>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

W drodze po miliony

heroes89 547

heroes89

Użytkownik


Witam,



W bukmacherce potrzebna jest wiedza jak i szczęście . Głównym zamiarem założenia tematu jest dołączenie do grupy, która dzieli się swoja wiedzą, przemyśleniami itp. gdyż czas najwyzszy zacząć zarabiać. Chciałbym aby wraz z wami lub nielicznymi układać kupony.



Ps: Można wrzucac komentarze opinie temat luźny. Jeśli dzieki moim przemyślenia trafiłeś doceń to i w  drobnym stopniu pomóż innej osobie. 
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


Lecimy kupon na weekend:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NTAzMzI1MDQwMDorkhmHVuzWnxvuAnM%3D&amp;kind=MAIN



 
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Skoro temat luźny to pozwól, że wrzucę jedną uwagę odnośnie tej "drogi po miliony"  ;)



Spójrz ile zdarzeń na Twoim kuponie musi spełnić określone warunki aby coś wygrać. Wiele, prawda? Życzę Ci szczęścia ale jak często spotykamy się ze stwierdzeniem "jeden mecz zawalił cały kupon"? Często a nawet częściej. 



Jeśli ktoś liczy na farta, szczęście czy dobry los (zwą jak zwą) to nie ma problemu, może próbować. Ale czy ta droga po miliony ma szansę na sukces? 



Dlaczego tak piszę? Nie mam przecież zamiaru zniechęcać. Tylko tak mi przyszło do głowy patrząc na Twój kupon, że kiedyś też wydawało mi się, iż skoro ludzie w totka trafiają to ja nie ustrzelę pięć, sześć zdarzeń na kuponie?



Dlatego od długiego już czasu jestem "wyznawcą" zakładów pojedyńczych. Singiel to singiel, 50% szans (np. w przypadku baseballa) lub 33% (futbol). Nawet granie zakładów mieszanych typu "maxikombi" znacząco ogranicza szansę. No, ale to moje skromne zdanie. Życzę dużo szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


Masz racje pojedyncze lub podwójne łatwiej trafić. Odpowiednie stawkowanie pozwala ze cos tam wygrywamy. Jednak przy dłuższej słabej serii przegrywam. W związku z tym postanowiłem spróbować  systemu 3/6 lub 3/7, a nóż siadzie jeden na 200 i tak bedzie +.
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NTA2NzI4MjgwMDqKhxjTZQ0QS9%2FzeXQ%3D&amp;kind=MAIN



 



tak na rozruch bo nie widze nic ciekawego
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Każdy chciałby mieć taki rozruch, herosie! :)))



Gratuluję i biję brawo bo jest za co. Niczym Ajax wypunktowałeś dzisiaj Fortunę w znakomitym stylu. Już w przerwie meczów LM sprawdzałem Twój kupon i martwiła mnie mała ilość rożnych w Barcelonie. Ale ostatecznie udało się i trzeba się cieszyć.????



Brawo! :) ????????????
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NTA3NjM0NDIwMDrZh9%2FgwrDwuDZBB7k%3D&amp;kind=MAIN



Zobaczymy co dziś pokaże los
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


wczoraj znowu jedno zdarzenie zobaczymy co dzis ????

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTA4NjcxODIwMDo%2BJEvSgU7u%2FlK71Io%3D&amp;kind=MAIN



 
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


Na dzis proponuję Jaga@3,05.⛔ odpuścili totalnie na puchar



Zabieram się za montowanie kuponu na weekend,  jakby ktoś coś miał wartego uwagi  to pisać
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Ja tam jestem cieńki ale możesz coś z mego tematu podbierać w Maju mś w hokeju ruszają ,bedzie sie działo moim z daniem 1 mecz bardzo ciekawy SŁOWACJA-fINLANDJA  tu Finowie są faworyci kurs kolo 2 jest  ale słowacja u ssiebie gra 



Jak zawsze Ruskie są mocne moim zdaniem



Czytałeś regulamin nie można podawać typow w innych kuponach nie swoich tematach 



Pozdrawiam i obyś wygrał sporo na weekend



Wczoraj trzeba było grać Sosnowiec singla i Górnika i kasiorka 



Pisałem w typy na żywo o tych meczach 



Miłego weekendu życzę i sukcesów w ograniu buka



Ako rób zawsze ponad 2 bo podatek zabiera sporo z wygraną .chyba ż emasz dużo kasy to single za 500 mozesz grać ,ja tak nieraz gram i wygrywam nieraz 50zł na czysto ,bo daje małe kursiki a podatek zabera sporo ,trzeba bedzie chyba kupony rozkładać po 100 mniejszy podatek



Sorka ż ezaśmieciłem temat ,ale moim zdaniem warto grać ako ponad 2 bo jest wieksza wygrana ,chyba ż esingiel ponad 2 kursie to też polecam 



Pozdro!!!!
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


Nie zaśmiecasz, główną wizją mojego tematu jest rozmowa na temat typów. Chce aby jak ktoś ma coś ciekawego podał typ tutaj lub wysłał na Pw,  bądz wypowiedział sie bo a nóż wie cos innego na jego temat. Na weekend tworzę kupon z przemyślanych typów (system 3z 6 lub 7). 



Wiem ze regulamin mówi by nie podawać typów w innych tematach, ale mi to nie przeszkadza i w moim temacie robię odstępstwo!!



Jeśli się komuś nie podoba żebyśmy grali razem i razem wygrywali niech tutaj po prostu nie zagląda.
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


Wczorajsze kupony obrazują, że sport jest  nieprzewidywalny.



Propozycja na dziś: 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTE4Mzk1MDYwMDq5W00T2JUGE0eTW0g%3D&amp;kind=MAIN



 
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Zaliczyłeś czystą czerwień, brawo????  jeśli ktoś jest fanem takich tasiemek to pomysł aby jednocześnie grać kupon na przeciwległe zdarzenia wydaje się szczęśliwym pomysłem  ????  



Odpowiadając na Twój komentarz - sport jest przewidywalny ale trzeba mieć świadomość, że również pełen niespodzianek. Jak je zminimalizować aby nie zostać bankrutem? Odpowiedź jest jedna. Grać pojedyncze zdarzenia na wyniki dwudrogowe z delikatną progresją. Pisząc "delikatną" mam na myśli dwa, trzy progi. 
 
Do góry Bottom