>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

MLB Season 2019

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


MLB nam się powoli rokręca więc zaczynamy granie na serio.Zobaczymy co z tego wyjdzie.



Na dziś 2 typy z mojej strony



Baltimore Orioles(Hess D.) - NY Yankees(German D)



Typ: 1       Kurs: 2.55 wtopa



Typ: 1(-1.5)     Kurs: 4.05 wtopa



 



Osobiście pograłem handi ale 1 na czysto dla nie lubiących ryzyka. W sumie to już 6 spotkanie między ekipami w ostatnim czasie jeśli chodzi o lige bo zagrali również tuż przed rozpoczęciem sezonu i co widzimy?!W każdym zestawie spotkań Baltimore było lepsze od Yankees wygrywając dwa spotkania z trzech. Tym razem ich teren w dodatku 2 porażki za pasem tak więc licze dziś na sprężenie i wygranie spotkania tak więc czystą 1 proponuje bardzo. Ja jednak lubie ryzyko dlatego wchodze w handi po fajnym kursie.Jak się już chłopaki rozchulają to różnica może byc spora a taki kurs biore z pocałowaniem ręki. Obaj miotacze mają już po 1 winie tak więc sie ma się co nad nimi rozczulać.Licze,że cała ekipa Orioles stanie dziś na wysokości zadania i pokonają gości z Nowego Jorku



e: kompletne nieporozumienie 



Wynik:  3:15



Arizona Diamondbacks(Kelly M) - Boston Red Sox(Velasquez H)



Typ: 2     Kurs: 1.70 trafione



Tutaj również ide w gości którzy jak na siebie to strasznie niemrawo zaczęli sezon.Z oakland 1 win z Seattle 1 win teraz z Arizoną 2 przegrane więc dziś czekamy na lepszą grę.



Velasquez zaczyna sezon i miejmy nadzieje,że będzie to jego zwycięski występ.Z Arizona raczej im się dobrze grywało i nie mieli nigdy wyraźnych problemów tak więc dziś miejmy nadzieje pokażą na co ich stać.



Wynik: 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Po bodajże pięciu latach zachciało mi się wrócić do MLB. Kiedyś troszkę się bawiłem tymi klockami. Ale wyłącznie dla relaksu. Teraz zastanawiam się nad progresją. Zobaczymy.



 



Dzisiaj wybrałem "nocne czuwanie" nad trzema meczami:



 Arizona Diamondbacks - Texas Rangers 



Typ: Rangers (kurs 2,25)  pudło



-----------------------------



Los Angeles Angels - Milwaukee Brewers



Typ:  LAA (kurs 2,10)   trafiony/zatopiony



-----------------------------



St.Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers



Typ: Cardinals (kurs 2,00)  trafiony/zatopiony



 



Zobaczymy rankiem co się z tego urodzi  ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Pirates @ Cubs



Under 9 @ 1.83 1xbet ✅ ????



 



Na Wrigley dzisiaj zapowiadają obiecujące 17-20 Mph wiatru w kierunku infield i zaledwie 5-6 stopni celsjusza. W takich warunkach piłka nie polata. Ruskie jak zawsze wyrwaly się z wystawieniem linii wcześniej. Wiekszosc szanujących się bukow, jak zawsze przy meczach domowych Cubs, czeka do wieczora. Spodziewam się, że te wieczorne linie będą już w okolicach 7.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Kolejna noc z MLB.Mam nadzieje,że dziś będzie lepiej.



Na początek to co gram:



Houston Astros (McHugh C) - NY Yankees (Paxton J)



Typ: 2    Kurs: 2.05



 



St.Louis  Cardinals (Flaherty J) - LA Dodgers(Maeda K)



Typ: 2     Kurs: 1.90



 



Piękne AKO które mam nadzieje trafić. Typowe dla mnie granie na przełamanie. W obu przypadkach ekipy na które stawiam są po 2 porażkach więc dziś licze na przełamanie.



Dodgersi dziś wystawiają Maede który póki co 2 zwycięstwa w 2 startach tak więc spora szansa,że dziś dołoży kolejne tak aby choć trochę poprawić wynik trójmeczu.



Co do drugiego spotkania to stawiam na Yankees. Obaj miotacze ze zmiennym szczęściem tak więc dziś licze typowo na dużą chęć ze strony gości na odniesienie choćby jednego zwycięstwa.



Jeszcze 3 mecze na które proponuje zwrócić uwage



 



Chicago WS - win za 2.30



Milwaukee Brewers (-1.5)  - win  za 2.15  ew. bez handi po 1.65
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Blue Jays at Red Sox



Under 9 @ 2.04 unibet ⛔ ❤



 



Zadziwiająco wysoko wystawione linie na Fenway. Obie drużyny miały problemy ze zdobywaniem runow w Spring Training i na początku sezonu regularnego dalej idą w tym kierunku.



Dodatkowo dzisiaj bardzo ciekawy match-up starterow. Niby Eovaldi dwa słabe mecze na początek, ale to nawet lepiej, bo dzisiaj dostaje rywali, przeciwko którym ma świetne statystyki, a więc jest okazja żeby się przełamać. 



Znowu u gości Sanchez, ktory po rewelacyjnym spring wjechał w nowy sezon z przytupem i wyrasta na lidera pitchingu tankujacej ekipy z Kanady. 



Moim zdaniem przy takim kursie powinna być w tym meczu linia max. 8.0 a może i 7.5 więc chętnie pobieram. 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Over 7 pkt @ 1,85 Pinnacle ( 1:0 tu niemam nic sobie do zarzucenia ,dalem jak myslalem)

San Francisco Giants - Colorado Rockies G 03:45 I 12.04 




Obydwie druzyny na poczatku sezonu posiadaja obecnie rezultaty o ktorych chcialy by szybko zapomniec, Colorado majac 3-9 a San Francisco ma 4-9 , jeszcze przed sezonem Colorado bylo szacowane z aspiracjami na PlayOffy i mimo ze przegrali pienc gier podrzad teraz to przez slaby poczatek nnie jest jeszcze nic stracone a szas wziasc sie za gre i odbijanie pilki.



San Francisco jak gra piach tak gra dalej , dzis na gorce u nich Jeff Samardzija, trzydziesto cztero latek gra mizernie i ciezko cos od niego oczekiwac ,jego wspolczynik k/BB wynosi 1,20 z poprzedniego sezonu a w tym prezentuje nie rowna gre , albo rzuci 1 SO lub 4 SO albo szybko zejdzie usiebie w domu nie dociagajac do 5 Inningu, dzis znajduje sie w trudnym polozeniu przeciwko colorado, bo zezwala goscia na duza srednia odbic w swojej karierze ,307 BA i 852 OPS. 



Gray jest owiele lepszym miotaczem i prezentuje lepszy wspolczynnik K/BB i zazwyczaj dotrwa do 6 inningu mimo to sadze ze te dwa runy colrado straci oraz potencjalnie slaba postawa Jeff Samardziji spwoduje wiecej szans po stronie Colorado do zdobycia runow . Linia 7 nisko ustawiona z powodu ze obydiwe druzyny znajduja sie w dolnych rankingach roznych kategori ofensywnych , sadze ze czas na jakis przelamanie i ta linie kupie bo sadze ze ma wartosc. 
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 15:45 przez jozzy22


Kolejna noc z MLB.Mam nadzieje,że dziś będzie lepiej.



Na początek to co gram:



Houston Astros (McHugh C) - NY Yankees (Paxton J)



Typ: 2    Kurs: 2.05



 



St.Louis  Cardinals (Flaherty J) - LA Dodgers(Maeda K)



Typ: 2     Kurs: 1.90



 



Piękne AKO które mam nadzieje trafić. Typowe dla mnie granie na przełamanie. W obu przypadkach ekipy na które stawiam są po 2 porażkach więc dziś licze na przełamanie.


Troszkę za wcześnie na przełamania. Zresztą Jankesi przełamują się za czwartym razem więc prawdopodobnie można postawić win NYY w pierwszym meczu z CWS. Sobota godz.1.00



A to co wyprawiają Cardinalsi to nawet mnie zaskakuje. Ale... początek sezonu. Z czasem wrócą do szeregu. 




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Under 5,5 SO @ 2,0 Melbet (7 SO , ale ten gosciu ,jak nic niegral to niegral przez 10 meczy a teraz wyszedl mecz zycia a w nastepnym rzuci 4 SO)

Jeff Samardzija (Francisco Giants)  G 03:45 I 12.04 




San Francisco jak gra piach tak gra dalej , dzis na gorce u nich Jeff Samardzija, trzydziesto cztero latek gra mizernie i ciezko cos od niego oczekiwac ,jego wspolczynik k/BB wynosi 1,20 z poprzedniego sezonu a w tym prezentuje nie rowna gre , albo rzuci 1 SO lub 4 SO albo szybko zejdzie usiebie w domu nie dociagajac do 5 Inningu, dzis znajduje sie w trudnym polozeniu przeciwko colorado, bo zezwala goscia na duza srednia odbic w swojej karierze ,307 BA i 852 OPS. BetOnline jest wystawiona linia 4,5 SO a Melbet nie spodzianka az sie zdziwilem ,spora wartosc w tej linii a na zalaczanym obrazku widac w rubryce SO wiadac ze na ostatnie 10 meczy dwa razy rzucis 5 strike -outs , biore czemu nie.







Wiecej zakladow w temacie MLB Ballpark (Nacisnij na dole)
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Przepraszam, że nie w temacie ale w tym miejscu chciałem wkleić zdjęcie z fragmentem kuponu chcąc napisać do niego komentarz odnośnie grania spotkań MLB po kursach powyżej 2.



W nocy zagrałem według mojego odczucia "pewniaka". Cudzysłów gdyż jak wszyscy wiemy to nieodpowiednie słowo w MLB



Postawiłem na Metsów i dosyć gładko załatwili Braves co cieszy ????



Ale wracając do przesyłania obrazu. U mnie nie działa czy robię coś nie tak? Nie można wkleić na forum bezpośrednio obrazu z pokładu własnej galerii? Skopiowany link z hostingu też nie wchodzi. Co robię źle? 
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik


Przede wszystkim lepiej wstawić screen na jakiś normalny hosting, bo niestety tinypic działa słabo i zmniejsza jakość. Proponuję boring.host. Potem trzeba skopiować bezpośredni adres do zdjęcia - w większość przypadków wystarczy kliknąć prawym na zdjęcie i "Kopiuj adres obrazu". No i potem klikamy tutaj:







I w "adres URL" wklejamy bezpośredni adres, który wcześniej skopiowaliśmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Teraz jest tak zrobione ze obrazek / zdjęcie przeciągasz z. Pulpitu lub folderu i wrzucasz piszącego posta i to wszystko jakby kopiujesz .  Łatwe 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik






Serdecznie dziękuję panowie. Stawiam piwo :) 



To w nawiązaniu do Metsów. Chciałem tylko pokazać jak wiele racji (w swoich opisach gry MLB) ma  gy_gy_craveel, namawiając do gry na underdogi. A gdy jeszcze występuje przy tym seria porażek wspomnianego underdoga to tylko zacierać ręce. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Jest na forum osoba, grająca MLB i jednocześnie lubiąca hazard?



Jeśli tak to dzisiaj wieczorem nadarza się doskonała okazja aby doznać dreszczyku emocji.



Sześć wygranych z rzędu, prawda, że niezły wynik? Dzisiaj anioły z Los Angeles spróbują  (w meczu z Cubsami z Chicago) powtórzyć wynik z przed dwóch lat gdzie rozegrali serię 7 meczów bez porażki. (W zeszłym sezonie 8!).



Wszystkie znaki na niebie podpowiadają,  że może się nie udać ale jak wspomniałem, kto lubi hazard może spróbować postawić na LAA, zwłaszcza, że kurs jest tego godzien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 57

chrystiansen

Użytkownik


Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles   start 1:10



TB Rays -1.5   1.80 



Krotko i na temat Tyler Glasgow jest w formie juz od kilku meczy pokazuje ,że jego rzuty robia wrażenie na przeciwnikach,out out out.Dzisiaj jeśli nic nie nie wydarzy niespodziewanego zapowiada się pogrom ze strony gospodarzy ,bezpieczniej handi tylko -1.5 ,dla bardziej odważnych proponuje -2,5 a nawet -3,5 tylko bez grubych stawek.U gości koleś co ma bardzo słaby rzut ,wiec powinni gospodarze zdobyć sporo punktów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik


Houston Astros - Cleveland Indians   start 2:10



Typ: Houston -3.5 @4.75 ETOTO



Mój pierwszy typ z baseball i od razu z grubej rury ale próbuje bo mam dziwne przeczucie że może się udać.



Trzecia ekipa podejmuje u siebie piąte miejsce z Cleveland. Biorąc pod uwagę tylko spotkania domowe Houston zajmuje 1 miejsce.



Wczorajszej nocy padł wynik 1:2 dla gości. Moim zdaniem dziś gospodarze nie pozostawią złudzeń i zagrają swój najlepszy baseball- do jakiego nas zresztą przyzwyczaili.



Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt że goście swoje ostatnie 4 wyjazdowe mecze wygrali, ta passa nie będzie trwać wiecznie.



Silna ekipa z Houston wydaje się być idealnym kandydatem do przerwania tej serii.  Dla mniej odważnych fortuna na wygraną w meczu proponuje kurs 1.90.



 



 



 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
St.Louis Cardinals -1HC @ 1,74 Pinnacle 

St.Louis Cardinals - Kansas City Royals 2:8










Widze ze biednie w temacie MLB seazon 2019 to moze cos zapodam ,wiec St.Luis po dobrym starcie zapowietrztlo sie a ich bilans w ciagu ostatnich pietnastu meczy maja bilans 4-11 , dzisiaj szansa jest aby sie odbic naprzeciwko nich stanie druzyna Kansas City ktora wystawi Brad-a Keller-a ktory ma wskaznik powyzej 50% pilek odbitych to ground-ball(pilki kierowane po ziemi po jego rzutach) rowniez ma czwarte najniższe home runs (HR/9) w lidze. Ma bardzo niski SO/9 i bardzo wysoki BB/9. Pozatym sporo oddaje rzutow na inning ,otatnio ma spora srednia co sugeruje ze sporo musi sie na pracowac a ofensywa St.Louis powinno mieć mnóstwo okazji do odbicia piłkek.



Wacha ? no coz nie przepadam za nim on rowniez nie jest asem o tyle o ile gra usiebie to rowniez ma potencjal do oddawania "darmowych" przejsc. SO/BB 39/26 to slaby wynik ,ratio 1,5 to smiech o tyle ze juz gral przeciwko Kansa i trzymal ich na niskiej sredniej odbic .224 - licze tutaj na ofensywe gospodarze a Wacha moze wkoncu sie przelamie usiebie i wykreci w koncu lepsze staty, Jak narazie bardzo wietrznie w STL wiec warto sie zastanowic nad over-em bo miotacze szalu nie robia.



Wiecej zakladow w moim temacie MLB Ballpark
 
P 109

pato17

Użytkownik
Witam 

Również jestem zainteresowany tematem więc powoli grupa rośnie. Konto założyłem w zeszłym tygodniu więc dopiero teraz podłączam się pod temat. Jak ogarnę już trochę to forum również cos podrzucę.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było ale widzę ze temat praktycznie martwy wiec tak pokrótce

Colorado Rockies (Freeland K) -Arizona Diamondbacks (Clarke T)

Typ: 2       kurs: 2.13    fortuna    

Krótko w temacie. 4 spotkanie w ostatnim czasie wiec czas zwyciężyć.  Do tej pory 3 winy Colorado ale po dosyć wyrównany spotkaniach.Z początkiem mają na terenie Colorado Arizona była w stanie wygrać dwukrotnie wiec tym razem licze na dobre spotkanie ze strony gości. 

Wynik: 11:10 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Nie ukrywa nie znam się na tym sporcie ale tez bym się wkręcił bo fajne kursy wchodzą, a jeśli chodzi o zakładu to w PL raczej niszowy temat .łatwiej to trafić niż piłkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom