>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 16 kwietnia 2019 18:00 przez jalba


Wszyscy kibicują Ajaxowi i futbolu totalnemu żeby tylko Włosi ich nie wypunktował



wu wu wu kropka popunktowane kropka pl



Super sprawa że młodzikom się udało i awansowali. Była dobra czutka.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


Zawodnicy Ajaxu pokazują piękno futbolu. Zespół gdzie średnia wieku wynosi 24 lata eliminuje Real i Juventus i melduje się w 1/2 LM. Czy mogą wymarzyć sobie lepszy sezon?



Naprawdę miło się patrzy na ich poczynania. Grają absolutnie bez jakiejkolwiek presji. Oni już zrobili swoje. Teraz cieszą się grą i im to wychodzi. Mam nadzieję, że zameldują się w finale.



 



Sam biję się w pierś, bo po wygranej z Realem myślałem, że profesorzy z Juve sprowadzą młodziutki Ajax na ziemię. 



Jeszcze jedno - nie pamiętam dokładnie kto, ale chyba obrońca Juve De Sciglio został z tyłu przy pierwszej bramce Ajaxu, a rękę o spalonym podnosił najwyżej. Heh. Chyba sma wiedział, że nic z varu nie będzie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik


Sadziłem, że Barca będzie mieć problem z awansem, a nie Juve. I być może Barca faktycznie miałaby cięźką przeprawę, gdyby na samym początku Manchester strzelił gola. Ale tak się nie stało. Dodatkowo De Gea zabawił się w Kariusa i tym samym kompletnie podciął skrzydła kolegom.



A z Ajaxu wypada się cieszyć. Grają super i nie boją się nikogo. Mniej zadowolony jestem z VAR-u, który się nie sprawdza. Przecież 1 bramka dla Juve nie miała prawa być uznana. W końcówce zaś powinni dostać karnego. Dobrze się stało, że Ajax awansowal, bo inaczej byłby smród jak po meczach Realu z Juve czy Bayernem, choć wtedy VAR-u nie było.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 09:37 przez bmw14.5


Sadziłem, że Barca będzie mieć problem z awansem, a nie Juve. I być może Barca faktycznie miałaby cięźką przeprawę, gdyby na samym początku Manchester strzelił gola. Ale tak się nie stało. Dodatkowo De Gea zabawił się w Kariusa i tym samym kompletnie podciął skrzydła kolegom.



A z Ajaxu wypada się cieszyć. Grają super i nie boją się nikogo. Mniej zadowolony jestem z VAR-u, który się nie sprawdza. Przecież 1 bramka dla Juve nie miała prawa być uznana. W końcówce zaś powinni dostać karnego. Dobrze się stało, że Ajax awansowal, bo inaczej byłby smród jak po meczach Realu z Juve czy Bayernem, choć wtedy VAR-u nie było.



Dokladnie tak jak mowi kolega wyzej. Bramka Juve prawidlowa bo to zawodnik Ajaxu popchnal swojego kolege z zespolu. W koncowce karny ewidentny nie wiem co w tej budzie VAR robili wtedy sedziowie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Ja bym Panowie nie dyskutował o decyzjach sędziów... To w niczym nie pomaga jeśli chodzi o bukmacherkę no chyba, że mówimy o pomocy ścian, ale w tym wypadku jak sami twierdzicie nie ma o tym mowy. W sensie bukmacherskim analizowanie jaką decyzję podjął sędzia i czy była słuszna czy nie, nie ma żadnego sensu... To tak jak by analizować każde orzeczenie sądu w każdej instancji. Sędzia na meczu czy na sali rozpraw jest BOGIEM i trzeba się z tym pogodzić. W sądach jest instancyjność, a na meczach są obserwatorzy i to niech oni sobie tym zaprzątają głowę... W piłce jest mnóstwo niejednoznacznych sytuacji tak jak i w życiu i bardzo, bardzo często są błędy w orzekaniu... Rzeczywiście w życiu to można cofnąć, ale w meczach niestety nie... Technicznie to nie jest możliwe bo pewno by trzeba powtarzać co drugi mecz na świecie... Ale sorry, ale takie biadolenie "starych dziadków" po meczu o domniemanych błędach sędziowskich w niczym zupełnie nie pomaga i nie ma większego sensu... Znam sprawę z życia, która była kilkanaście razy cofana przez sąd okręgowy do ponownego rozpoznania i kilkanaście razy wracała... Co sędzia to była inna ocena...
 
G 50

gerro28

Użytkownik


BTS na mecz MC vs Spurs jest za wysoki gadam wam.Gospodarze rzucą się do odrabiania strat jak wariaty zwariowane i albo pyknał szybko ze 2 bramki i wtedy totki będa szaleć bo nie będa miały nic do stracenia,albo city dostaną bramkę z kontry i mecz się całkowicie otworzy.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik


Witam Typerów. Zastanawiam się nad kartkami w meczu MC i Totków,a dokładnie nad dokładnymi nazwiskami grajków, którzy dostaną upomnienie. Arbitrem jest Pan Cakir, więc może być kolorowo ????Sissoko? Alderweilreld? A może odpali Otamendi z ex-Totkiem Walkerem? Jak uważacie Panowie? ;) Pozdro!
 
N 182

nafal

Użytkownik


A mi chodzą po głowie takie oto bety: Porto powyżej 4,5 korka @1,53, choć ja nawet bym się pokusił o linię +5,5 korka @2,25 w Totalbet. Na Anfield dzisiejsi gospodarze zrobili 5 korków więc czy u siebie nie stać ich na minimum 5 ? Stać. Pytanie tylko czy Corona zagra ale mam nadzieje że tak. Uważam że warto w to pójść. Kursy troche pospadały bo jakieś 1,5h temu jeszcze 5 korków Porto było po @1,63 no ale... I druga rzecz też związana z Porto to +3,5 celnego strzału w meczu po kursie @ 1,60. Tu do stracenia nie ma nic, Porto w Liverpoolu 3 razy w światło bramki trafiło więc u siebie ten jeden strzał więcej jest jak najbardziej mozliwy. Ktoś coś ? 
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik


A nie mówiłem, że Guardiola to czołowy frajer wśród trenerów. Ograny przez KFC, które w meczach o śmieszne 3 punkty regularnie ogrywał. 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


No Guardiola to DYZMA światowej piłki ,podniecali się nim a wszedł do barcy zbudowanej przez rijkarda,plus pokolenie hiszpanów ,którzy zdobyli mistrzostwo świata i europy z dziadkiem del bosque.Potem wtopa z bayernem.A teraz miała być 4 korony a wyszło jak zwykle.????
 
K 40

kris_pl

Użytkownik


 



Te mecze i rozstrzygniecia to jakas parodia.



Nastolatki z Amsterdamu jada ostro zarowno  Siebie jak i na wyjezdzie najpierw Real, potem Juve.



Przeciez to niepojete, Ajax ma jakis dziwacznych pilkarzy, oni nawet w reprezentacjach swoich praktycznie nie graja!



Dobrze, ze to City odpadlo, to jest drugie PSG - nic zupelnie nie graja w Europie kiedy przychodzi co do czego.



Tak jak powiedzialem z moim kolega podczas jednej z rozmow - zwyciezca tej edycji LM znajduje sie w parze Tottenham vs City.



Tottenham gra lepiej bez Kane'a przede wszystkim - uwielbiamy przez mnie Heung Min Son, ktorego sledze od poczatku gry w Europie, w HSV, jest liderem tego zespolu i Tottenham osiaga duzo lepsze wyniki i gra duzo lepiej z Nim na czele niz z Harrym - przepraszam, ale tak jest.



Son pozamiatal City podłoge w tym dwumeczu ^^



On poprowadzi Totki po tytul - powiadam!



Co prawda nie zagra w pierwszym meczu ale i tak sobie poradza, to tak jakby grali z jakims Brighton &amp; Hove czy cos.



Barcelona gra piach straszny od 4 miesiecy, mecza bule niemilosiernie. MU to nawet nie mowilem, oni tu sie znalezlismy przypadkiem, ich gra to zart oddluzszego juz czasu.



Porto nie te progi takim skladem, Liverpool jak zwykle wszystko przegra na finiszu ^^ Kazdy mecz od jakiegos czasu meczony z totalnymi outsiderami.



Juve tez nie powinno w tej fazie tu w ogole byc, gdyby awansowali to w nasteonej rundzie out z kimkolwiek. Nie ma tam druzyny, tylko gwiazdeczki grajace pod Siebie. Ajax jakies nieudolne druzyny do tej pory mial (teraz jak sie okazalo teraz tez). Teraz juz beda grac z powazna druzyna a nie parodysstami i zostana zniszczeni w polfinale - przeciez to jest przypadkowy sklad, to nawet na LE nie jest druzyna.



Te wszystkie gwiazdki sie kopaly po czolach, Pawełek z Turynu, juz zostal katanem i znowu pokazal ze nic nie pokazuje w meczach powaznych -  zablysnal z YBB 2x i to tyle.



Z takimi patodystami to moga sie tylko w Serie A babrac co rok XD



Dzis miala byc walka w obu meczach, nie bylo jakis poteznych przewag po pierwszych meczach jeszcze - dalem rozne bo to powinno padac bardzo czesto - znowu spartolili i nic z tego, nigdzieroznych nie bylo.



W meczu City vs Totki 5 bramek do 21. minuty, pierwszy (i jedyny w pierwszej polowie rozny) w 37. minucie - serio, fuck logic!



W Porto 3 rozne w 1. polowie, tez genialnie ...



Juz sie z tej pilki zrobil hojej wszedzie jakes wyniki po 5:4, 3:6, 2:7 - nawet nie udaja, ze probuja bronic czegokolwiek. Wjezdzanie w pole karne rywala po autostradzie - kpina jakas.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Jak mnie tacy ludzie wkurwiaja. Kolejną nieudolna drużyna to będzie Tottenham który Ajax wyjebie na zbity ryj z LM . Nie ogladam ligi holenderskiej wiec akurat dopiero w LM miałem okazje obejrzeć ich gre i tak jak zapewne większość jestem pod wrazeniem tego jak grają i kibicuje im żeby wygrali cala LM bo nie ma nic lepszego jak widzieć takie zespoły jak teraz ajax czy chyba 2 lata temu Monaco czy jakikolwiek inny zespół który wnosi jakiś powiew świeżości do tych rozgrywek i leje zjebany real czy inny juventus. Za tych dziwacznych piłkarzy jak napisales zaraz pol Europy będzie się zabijać i płacić kupę szmalu a ty się będziesz pewnie nimi zachwycać i mówić ze od razu wiedziales ze graja zajebiscie. Ciekawe ze akurat wiekszosc gra w swoich reprezentacjach a ze są młodzi to ile maja mieć tych meczy 100 ? Za niedługo euro20 i Holandia z tymi kilkoma dziwacznymi pilkarzami daleko zajdzie. Dziś był chyba najlepszy mecz LM w tym sezonie i takie mecze chciałbym zawsze oglądać ale oczywiscie lepsze były by szachy 0-0 i karne wtedy można się rozkoszowac gra w defensywie czy nie sory dewenzywie. No a twój Son to tak pozamiatal to city ze w dwumeczu było 4-4 .City które nic nie gra i jest cienkie ale przed meczem obstawiales ze jeśli nie tottentham to city wygra lm. Co za typ



Nie pozdrawiam
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Abstrachujac od tego, że sędziowie VAR puscili Cakirowi takie gówno na powtórce, że ten z pełnym przekonaniem pokazuje ' biodro Panowie, biodro ! '. A razem z Nim Podoliński którego słuchać się nie da -  ' Tam ręki nie było w ogóle !'. Tak mnie zastanawia kto jest odpowiedzialny za puszczanie powtórek z innych kamer sędziemu ? Puścili mu akurat to na którym wydaje się, że piłka odbija się od biodra.



https://twitter.com/Atishay_Agarwal/status/1118615467424227329



Dla mnie ewidentna ręka i nie mogę słuchać pazi, którzy piszą , a bo nie powiększył swojego obrysu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom