>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 22:59 przez pablovsky47
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 19:18 przez quick.



 



...popiłem wczoraj tak, że nie wiem o co kaman ????



Ósma albo bodajże dziewiąta zasada (dokładnie nie pamiętam) zawodowego typera mówi dosyć wyraźnie: "chcesz być dobry, ani kropli alko. Chcesz się bawić? Chlej". 



 



Po pijaku nic nie grałem, dopiero dziś wieczorem, a piłem wczoraj, tak dla.wyjaśnienia. 



 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:07 przez pablovsky47


No przecież ???? to był tylko żart. Dałeś się wkręcić. Nie ma żadnej ósmej zasady ????



A wiadomo? ;D



Myślę nad overem w meczu Capitals z Cannes, ale nie wiem.w.sumie. Jeden tenis na noc też chodzi po głowie, ale bez weny.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:09 przez quick.
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:07 przez pablovsky47


No przecież ???? to był tylko żart. Dałeś się wkręcić. Nie ma żadnej ósmej zasady ????



A wiadomo? ;D



Myślę nad overem w meczu Capitals z Cannes, ale nie wiem.w.sumie. Jeden tenis na noc też chodzi po głowie, ale bez weny.



Może MLB? Ja właśnie "świętuję" win Detroit. Ale się tłukli z CWS. Do ostatniego inningu! A ja obgryzałem pazury ????
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
cytat z dnia April 18, 2019, 11:09 p.m. przez quick.
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:07 przez pablovsky47


No przecież ???? to był tylko żart. Dałeś się wkręcić. Nie ma żadnej ósmej zasady ????



A wiadomo? ;D



Myślę nad overem w meczu Capitals z Cannes, ale nie wiem.w.sumie. Jeden tenis na noc też chodzi po głowie, ale bez weny.



Z tego tenisa co dokladnie? 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Bublik - Sakamoto



Handi na Bublika. Gość zyciowke gra ostatnio, co najmniej o klasę lepszy od Sakamoto. Skośny jest słaby, no ale nawierzchnia mi nie pasuje. 



Bublik dobrze serwuje, przejrzałem staty i radził sobie w miarę w pierwszym meczu. Drugi set już dobry, więc chyba się skuszę jednak. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


OBRAS U23 W - TOMAS ROCAMORA U23 W 3 kwarta -4,5 1  1.80



OBRAS U23 W - TOMAS ROCAMORA U23 W 3 kwarta -5,5 1  2



 



Dobranoc uciekam spać bo już mi się o czy zamykają



Moze wejdzie jak nie wystawią rezerwy bo mają sporo przewagę 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Obejrzałem tego Bublika i albo gość miał totalnie wyjechane na ten mecz z Sakamoto, albo tak bardzo nie potrafi grać na mączce. Serwis okej, ale reszta tragicznie. Trzeba to wykorzystać.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 06:51 przez jozzy22
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:15 przez jozzy22
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:12 przez 



Baltimore Orioles   3.05



Nic dodać nic ująć piękny ✅


W dogrywce rzutem ma taśmę. ☺ Jakoś nie wierzyłem a tu proszę. Gratki. ????Ja grałem w progresji Seattle i też na styk ale na szczęście weszło. To jest cały urok MLB. Wygrywa często 30% underdogów w kolejce.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom