>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Premier League (12.04 - 16.04.2019)

Status
Zamknięty.
B 342

bladasek23

Użytkownik
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 19:05 przez gerro28
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 18:46 przez bladasek23


przepraszam, ale w ramach zaległego meczu 31 kolejki w dniu jutrzejszym odbędzie się mecz o "6 punktów" pomiędzy Brighton-Cardiff. Jak gra Cardiff każdy oglądający ligę wie, że ich gra opiera się głównie na stałych fragmentach albo wrzutkach z linii outowej. W pierwszym meczu wymęczyli, wg mnie fartem wygrali mecz grając przez wiekszość meczu z przewagą zawodnika. Głupia czerwona kartka trochę ułożyła mecz, nie wspominając, że bramki Cardiff też zdobył z przypadku. Zostało 5 kolejek (dla nie których 4) czy warto jednak zrobić ripostę, że Cardiff jednak utrzyma się w lidze? Brighton owszem też swoją grą nie zachwyca, popularne młokosy. Żaden klub nie porywa z przodu. Cardiff zostało 5 kolejek: jutrzejszy rywal (wyjazd), Liverpool (dom, ale grający o mistrzostwo The Reds ten mecz muszą wygrać), Fulham (wyjazd - tutaj obawa, że skoro Fulham już spadł to mecz odpuści, czy ktoś dysponuje informacją o przyjacielskiej relacji pomiędzy drużynami?), Crystal Palace (dom, tutaj podobna sytuacja jak z Fulham) i na koniec z MU (wyjazd - jeżeli diabły będą w grze o miejsce premiowane bezpośrednim awansem do Champ. Leg. to ten mecz raczej wygrają). Natomiast Brighton ma trudniejszych rywali jak chodźby Arsenal czy M.Cit. Zatem podsumowując przy 5 pkt stracie Cardiff do bezpiecznego miejsca, mając na uwadze mecze z Fulham i Crystal Palace (gdzie mogą podarowac im rywale punkty) to wygląda, że jutrzejsze spotkanie jest meczem w stylu przegrywający odpada. Sorki za post, ale nie wiem czy bezpiecznie puścić ripostę na pozostanie Cardiff - zostało jedno zdarzenie a do wygrania ładna suma.



Odpuśc sobie ten mecz to mecz z gatunku uj wie.



gerro28 - problem w tym, że mam zakład długoterminowy i wszystkie zdarzenia weszły. Zostało jedno zdarzenie, że Cardiff spadnie z Pr.L. Uwazam, że Cardiif nie zasłużyło na grę w Pr. L. w nastepnym sezonie, gdyż wiele wyników wyciągnęli na farcie. Jednak gra się do końca i jutro spodziewam się ostrej gry. U nie których buków jest kurs, że spadnie Brighton 13.00 a na chwilę obecną to prawie jedyny rywal o spadek z Cardiff.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik


@kubabrenner dobrze mówi. Arsenal to dziś żaden faworyt, nie z Watfordem. Gospodarze mieli tydzień czasu na odpoczynek, na pewno humory dobre po wyciągnięciu meczu z Wolves. 1X to dobra opcja. Sam nie gram czystych remisów, ale ostatni podział punktów w spotkaniu ligowym PL był miesiąc temu, dziś jest dobry grunt pod X.



Watford - Arsenal - X 3,80 Uni    0:1



 



Foster i Deeney dwa cymbały, brawa dla reszty drużyny za walkę, bo remis mimo gry w dziesiątkę był w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
loki123 248K

loki123

Użytkownik


Brighton – Cardiff / gospodarze wygrają 2,00 Fortuna



Dziś w cieniu meczy ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów dojdzie do pojedynku pomiędzy Brighton i Cardiff w ranach zaległego spotkania 31 kolejki angielskiej Premier League. Jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej bo oba kluby walczą o byt.



Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 17 miejsce z dorobkiem 33 punktów mając na koncie 9 zwycięstw,6 remisów i 17 porażek a ich bilans bramkowy to 32-51. Podopieczni Chrisa Hughtona mają serię 4 kolejnych porażek pod rząd i dziś zechcą przełamać tą złą serię w dość trudnym meczu. Dziś w drużynie gospodarzy zabraknie między innymi zawieszonego za czerwoną kartkę Anthony’ego Knockaerta a pod znakiem zapytania stoją występy Solly’ego Marcha oraz Pascala Grossa. Goście są w o wiele gorszej sytuacji bo zajmują 18miejsce z dorobkiem 28 punktów mając na koncie 8 zwycięstw,4 remisy i 21 porażek a ich bilans bramkowy to 28-63. Podopieczni trenera Neila Warnocka na 7 ostatnich meczy wygrali tylko raz i doznali aż 6 porażek. Po za tym dziś zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Sola Bamby, Calluma Patersona oraz Matthew Connolly’ego a niepewni do gry są Jazz Richards i Alex Smithies. Jak pisałem jest to ważne spotkanie dla obu ekip bo jeżeli goście dziś przegrają to oddalą się od swojego dzisiejszego przeciwnika na 8 punktów i mając do rozegrania 4 mecze , natomiast gospodarze wygrywając zrobią ogromny krok w kontekście utrzymania więc mają o co grać. Po za tym ich dzisiejszy przeciwnik jest jak najbardziej w ich zabiegu.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Brighton vs Cardiff



Ten mecz to będzie mecząca orka a dawnie słabemu Brighton 60% na wygranie tego meczu ,żeby osiągniąć value TO MOIM ZDANIEM NIEPOROZUMIENIE.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Jeśli chodzi o mecz Brighton - Cardiff to dobrym pomysłem jest zagranie żółtych kartek w meczu. Wiadomo ze w tym spotkaniu nie zobaczymy jakiejś  efektownej pięknej gry tylko twarda walkę od 1 do 90 min. Jesli dziś Cardiff przegra to spotkanie może juz się pakować i wracać do championship natomiast jeśli uda im się zwyciężyć to ze wzgledu na ciężki kalendarz zarówno jednych jak i drugich sprawa spadku będzie zapewne otwarta do samego końca. W meczu może być roznie dlatego warto spojrzeć w stronę kartek. Jeśli chodzi o suche statystyki to 5 ostatnich spotkań Brighton 6/4/0/3/2 natomiast Cardiff 6/3/5/3/3. W 1 meczu padły 3 kartki + czerwona jednak tamten mecz nie miał aż takiej wagi jak dzisiejszy. Na pewno nikt dziś nogi nie odstawi myślę ze parę kartek się sypnie a kursy wysokie 



4.5 kartek kurs  2.5  sts ⛔



5.5 żółty kartek kurs 4.2 sts⛔



Na farta 6.5 kurs 7.25 sts⛔



No i guano nie wiem czy sędzia jest taka łajzą czy aż taki delikatny mecz był 24 faule 1 kartka aż dziwne ze w takim meczu była taka cisza i spokój nikt się nie podpalił żadnej pyskowki nic szczegolnie Brighton mimo wyniku żadnej kartki jestem mocno zdziwiony szkoda ale wygląda na to ze chyba grali w piłkę 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 59

mixon

Użytkownik


Brighton – Cardiff



Ja spróbuje w tym spotkaniu lekko w stronę gości. Wiadomo, że sytuacja Cardiff w walce o utrzymanie jest bardzo trudna, mają 1 mecz rozegrany mniej niż ich dzisiejsi rywale i 5 pkt straty. Nie pozostaje nic innego jak rzucić wszystko na jedną szalę i grać do końca, póki są matematyczne szanse na utrzymanie. Dziś nie ma miejsca na kalkulacje, trzeba zgarnąć 3 pkt na terenie rywala, a co za tym idzie Cardiff nie może grać z myślą wyłącznie o defensywie. Dołączając do tego katastrofalną postawę defensywy Brighton w meczu z Bournemouth (wystarczy zobaczyć gol Goslinga) stawiam, że padną tutaj gole.



Cardiff strzeli 1,6 ✅



Obie strzelą 2,02 ⛔



Over 2,5 gola 2,35 ⛔



Cardiff over 1,5 gola 4,15 ✅



Kursy z Fortuny
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 16 kwietnia 2019 18:35 przez mixon


Brighton – Cardiff



Ja spróbuje w tym spotkaniu lekko w stronę gości. Wiadomo, że sytuacja Cardiff w walce o utrzymanie jest bardzo trudna, mają 1 mecz rozegrany mniej niż ich dzisiejsi rywale i 5 pkt straty. Nie pozostaje nic innego jak rzucić wszystko na jedną szalę i grać do końca, póki są matematyczne szanse na utrzymanie. Dziś nie ma miejsca na kalkulacje, trzeba zgarnąć 3 pkt na terenie rywala, a co za tym idzie Cardiff nie może grać z myślą wyłącznie o defensywie. Dołączając do tego katastrofalną postawę defensywy Brighton w meczu z Bournemouth (wystarczy zobaczyć gol Goslinga) stawiam, że padną tutaj gole.



Cardiff strzeli 1,6 ✅



Obie strzelą 2,02 ⛔



Over 2,5 gola 2,35 ⛔



Cardiff over 1,5 gola 4,15 ✅



Kursy z Fortuny



Jak by było 2-0 też dużego zdziwienia by nie było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom