>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów REWANŻE 16-17 kwiecień 2019]

Status
Zamknięty.
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik


City - Spurs typ: 1 kurs: 1,31 buk: Fortuna



Dzisiaj nudy na pudy. Czerwoni mają awans w kieszeni i można celować 1X2, co sensu większego nie ma. Podobnie jak granie na ilość goli. Za awans płacą grosze.



Drugi mecz nakręcają w Jedynce (P premium nie mam), ale to będzie nędzne widowisko. Totki raczej postawią autobus, o który City będzie się rozbijać. Jakaś kontra może Totkom wyjdzie, ale czy strzelą, to wątpię, bo nawet nie wystawią jakiegoś napastnika, raczej tylko zagęszczą środek i obronę. Poza tym zwisa mi kto wejdzie. Myślę, że Ajax miałby większe szanse z gwiazdorami z City, a właśnie mu kibicuję. City raczej coś wciśnie i stąd typ. Dogrywki i karnych nie wykluczam.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


MC City vs Tottenham



BTS kurs 1,8 uni



Mecz po zaaplikowaniu 2 bramek gościom zrobi się otwarty i Tottenham będzie musiał zaatakować.Nie ma możliwości,żeby City nie przemogło autokaru w polu karnym.Z drugiej strony napierający gospodarze będą narażeni na kontrę.Dla mnie wysoki kurs, skrzywiony wynikiem 1 spotkania. A WYPISYWANIE BREDNI POD SPODEM,ŻE PRIORYTETEM MC CITY JEST PRZEDE WSZYSTKIM NIE DOPUŚCIĆ DO STRZELENIA GOLA PRZEZ SPURS JEST ARGUMENTEM MAJĄCZĄCEGO GIMBUSA PRZY BILANSIE 0-1.



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik


Manchester City - Tottenham Hotspur



Tottenham under 0,5 ⛔



kurs: 2.10, Etoto



Tottenham bez Kane'a, z nie do końca zdrowym Allim i bez Winksa, który był cichym bohaterem pierwszego spotkania. To oznacza kłopoty. City w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach na swoim stadionie przegrali tylko dwa razy. Pierwszy raz nastąpił na samym początku sezonu w LM przeciwko Lyonowi, i przed nowym rokiem w lidze z Crystal. A tak to wygrali wszystko jak leci. Po drodze zniszczyli Chelsea 6-0, Arsenal 3-1 czy Schalke 7-0. Tottenham może mówić o dużym sukcesie, skoro powstrzymali City przed wpakowaniem chociaż jednej bramki u siebie. Ale na dziś Guardiola na bank wykonał robotę i zawodnicy od początku rzucą się na rywala. Spodziewam się jednostronnego widowiska, jeżeli City straci gola, to w głowach zawodników pojawi się mały zamęt. Przede wszystkim więc przypilnują, by Spurs mieli jak najmniej akcji bramkowych. Sonowi już drugi raz nie uda się taki gol jak w pierwszym spotkaniu.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik


Wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu wyszedłem na + grając LM. Mam nadzieję, że moja zła passa się przełamała i spróbuję puścić też coś na dzisiaj. O pierwszym meczu dużo już napisano i ja też nie będę oryginalny. City mogło przegrać ze zmotywowanym na 200% Tottenhamem przy otwarciu White Hart Lane, ale nie wypuści awansu mając rewanż u siebie. Błękitni niszczą wszystkich, którzy przyjeżdżają na ich stadion, Tottenham gra bardzo przeciętnie na wyjazdach. Gdyby grał Kane to być może miałbym wątpliwości, ale Koguty bez swojego lidera raczej nie będą mogły zdziałać wiele. Son? Lucas? Ostatnią bramkę na wyjeździe Koreańczyk strzelił w meczu z Cardiff w Nowy Rok, a Lucas zgubił gdzieś formę z początku sezonu i jest dobrym straszakiem na Huddersfield. Guardiola mając zespół w takiej formie nie pozwoli na to by odpaść już w ćwierćfinale. Liczę na pewne zwycięstwo City.



Jeśli chodzi o mecz Porto z Liverpoolem, to widzę tutaj bramki ze strony The Reds. W poprzednim sezonie na Estadio do Dragao udało im się ich zdobyć aż 5. Dziś sytuacja jest nieco inna, ponieważ pierwszy mecz odbył się na Anfield i LFC przyjeżdża bronić zaliczki. Myślę, że zmuszone do gry w ataku Porto popełni kilka błędów, które będą skrzętnie wykorzystywane przez Liverpoolczyków. Salah niesiony bramką z Chelsea, Mane w stałej, dobrej formie i Firmino. Dla takiego trio to wręcz obowiązek strzelić dwie bramki zespołowi pokroju Porto.



Man City - Tottenham Handicap 0:1 1 1.84

FC Porto - Liverpool 2.drużyna zdobędzie goli +1,5 2.0


fortuna
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Wczorajszy wieczór z LM z jednej strony piękny, bo dubelek z kursem 30 przyniósł plusik jednak dwa główne kupony z Juventusem niestety na minus. Ostatecznie dało to plusik. Dziś bez większej analizy, bo zaraz uciekam do pracy.



 



City (-1.5 RR w 1 połowie) - 1.5/forbet

City awans - 1.68/forbet

Liverpool lub remis i obie strzelą - 2.25/forbet

Powyżej 1 bramki, powyżej 2 ŻK, powyżej 8 RR - 2.15/forbet




 



City rzuci się od początku do odrabiania strat, a to przynosi sporą ilość rzutów rożnych. Próbowałbym nawet linii wyżej na -2.5 jednak tamta wydaję się dość niebezpieczna, a te -1.5 do dubelka wydaje się spoko opcją. Łącze to ze specjalem z meczu LFC. Porto powalczy i trochę powycina, a przecież taki Fabinho czy Henderson również lubią złapać karteczkę. Portugalczycy potrafią u siebie nabijać sporo RR, a The Reds dzięki powrotowi Robertsona będą grali jeszcze częściej bokami, a to przynosi sporo rożnych. Do tego awansik City ze względu na kontrę do betu, gdzie mam pograny awans Totków po kursie 5. Do tego podpórka na LFC przy jednoczesnym BTTS'ie, bo Porto już na Anfield mogło strzelić, a dziś powinni dominować. Na koniec jeszcze dubelek z wyższych kursów jak wczoraj: Robertson asysta x Powyżej 2 bramek, powyżej 3 ŻK, powyżej 10 RR - 16/forbet
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Manchester City - Tottenham

Typ:     Mniej niż 0,5 gola między 00:00 a 15:00 minutą
⛔

Kurs: 1.42

Bukmacher:
Bwin

Analiza:



Jako, ze jest to Liga Mistrzow i wszystko sie tu moze zdarzyc to z racji tego zagram sobie mega asekurancko i bezpiecznie. Tottenham przystapi do meczu bardzo oslabiony brakiem swojego glownego napadziora Harry'ego Kane. Skupia sie glownie na defensywie i beda chcieli wyprowadzic jakis jeden zabojczy kontratak. Mysle, ze w pierwszych 15 min oba zespoly nie beda chcialy popelnic bledu i zagraja raczej spokojnie aby wybadac swojego rywala. City pewnie od poczatku bedzie napierac i tluc tysiace rzutow roznych ale linie sa bardzo wysokie a co za tym idzie nieoplacalne.



 



 



Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Porto - Liverpool

Typ: under 5.5 zoltych kartek

Kurs: 1.34
✅

Bukmacher: Bwin

Analiza:



Liverpool jest to jedna z tych druzyn, ktore nie zbieraja prawie w ogole kartek. Dodatkowo maja taki wynik z pierwszego meczu, ze ich jeden gol zabija nam praktycznie ten dwumecz. Wczoraj idealnie bylo to widac na przykladzie Barcelony i United. Barca strzelila pierwsza gola i bylo po meczu a zarazem po kartkach ktorych linia byla w pre poustawiana na poziomie 5.5. Skonczylo sie na jednej kartce w calym meczu przy bardzo overowym arbitrze jakim jest Felix Brych. Dzisiaj sytuacja jest podobna z ta roznica, ze sedziuje underowiec Danny Desmond Makkelie ze srednia 3.69. Gosc prowadzil miesiac temu mecz w ramach LM mecz pomiedzy BVB a Totkami. Bilans? 0 kartek w calym meczu. W becie liczymy tylko zoltka bez czerwonych i tylko jedna kartka na zawodnika. Generalnie to mozna zagrac spokojnie under 4.5 po okolo 1.80 ale ja tam wole podejsc do tematu spokojniej bo jak to mowia lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu.



Kombo zabojca:



Manchester City - Tottenham, Mniej niż 0,5 gola między 00:00 a 15:00 minutą @ 1.42 ⛔



Porto - Liverpool, under 5.5 zoltych kartek @ 1.34 ✅



AKO: 1.90 ⛔



Bukmacher: Bwin



 
 
T 63

tacohemingway

Użytkownik


Manchester City - Tottenham Hotspur



Manchester City (-1.5)



kurs: @1.87



Totalbet



Totki bez Kane, De Bruyne wraca do 1 składu uważam że na własnym stadionie gospodarze totalnie zdominują gości i spokojnie awansują do półfinału.



Porto - Liverpool



Porto i obie drużyny strzelą 



kurs: @6.2



Totalbet



Porto na własnym stadionie w Lidze Mistrzów w tym sezonie ma same zwycięstwa, grają u siebie atrakcyjny futbol w każdym meczu strzelają dużą ilość bramek. LFC zmęczony meczem z Chelsea rozpoczyna w okrojonym składzie, myślę że strzelając bramkę się rozluźnią gdyż Porto wtedy musi wygrać 4-1 żeby awansować i tutaj widzę szansę dla Porto na zwycięstwo w tym meczu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 09:47 przez bmw14.5


City - Spurs typ: 1 kurs: 1,31 buk: Fortuna



Dzisiaj nudy na pudy. Czerwoni mają awans w kieszeni i można celować 1X2, co sensu większego nie ma. Podobnie jak granie na ilość goli. Za awans płacą grosze.



Drugi mecz nakręcają w Jedynce (P premium nie mam), ale to będzie nędzne widowisko. Totki raczej postawią autobus, o który City będzie się rozbijać. Jakaś kontra może Totkom wyjdzie, ale czy strzelą, to wątpię, bo nawet nie wystawią jakiegoś napastnika, raczej tylko zagęszczą środek i obronę. Poza tym zwisa mi kto wejdzie. Myślę, że Ajax miałby większe szanse z gwiazdorami z City, a właśnie mu kibicuję. City raczej coś wciśnie i stąd typ. Dogrywki i karnych nie wykluczam.



Nudy na pudy ? Być może najlepszy mecz 2019 r. !!! Nie grałem nic tutaj, ale mecz obejrzałem co mi się nie zdarza tak bez grania... Oczywiście mam na myśli City - TOT... Ale ludzie powtapiali kasy na tej 1/4 LM... Awanse City i Juventusu, pierwszy mecz City i nawet dzisiejsze bety na City... Ja już jakieś kilka lat temu zrozumiałem, że nie wolno ufać angielskim klubom, a właściwie faworytom...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom