Moderator
Członek Załogi
Na dzis proponuje dubelek
Moskwa -2,5 1 set @1,57 ✅fortuna
Druzyna z Rosji mocniejsza na papierze i to sie przelozy na boisku. Dynamo po stracie punktu w Policach nie moze sobie pozwolic na kolejne straty jezeli mysla o dalszej grze. Musza dzis wygrac za trzy pkt i wyjda mocno skoncentrowane na ten mecz. Dlatego uderzam w taka linie bo uwazam ze Rumunki napewno powalcza ale nie zagroza lepszej druzynie z Moskwy.
Conegliano -3,5 1 set @1,55✅
Analogiczna sytuacja jak wyzej. Wloszki musza wygrac za 3 pkt. Pierwsze miejsce raczej odjechalo ale trzeba walczyc o drugie. Ekipa z wiekszym potencjalem. Do tego chec rewanzu za porazke 0:3 w Niemczech.

Dokładny wynik 3:0
Niemki mają jeszcze szanse na drugie miejsce w grupie, łodzianki kompletnie bez formy. Uważam że Niemki w pełni zrewanzuja się za porażkę w Łodzi i wygrają w 3 setach
Forbet kurs 2.10

hallik 7,1K

hallik

Stuttgart - Vakifbank 1(+2,5 s) @ 2,11 fortuna ⛔ edit: niestety walkę podjęły tylko w pierwszym secie przegranym do -23.
Gram tutaj w kierunku Stuttgartu. Gospodynie mają dream team jak na niemieckie warunki. Dość powiedzieć, że ostatni mecz przegrały na wyjeździe 22.11.18 z dzisiejszymi rywalkami, urywając im nawet seta, a do dziś wygrały 20 (!) kolejnych meczów, tylko jeden raz tracąc punkty.
Oczywiście po drugiej stronie drużyna dużo mocniejsza, grająca w mocniejszej lidze, z Sloetjes i Zhu Ting na czele. Zespół turecki również notuje fajny win streak - 13, przegrywając ostatni raz w grudniu z mocarnym Eczacibasi. Turecki zespół prowadzi w tabeli z 12 pkt. i awans pewny na 99,9%. A w perspektywie mecz w sobotę z Eczacibasi i to już w południe, także czasu na regeneracje nie będzie wiele. Liczę, że trochę porotuje składem Guidetti, co zdecydowanie pomoże gospodyniom w ugraniu seta. Jeśli udało się Stambule, to powinno udać się u siebie w hali, a przesłanek do tego kilka jest.

fiszu1 46

fiszu1

Csm bucuresti - chemik police 1set/spotkanie typ 1/2
Kurs 7.50 fortuna ++++
Typ bardziej na czuja. Jak to dziewczyny myśle ze pierwszego seta przegrają i to spora różnica. ale dojdzie do Tie breaka i tam przechyla zwycięstwo na swoją stronę. Proponowałbym poczekać na live. Jeśli chemik przegra pierwszego seta a tak zakładam kursy poleca na około 5 i wtedy można ładować na ich zwycięstwo

Otrzymane punkty reputacji: +17
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Również u Pań rozgrywane są już ćwierćfinały:

Tak jak u panów dość wyraźne faworytki są w poszczególnych meczach, może po za jednym spotkaniem...
Na pewno w pierwszej parze faworytkami są Włoszki, które podejmują zespół ze Stuttgartu a następnie zespoły z Turcji powinni zawitać w półfinałach..
Najciekawsza para to Conegliano vs Eczacibasi Stambuł
Czy Włoszki uporają się z zespołem Tureckim?
Zapraszam do dyskusji... ????

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Przed nami półfinały, zainteresowanie kobiecymi rozgrywkami ligi mistrzyń bardzo małe lecz może jednak ktoś poda jakieś typy warte przemyśleń.
System oczywiście jest taki jaki w ćwierćfinałach czyli mecz dom-wyjazd.
Pojedynki Turecko-Włoskie...

Zapraszam do dyskusji...​

kaczy2205 338

kaczy2205

Promocja na środę nie pozostaje nic innego jak grać Vakifbank. Novara to tylko czarna paskuda i więcej nic. Turecki zespól nie zagra tak słabo po raz drugi tego jestem pewien. Dziś Novara w lidze włoskiej zbiera oklep 3:0 od średniak żeby nie powiedzieć słabeusza. W pierwszym meczu wychodziło im wszystko i wydaje mi się że poczuły się zbyt pewnie co było widać dziś. Vakifbank to bierze na spokojnie.

Vakifbank win @ &lt; 2

Vakifbank -1,5 seta &lt;&lt; 3 to już jest coś pięknego nic tylko grać i liczyć hajsy

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator

Fenerbahce - Conegliano 0:3

Conegliano +1,5 seta 1,53

Conegliano  2,17

Włoszki już w pierwszym meczu pokazały, że są drużyną mocniejszą i wygrana 3:0 daje im niezłą zaliczkę. Oczywiście moim głównym typem jest +1,5 seta na Włoszki gdyż po wygraniu 2 setów mogą sobie odpuścić bo mają już awans. Zespół Turecki jest w tym sezonie zespołem dużo słabszym niż chociażby sezon wcześniej gdzie grała chociażby P. Rahimova czy N. Pereira. W lidze Tureckiej przegrały aż 5 spotkań gdzie Vakifbank i Eczacibasi po 1 spotkaniu. Moim zdaniem nie będzie potrzeba rozegrania złotego seta aby wyłonić finalistę a nimi będa Włoszki.

Powodzenia

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator

Już za dokładnie miesiąc odbędzie się finał Ligi mistrzyń siatkarek, po dwuletniej dominacji drużyn Tureckich tym razem finał Włoski.

Mecz odbędzie się w Berlinie, lekkim faworytem wydaje się być drużyna Volley Conegliano, która ma w swoich szeregach takie siatkarki jak m.in.

R. De Kruijf, M. De Gennaro, K. Hill, F. M. Sylla czy nasza rozgrywająca J. Wołosz.

Z drugiej zaś strony zespół Novary może pochwalić się w swoim składzie takimi zawodniczkami jak

P. O. Egonu, S. Veljkovic, C. Chirichella, C. Plak czy wiekowa już F. Piccinini.

Zapraszam do podawania typów na finał i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na to spotkanie.