>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga Faza play-off (2018/2019)

Status
Zamknięty.
K 37

k517

Użytkownik


Bartosz Kurek z kontuzją. Szanse dla Jastrzębskiego bardzo urosły. Przed tą informacją kurs na Jastrzębski jak najbardziej do grania, a w tym wypadku myślę że nie ma się co zastanawiać. Kurek robił 3/4 roboty w ONICO.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1


Zgadza się. Info raczej pewne a nie fejk news. Polecam szybko pograć awans serii na JSW w fortunie ciagle @3,15 wlasnie pogralem gdy w STS to juz tylko @2,33
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Ależ mieliśmy wczoraj meczycho... Zawiercie o mały włos a sprawił by wielką sensację awansując do finału... Prowadzili już 2:0 by niestety dla nich przegrać 2:3 i stan rywalizacji wyrównał się po 1...i wracamy do Kędzierzyna, myślę, że ZAKSA nie da sobie już odebrać finału ale kto wie.... Może Zawiercie po raz kolejny sprawi sensację wygrywając na wyjeździe..? Przekonamy się o tym już za kilka dni.



Jutro myślę, że Jastrzębski Węgiel wygra po raz drugi i zaklepie sobie finał już po 2óch pojedynkach. Są naprawdę w bardzo dobrej formie i zasługują na finał.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP


Dzisiaj spróbuję zaryzykować. Mam nadzieję, że ZAKSA rozpędziła się na dobre. Umiejętności są po stronie zespołu z Kędzierzyna. Na dodatek jako drużyna pokazali charakter wygrywając mecz, w którym Zawiercie prowadziło już 2:0 w setach. 



Jeżeli chodzi o mecz Onico - Jastrzębski to mimo wszystko liczyłem na wyrównane kursy. Faktycznie zespół Roberto Santilliego zagrał ostatnio bardzo kiepsko, lecz nie sądzę aby dzisiaj zagrali tak samo. Idę zatem w stronę undergoda



Zaksa 3:0 + Jastrzębski Węgiel @5.61 LVBet 



⛔⛔
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik


ZAKSA - ONICO match III



TYP: ZAKSA (-1.5) 1,90 forbet



Forbet pomylił się z kursem na to zdarzenie, w konkurencji maks. 1,65. Także, jak jest - trzeba korzystać. Nie wiem co się stało w pierwszym meczu, że w ogóle doszło do tiebreka. Kędzierzyn powinien zakończy mecz w trzech odłsonach, maks w czterech a tak praktycznie przegrali mecz :) Na ten moment w rywalizacji do trzech zwycięstw mamy 2-0. Otwiera się przed zespołem z opolszczyzny idealna szansa na zamknięcie rywalizacji na swoim terenie. Sportowo bez Kurka, Kwolka warszawiacy znacznie odstają. Pora kończyć ten sezon :) pozdrawiam



 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Również uważam, że ZAKSA zakończy mecz finałowy w stosunku 3:0. Bez B. Kurka i B. Kwolka ONICO Warszawa nie jest tą samą drużyną i już 2gi mecz pokazał, że niestety ale odstają. Mimo, że kursy poleciały w dół to myślę, że 1,52 na -1,5 seta jest jeszcze do gry.  ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi






Przyszła pora na lekkie podsumowanie sezonu w Plus lidze. Chętnie poczytam Wasze opinie co do tego sezonu, czy był on dla Was rozczarowaniem czy jednak pozytywnym zaskoczeniem? Plusy i minusy no i oczywiście kto Waszym zdaniem jest Wielkim przegranym tego sezonu a kto Wielkim wygranym sezonu? Czy Mistrz jest zaskakujący? Itd...



 



Może zacznę od MISTRZA POLSKI - ZAKSA Kędzierzyn Koźle



Już przed 1 kolejką stawiałem, że tytuł Mistrza Polski zdobędzie ZAKSA i nie myliłem się. Pomimo problemów z kontuzją S. Deroo poradzili sobie, długo byli niepokonanym zespołem no i w finale pokonali ONICO Warszawa w stosunku 3:0 pomimo pewnych kontrowersji w 1 meczu.



Na 2gim miejscu stanęła drużyna ONICO Warszawa



Bardzo dobry sezon w ich wykonaniu i byli by na pewno odkryciem sezonu i największym wygranym ale czy tak można nazwać drużynę mającą w składzie B. Kurka, N. Pencheva czy M. Muzaja? Bo właśnie takie transfery zrobili w sezonie.



Przed sezonem trafiłem jeszcze 3 miejsce Jastrzębskiego Węgla



typowałem ich na 3 miejscu i właśnie się tak stało. Drużyna z dużym potencjałem ale raczej Oni są lekko zawiedzeni tym, że nie zagrali w finale po zwycięstwie na wyjeździe z ONICO została im tylko formalność u siebie, jednak przegrali ten mecz 0:3.



Największe zaskoczenie i odkrycie sezonu: OCZYWIŚCIE Aluron Virtu Warta Zawiercie



Przypomnę, że w półfinale pokonali w pierwszym meczu ZAKSE na wyjeździe 3:1 i u siebie prowadzili już 2:0 i brakowało im zaledwie 1 seta do finału...Niestety tak się nie stało. W meczu o 3 miejsce ta pierwsze mecze przegrane 2:3 z Jastrzębskim i to ich chyba podłamało bo 3 mecz już 0:3 ale i tak 4 miejsce w ich wykonaniu to spory sukces. Przed sezonem stawiałem ich na 7 miejscu lecz napisałem, że mogą zająć wyższą lokatę i być zaskoczeniem no i właśnie tak się stało.



Największy przegrany, największe rozczarowanie: hmm...



Mógłbym napisać Stocznia Szczecin lecz ja w nich nie wierzyłem od początku... nie stawiałem ich na podium chociaż co niektórzy widzieli ich na 1 miejscu...Problemy finansowe i bankructwo..



Również do wielkich przegranych mógłbym wspomnieć o PGE SKRA Bełchatów lecz na ich obronę jest fakt, że awansowali do półfinału Ligi mistrzów no i to, że przez większość czasu musieli sobie radzić bez M. Wlazłego, A. Szalpuka i M. Ebadipura. Były to bardzo duże osłabienia.



Moim zdaniem największym przegranym jest drużyna Asseco Resovia Rzeszów, która zajęła dopiero 7 miejsce (chociaż ja ich stawiałem także nie za wysoko - 5 miejsce).



Przez długi czas byli na ostatnich miejscach, nie mogli wygrać meczu...Po prostu nie przystoi takiej drużynie.



 



ZAPRASZAM WAS DO MAŁEJ DYSKUSJI I PODZIELENIA SIĘ WASZYMI OPINIAMI



 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP


Ciekawe podsumowanie natomiast zabrakło chyba jednego klubu, który mógł zrobić niespodziankę i być w  pierwszej szóstce. Mam na myśli GKS Katowice. W ubiegłym sezonie wygrywali na takie zespoły jak Skra, Resovia, Zawiercie, Czarni Radom i Trefl Gdańsk. Niestety pod koniec zabrakło im chyba siły. Moim zdaniem było to spowodowane tym, że mówiono wówczas o odejściu kilku kluczowych zawodników łącznie z trenerem Piotrem Gruszką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom