>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami MLB Ballpark ⚾

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 6 SO @ 2.0 BetOnline.ag (7SO)
Chris Archer (Pittsburgh) 19:35 I 07.04 I # 15


Po stronie piratow bedzie rzucal Archer ktory swietnie sie za prezentowal przeciwko STL ktora ma swietny Line-up wczoraj ich widzalem i miotacze San Diego musieli sie znim mocno na pracowac ale udalo im sie wygrac, Archer rzucil 8 SO im i oddal 99 rzutow to bardzo duzo i zszedl po 5 inningach ale wykazal sie dobra gra bo widac ze postawil sie STL. Występuje znakomicie w domu ,ma sproa rozbierznosc dom/wyjazd na korzysc domu notuje wysoki wskaznik K/BB 4,3 gdzie wyjazd ma 2,75. Jest to znak, że Archer w końcu osiedlił się w swoim nowym klubie po tym, jak rok temu wykazał się niespójnością w swojej grze. Po zatym offensywa Cinncinati jast na drugim biegunie , zajmuja ostatnie miejsca w WRC + przeciwko praworecznym rzucajacym w tym sezonie.

Under 8,5 @ 1,75 B&amp;W (7:5)
Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds G 19:35 I 07.04 I # 16



Tampa Bay Rays -1HC @ 2,20 Pinnacle (0:3)
San Francisco Giants - Tampa Bay Rays G 22:05 I 07.04 I # 17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8 @ 1,90 Defabet (1:5)
Chicago White Sox - Tampa Bay Rays G 20:10 I 08.04 I # 18
(Trzeba powiedziec ze po dwoch Inningach TB prowadzila 4-0 i ze jestem realista a nie optymista sadzielem ze to nie sadzeie widzac co Rodon wyprawial , to nie jest tak ze jest zlym miotaczem , po prostu zle wszedl w mecz bo po 2 IN rzucal poprawnie i tak naprawde zawalil poczatek , naszczescie te ofensywy nie sa silne i wynik trzymal sie do konca a Snell? jak to Snell zagral to co mial zagrac )

Carlos Rodon Leworęczny miotacz z Chicago mial całkiem niezły start, ponieważ Rodon ograniczył Indian do zaledwie jednego Run-a i pozwolił tylko trzem zawodnikom zajac baze odnotowujac 9 strikeouts tylko do jednego przejscia - ma rownie wysoki procent wytrzymalosci z tad potrafi oddac 100 rzutow - Tampa Bay ogladalem wczoraj i powiem ze nie zrobili na mnie wrazenia , ta linia ofensywna miala troche problemow , zdobyli tylko 3 Runy(pkt) a co ciekawie Pomeranz, D SF miotacz meczyl sie strasznie zszedl w 5 inningu a itak zaliczyl 5 SO - Jezeli rzeczywiscie Rondon cos gra to ograniczy ofensywe Tampy.

Po drugiej stronie Snell Oczywiście stał się jednym z najlepszych miotaczy podwzgledem strikeoutow w lidze, a 26-latek stawial juz czola White Sox osiagajac 0,93 ERA, 1,03 w czterech meczch w swojej karierze. Snell rownierz byl najbardziej dochodwych miotaczy w Swoim klubie majac w tamtym sezonie MPS 21-9 + 20 u sadze ze pujde tutaj w strone ponizej 8 punktow- bo Sox White tez nie nalezy do silnie ofensywnych druzyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8,5 SO @ 1,89 Melbet (3 SO)
Chris Sale (Boston) G 20:05 I D 09.04 I # 19



- wezme tutaj under SO, Sale chyba jest pod forma dwa mecze i dwie przegrane w jednym zaliczyl SO 1 w Drugim meczu SO 4.

Poprawilem zaklad , sorry ze tak na ostatnia minute podalem ale wiecie jak to jest Praca, rodzina ,silownia i jeszce musiale przygotowac i zrobic jedzenie(dieta) ale odniose sie do samego wystepu Sale ,jednak te slabe liczby podtwierdzily sie w pierwszym meczu byl chory i szybko zszedl zaliczajac 4 SO. Nastepny mecz tylko 1 strike outs (SO) i nawet 2 BB na 6 inningow to naprawde slabo, wiec daleko od jego ustawionej lini , Dzisja mialem okazje go zobaczyc i powiem ze nic wielkiego nie pokazal , poprostu slabo jak na takiego miotacza , tam zostalo pokazane poczdacz transmisji porownanie jego predkosci rzutu z poprzedniego sezonu do tego i jego predkosc spadla o 5 MPH ! - szczerze to Miotacz Toronto Shoemaker lepiej zagral od niego lepiej rzucal.

Dostalem pytanie na skrzynke co to jest SO - SO to skrot od Strike-Outs oznaczany jest rowniez litera K w statystykach lub odwrocone (K) w druga strone pod czas transmisji - Strikeouts to inaczej wyautowanie gracza(Palkarza) przez Miotacza(Pitcher) ,minimum przy jednym inningu podchodzi kolejno 3 palkarzy lub wiecej zalezy jak sie inning ulozy ,wyeliminowanie gracza jest tylko brane przez rzut miotacza. Linie sa zazwyczaj ustawiane zaleznie od umniejetnosci miotacza i sily ofensywnej przeciwnika no i na podtsaiwe jego statystyk , linie najnizsze 3,5 do nawet 9,5 a moze i 10 (mniejwiecej) Gdzie grac na Miotaczy poza polska jak naprzyklad w Angli ,oferta jest od dwoch Bukmacherow SkyBet i BetOnline. W Polsce z tego co mi wiadomo to Melbet i moze 1xbet ale umnie to nie chodzi - wiec trzeba sie zarejestrowac w Melbecie - europejscy bukmacherzy zazwyczaj dlugo trzymaja linie i nie zmieniaja ich tak szybko co Amerykanscy Bukmacherzy Np: jak zaczelem analizowac i sprawdzac kursy to Melbet mial Sale za 1,89 a naprzyklad BetOnline(amerykanski bykmacher) mial linie 8 i under za 1,67 - napewno warto brac porownania z Amerykanskich Bukmacherow gdzie wiecej gra amerykanow majacych lepsza wiedze niz w europie czasem te ruchy kursow moga podtwierzdic nasze analizy ,domniemania co do zakladu, pozdro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 6 pkt 1st half Innings (Pierwsza polowa meczu) @ 1.82 Defabet (6)
Colorado Rockies - Atlanta Braves G 02:40 I 10.04 I # 20 (Trop byl dobry aby grac Under ale nie w 5 inningach, szkoda zysk uciekl tylko zwrot)


Troche na temat lini meczu a przedewszystkim stadiony/czy tez pola gry w Colorado na stadionie w Coors Field , dlaczego sa takie wysokie linie na stadione w Coors field dlatego ze tam sprzyjaja warunki pogodowe dla odbijajacyh , to nie tylko wspanialy park aby zaliczyc home run-a ale do zdobywania baz po dwojnie i po trojnie i zawsze jest tak ze tamte powietrze i ta pogoda sprzyja do duzych wynikow narazie grali cztery razy i trzy razy padl over a linie zawsze sa nadmuchane powyzej punktow ale ostatnimi czasy rosnaca jakosc strike-outow powoduje spadek ofensywy mimo ze niezawsze mozna to znalesc wynikach.

Wdzisiejszym meczu jest lina 11 znaczy byla ale spadla na 10,5 ja dzisiaj zaryzykuje i pujde w inny sposob czyli w pierwsza polowe meczu ze wzgledu ze mamy dobrych mlodych miotaczy i wezme linie 6 co przy 6 punktach spowoduje zwrot. Po stronie Colorado bedzie Miotacz German Marquez jak narazie prezentuje sie lepiej niz zadawalajaco mimo ze startowal dwa razy osiogajac wyniki ,dajac mi powud do optymizmu , w 13 swoich inningach wautowal 14 palkarzy ,moglby zejsc troche w dol z przejsciami(BB) ale te liczy mowia ze jest prawdopodobnie w rytmie.

Po stronie Atlanty stanie Max Fried, ktory swietnie zagral przciwko Cubs trzymajac ich az do piatego inningu bez zdobytego runa/punktu, zezwalajac cubs na jedna baze przy 5 strikeouts. On w swoich 14 grach a 5 startach odnotowal ERA na poziomie 2,49 trzymajac ofensywe palkarzy na niskim .211 sredniej odbic, wyrzucajac(SO) przy tym 27 palkarzy w 21 inningach nie pozwalajac na HR.

Mysle ze wart jest isc dzisiaj w UNDER lini meczu ponizej 11 co i tak kursy juz spadaja ale sadze ze lepszym i pewniejszym rozwiazaniem jest zagranie pierwszej polowy unikajac pozniej gorszych miotaczy(zmienikow) ktorzy potencjalnie mogli by zepsuc under a tak przy dobrze zapowiadajacych sie miotaczach na papierze wychodzi spora szansa ze padnie mniej niz 6 pkt jest duzo prawdopodobna.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8,5 pkt @ 1.86 Bet-at-home (2:5)
Cubs Chicago - Pirates Pittsbourg G 02:05 l D 11.04 l # 21


W Chicago panują bardzo złe warunki , wietrznym mieście przewiduje się nawet wiatr o sile 19 MPH w kierunku przeciwnym do odbitej piłki to spowoduje spore utrudnienia do zdobywania punktów (HR), kursy i tak już lecą a linie rowniez u Amerykański bukmacherów niema jeszcze wsystawionych lini ale kto wie czy nie bedą koło 7 wiec jak ktoś ma spora linie warto zagrać under to tyle odemnie bo z pracy nadaje.

Update: Piraci maja poprawnego miotacza zeby juz nie pisac dobrego ale cubs maja wystawionego dzisiaj Y.Darvish-a ktory gra tragedie , dwa starty i on zaliczyl 11 BB i tylko 6 SO wspolczynik bardzo mizerny - niewiem jaki by musial byc dzisiaj potezny wiatr aby padl under , bardziej bym tutaj poszedl w Pittsbourgh bo maja rowniez dobra ofensywe - widze tendencja rowniez grajacych jest na over - zobaczymy jak to sie skonczy ale jezeli ktos ma grubo pograne to proponowal bym zrobic kontre lub cash-outa niema co ryzykowac duza suma.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Czas leci szybko i zostalo podane 20 zakladow w ciagu dwoch tygodni na RL(HC) , O/U, zawodnikow, polowa meczu z roznym skutkiem przez ten czas naszly mnie rozne przemyslenia ale przesledzmy zaklad po zakladzie:

Philadelphia Phillies -1HC @ 1.73 Unibet + 0.73 j

Ponad 4,5 SO @ 1,60 Skybet + 0.60 j
Under 8 pkt @ 1,73 Unibet (1:2) + 0.73 j
Under 8 pkt @ 1,72 Unibet + 0,72 j

Washington Nationals - 1HC @ 1.89 Pinnacle Z 0,00 j
Over 4,5 SO @ 1,83 Skybet + 0,83 j
Washington Nationals -1HC @ 1,78 Pinnacle -1,00 J
Over 3,5 Strikeouts @ 1,57 SkyBet + 0,57 j
Houston Astros - 1,5 HC @ 1,76 Unibet -1,00 j
Over 3,5 SO @ 1,72 Skybet + 0,72 j
Over 4,5 StrikeOuts @ 1,65 Melbet +0,65 j

St.Louis Cardinals -1HC @ 2,25 Unibet -1,00 j
Under 7 strike outs @ 2,20 BetOnline.ag -1,00 j
Over 4,5 SO @ 1,85 Melbet -1,00 j

Over 6 SO @ 2.0 BetOnline.ag +1,00 j
Under 8,5 @ 1,75 B&amp;W -1,00 j
Tampa Bay Rays -1HC @ 2,20 Pinnacle +1,20 j
Under 8 @ 1,90 Defabet +0,90 j
Under 8,5 @ 1,89 Melbet +0,89 j

Under 6 pkt 1st half Innings @ 1.82 Defabet Z 0,00 j


Bilans: 12-6-2 +3,54 j

W Pigulce;


Zawodnicy 7-2 +3,26 j
Over/Under 3-1 +1,35 j
1st half Innings 0/U 0-0-1 0,00 j
Druzyny(RL/HC) 2-3-1 -1,07 j



Po tych dwudziestu zakladach natchnelo mnie na pare przemyslen , po pierwsze im wiecej w tym siedze tym jeszcze wieksza mam wiedze i jestem bardzo dobrze oczytany , co nie zawsze wiedza idzie w parze z dobrym typowaniem ale jest to na plus, po drugie najlepiej jak widac po statystykach typuje mi sie zawodnikow i tak jest w NBA dzien na gruby plus i NFL tez plus ale czy gruby to musial bym sprawdzic no i MLB swietnie do zawodnikow niemam nic sobie do zarzucenia jezeli chodzi o wybor. Gorzej mi idzie z druzynami w niektorych wyborach sie wycofalem a co potem sie okazalo byly to dobre wybory wiekszosc albo jak Typowalem ze STL wygra to wygralo ale nastepnego dnia lub Houston tak samo wygrali nastepnego dnia - ablo pisalem aalize Pittbutg wygra z Cinncinati i zmienilem na under i wtopa - za duzo kombinowalem i tu taki minus. Over i undery jakos ujdzie.

Co mnie zaskoczylo na maly minus to chyba przeliczylem sie z czasem niewiedzialem ze bede tak dlugo siedzial i analizowal ,sprawdzal, porownywal, czytal i pisal analizy niewiedzialem ze tak zostane zangazowany czasowo - nwiem moze sam sobie narzucilem taki kierat typowania , inne dyscypliny jak NBA i NFL jakos lzej mi sie typuje i szybciej ale prawda jest taka ze typy podaje z anliza kiedy chce i kiedy mam czas , a tutaj w temacie za duzo - niema czasu a temat wymusza namnie podawanie zakladow i pierwszy raz prowadzac temat -przeliczylem sie z czasem i rozwazam przestanie prowadzenia tematu - mimo ze mam paru bywalcow ktorzy w komentarzach reputacji ,przyznajac pisza w komentarzach pochlebne komentarze wpierajac mnie za moj poswiecony czas i wiedze tym osoba dziekuje. pozdrawiam.

Jezeli niechcesz wchodzic do tematu i sprawdzac czy jest cos zapodane ,najlatwiejsza droga to wejsc na moj Profil i w gornym rogu nacisnac obserwuj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Milwaukee Brewers -1HC @ 1,81 Betsafe (4-2)
Los Angeles Angels - Milwaukee Brewers G 04:07 I D 11.04 I #22


Brewers jawi mi sie za druzyne dosc bardzo dobra ofensywnie z Yelich-em na topie ktory byl wybrany jako MVP a maja rowniez paru innych dobrych palkarzy jak Cain-em czy Aguilarem , ogolnie biorac to ich ofensywa zajmuje szote miejsce w lidze pod wzgledem zdobycia run-ow . Wystawili dzisiaj Woodruff-a na pozycji miotacza jest troche nie rowny uzywajac 65% swoich Fastball ,ale nie skazuje go na niepowodzenie poniewaz LAA dzisaj jest bez swojej nawiekszej gwiazdy i gwiazdy ligi M. Trout ktory ma problemy z pachwina ale nie to jest nawazniesze bo ich minusem jest to ze ich ofensywa nie jest niczym szczegolnym ,poniewaz ich srednia to odbic jest na niskim poziomie .207 i 20 miejsce w zdobytcyh punktach.

Fakt ze Brewers przegrali dwa mecze juz podrzad z nimi i nie wygrali na wyjezdzie od 2010 roku to sadze ze przelamanie w koncu musi przyjsc i przelamac streak LAA ktory wynosci 5 wygranych pod rzad , na korzysc gospodarze przemawia ciut lepszy miotacz ale to sporo nieda na tak silna ofensywe ,bardziej mozna obawiac sie Bullpenu gospodarzy bo jak narazie swietnie sobie radzi i zamyka wygrane mecze , tak czy siak uwazam dzisiaj ze MILL ma wieksze szanse aby wygrac.

Kometarz do posta wyzej:

Tez nie jest tak ze nie jestem obeznany w temacie i niewiedzialem ile trzeba poswiecic czasu - wiem ze trzeba ale nie wiedzialem ze az tyle inne dyscypliny tyle czasu mi nie zajmuja a fakt zeby mniec zysc trzeba w tym siedziec i byc w rytmie i to nie jest tak ze ja sie teraz poddaje ledwo zaczol a juz chce konczyc - niechce podawac typow z rekawa bo zalozylem temat to teraz musze typowac - mimo ze niema czasu to bede typowal, lepiej cos przerwac niz typowac z kapelusza , ja jak cos robie to robie to dobrze a nie na odpier....poprostu staram sie i poswiecam sporo czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 7 pkt @ 1,85 Pinnacle (1:0 , tu niemam sobie nic do zarzucenia dalem jak myslalem)
San Francisco Giants - Colorado Rockies G 03:45 I 12.04 I # 23


Obydwie druzyny na poczatku sezonu posiadaja obecnie rezultaty o ktorych chcialy by szybko zapomniec, Colorado majac 3-9 a San Francisco ma 4-9 , jeszcze przed sezonem Colorado bylo szacowane z aspiracjami na PlayOffy i mimo ze przegrali pienc gier podrzad teraz to przez slaby poczatek nnie jest jeszcze nic stracone a szas wziasc sie za gre i odbijanie pilki.

San Francisco jak gra piach tak gra dalej , dzis na gorce u nich Jeff Samardzija, trzydziesto cztero latek gra mizernie i ciezko cos od niego oczekiwac ,jego wspolczynik k/BB wynosi 1,20 z poprzedniego sezonu a w tym prezentuje nie rowna gre , albo rzuci 1 SO lub 4 SO albo szybko zejdzie usiebie w domu nie dociagajac do 5 Inningu, dzis znajduje sie w trudnym polozeniu przeciwko colorado, bo zezwala goscia na duza srednia odbic w swojej karierze ,307 BA i 852 OPS.

Gray jest owiele lepszym miotaczem i prezentuje lepszy wspolczynnik K/BB i zazwyczaj dotrwa do 6 inningu mimo to sadze ze te dwa runy colrado straci oraz potencjalnie slaba postawa Jeff Samardziji spwoduje wiecej szans po stronie Colorado do zdobycia runow . Linia 7 nisko ustawiona z powodu ze obydiwe druzyny znajduja sie w dolnych rankingach roznych kategori ofensywnych , sadze ze czas na jakis przelamanie i ta linie kupie bo sadze ze ma wartosc.


Under 5,5 SO @ 2,0 Melbet (7 SO , ale ten gosciu ,jak nic niegral to niegral przez 10 meczy a teraz wyszedl mecz zycia a w nastepnym rzuci 4 SO)
Jeff Samardzija (Francisco Giants) G 03:45 I 12.04 I # 24


San Francisco jak gra piach tak gra dalej , dzis na gorce u nich Jeff Samardzija, trzydziesto cztero latek gra mizernie i ciezko cos od niego oczekiwac ,jego wspolczynik k/BB wynosi 1,20 z poprzedniego sezonu a w tym prezentuje nie rowna gre , albo rzuci 1 SO lub 4 SO albo szybko zejdzie usiebie w domu nie dociagajac do 5 Inningu, dzis znajduje sie w trudnym polozeniu przeciwko colorado, bo zezwala goscia na duza srednia odbic w swojej karierze ,307 BA i 852 OPS. BetOnline jest wystawiona linia 4,5 SO a Melbet nie spodzianka az sie zdziwilem ,spora wartosc w tej linii a na zalaczanym obrazku widac w rubryce SO wiadac ze na ostatnie 10 meczy dwa razy rzucis 5 strike -outs , biore czemu nie.

 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 4,5 SO @ 1,80 Melbet (6 SO)
Jon Gray(Colorado) G 03:45 I 12.04 I # 25


Jon Gray miotacz Colorado wystąpi przeciwko przewidywalnemu line-upowi Giants, który ma wskaznik 25,9% strikeouts i jest poniżej 0,272 wOBA przeciwko praworecznym w ciągu ostatniego roku. Pozatym uniknie stadionu w Colorado a San Fransico to juz inny stadion latwiejszy do SO i na dodatek w projekcjach ma przewidziane 7,3 SO przeciwko drużynie, która zdobywa, niska liczbe runów wynoszaca 3/4 oraz Giants, zajmuje ostatnie miejsce w WRC + przeciwko miotaczom praworęcznym w tym sezonie. No i tu mila niespodzianka bo Melbet ma linie ustawiona na 4,5 wiec wezne over w tym sezonie sie poprawil i zdobywal 4 i 10 SO grajac po 6 inningow. Pozatym siwetny wspolczynik K/BB poparty szybkimi pilkami.


 
Ostatnia edycja:
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Jako stary wyjadacz mlb, przeczytałem od dechy do dechy Twoje powyższe wpisy. Muszę przyznać, że artykuł (porady, opisy) zrobiły na mnie mocne wrażenie.

Jednak mam obawy czy zamiast zachęcić potencjalnych graczy do obstawiania MLB skutek nie będzie odwrotny?

Mam wrażenie, że niewielu osobom będzie się chciało przeprowadzać tak wiele analiz i pakować do mózgu te wszystkie ERY czy STRIKE OUTY. Mam na myśli początkujących.

Moim zdaniem jeśli ktoś chce się w to bawić to wystarczy jeśli zastosuje dwie Twoje rady. Zawierać zakłady wyłącznie pojedyncze. To podstawa. Dwa zdarzenia na jednym kuponie to wyraźne zminimalizowanie szans na wygraną. Tylko solo. Koniec i kropka.


Druga rada aby wybierać underdogi po kursie powyżej 1,9-2,0.
Na 10 takich typów wchodzi w MLB około cztery a często i więcej. Z faworytami jest na odwrót.

I na koniec pytanie. Ostrzę sobie zęby na dzisiejszy mecz Cubsów z LAA.
Mam pytanie, kto według Ciebie powinien rozstrzygnąć spotkanie o 20:20 na swoją korzyść? :)
 
Ostatnio zmieniony przez Gy_Gy_Craveel:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 8,5 pkt @ 1,95 1xbet (5:1)
Chicago Cubs - Los Angeles Angels G 20:20 I 12.04 I # 26


Bardzo silne wiatry towarzysza w chicago wywiewajace z wybiciem pilk przez palkarzy linia wacha sie od 10,5 do 11 nie krorzy bukmacherzy spoznili sie z kursami lub liniami chodzi bardziej o europejskich bukmacherow. LAA dzisiaj zagra bez swojej gwiazdy Mike Trout ale to potencjalnie moze nie przeszkodzic w zdobyciu przez obie druzyny wieli runow(pkt) dzieki silnemu wiatru wywiejacego ze srodka pola.

Bukmacherzy zazwyczaj czekaja zwystawieniem lini O/U na Wrigley Field poniewaz wiatr odgrywa tu ogromna role poniewaz te pole w tym przypadku z dancyh statystycznych przynosi zysk (ROI z ponad 20% zyskiem) w przypadku grania Overa Stats 77-44-4 64% to mecze zakonczone Overem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8,5 pkt @ 1,92 Unibet
Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays G 01:07 I 13.02 I # 27


Houston Astros-1 HC @ 1,90 Unibet
Seattle Mariners - Houston Astros G 04:10 I 13.02 I # 28
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 3,5 SO @ 2,0 Melbet (6 SO)
Homer Bailey(Kansas City) G 01:15 I 14.04 I # 29
( Nie samowite rzuty Homera ,nie skonczyl sie 3 Inning a ma 4 SO , prze analizowalem wszystkich miotaczy i 15 SO nie moglo byc pomylka heh)




Podczas wiosennego treningu Bailey i jego gra wygladala falowo czego dowodem jest jego ERA 4.05, ale pod koniec wyglądał bardzo dobrze. W swojej ostatnim meczu treningowym zezwolil na dwa runy w ciagu sześciu inningow z siedmioma strikeouts(SO). Zostal wlaczony do rotacji z mlodzieza gdzie Kansas szukali taniego weterana.

Homer Bailey rozpoczol sezon obiecujaco w meczach ze Seatle i Minnesota odnotowujac razem 15 SO z 4 przejsciami to zadawalajcy wynik ukazujacy ze nie jest tak zle z Homerem jak bylo sezon temu. Dzisiaj zmierzy sie usiebie Cleveland trzymajacy ich na sredniej odbijajacej .239 z OPS 757 wiec sadze ze nie jest az tak zle a w poprzednim sezonie odnotowal 5 SO przeciwko CLE.

Dzisiajsza linia ustawiona na poziomie 3,5 moim zdaniem ma wartosc i jest do pokrycia tymbardziej ze Cleveland niema tak silnego Line-up jak sezon temu i troche topornie weszli w sezon Kansas dzisaj z Bailey nie jest na straconej pozycji ale klopot jest u nich z ofensywa ale w czoraj wygrali mecz z CLE dzisaj u nich Jefry Rodriguez ktory zagra pierwszy mecz w sezonie i niewiadomo jak zagra , wedlug trendu mecz ma byc Underowy w takim razie skorzystam z Bailey-a a kurs w Melbecie 2,0 jest wart ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New York Mets -1HC @ 2,75 Unibet (7:11)
Atlanta Braves - New York Mets G 01:20 I 14.04 I # 30



Milwaukee Brewers - 1HC @ 2.70 Unibet 4:1)
Los Angeles Dodgers - Milwaukee Brewers G 03:10 I 14.04 I # 31
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
San Diego Padres -1HC @ 1,90 (2:5)
San Diego Padres - Colorado Rockies G 04:10 I 16.04 I # 32


Ide w strone San Diego , dzis po ich stronie bedzie rzucal leworeczny miotacz ktory w ciągu ostatnich 12 miesięcy opublikował imponujące K / 9 z 10,33. Jego zaawansowane metryki sugerują również, że naprawdę nie miał szczęścia w rozpoczetym sezonie i jego 4,40 ERA jest znacznie wyższa i mylaca niż jego 1,83 FIP., Lucchesi znajduje sie w dobrym pojedynku przeciwko Colorado, który jest anemiczny wobec leworęcznych miotaczy na wyjezdzie, majac wOBA zaledwie 0,202 i wskaźnik strajku 32,3% w lidze plus zdobywaja srednio na mecz tylko 2,27 runa , rowniez maja srednio na mecz 10 SO.

Over 4,5 @ SO 1,70 BetOnline (4)
M. Shoemaker(Toronto) G 01:40 I 16.04 I # 33
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 7,5 Strike-Outs @ 1,89 Melbet (6 SO) - Widac ze Sale lepiej zagral jak w poprzednim meczu , jeszcze troche...
Chris Sale(Boston) G 00:35 I 17.04 I # 34




Dzisaj mamy fanjny meczyk , mozna powiedziec DERBY , NY Yankees kontra Boston Red Sox i na pierwszym planie Chris Sale , byz juz typ na niego ponizej lini 8,5 strikeouts ale nie omieszkam zaryzykowac jeszcze raz , linia ustawiona na 7,5 w Melbecie skorzystam , Moich notatkach jest napisane " slabo rzucal , jest bez formy" - jak narazie on w trzech meczach rzucil 8 SO (strikeouts) i wyraznie widac ze sie zmaga z rzutami, w ostatnim meczu zostala zaprezentowana statystyka predkosci rzutu porownujac ostatni sezon z obecnym i widac ze jgo predkosc rzutu spadla o 5MPH, Yankeesi zezwalaja na 8,8 SO na mecz - Mimo to podejrzewam ze Sale sprezy sie na lokalnego rywala i zagra lepiej ale biorac pod uwage ze rzuca do 5 Inninga, bedzie musial usrednic wiecej niz jeden strikeouts na inning, owszem ma potencjal ale sadze ze jest w trakcie odbudowy formy i pujde w under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 7,5 pkt @ 1.94 Pinnacle (3:5)
Detroit Tigers - Pittsburgh Pirates G 00:40 I D 17.04 I # 35


Joe Musgrove (0,00 ERA) i Matthew Boyd (2,60 ERA) do tej pory byli prawie nie do zdarcia w swoich rzutach. Nie jest więc niespodzianką, że trend grajacych idzie na under i bet publiczny oczekuje meczu na 2-0 biorac ERA, ale nie smart money.(My posluzymy sie tutaj Reverse Line Movement - patrz na punkt 4 mojego pierwszego postu) Oznacza to ze Mocni Gracze inaczej graja niz przecietni Janusze Bejsbola.

Ta suma otworzyła się na niskim poziomie 7,5. Obecnie 70% zakładów idzie na Under, ale łączna suma pozostaje zamrożona na 7,5. Dlaczego ta liczba nie spadla? do 7 ?,świadczy o tym, że smart money jest porowno lub nawet przewaza na Over a bukmacherzy nie chcą rozdawać dodatkowego pół-punktu w jedna jak i w druga strone.

Co moze ten fakt powodowac ze Smart money jest po stronie powyzej , jak sprawdzilem sedziuje dzisiaj Jim Wolf, on bedzie dzisiaj wywolywal Strike i bledy na Comerica Park. Od ponad 10 lat grajac under w jego przypadku, obstawiajacy stracili -34 jednostek - jest to Analiza pod wzgledem RLM - Badz po dobrej stronie - wiec sprubujmy czy bedziemy po tej dobrej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8,5 pkt @ 1,80 BetOnline (4:2)
Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles G 01:10 I D 17.04 I # 36


Over/Under otworzyl sie na 8 punktach, Obecnie trend jest wiekszosci po stronie Overa zakladow/kuponow, ale linia sie nie zmienia i stoi z czego wynika ze linia wyraźne wskazuje, że duże pieniadze są rozliczane po stronie niskiej sumy punktow. Bet365 wykazal pare sygnalow sugerujac ze Under jest po stronie Smart Money ,kurs otwarty 1,86 ,uderzyl 2,0 poczym wrocil do otwarcia.

Tropicana Field jest jednym z najlepszych stadionów z wynikami underowymi. Kopuła zapewnia idealne warunki dla miotaczy i obroncow, a piłka nie porusza się dobrze dla uderzajacych. Wedlog danych historycznych Under poszedł 588-502 53,9% od ponad 10 lat, obstawiajacych majacy profit +43.15 jednostek. Jeśli suma wynosi 8 lub więcej, sprubujemy tutaj zagrac ponizej sumy.

Colorado Rockies -1HC @ 2,43 Unibet (2:8)
San Diego Padres - Colorado Rockies G 03:10 I D 17.04 I # 37


Cleveland Indians -1HC @ 2,14 Unibet (2:4)
Seattle Mariners - Cleveland Indians G 04:10 I D 17.04 I # 38


Powyzsze typy rowniez na podstawie Reverse Line Movement (sprawdz punkt 4 w pierwszym poscie) - jak nie tak to moze inaczej...

Dzisiaj Gratka dla obstawiajacych; wszystkie mecze od polnocy dzisiaj:

New York Yankees -1HC @ 2,40 Unibet (8:0)
New York Yankees - Boston Red Sox # 39


Oakland Athletics -1HC @ 3,20 Unibet (1:9)
Oakland Athletics - Houston Astros # 40


Arizona Diamondbacks ML @ 2,40 BetOnline (6:9)
Atlanta Braves - Arizona Diamondbacks # 41


Over 7,5 pkt 1,90 BetOnline (2:4)
Seattle Mariners - Cleveland Indians # 42


Jutro bedziemy rozliczac albo Gruby plus albo minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Drugi zestaw zakladow zostal zakonczony ,czas na podsumowanie , w tym zestawie zostalo podane 22 zaklady , mialem zamknac sie w liczbie 20 zakladach ale ostatnia noc byla gratka dla pasjonatow Bejsbola, ligi MLB hehe - w tym zestawie za blysnela pierwszy raz analiza na podtsawie Reverse Line Movement ktora przyniosla 4:0 ,jezli czytasz temac i wyciagasz wnisoki to znasz ten mechanizm dzialania , wspomne o tym w dalszej czesci , aha poprzedni bilans wynosil: 12-6-2 +3,54 j


Zaklady(22): 21-42

Under 8,5 pkt @ 1.86 Bet-at-home + 0.86 j

Milwaukee Brewers -1HC @ 1,81 Betsafe - 1,00 j
Over 7 pkt @ 1,85 Pinnacle - 1,00 j
Under 5,5 SO @ 2,0 Melbet - 1,00 j

Over 4,5 SO @ 1,80 Melbet + 0.80 j
Over 8,5 pkt @ 1,95 1xbet - 1,00 j
Under 8,5 pkt @ 1,92 Unibet - 1,00 j

Houston Astors-1 HC @ 1,90 Unibet + 0,90 j
Over 3,5 SO @ 2,0 Melbet + 1,00 j

New York Mets -1HC @ 2,75 Unibet - 1,00 j
Milwaukee Brewers - 1HC @ 2.70 Unibet + 1,70 j
San Diego Padres -1HC @ 1,90 - 1,00 j
Over 4,5 @ SO 1,70 BetOnline - 1,00 j

Under 7,5 Strike-Outs @ 1,89 Melbet + 0,89 j
Over 7,5 pkt @ 1.94 Pinnacle + 0.94 j
Under 8,5 pkt @ 1,80 BetOnline + 0,80 j
Colorado Rockies -1HC @ 2,43 Unibet + 1,43 j
Cleveland Indians -1HC @ 2,14 Unibet + 1,14 j
New York Yankees -1HC @ 2,40 Unibet + 1,40 j

Oakland Athletics -1HC @ 3,20 Unibet - 1,00 j
Arizona Diamondbacks ML @ 2,40 BetOnline + 1,40 j

Over 7,5 pkt 1,90 BetOnline - 1,00 j

Bilans: 12-10-0 +3,26 j (Obecnego podsumowania)


Ogolny Bilans: 24-16-2 + 6,80 j


W Pigulce(Razem);


Zawodnicy 10-4 +3,95 j
Over/Under 6-5 -0,05 j
1st half Innings 0/U 0-0-1 0,00 j
Druzyny(RL/HC) 8-7-1 +2,90 j


I tak wyglada bilans po 42 zakladach, poczatek drugiego zestawu byl slaby ale ostatnia noc byla udana i obfita poprostu sie wtrzeliem , oraz zadziala Reverse Line Movement przynoszac bilans 4-0 w tych czterech zakladach ale mianowicie w dwoch specjalnie dalem -1HC aby kurs byly powuzej 2,0 z tego wzgledu ze liczylem sie w najgorszym przypadku dwa nie wejdza wiec przy 50% trafnosci wychodzilem na zero i taki zabieg ma sens bo co ztego ze trafic 50% zakladow po kursach 1,70-1,80 jak wyjdziesz na minus ,dlatego oplaca sie dawac -1HC bo i tak ta druzyna musi wygrac na ktora stawiasz wiec jeeli masz -1HC a jak wygra nawet tym jednym to masz zwrot a Bejsbol to nie pilka nozna ze czesto wyniki sa wyzebrane 1-0 w Bejsbolu pada wiecej punktow i jest wart ryzyka zagrac jezeli kurs jest powyzej 2,0 przy rownych druzynach w tedy mozna dostac te ekstra 0,40 pikow - wiec swiadomie tak podawalem typy.

Reverse Line Movement zrobil roznice i byl na podstawie ML a jak mowie sam dodalem po -1HC , akurat oplacilo sie podazac za "Smart Money" a omijac publiczna nawalnice , ma to swoje zalety, w tym przypadku nie trzeba sie znac na Bejsbolu i kto jest Miotaczem a kto w ofensywie , ale nie jest tak zawsze ze jest to 100% sukces jakby tak bylo to bukmacherow by nie bylo , jest czasem tak ze mam na kartce rozpisane i wychodzi 0-3 i smart money nie zawsze ma racje, to tyle moich wypocin.


Jezeli niechcesz wchodzic do tematu i sprawdzac czy jest cos zapodane ,najlatwiejsza droga to wejsc na moj Profil i w gornym rogu nacisnac obserwuj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 5,5 @ 1,72 Melbet (7 SO -ehhh sie obudzil do rzucania....)
Jeff Samardzija (San Francisco) G 01:05 I D 18.04 I # 43




San Fransico zaczelo radzic sobie w ofensywie co raz lepiej jak rowniez Colorado , ale ja skupie sie na miotaczu Jeff-ie Samardzija(Giants) ,kto sledzi temat ten wie ze juz byl jeden taki typ na under i zostal spisany na straty bo Jeff sie przebudzil i jak od 10 meczy nie przekroczyl 5 strikeouts(SO) to nagle rzucil 7 SO przeciwko Colorado usieebie.

Czy Jeff nagle zlapal forme? czy ja popelnilem Blad w analizie ? sadze ze blad popelnilem ja a Jeff zagral swoje czyli tak jak gra, wiec gdzie lezy problem, poprostu sprawdzilem Jeffa Samardzija i zostalem zaczerowany jego nie udolnoscia i zagralem under ,a dlaczego nie sprawdzilem Colorado ? wlasnie Colorado jest w czubie ligi jezeli chodzi o wyaltowania zawodnikow 10 SO na mecz oraz slaba ofensywa majaca kolo .200 wiec Jeff plus grajac usiebie niemial problemu zaliczac strikeouts i tu byl moj blad w analizie.

Dzisiaj jest on w Washingtonie przeciwko lepszej ofensywie niz Colorado , porownajmy Colorado z Washingtonem 200/259 BA(srednia uderzen) oraz OPS; 611/787 poprsotu widac golym okiem ze ma dzisiaj lepsza ofensywe przed soba i gra na wyjezdzie a Miotacze grajacy na wyjedzie maja gorsze statystyki(nie mowie tu o Topowych miotaczach) Jeff do topu nie nalezy , dzis w rubryce fantasy ma oznaczenie jako "poor" ,jego ostatnie strikeouts na wyjezdzie to 2,1,2,5,3 , sadze ze on nie jest w zadnej dobrej formie i ide w zaparte sadzac ze ustrzele under.(uwzielem sie na niego a jak) - wiec zachecam jak ktos ma konto w Melbecie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom