>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Już wiem w czym problem 



Dla potomnych - wielkość liter ma znaczenie dla tej wyszukiwarki 



No i macie plusa, jest pierwsze ulepszenie - nowy system ignorowania powoduje, że w ogóle nie widać że ten user coś napisał, a nie jak na starej że jest post ale  pusty. To dobra zmiana 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
 
Dla potomnych - wielkość liter ma znaczenie dla tej wyszukiwarki 


można już szukać niezależnie od wielkości liter.



W drugiej wersji funkcjonalności nie będzie możliwości pisania wiadomości przez ignorowanego do ignorującego.
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik


Po tych.zmianach dość często pokazuje mi się coś takiego:



Error 502



Bad gateway



Po kilku minutach forum działa normalnie
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 17:36 przez jozzy22


Po tych.zmianach dość często pokazuje mi się coś takiego:



Error 502



Bad gateway



Po kilku minutach forum działa normalnie



Sorry, nasza wina, każdorazowa aktualizacja forum pokazuje na kilka sek stronę 502, będziemy starać się wykonywać aktualizację w godzinach, kiedy jest najmniejszy ruch na portalu.
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 17:59 przez coinspinner
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 17:36 przez jozzy22


Po tych.zmianach dość często pokazuje mi się coś takiego:



Error 502



Bad gateway



Po kilku minutach forum działa normalnie



Sorry, nasza wina, każdorazowa aktualizacja forum pokazuje na kilka sek stronę 502, będziemy starać się wykonywać aktualizację w godzinach, kiedy jest najmniejszy ruch na portalu.



Ok dobrze wiedziec
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tą weryfikacją Cachpta? ???? Przed chwilą próbowałem 3 razy dodać typ w temacie Typy dnia i za każdym razem musiałem przejść tą weryfikację po czym przekopiować jakiś magiczny kod i po tym wszystkim i tak wpis się nie dodaje i cała robota idzie w piz.. . Nie jest to pierwszy raz ale poprzednio przynajmniej za drugim razem wpis się dodawał. 098iuhbv 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP


@jozzy22 @seba23 problem nie powinien już występować, jeżeli w przyszłości pojawi się strona captcha, będzie to spowodowane nadmierną ilością podejrzanych działań z Waszego adresu IP. więcej informacji na stronie FAQ CloudFlare
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi


Ograniczyliśmy wysokość cytatów. Jeśli jest zbyt duży, cała zawartość można zobaczyć po rozwinięciu go:



 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 11:10 przez kuba72


Prowadzę sobie temat w dziale kupony. Przywiązywałem wagę do wyglądu strony. I proszę tak to od wczoraj wygląda: https://forum.bukmacherskie.com/temat/95930-malo-efektownie-ale-efektywnie/?page=36 . Dodam, że wcześniejsze posty też tak nie wyglądały, zostały z automatu "skompaktowane", ale i tak strona wyglądała bez porównania lepiej. Teraz jest totalny chaos i nie wiem czy to zasługa nowego forum czy ja może robię coś nie tak, ale wczoraj na czacie admin sam stwierdził, że jest nie halo.



Pokrótce:



1. nie mogę w dowolny sposób wpisać tekstu np. linijka pod linijką bez odstępu lub zrobić dowolnej wielkości odstęp (2,3 czy ile tam spacji). Teks ustawia sie z automatu po kolei z odstępem 1 spacji, dlatego wszystko się zlewa. 



2. do tej pory podając kupony, wybrane mecze kopiowałem z livescore i potem bez problemu edytowałem. Teraz wkleja mi się cała tabelka z ramkami, z godzinami rozpoczęcia i nie mogę nic z tym zrobić. Pozostaje wklepywanie ręczne.



 



 



Podbijam temat - do tej pory nic się nie zmieniło.


 
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników w działach: Kupony ze Statystykami oraz Kupony postanowiliśmy przywrócić pełną listę bukmacherów, z których można podawać typy w swoich tematach oraz zwiększyć zakres stawek do poziomu 1j-100j, pozostałe wytyczne pozostają bez zmian.





Do końca kwietnia jest czas na oswojenie się z wprowadzonymi zmianami, a od 1 maja będziemy już wymagać stosowania się do nowych wytycznych.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 21:13 przez waldi1979


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników w działach: Kupony ze Statystykami oraz Kupony postanowiliśmy przywrócić pełną listę bukmacherów, z których można podawać typy w swoich tematach oraz zwiększyć zakres stawek do poziomu 1j-100j, pozostałe wytyczne pozostają bez zmian.





Do końca kwietnia jest czas na oswojenie się z wprowadzonymi zmianami, a od 1 maja będziemy już wymagać stosowania się do nowych wytycznych.



Genialna zmiana!. Ale cóż jednak przez śmiech przechodzący przeze mnie nie umiem się powstrzymać od hehe "hejtu". Macie tam kogoś zatrudnionego od szeroko pojętego PR? Bo przecież nikt żadnemu logicznie myślącemu użytkownikowi (niestety tych coraz mniej) nie wmówi, że to zmiana wychodząca na przeciw komuś, ale de facto zapobiegająca uciecze użytkowników, którzy powiedzieli że to zrobią. Szkoda, że znowu nie potraficie przyznać się do swojego błędu, tylko przeobrażacie to w wychodzenie na przeciw użytkownikom.



Ten sam komunikat można by wydać w zupełnie innym "języku" i zapewniam że byłby odebrany zupełnie inaczej. I nie traktujcie tego jako kolejny hejt tylko wskazówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Widzę, że dużo osób narzeka tutaj na wygląd forum, czy jest możliwość abym zobaczył (z ciekawości) jak wyglądało wcześniej  ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 20:13 przez naspokojnie


Widzę, że dużo osób narzeka tutaj na wygląd forum, czy jest możliwość abym zobaczył (z ciekawości) jak wyglądało wcześniej  ?



 



Niema takiej możliwości. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 20:13 przez naspokojnie


Widzę, że dużo osób narzeka tutaj na wygląd forum, czy jest możliwość abym zobaczył (z ciekawości) jak wyglądało wcześniej  ?



Jest taka możliwość. 



Tu przykładowo strona forum z czerwca 2017  http://web.archive.org/web/20170603072839/https://www.forum.bukmacherskie.com/



A tutaj strona z kwietnia 2005   http://web.archive.org/web/20050426080644/http://www.forum.bukmacherskie.com/



A tutaj z dostępnych dat można sobie wybrać datę aby zobaczyć jak forum wyglądało w danym momencie http://web.archive.org/web/*/http://forum.bukmacherskie.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Lista ignorowanych po pewnym czasie sama się kasuje. 



Wrzuciłem tam wiadomego użytkownika. Po paru tygodniach zauważyłem, że widzę jego posty więc wrzuciłem jeszcze raz. Dzisiaj znowu widzę jego posty... 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom