>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.04.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - 1/4 Ligi Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Barcelona - Manchester 



Typ: awans united



Kurs: 10



Bukmacher: unibet



Analiza:



No dobra jeśli kurs jest 10 to wiadomo jak szanse wyceniają zawodowi macherzy od losu specjaliści od śpiewu i mas.



Owszem Barcelona dużo bliżej półfinału ale czy 10 razy bliżej?



Przewaga własnego boiska i jednej samobójczej bramki to wszystko.Po ewentualnym odrobieniu strat to znowu 50/50 nie takie comebacki oglądaliśmy  a z takich najświeższych to ten ostatni Tigera Woodsa .Ja osobiście raz w życiu miałem kij golfowy w ręku a golfa nie obstawiłem nigdy.Ale na United dzisiaj postawię.



TAK A PROPOS TO NA KUBICĘ DAWALI OSTATNIO 400/1 



TO OCZYWIŚCIE TYP DLA ODWAŻNYCH 



⛔100



 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Barcelona - Manchester United 



Typ: Podwójna szansa 0-0



Kurs: 2.17



Bukmacher: fortuna



Analiza: 



To, że Barca jest faworytem dzisiejszego spotkania nie podlega wątpliwości. Podstawowy skład odpoczął sobie przed dzisiejszym meczem, co przyniosło tylko punkcik w wyjazdowym starciu z Huescą. Własne boisko i zdobyty gol na wyjeździe doda pewności siebie, a to właśnie może ich zgubić, co spowoduje swego rodzaju "męczenie się" z dzisiejszym rywalem. Dla gości rezultat 0-1 po pierwszym meczu nie jest powodem do wstydu. Warto tu wspomnieć, że pierwszy mecz u siebie z PSG również przegrali i to 0-2, mimo to możemy ich dzisiaj oglądać, bo w Paryżu na wyjeździe zdołali ograć rywali 3-1. A kursy na PSG były w granicach takich jak dziś na Barcelonę... Wiadomo, że trudno jest wyrzucić dwie tak wielkie ekipy z LM i to w takim stylu, ale myślę, że Ole przygotował dla nas na dziś coś specjalnego, bo to co gość zrobił z tym klubem to wymaga ukłonów w pas. Wyeliminowanie Barcy dziś będzie zadaniem bardzo trudnym, ale pożegnanie się z LM z honorem już nie aż tak. Myślę, że cały zespół jest świadomy tego, ile pracy ich czeka dziś w defensywie. A od defensywy trzeba będzie zacząć, bo Barca z pewnością zaatakuje od samego początku. Taką też przewiduję taktykę na dziś, solidna gra na swojej połówce i czekanie na dogodną kontrę, dopiero w drugiej połowie(o ile się nie uda w pierwszej) zagrania vabank i wszyscy do ataku. Myślę, że gospodarzom remis z pewnością będzie odpowiadał, a również dla ManU nie będzie to wstyd. Trzymam kciuki dziś za United, chociaż nie dałbym złotówki na to, że gospodarze dadzą sobie wyrwać ten awans. Jednak na remis ekipę gości spokojnie stać, jak nie końcowy, to chociaż do przerwy. Nie spodziewam się zbyt otwartej gierki, jak już wspomniałem, ewentualnie w drugiej połowie, w pierwszej oczekuję wzajemnego "badania się" z wyraźną przewagą Barcy, skupienie się obu ekip na tym, aby nie stracić bramki i ewentualne czekanie na kontrę gości, stąd pachnie mi to remisem. Kurs niemały, szanse spore, powodzenia! 



⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Juventus - Ajax



Typ: Juventus jako pierwszy wykona rzut karny w meczu



Kurs: 5,20



Bukmacher: Totolotek



Analiza:



Ajax zagrał kapitalny pierwszy mecz, niestety cały wysiłek poszedł praktycznie na marne, gdyż wynik 1:1 u siebie nie jest zbyt dobrym rezultatem. Ajax stworzył sobie mnóstwo okazji i tak prawdę powiedziawszy, to w drugiej połowie mogli rozgromić Juventus. Niestety razili nieskutecznością. Mecz ten był podobny do ich pierwszego meczu z Realem, czyli dominacja, ale też nieskuteczność. Juventus miał mało okazji, ale jak już wychodzili z kontrą, to było bardzo groźnie. Juve też miało szanse wygrać ten mecz, bo w drugiej połowie trafili w słupek no i sędzia mógł też im dać karnego. W rewanżu Ajax musi zagrać ofensywnie. Moim zdaniem strzelenie przez nich przynajmniej dwóch goli to jest absolutne minimum jak chcą awansować, bo nie wyobrażam sobie, żeby Juventus u siebie choć dwa razy nie trafił. Juve potrafiło strzelić trzy gole Atletico, a Ajax ma takie dziury w obronie, że naprawdę czarno to widzę. W pierwszym spotkaniu Juventusowi należał się rzut karny. Skoro grając tak defensywnie potrafili wywalczyć karnego(inna sprawa, że sędzia go im nie dał...), to na swoim boisku szanse na niego mają jeszcze większe, bo zapewne o wiele więcej dobrych sytuacji sobie stworzą. Do tego jest sędzia, który dyktuje sporo karnych, więc moim zdaniem w tym spotkaniu będzie rzut karny. Typuję, że to Juventus wykona pierwszy(i być może jedyny) rzut karny w tym spotkaniu.



⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Manchester United

Typ: powyżej 26,5 fauli ( w tym doliczony czas gry)

Kurs: 1,85

Bukmacher: Unibet

Analiza:



Spotkanie rewanżowe, które powinno być formalnością ale takowe wcale nie musi być. Barcelona ma korzystny wynik z wyjazdu ale MU w poprzedniej rundzie w Paryżu udowodnił, że póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Barca zapewne zacznie od spokojnego rozgrywania piłki na swojej połowie i Czerwone Diabły będą zmuszone do wysokiego i agresywnego pressingu już od początku spotkania. Sama Barcelona nawet jak gra ze słabszymi ekipami i prowadzi potrafi popełnić ponad 10 przewinień w spotkaniu i dzisiaj powinno być podobnie.



Polecam także typ: Liczba fauli popełnionych na zawodniku: Messi ponad 2,5 @ 2,05 Unibet



W pierwszym spotkaniu Messi pod koniec pierwszej połowy został ostro potraktowany i w drugiej był już bardzo niewidoczny, nie wdawał się w dryblingi, dzisiaj powinno być już ok i sam na swojej osobie spokojnie może z 3 faule uzyskać.



⛔100
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Barcelona - Manchester United 



Typ: Barca under 1,5 żoltej kartki 



Kurs: 2,4



Bukmacher: Totolotek 



 



Dla mnie prosta sprawa Barca będzie miała przewagę w każdym elemencie- posiadanie piłki gdzieś pewnie 65 % Kwestia fauli taktycznych jakiś głupich strat no i Sergio Busquets on jest troszkę nieobliczalny w 1 meczu blisko czerwonej kartki wiadomo defensywny pomocnik.Barca wypoczęta z zaliczka myślę zagrają swoje nie zlekceważą rywala zagrają uważnie spokojnie MU ma mało argumentów czysto piłkarskich zeby to odwrócić moim zdaniem w 1 meczu pomoc wyłączana nie widoczny Pogba mało sytuacji celnych strzałów...  po stronie Barcy mało fauli typowo techniczna gra klepanie piłki jedna kartka to raczej maks 



✅140



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Juventus-Ajax

Typ: Liczba fauli popełniona na Christiano Ronaldo - +2,5 

Kurs: 2,15

Bukmacher:  Fortuna






Analiza:



 



Za chwilę początek meczu, o którym napisano już tu chyba wszystko. Ja zaryzykuję specyficzny typ na liczbę fauli, na konkretnym zawodniku. Jest nim C. Ronaldo. Wiemy, że w pierwszym meczu Ajax postawił się i zremisował z Juventusem 1:1 na własnym stadionie. W rewanżu na Allianz Stadium gospodarze będą chcieli od początku meczu pokazać, do której bramki toczyło się będzie spotkanie. Jak zawsze w meczach o taką stawkę oczy będą skierowane na Christiano Ronaldo, który niewątpliwie jest w stanie sam rozstrzygnąć losy spotkania, co udowadniał już niejednokrotnie. Przypuszczam, że spora część ataków Juventusu będzie przechodziła właśnie przez Ronaldo, a z racji tego, że jest On znakomitym dryblerem to obrońcy Ajaxu mogą faulować go dość często.



✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom