>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy aktualnie istnieje jakiś legalny poker online

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Normalnie na pokerstarsie, wpłacasz skrillem lub revolutem wypłata w sekunde. Naprawdę nie zaczęliście od sprawdzenia największej strony pokerowej?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Kolega piatddz piatddz podał nieaktualne informacje: zarówno skrill, jak i revolu oraz paysafecard nie dają już możliwości wpłaty, czy wypłaty od listopada b.r. PS przyjmuje tylko wpłaty kartami płatniczymi i przez portfel elektroniczny ecopayz i muchbetter, gdzie trzeba korzystać z aplikacji elektronicznej. Moim zdaniem, choć mogę się mylić, każdy kto gra teraz w pokera zostawia coraz szerszy ślad po sobie. Niestety. Jeśli ktoś wie coś więcej lub lepiej, to chętnie przeczytam.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Kolega piatddz piatddz podał nieaktualne informacje: zarówno skrill, jak i revolu oraz paysafecard nie dają już możliwości wpłaty, czy wypłaty od listopada b.r. PS przyjmuje tylko wpłaty kartami płatniczymi i przez portfel elektroniczny ecopayz i muchbetter, gdzie trzeba korzystać z aplikacji elektronicznej. Moim zdaniem, choć mogę się mylić, każdy kto gra teraz w pokera zostawia coraz szerszy ślad po sobie. Niestety. Jeśli ktoś wie coś więcej lub lepiej, to chętnie przeczytam.
Mylisz się kolego, caly czas wplacam i wyplacam skrillem lub revolutem. Dzisiaj też więc tak jak mówie wszystko działa jak działało od bardzo dawna.

skrill 2.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Kolega piatddz piatddz podał nieaktualne informacje: zarówno skrill, jak i revolu oraz paysafecard nie dają już możliwości wpłaty, czy wypłaty od listopada b.r. PS przyjmuje tylko wpłaty kartami płatniczymi i przez portfel elektroniczny ecopayz i muchbetter, gdzie trzeba korzystać z aplikacji elektronicznej. Moim zdaniem, choć mogę się mylić, każdy kto gra teraz w pokera zostawia coraz szerszy ślad po sobie. Niestety. Jeśli ktoś wie coś więcej lub lepiej, to chętnie przeczytam.
Polska ustawa odnośnie pokera online i gry w takich roomach jak pokerstars.jest wg mnie martwa. Ustawa bardziej pod bukmacherke stworzona. Dobrze wiedzą że nic nie wyegzekwują w kwestii pokera online bo jest to tym bardziej niezgodne z UE. Słyszałeś o jakimś pokerzyście w Polsce któremu dowalili jakąś porządną kare za granie online, bo ja nie. Martwe prawo i tyle. Nikt nie chce rozgrzebywać gówna i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dziękuję za sprosotwanie mojej informacji koledze piatddz piatddz. Rzeczywiście, pomyliłem się, niedostatecznie sprawdziłem informację, ktorą powziąłem kilka dni temu.
Koledze B bulik9596 odpowiadam, że znamy całkiem liczne informacje o dochodzeniach przeciwko graczom z naszego nieszczęśliwego kraju, a niektórzy z nich zostali skazani na zapłacenie grzywien. Nie potrafię ocenić ryzyka pojawienia się takiego problemu, ale chyba zupełnie wykluczyć go nie można. Zwłaszcza, że internet jest pod coraz wiekszą kontrolą, która jest możliwa dzięki coraz doskonalszym srodkom do sledzenia tego co robimy wirtualnie.
 
Do góry Bottom