>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Europy [2.05.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


 



Kursy od: Fortuna



 



Czy mamy szansę obejrzeć w finale Derby Londynu?!. Przed nami dwie ciekawe pary, które przyniosą mnóstwo emocji.



Zapraszam do podawania typów popartych analizą. 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Eintracht  - Chelsea 



Typ: x2 kurs 1.48 sts ✅



Wiem kurs niski ale dużo pewniejszy nie ogladam zbyt wiele spotkań Eintrachtu ale znaleźli sie tu nieprzypadkowo i choć ostatnio nie maja najlepszej passy to na pewno czekali na taki mecz i będa zmobilizowani. Dużym minusem zas będzie brak Rebicia pauzujacego za żółte kartki może zabraknąć także drugiego strzelca Hallera wiec będzie to spory kłopot dla zespołu z Niemiec siłą ofensywna wyraźnie spada. Chelsea zas powinna zagrać pełnym składem mimo iz to liga europy i goście z Anglii podchodzili jak większość topowych zespołów z rezerwa to jednak będąc juz w tym miejscu gdzie są napewbo nie odpuszcza Hazard powinnien w końcu zagrać od 1 minuty i będzie chciał na zakonczenie przygody z Chelsea wygrać jakieś trofeum a ze jest genialnym pilkarzem moim ulubionym to może w pojedynkę załatwić eintracht. obawiam się tylko ze strony niemieckiej ze mecz może skończyć się 0-0 a w rewanżu w pełnym składzie z przodu będą chcieli powalczyc.



W sumie można zaryzykować 



Typ : Chelsea kurs 2.60 sts ⛔



Arsenal - Valencia 



Typ : Arsenal kurs 2.00 sts ✅



Ciekawa rywalizacja się szykuje w drugim meczu gdzie jak dla mnie faworyta nie ma za pierwszym razem pomyslalem awans Valencji remis 2-2 i wygrana u siebie ale po głębszym zastanowieniu myślę ze szanse są 50-50 wiadomo z arsenalem w formie zespół z Hiszpanii miałby duży kłopot ale obecnie forma Arsenalu pozostawia dużo do życzenia na wyjazdach jak wiemy jest problem ale ostatnio nawet na własnym podwórku ulegli Palace 2:3 do tego nie zagra Ramsey bez którego środek pola wygląda slabo mimo to wiem ze po ostatnich 3 porażkach gdy top 4 uciekła kanonierom postawia wszystko na ligę Europy i zagrają na 100%. Jeśli chodzi o Valencje to z racji tego ze ogladam tylko premier leauge za duzo na jej temat nie mogę powiedzieć wiem ze będą mocnym rywalem szczegolnie w drugim meczu gdzie może być różnie natomiast jutro wierze w gospodarzy ze wypracuja dobra zaliczke   i mam nadzieje ze zobaczymy derby Londynu w finale tych rozgrywek



 
 
R 961

rabatko

Użytkownik


Czy w LE po ćwierćfinałach zostały skasowane ŻK  i drużyny przystąpią bez groźby zawieszenia po 3 ŻK? 
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik


Arsenal - Valencia typ: x2 @1,81



Ja osobiście wolę pójść w stronę gości podpierając się remisem, ostatnia forma Kanonierów do mnie nie przemawia. Oczywiście, że są różnice między Premier League a La Liga ale 3 porażki z rzędu z ligowymi średniakami świadczą o kiepskiej formie ekipy z Londynu. Fakt, Valencia przegrała 2 ostatnie ligowe pojedynki ale jedna z tych porażek miała miejsce z Atletico i to na ich stadionie gdzie udało im się strzelić nawet 2 gole, a wszyscy wiem jak dobrze w defensywie potrafi grać ekipa Simeone. Defensywa Arsenalu w ostatnich 3 spotkaniach straciła 9 goli, więc do dubelka można pograć over 0,5 gola Valenci @1,43.



Eintracht - Chelsea typ: over 2,5 gola



Drugi mecz jest trudniejszy do wytypowania. Obie ekipy w 3 ostatnich meczach w swoich rodzimych ligach 2 mecze zremisowały i poniosły 1 porażkę w między czasie wygrywając jeszcze rewanżowe spotkania 1/4 Ligi Europy. Eintracht to trochę taki Ajax Ligi Europy, kopciuszek który bez kompleksów podchodzi to bardziej uznanych marek piłkarskiej europy. Ja osobiście idę w over bramek w tym spotkaniu. Faworytem dwumeczu oczywiście jest zespół Chelsea, ale Eintracht im się postawi w meczu przed własną publicznością gdzie o ile dobrze pamiętam w poprzedniej rundzie w meczu z Benfiką była fantastyczna atmosfera, jednym słowem - kibice mogą ich ponieść. Eintracht musi coś strzelić u siebie jeżeli marzą o awansie, a Chelsea na pewno też będzie chciała coś ustrzelić na wyjeździe przed rewanżem u siebie. Eintracht to overowa drużyna ze średnią 3 bramek w meczach Bundesligi z ich udziałem. Chelsea na wyjazdach ostatnio traci sporo bramek. Liczę na otwarte spotkanie i kilka bramek, prawdopodobnie po obu stronach, więc można też pójść w stronę BTS @1,76.



 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Arsenal-Valencia 1 @2



A moi zdaniem Arsenal stawia ostro na Lige Europy i nei zmienia tego ostatnie slabe wyniki w Premier League. Arsenal zaskoczyl mnei bardzo faktem, ze relatywnie latwo ogral w dwumeczu Napoli. W poprzednich rundach Ligi Europy Kanonierzy rowniez na swoim boisku zawsze umieli rozstrzygnac losy spotkania na swoja korzysc, gdy z wyjazdu przywozili porazke. Valencia nei jest Barcelona ani Realem. Moim zdaniem Arsenal bedzie tu dyktowac warunki i dlatego uwazam, ze zespol z Londynu ma wieksze szanse na zwyciestwo, a wygrana na etapie polfinalu to naprawde bylaby wazna.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Eintracht - Chelsea - 2 @2.35 etoto⛔



Wszyscy już wiedzą, że u gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Rebica - trzeci zawodnik w drużynie pod względem zdobytych goli. Jest to na pewno strata dla Eintrachtu. 

Pod znakiem zapytania stoi występ Gacinovica. 

Sarri nie będzie mógł skorzystać z usług Ruedigera oraz Hudsona-Odoi. Reszty celowo nie wymieniłem ze względu na dłuższą absencję. 

Wszystko zależy od dyspozycji Edena Hazarda. Jeśli jemu będzie szło, to jestem spokojny o Chelsea. Po swojej stronie mają doświadczenie. Do tego 4. miejsce w PL nie jest takie pewne. W ostatnim meczu z Czerwonymi Diabłami pokazali przyzwoity poziom. 

Frankfurt w Bundeslidze zwolnił delikatnie tempo. Dwa remisy, porażka i dwa zwycięstwa. Frankfurt na własnym stadionie wygląda bardzo fajnie, jeśli chodzi o wyniki. The Blues w meczach wyjazdowych ulegali takim drużynom jak: Tottenham, Arsenal, City, Everton, The Reds czy drużynie Boruca. Poza Evertonem i Bournem, to Eintrachtu nie ma co porównywać do pozostałych ekip. 

Dla drużyny z Frankfurtu ten sezon jest znakomity. Mają ogromną szansę na zagranie w LM. Myślę, że ich przygoda z LE zakończy się właśnie na tym etapie. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Eintracht - Chelsea 



Jak dla mnie ciężko wskazać zwycięzcę tego meczu, bo ogólnie spodziewam się dość ostrożnej gry, ale wartym typem na ten mecz są rzuty rożne. Oba kluby mają dużą inklinację do gry ofensywnej, potrafią tworzyć składne akcje i mają bardzo dobre skrzydła i głównie tamtędy toczona jest gra, kiedy idą w kierunku bramki rywala. Oba kluby nie będą też ryzykować w takim etapie rozgrywek i nie spodziewam się dużej kalkulacji w obronie, a jedynie ograniczenia się do wybicia piłek. Zarówno Eintracht jak i Chelsea wykonują sporą ilość rożnych, oba kluby też mają przeciw sobie sporo rożnych, dlatego spodziewam się, że 10 to minimum w tym starciu.



over 9,5 RR @ 1,80 ✅



over 10,5 RR @ 2,15 ✅



over 13,4 RR @ 4,4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - LE

Godzina: 21:00

Spotkanie: Eintracht-Chelsea

Typ: x

Kurs: 3.48

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Półfinałowe spotkanie pomiędzy ekipami Angielksiej Londyńskiej Chelsey oraz Niemieckiego Eintrachtu Frankfurt. Goście sa stawiani w roli faworytów do awansu do następnej rundy jak i do zdobycia tegorocznego trofeum, w poprzedniej rundzie pokonało dwukrotnie drużynę Slavii Praga, najpierw na wyjeździe Chelsea wymęczyła wynik 0:1 następnie na swoim stadionie wygrała 4:3 na pewno 3 stracone gole  z Czeskim zespołem mogą budzić obawę kibiców przed starciem ze znacznie lepszym zespołem z Niemiec. Gospodarze natomiast wyeliminowali w poprzedniej rundzie drużynę Benfiki pomimo tego że po pierwszym spotkaniu byli daleko od awansu bowiem ponieśli porażkę różnicą dwóch bramek. W tym meczu nie mam jakiegoś zdecydowanego faworyta bowiem oba zespoły mogą tutaj zwyciężyć , ale liczę iż wielu bramek tu nie ujrzymy i obie ekipy mogą byc zadowolone z remisu w tym meczu. W drużynie gospodarzy nie zagra Rebić oraz Tawatha , ten pierwszy to spora strata, natomiast nie wiadomo czy na boisku pojawią się Stendera oraz Haller. W ekipie przyjezdnych nie zobaczymy natomiast: Ampadu,Cahilla,Hudson-Odoi, Reudiger oraz Van Ginkel. Mój typ to wynik 1:1 po 90 minutach spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom