>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 18.04.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt, Pierwsza liga

Godzina: 20:00

Spotkanie: Al Ahly Kair - Pyramids FC

Typ: 2

Kurs: 3,94

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Tabela:



Al Ahly u siebie ma na koncie 8 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 7 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki. Mecz na szczycie i do tego derby Kairu. Ja w tym spotkaniu próbuję pograć na zespół Pyramids, bo oni mają o 2 spotkania rozegrane więcej od Al Ahly i od drugiego w tabeli Zamalek a ich celem jest mistrzostwo kraju a przynajmniej zajęcie miejsca, które da im udział w przyszłym sezonie w afrykańskiej Lidze Mistrzów. Oni muszą w tym spotkaniu postarać się o pełną pulę 3 punktów, bo jeżeli nie wygrają to może być ciężko dogonić te 2 pierwsze zespoły więc tutaj z pewnością motywacja będzie wielka zresztą tak u jednych jak i u drugich. W zespół Pyramids są pompowane duże pieniądze i zapewne to tylko kwestia czasu, kiedy zespół ten zdobędzie mistrzostwo kraju ale jest jeszcze szansa w obecnym sezonie na to więc z pewnością goście będą próbować tej sztuki do samego końca. Pierwszy cel to wygrać dziś z Al Ahly i szanse na mistrzowski tytuł wzrosną, niepowodzenie tutaj oznaczać będzie, że bardzo mocno ich szanse na to się skomplikują. Oczywiście łatwo nie będzie, bo Al Ahly nie przez przypadek zajmuje 1 miejsce w tabeli i jest faworytem tego spotkania. Ja jednak szukam tutaj niespodzianki i gram na gości, bo kadrowo ten zespół wydaje mi się być mocniejszy. Oczywiście gospodarze też byle kogo w składzie nie mają ale dla mnie skład Pyramids jest ciekawszym i według mnie większy potencjał w nim drzemie. Po takim kursie aż nie mogłem się oprzeć i muszę pograć na "Piramidki"



✅294
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
ranczo0123 463,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy

Godzina: 21:00

Spotkanie: Napoli - Arsenal

Typ: over 1.5 strzału
Aubameyang

Kurs: 1.80

Bukmacher:
ETOTO

Analiza:



Liczy sie kazdy strzal celny, niecelny czy zablokowany. Aubameyang to glowny napadzior Arsenalu. Napoli tutaj bedzie prowadzic gre ale na pewno kilka razy Kanonierzy wyjda z jakas grozna kontra. Gabonczyk sporo strzela w kazdym meczu. Robi to praktycznie z kazdej pozycji. Te dwie proby strzalow w ciagu calego meczu powinien miec. Dodatkowo jest etatowym wykonawca rzutow karnych. Do zagrania ten bet jeszcze w bet365 i Betsson.



Staty w ostatnich 10 meczach w ktorych zagral od poczatku:

  • Watford - 5
  • Napoli - 5
  • Rennes - 5
  • Manchester United - 4
  • Rennes - 2
  • Bournemouth - 4
  • BATE - 6
  • Manchester City - 1
  • Cardiff City - 2
  • Chelsea - 3




✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Dyscyplina Piłka nożna Egipt



Spotkanie Al Ahly Pyramids



Godzina 20.00



Typ remis, gospodarz wygra zwrot



Kurs 1.74



Bukmacher forbet



Mecz na szczycie w lidze egipskiej, ja zakładam że gospodarze nie przegrają. Tylko obydwa zespoły i Zamalek liczą się w walce o mistrzostwo. Al Ahly ubiegłoroczny mistrz ma 1 punkt więcej od Pyramids i 2 mecze zaległe. Dlatego remis nie jest dla gospodarzy złym rezultatem. Al Ahly przegrał w tym sezonie tylko 2 mecze u siebie, Pyramids przegrał tylko 2 mecze na wyjeździe. Z h2h nie ma co wyciągać wniosków bo Pyramids po letnich wzmocnieniach est drużyną z innym potencjałem. Liczę na wyrównany mecz i remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. 



⛔100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik


Dyscyplina Piłka nożna, Liga europejska



Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 



Godzina 21.00



Typ: awans Eintrachtu



Kurs 3.15



Bukmacher: fortuna



Analiza:Mam przeczucie, że dzisiaj zobaczymy comeback zespołu Eintrachtu, odrobią stratę i awansują do półfinału LE. Pierwszy mecz porażka w Lizbonie 4:2, duże znaczenie miała czerwona kartka dla Eintrachtu już w 20 minucie spotkania, błąd obrońcy, faul, karny i szybkie 1:0 dla Benfici. Potem mimo gry w 10 goście atakowali, oddawali strzaly, mieli swoje sytuacje, udało im się nawet zdobyć dwie bramki, ostatecznie przegrali 4:2. Dzisiaj u siebie ciężki egzamin przed ekipa z Frankfurtu. Będą musieli szybko zaatakować i od razu rzucić się na Benfice. Grać w piłkę potrafią, co już nie raz udowodnili w europejskich pucharach, ogrywając w poprzedniej rundzie Inter, wczesniej wyeliminowali Szachtar Donieck, gromiąc ich u siebie 4:1, w grupie LE pokonywali u siebie Lazio, Marsylię i Apollon.      



W fazie grupowej rozegrali 6 spotkań i zdobyli komplet punktów - 18. Tydzień temu przegrali dopiero pierwszy mecz w LE, to bardzo dobry wynik. 



Dzisiaj widoczny będzie brak Hallera, który dużo daje ekipie z Frankfurtu, ale jest Rebic, Kostic, Jovic i Gacinovic. Ważni zawodnicy w tej całej układance, którzy dali już sporo punktów swojej ekipie. 



Myślę, że jesli w pierwszej połowie drużyna Eintrachtu strzeli przynajmniej jedną bramkę, nie tracąc żadnej to będzie miała spore szanse na awans 



Benfica na wyjazdach o wiele słabiej niż na własnym stadionie. W europejskich pucharach przegrywali na wyjazdach z Dinamem Zagrzeb we wcześniejszej rundzie 1:0, wcześniej ograli tureckie Galatasaray 2:1, w grupie LM polegli w Monachium z Bayernem 5:1 i w Amsterdamie z Ajaxem 1:0. 



Dzisiaj ciężkie zadanie, gorący teren Eintrachtu, Commerzbank Arena, około 50 tysięcy ludzi na meczu, w tym sporo fanatyków, którzy na pewno beda się starać zrobić piekło , będzie wrzawa przy każdym jednym ataku ekipy gospodarzy



Każdy wynik 2:0 , 3:1 lub wyżej jest na korzyść ekipy z Frankfurtu, a przecież są w stanie to zrobić. To byłby spory sukces dla Eintrachtu, awansowac do półfinału LE, na pewno mają świadomość że taka okazja będzie mogła już nie mieć miejsca przez długi czas. 



Myślę że po takim kursie warto jak najbardziej warto spróbować i pograć dziś Eintracht. 



✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy

Godzina: 21:00

Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Benfika Lizbona

Typ: 1 i powyżej 3,5 gola w meczu


Kurs: 3,3

Bukmacher: Fortuna






Analiza:



 



Kto wie jak potoczyłby się pierwszy mecz w Lizbonie gdyby nie czerwona kartka obrońcy Eintrachtu, N'Dicka już w 20 minucie. Ostatecznie Benfika wygrała pierwszy mecze 4:2 i jest w bardzo dobrej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym.



Gospodarze nie tracą jednak wiary w awans za sprawą dwóch bramek strzelonych Benfice na wyjeździe. Duet Haller - Jovic w ataku zespołu z Frankfurtu jest w stanie sporo namieszać i uprzykrzyć życie obrońcom drużyny gości. 



Obie ekipy grają ofensywny futbol i możemy być pewni, że podobnie jak w pierwszym spotkaniu bramki padną. Eintracht przed własną publicznością zrobi wszystko by wygrać, ale czy ta sztuka się uda i czy zwycięstwo to będzie na miarę awansu do dalszej rundy ? Trzymam kciuki i liczę na dobre widowisko.



⛔100
 
L 424

lykke

Użytkownik


Dyscyplina: Esport CS:GO Esl pro league EU

Godzina: 22:00

Spotkanie: Heroic - devils.one

Typ
: Wygrana Heroic

Kurs: 1.42

Bukmacher:
Fortuna

Analiza:



W ramach awansu do kolejnego etapu ESL PRO LEAGUE Heroic znajdujące się obecnie na 21 miejscu w światowym rankingu zmierzy się polską formacją devils.one(#33)



Biorąc pod uwagę zgranie, moc zespołu z Danii, można z dużym powodzeniem przypuszczać, że wynik dla tej drużyny będzie pozytywny. Dwóch nowych graczy zdecydowanie wzmocniło całą drużynę - BlameF i Stavn to z pewnością gracze, na których można polegać. Myślę, że to właśnie oni odegrają główną rolę w tym spotkaniu i zapewnią zwycięstwo drużynie Heroic.



✅42
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom