>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Monte Carlo - 14.04.2019-21.04.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Monte Carlo, Francja

Data rozgrywania: 14.04.2019 - 21.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Masters 1000

Pula nagród: €5,585,030

Oficjalna strona turnieju: http://montecarlotennismasters.com/

Lista Startowa: http://montecarlotennismasters.com/tournoi/joueurs/


Drabinka:

Plan gier:

Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/monaco/atp-monte-carlo/

Zwycięzca singla 2018: Rafael Nadal

Zwycięzcy debla 2018: Bob Bryan/Mike Bryan



 



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Nishioka - Sonego(-2,5g) 2 @ 1,70 ✅



Pinn



Zaczynamy kwale do MC i na pierwszy dzień sprawa bardzo prosta. Lorenzo gra na swojej nawierzchni, a Nishioka wręcz przeciwnie. Japończyk w tourze z bilansem zaledwie 0-3 na cegle. Włoch ma co prawda niewiele więcje, bo 8-9, ale jest to zawodnik stworzony na mączkę i potrafił tu pokonywać Hurkacza czy Gasqueta, a w tym roku choćby Andujara, Delbonisa, Djere czy Robina Haase, a więc zawodników zdecydowanie lepszych od Japończyka. 



Do tego, Nishioka na Indian Wells kontuzja pleców. Nie wiadomo jak mocny był to uraz i czy będzie miał on wpływ na jego grę, ale na pewno wpływ będzie miało to, że to jego pierwszy mecz od tamtego czasu i po raz pierwszy zagra na mączce. Dodatkowo leworęczny zawodnik, a z takimi rywalami Sonego gra bardzo dobrze, mając bilans 24-12.



Wydaje mi się, że jedynie słaby dzień Włocha może zaprzepaścić ten bet, choć biorąc pod uwagę formę z Marakkeszu, to jestem dość spokojny.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Mayer Leo 2:0 @1,91 1xbet MINUS



Mial 5:4 i podanie i sie polamal. W tb 5:2 i przegrywa 5:7. 



Zaczynamy powazne granie na cegle. Do tej pory to byly turnieje podprowadzajace do tych wiekszych jak Monaco, Rzym i Madryt a pozniej oczywiscie RG. Leo bardzo dobrze radzi sobie na tej nawierzchni. Jak wiekszosc argentynskich tenisistow wychowal sie wlasnie na kortach ziemnych. Rywal z Australii o ktorym swiat glosniej uslyszal podczas AO preferuje szybsze nawierzchnie. Jest wysoki i swoja gre opiera glownie na podaniu. W wymianach gorowac powinien Mayer ktory lepiej porusza sie po korcie i ma wieksze doswiadczenie na tej nawierzchni. Jezeli serwis u Aleksa nie bedzie siedzial to nie wroze nic dobrego dla niego. Na kortach ziemnych jeszcze bez specjalnych rezultatow i nie sadze aby cos zmienilo sie po tym turnieju. 



 



Ramos @1,43 PLUS , 2:0 @1,98 PLUS 



6:2 6:2 



 
 
U 58

uzytkownik-164863

Użytkownik


Hurkacz (+1,5 set) - Coric 1 @ 1,57 ✅



Hurkacz @ 2,51 ⛔



fortuna



Dla mnie 50/50, Hubi najlepszy jak dotąd sezon, wygrany challenger w Canberze, później porażka w 1/4 w Miami z Federerem. Dobrze mu dał czas spędzony w Stanach pod okiem Craiga Boyntona, który pomógł mu pod względem mentalnym i technicznym. Zrobił ogromny postęp od zeszłorocznego Poznan Open (który wygrał), gdzie ostatni raz śledziłem go z trybun. Porażka z Aliassimem w Miami moim zdaniem byłą efektem zmęczenia po "maratonie" jaki miał. I na pewno ta przerwa dobrze mu zrobiła, miał czas się przygotować, zregenerować. Hubi juz od dobrych kilku dni trenuje w Monte Carlo i jestem pewien że wyjdzie zmotywowany, skupiony i da z siebie 100%. Trudnego przeciwnika wylosował, Corica, który co prawda wygrał w 2017r. turniej w Marrakechu na clayu, jednak jego ulubioną nawierzchnią zawsze był hard. Zeszły sezon to najdalej 3 runda jeśli chodzi o turnieje na cegle. Warto odnotować, że w tym sezonie Coric, poza Australian Open, w każdym meczu tracił przynajmniej seta (14/16).
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik


Tsonga (-1,5 seta)-Fritz 1 ⛔ lub ZWROT



Tsonga uzywa tu chronionego rankingu, aby zagrac w Monte Carlo, bo Francuz poki co nie miesci sie nawet w czolowej setce, wiec mozna smialo zakladac, że podejscie bedzie na 100 %. Francuz obeznany znakomicie z turniejem w Monte Carlo, niejeden bardzo dobry wynik tu wykrecil, zrobil sobie przetrarcie w marokoanskim Marakeszu, takze sezon ceglany powinien byc niezly. Taylor Fritz z kolei doswiadczen z turnieju w Monte Carlo nie posiada, a ostanio prezentowal sie bardzo slabo nawet w Indian Wells i Miami, gdzie z reguly grywal bardzo dobrze. Tsonga powinien wygrac relatywnie latwo w dwoch setach moim zdaniem.



 



Andreozzi-Goffin 2 ✅



Sadze, ze bedzie powrot do dobrej gry La Goffa. Dla Goffina ten seozn poki co bardzo przecietny, ale teraz mielsmy troche czasu przed seoznem ceglanym i licze na Belga, bo do takiego grania jest stworzony. Andreozzi ma plus i jest ograny po kwalifkacjach, ale on nigdy w Monte Carlo nie gral wczesniej, a rywale z kwalifikacji tez raczej nie do konca z duzymi naziwskami. Gofiin ostatnie dwie edycje zaliczyl w MontE Carlo polfinal i cwiercfinal, gdzie pokonywal m.in. Dojokvica czy Thiema. Mam dobre przeczucia co do gry Goffina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
exen 15

exen

Użytkownik


Herbert/Mahut - Haase/Koolhof 1 @1.35  fortuna  ⛔ głupie pacany tak się podłożyły jakimś randomom...



Francuska para w Monaco spisywała się zawsze na pewnym poziomie, w 2016 roku triumfatorzy, rok później półfinał w deblu, dodatkowo biorąc pod uwagę, że obaj spisują się na mączce bardzo dobrze, w ubiegłym roku zwyciężyli we French Open i uważam, że w dzisiejszym starciu ten debel okaże się zwycięski, Herbert i Mahut już w tym sezonie zdobyli jednego wielkiego szlema w Australii, jednakże na ATP 1000 w Monte Carlo nie będą potrzebowali dodatkowej motywacji. Ich przeciwnikami będą Haase i Koolhof, którzy wielkiej kariery deblowej nie rozwijają, rozegrali wspólnie jedno spotkanie na trawie, zatem nie powinni okazać się wymagającymi przeciwnikami dla utytułowanych Francuzów. Kurs trochę biedny, ale dołożywszy do tego Goffina @1.44 ✅ oraz Cecchinato @1.30 (zwrot)  wyjdzie nam całkiem fajna kombinacja pod większą stawkę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Daniel - Kohlschreiber(-3,5g) 2 @ 1,72 ✅



Pinn



Oglądałem pojedynki obu panów podczas turnieju w Marrakeszu i zdecydowanie bardziej "podobał" mi się Niemiec w swoich poczynaniach. Co prawda zakończył zmagania na 2. rundzie, ale tam trafił na Andujara, który był późniejszym finalistą. Mimo to, mogła podobać się pewność w polu serwisowym i gra z głębi kortu, która jest urozmaicona i ma na celu rozrzucanie rywala i zmuszanie do błędów. 



Taro Daniel lubi grać na mączce i tu czuje się najlepiej, jednak patrząc na jego grę brakuje zdecydowania. To po prostu nie jest ten poziom i mimo wielkiej szansy na SF, nie skorzystał z niej i przegrał wyraźnie w 3 setach. Chodzi tu oczywiście o kluczowe punkty, w których przewagę będzie miał Niemiec. Poza tym gra falami, raz lepsze momenty, wtedy potrafi zagrać wiele, ale też ma momenty, w których psuje proste piłki lub błędnie decyduje, czego konsekwencjami są przegrane wymiany.



Kolba jak dla mnie poziom wyżej, lepsze podanie i bardziej rozmaita gra. Daniel dzisiaj będzie musiał pobiegać i nie wróżę mu nic pozytywnego.



1. Nishioka - Sonego(-2,5g) 2 @ 1,70 ✅
 
U 58

uzytkownik-164863

Użytkownik


Bedene - Albot 2 @ 2,51 ✅



fortuna



Albot rozgrywa bardzo dobry sezon, półfinał w Montpeiller, pierwszy tytuł ATP w Delray Beach, w IW porażka z Edmundem, a w Miami urwał seta Rogerowi. Najwyższe miejsce w rankingu w karierze. Wygrał ostatnie 12 z 14 meczów. Oczywiście gdyby ten mecz był na hardzie to kurs byłby niższy, bo Mołdawian na clayu nigdy fenomenalnych wyników nie osiągnął. Myślę że nadszedł czas na przełamanie, a dobrą ku temu okazją jest pokonanie Bedene, który co prawda gra na miare oczekiwań, jednak pod koniec lutego w Rio musiał się wycofać z powodu kontuzji nogi. Aljaz oczuwał ból, który pogłębił się przy jednym ze sprintów. Nie wiem czy wyleczył w 100% uraz, tutaj w Monte Carlo raczej bez większych problemów przeszedł kwalifikacje. Mimo wszystko to szukam tu niespodzianki.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Auger-Alliasime(-2,5g) - Londero 1 @ 1,70 ✅



Pinn



Kursy już lekko pospadały, ale troszkę brak czasu u mnie ostatnio. Felix tu jest dla mnie zdecydowanym faworytem i wgl zdziwiłem się widząc te kursy, dlatego też niedziwne, że pospadały dość szybko. Gość jest na ustach całego tenisowego świata, jest błyskotliwy i utalentowany, co ważne, również pewny siebie. Dobry serwis, ostry FH i BH, do tego skuteczność i zdecydowanie, tak można opisać go w kilku słowach.



Zagra ze specjalistą od gry na mączce, Juanem Ignacio Londero, ale problem latynosów jest taki, że w Europie jest nieco inna mączka. Wystarczy spojrzeć w ich historię wyników na cegle i od razu widać, że u siebie czują się znacznie lepiej. Poza tym, potrafi zaserwować i skończyć rywala, ale to nie jest ta półka co Kanadyjczyk. Po dobrym okresie gry na mączce w Am. Płd spadek formy i oglądając go w Marrakeszu, nie widziałem tenisisty, który mógłby tu realnie zagrozić Augerowi. 



Handicap 3 gemów, to tak naprawdę żadny przy tej przewadze umiejętności i talentu, dlatego idę zdecydowanie.



1. Nishioka - Sonego(-2,5g) 2 @ 1,70 ✅



2. Daniel - Kohlschreiber(-3,5g) 2 @ 1,72 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik


Lajovic-Goffin 2 ⛔



Typowo pod kombo. Dwoch zawodnikow, ktorzy potrafia grac dlugie wymiany, ale Belg to jednak duzo bardziej uznany gracz za caloksztalt, ktory wydaje sie wraca do dobrego grania. Goffin w ostatnich edycjach w Monte Carlo spisywal sie bardzo dobrze, a Lajovic w tych wiuekszych turniejach na cegle pokroku ATP 1000 wynikow wiekszych nie ma. Goffin sie chyba rozkreca, bo w porownaniu do ubieglego sezonu wyniki jak dotad byly slabe. Lajovic tez poki co slabo w tym roku, ale faworytem wydaje sie byc Belg.



 



Fucsovics-Norrie 1 @1.56 ✅



Fucsovics ostatnimi miesaiacami gra bardzo dobrze i smialo chyba mozna powiedziec, ze wszedl na dobry wysoki poziom mnei jwiecej w polowie tamtego roku. Norrie tez bardzo ppoprawil wyniki, ale bardziej licze na wygrana tu Fucsovicsa skoro gramy na cegle. Fucsvic dzis trudny mecz i wygrana z Basilashvilim, Noririe pokonal Mannarino, ktory w tym roku nie blyszczy. Na moj gust ogranie Fucsovicsa z 1 rundy moze byc atutem Wegra, wiec probuje grac w jego kierunku.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Fucsovics(-2,5g) - Norrie 1 @ 1,75 ⛔



Pinn



Widzę, że już ktoś wpadł na pomysł grania Martona, ale wcale mnie to nie dziwi, gdyż to naprawdę dobry pomysł. Po pierwsze gość jak dla mnie, w dużo lepszej formie, aniżeli Norrie. Brytyjczykowi wyszedł turniej w Auckland na początku roku i Acapulco. Poza tym gra średnio, a oglądając jego w Ameryce Południowej, to nie pasował mi na mączkę. Starał się grać dużo topspinem, ale średnio to wychodziło. Poruszanie się po korcie też nie należało do wybitnych.



Fucsovics z kolei na przestrzeni całego sezonu spisuje się lepiej. Co prawda na IW i Miami nie zawojował, ale powrót do Europy bardzo udany. Pewne zwycięstwo, choć 3-setowe, z będacym w bardzo dobrej również formie Basilaszwilim. Powinno być zdecydowanie łatwiej, ale był to pierwszy mecz i brakło nieco skuteczności. Marci ma lepsze podanie, gra płasko z forehandu i jest dużo groźniejszy i bardziej zdecydowany w swoich poczynaniach. Większe doświadczenie i umiejętności gry na mączce, potrafi grać z leworęcznymi tenisistami z bilansem 27-24 no i jest lepszy.



Biorąc pod uwagę te argumenty idę pewnie w kierunku Fuczo, który powinien pewnie to wygrać.



1. Nishioka - Sonego(-2,5g) 2 @ 1,70 ✅



2. Daniel - Kohlschreiber(-3,5g) 2 @ 1,72 ✅



3. Auger-Alliasime(-2,5g) - Londero 1 @ 1,70 ✅
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik


Po meczach które oglądałem od początku tego turnieju, podejrzewam, że dziś może być parę niespodzianek, a kursy dodatkowo kuszą. Mam tutaj na myśli następujące mecze:



1. Nishikori K. - Herbert P.H. 2 ✅



Nishikori daleko był ostatnio od optymalnej formy, dodatkowo to jego pierwsze spotkanie na nawierzchni ziemnej.



2. Auger-Aliassime F. - Zverev A. 1 ⛔



Młody Auger-Aliassime bardzo dobrze wszedł w seniorski tenis i bardzo dobrze sobie radzi w ostatnim czasie. Zvarev przeplata dobre występy ze słabymi.



3. Struff J-L. - Dimitrow G.  1 ⛔



Struff zagrał bardzo dobre spotkanie z Shapovalovem, liczę, że dziś tez pogra swój tenis. Dimitrow daleko od swojej życiowej formy.



 



Najlepiej te spotkania obserwować na żywo i wtedy coś zagrać. ????
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik


Pella-Cecchinato 2 ⛔



Podobal mi sie Cecchinato w meczu z Wawrinka. Wloch wygral mecz przegrywajac 0-6 4-5, gdzie Wawrinka serwowal na mecz, ale Wloch po przelamaniu bardzo sie rozkrecic i zaczal grac duzo lepiej. Cecchinato ogromny progres w atmtym sezonie, polfinal French Open, wygrane tytuly. Dlugo Wloch wchodzil w mecz z Wawrinka, ale wydaje mi sie, ze jak juz zlapal dobra dyspozycje to teraz bedzie  zgorki. Cecchinato wygral juz w tym sezonie w Buenos, Pella zreszta tez zdobyl swoj 1-szy tytul w Sao Paulo. Zwyciestwo Pelli nad Cilicem fajnie wygrala, ale Chorwat mial ostatnio swoje problemy zdrowotnei i prawdopodbnie jeszcze nie doszedl do optymalnej dyspozycji. Na podstawie tego co widzialem w meczu Cecchinato to zakladam wygrana Wlocha.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik


  Coric-Herbert mysle ze francuz wygra przynajmniej jedenego seta kurs 1.63



Medviedev - Tsitispas 2 1.77 Na tej nawierzchni grek jest jednym z lepszych zawodnikow,zdziwilbym sie gdyby rosjanin wygral z nim na ziemnej.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 00:25 przez pawel1980


  Coric-Herbert mysle ze francuz wygra przynajmniej jedenego seta kurs 1.63



Medviedev - Tsitispas 2 1.77 Na tej nawierzchni grek jest jednym z lepszych zawodnikow,zdziwilbym sie gdyby rosjanin wygral z nim na ziemnej.



Może i Tsitsipas potrafi grać na nawierzchni ziemnej, ale w spotkaniu z Kazachem nic specjalnego nie zagrał, czego nie można powiedzieć o Medvedevie, z którym Sousa ugrał ledwo 2 gemy, a Albot tylko 3. Forma wydaje się lepsza u Rosjanina i to właśnie ku niemu bardziej skłaniałbym się w tym spotkaniu.



Medvedev @ 1.78 fortuna ✅
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik


Pella - Cecchinato  2 @ 1.63 fortuna ⛔



Włoch w drugiej części spotkania ze Szwajcarem wyglądał świetnie. Mocna głowa, bo nie każdy podniósłby się ze stanu 0-6 0-2, czy poźniej 0-6 3-5. Jeśli zagra na swoim poziomie to odniesie zwycięstwo.



 



Coric (-1,5 seta) - Herbert  2 @ 1.63 fortuna ⛔



Coric dość powoli rozkręcał się w swoim poprzednim meczu przeciwko Munarowi. Brak cierpliwości, co skutkowało dużą liczbą błędów. Solidny w Monako Herbert spokojnie powinien urwać Chorwatowi seta.
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik


Djoković - Fritz (+5,5 gemów) @ 1.65 Fortuna ⛔



Nole pod formą, co się tyczy Fritza, nigdy nie widziałem go tak dobrze grającego, bez problemów z Tsongą i deklasacja Schwartzmana, być może nawet urwie seta Serbowi



 



Sonego - Norrie - 3 sety w meczu @ 2.31 Fortuna ⛔



Oczekuje tutaj wyrównanego meczu, nawet szanse rozłożyłbym po 50/50
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Herbert @2,7 1xbet⛔



Ja ide o krok dalej niz kolega wyzej i licze na wygrana Francuza. Herbert bardzo dobrze wyglada w MC. Odprawil juz bez straty seta Verdasco i Nishikoriego. Coric natomiast sie meczy w swoich meczach. Zarowno z Hurkaczem jak i Munarem mogl smialo poleciec. Nie jest jeszcze w najwyzszej formie co widac. Duzo prostych bledow. Za latwo oddaje inicjatywe w wymianach ktore powinny byc jego domena. U Francuza bardzo dobrze dysponuje serwis. Jak do tej pory tylko raz przegral podanie. Jezeli dzis zagra na poziomie z ostatnich spotkan to spokojnie powinien sobie poradzic z Chorwatem.



DW 2:1 @6,55⛔ 1xbet 



​​​​​
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik


Lajovic-Sonego 1 ✅



Ogolnie to nie bede sie rozpisywac, ani madrzy,c bo nei trafilem 3 ostatnich typow pod rzad i nei pamietam kidy ostatni raz cos takeigo sie zdarzylo. Dlaczego Lajovic? Moim zdaniem Lajovic gra bycmoze tenis swojego zycia. Serb byl lepszy w wymianach od Goffina i dzis Thiema po naprawde swietnych meczach. W ogole sam serwis Lajovica robi ogromna krzywde, rywalom, mimo ze Serb nigdy nie kojarzyl sie z jakims wybitnei serwisowym zawodnikiem. Oczywiscie tutaj jest tez bardzo duza jakosc w wymianach przede wszytskim. Goffinowi Serb nei dal szans, a dzis po swienym meczu nawet Thiem docenil rywala, nie szczedzac mu komplementow, gdy podawali sobie rece po meczu przy siatce. Sonego gra moze dobrze, ale przy takiej grze Lajovica wydaj mi sie to niewystarczajace by pokonac Serba.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Lajovic - Sonego 2 @2,10 etoto ⛔



W tym meczu idę w stronę Włocha.. Sonego to typowy ziemniak i tak naprawde na tej nawierzchni może sprawić kłopoty dużo lepszym od siebie tenisista . Całkiem dobry serwis i naprawdę pewnie wygląda w wymianach plus świetnie się porusza co na maczce jest ważne. Na przeciw niego stanie Serb Lajovic, który miewa przeblyski naprawdę dobrej gry, tak jak wczoraj przeciwko Thiemowi, ale ma też to do siebie, że potrafi zagrać bardzo słabo i liczę, że dzisiaj tak będzie, bo takich przypadków, że ktoś teoretycznie słabszy ograł kogoś " wielkiego", a później przegrał bez oporów było mnóstwo.. Serwis Lajovica w Monte Carlo wygląda świetnie ale Sonego w ostatnim czasie bardzo się poprawił na returnie i na tej nawierzchni, gdzie serwis zawsze jest słabszy to może mieć spore znaczenie dlatego liczę na zwycięstwo Włocha, bo na pewno go na to stać, a kurs całkiem przyjemny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom