1.



 



Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik


Witam , dziś o godzinie 16 odbędzie się ciekawy mecz w 40 kolejce angielskiej Championship . Birmingham podejmie drużynę Mateusza Klicha , Leeds United . Moim typem na to spotkanie jest wygrana gości . Birmingham znajduje się w fatalnej formie i jest w fatalnej sytuacji . Zajmuje bowiem odległe 17 miejsce i ciągle musi patrzyć w dół tabeli , a na dodatek każde z ich 5 ostatnich spotkań kończyło się ich porażką . W 39 meczach zawodnicy tej drużyny zdobyli 41 punktów , odnieśli 12 wygranych , 14 spotkań kończyło się remisem , i 13 razy zostali pokonani przez rywali . Bilans bramkowy to 55:52 . Leeds zajmuje drugie miejsce w tabeli , i apetyty na awans są ogromne . Leeds uzbierało dotychczas 76 punktów , na co składa się 23 wygrane z 39 meczów , 7 remisów , i 9 porażek . Bilans bramkowy 66 do 41 . Ostatnie 5 meczów Leeds to 4 wygrane i jedna porażka . Goście są w dużo lepszej dyspozycji , i wydaje się że są bardziej zmobilizowani do wygrania dzisiejszego meczu stąd taki mój typ . Powodzenia !
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik


@kiks-lfc już dużo napisał o meczu Bristol C. - Wigan



Bristol wygra 1.93 kursy podobne u wszystkich bukmacherów 



Bristol City zajmuje obecnie 5 pozycję i bije się o baraże. Obecna forma drużyny jest bardzo przyzwoita, a żeby znów osiągnąć dobry wynik przeciwko drużynie która walczy o utrzymanie w lidze. Gram to spotkanie dziś z w dubelku z Sunderlandem
 
chefski 61

chefski

Użytkownik


Bolton - Middlesbrough

Typ: bts @1.90 bet365 ⛔

Typ: 2 @1.83 bet365 ✅




Mam dwie propozycję na ten mecz, pierwsza to bts, Obie drużyny będą dziś gryzły trawę dlaczego? już wyjaśniam. Bolton walczy o utrzymanie, 6 kolejek do końca i aż 8 punktów straty do bezpicznego miejsca. Z dugiej strony Boro których założeniem na ten sezon jest powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, po nieźle zapowiadającym się sezonie przyszedł kryzys, uwaga! drużyna nie wygrała już od 7 spotkań! Czas na przełamanie, tym bardziej że w bezpośrednich pojedynkach tych zespołów przez 7 ostatnich meczy to Boro było górą. Mój agielski kolega jest fanem Boro dlatego zainteresowałem się tym spotkaniem, jak dla mnie wynik 1:2 lub 1:3 dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Hull City - Wigan Athletic







Dzisiaj przed nami kolejne spotkanie Championship z udziałem naszego rodaka Kamila. Drużyna w tym roku gra overowo, na 15 meczy ligowych w 3 meczach nie strzeliła żadnej bramki natomiast w jednym spotkaniu zdobyła tylko jednego gola. Pozostałe spotkania czyli 11 meczy kończyły się minimum 2 bramkami dla drużyny turbogrosika. Wigan natomiast znajduje się na 19. miejscu w tabeli z dorobkiem 41 pkt., a więc muszą spiąć się żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej. Przewiduję ofensywne spotkanie obfitujące w minimum 4 bramki ale mimo wszystko wolę grać bezpiecznie. 



Hull - Wigan, +2,5 @1,85 ✅



Hull - Wigan, btts @1,64 ✅



Kursy z @efortuna 10.04.2019 godz. 07:00



 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Millwall - QPR



over 3.5 kartek @1.87 ????



over 1.5 kartek Millwall @1.90????



E: ogarnęli do 34. minuty



 



Dzisiejsze mecze w Championship analizowałem głównie pod kątem kartek. Sezon wszedł w finałowy etap, a bardzo dużo zespołów ma o co grać, bowiem aż 6 drużyn walczy o utrzymanie w lidze (pomijam Ipswich i Bolton, skazuję ich już na spadek) oraz aż 13 ekip (połowa ligi) walczy o awans do Premier League, z czego 3 pierwsze o awans bezpośredni.



Dzisiaj widzę overy kartkowe w kilku meczach zaplecza angielskiej ekstraklasy, ale w pre zagrałem tylko jeden, który wydaje mi się najbardziej pewny. Na resztę zapoluje na live, po pierwszej połowie, gdyż tam chłopaki zazwyczaj rozkręcają się z kartkami w drugich połowach.



Zarówno Millwall jak i QPR walczą o utrzymanie, dzielą ich w tej chwili tylko 4 pkt różnicy, ale Lwy mają do rozegrania 1 mecz więcej. Na ogonie siedzi im Rotherham, który traci 1 pkt do Millwall i 5 pkt do QPR. Ten fakt już zwiastuje kartki, a warto jeszcze zerknąć na terminarz obu ekip. Czekają ich trudne mecze do końca sezonu.



Kolejnym argumentem jest sędzia John Brooks, który w aktualnym sezonie pokazuje 4,04 kartek na mecz.



Millwall wyłapali over 1.5 kartek w 9 na 10 ostatnich ligowych spotkań, a QPR w 7 na 10. 



Sprawdziłem jeszcze 3 bezposrednie mecze w tył naszych dzisiejszych rywali (starsze miały miejsce do 2014 roku więc nie brałem ich pod uwagę). I tak więc, w 2017 i 2018, w 3 spotkaniach między nimi padło 16 kartek, a moje dzisiejsze typy miały pokrycie 2/3 każdy. 



Będziemy dzisiaj świadkami meczu o 4 pkt, myślę, że z niedużą ilością goli, ale sporą liczbą fauli.



Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis


Anglia, Championship



MILLWALL @2,25 bet365 ⛔



 



Millwall vs Brentford, małe derby Londynu na zapleczu PL. Idę dzisiaj w zespół gospodarzy którzy walczą o utrzymanie się w Championship, Millwall ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową na 4 kolejki przed końcem rozgrywek a przed sobą ciężki mecz w lany poniedziałek na Villa Park z Aston Villą, dzisiaj grają chyba z największym rozczarowaniem tego sezonu, popularne Pszczoły zajmują 14 miejsce w ligowej tabeli, a miała być walka o najwyższe cele.



Brentford to jedna z najsłabiej punktujących drużyna na wyjazdach, gdzie wygrali tylko dwa mecze z 21!



Millwall będzie bardzo zdeterminowane by dzisiaj 3pkt zostały na The New Den, wiedzą jak ważne mogą się okazać punkty zdobyte w dzisiejszym meczu w kwestii pozostania w Championship.



Mecz już o godzinie 14 naszego czasu, kurs bardzo zachęcający tak więc C'MON MILLWALL!



 



Edit: 1:1 mimo, że goście od 35 min. grali w 10.



 



​​​
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik


Bolton - Brentford Over 2.5 @1.67 4/10 MECZ PRZEŁOŻONY 



Spore defensywne braki u gospodarzy; Wheater (Obrońca 33M), Beevers (Obrońca 32M/2G), Lowe (Pomocnik 35M), Wiliams (Obrońca 30M), Wildschut (Napastnik 16M/2G) a niepewny jest występ Hobbs (Obrońca 24M/1G). U gości zabraknie; Bentley (Bramkarz 33M), Benrahma (38M/10G), Macleod (Pomocnik 17M/3G) a pod znakiem zapytania stoi występ Barbeta (Obrońca 32M/1G). Statystyki też dobre pod typ jeśli spojrzymy na wyniku obu ekip ostatnio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom