>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
H 73,3K

hagi84

Użytkownik


ja mialem win i -0,25 w ht za lacznie 500 e i w dupe, strasznie skorumpowana liga, co kolejke kreca w azji, a tu przegrali, nie mam pojecia co tam sie odwalilo
 
verno 578,5K

verno

Znawca - Hokej


Cyrk ot jest we Włoszech, moja głowa nie ogarnia jakim cudem przy stanie 46 do 3 w strzałach jest wynik 0:0...???????????? 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 22:27 przez verno


Cyrk ot jest we Włoszech, moja głowa nie ogarnia jakim cudem przy stanie 46 do 3 w strzałach jest wynik 0:0...???????????? 



Polak w  bramce Empoli i wszystko jasne, dzień konia miał...
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik


Brawo Empoli, jeden strzał na bramkę, super taktyka w całym meczu i widzę tu z taką grą dużą szanse na utrzymanie się ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik


Co myslicie zeby grac Plock na weekend bo wydaje sie ze kursy poleca. Wisła bez Sadloka, Wasilewskiego Błaszczykowskiego, nie pelny zdrowia Burliga i Savicevic, ciezko bedzie uzbierac podstawowa jedynastke z wartosciowych graczy Płock z Ojrzynskim nie odpusci a kurs 2,75 wydaje sie spory



 
 
fnfe 57

fnfe

Użytkownik


Wiem, że to dział z typami na żywo, ale chciałbym tutaj poruszyć jeden temat, bo w temacie autora chyba moderacja zakazała.



Użytkownik apil64 i jego świetna progresja kilkupoziomowa....



Wszyscy którzy twierzą i grają z nim to tracą czas a w przyszłości zainwestowane pieniądze w to gówno.



Dlaczego gówno a no już wyjaśniam...



Nie ma praktycznie żadnej różnicy czy gramy progresją 2 stopniową czy 10 stopniową...



Użytkownik ten mydli sobie tylko oczy dając tyle poziomów progresji... bo o ile w krótkim terminie ryzyko bankructwa jest niemalże niemożliwe to już w dłuższej rośnie ono bardzo.



A teraz najważniejsze... Aby wyjść na 0 grając tą jego progresją trzeba ukończyć ich około 90! Więc może i być przez rok zyskowany grając w ten sposób, ale w końcu przyjdzie taki dzień w kórym np. pojawią się 2x czarne serie i pójdzie cały zysk w dupe i jeszcze wkład. 



Dużo by jeszcze pisac o tym, jaka to strata czasu a w przyszłości pieniądzy, ale kto siedzi dłużej w bukmacherce wie o czym mówię.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Dziwi mnie powtarzający się atak na uzytkownika apil 64 - zazdrość, chęć zniechęcenia, żeby przestał się udzielać na forum ?



Jestem na forum  dopiero od dwóch lat ale to wystarczający czas by zauważyć odejście sensownych typerów: Dziadek, Tomek80 (od koszykówki), Prezes (od piłki ręcznej), Witek (piłka nożna), Brajanusz. 



Czy celem niektórych użytkowników jest pozbycie się tych, którzy są od nich lepsi?



Kolega apil64  ma system, gra progresją, na od kilku miesięcy przynosi to zysk ale kto czyta jego posty to zauważył, że ważniejsza od progresji jest skuteczność, która musi wynosić 25-30 %. Sam gram progresją na remisy w piłce nożnej i wiem, że wazniejszy od systemu jest odpowiedni dobór drużyn. O tym, że sama progresja nie wystarczy  przekonał się chyba kolega od remisów w hokeju bo przestał pisać w swoim temacie.  



Każdy system doprowadzi do bankructwa jeśli nie będzie skuteczności. 



Ponadto żaden piszący nie zmusza innych użytkowników do grania jego typów. Każdy ma rozum i jesli chce korzystać z cudzych typów  robi to na własną odpowiedzialność.



Zamiast krytykować czy podważać innych, koncentrujmy się na wyszukaniu dobrych typów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 16 kwietnia 2019 10:58 przez erni1


Dziwi mnie powtarzający się atak na uzytkownika apil 64 - zazdrość, chęć zniechęcenia, żeby przestał się udzielać na forum ?



Jestem na forum  dopiero od dwóch lat ale to wystarczający czas by zauważyć odejście sensownych typerów: Dziadek, Tomek80 (od koszykówki), Prezes (od piłki ręcznej), Witek (piłka nożna), Brajanusz. 



Czy celem niektórych użytkowników jest pozbycie się tych, którzy są od nich lepsi?



Kolega apil64  ma system, gra progresją, na od kilku miesięcy przynosi to zysk ale kto czyta jego posty to zauważył, że ważniejsza od progresji jest skuteczność, która musi wynosić 25-30 %. Sam gram progresją na remisy w piłce nożnej i wiem, że wazniejszy od systemu jest odpowiedni dobór drużyn. O tym, że sama progresja nie wystarczy  przekonał się chyba kolega od remisów w hokeju bo przestał pisać w swoim temacie.  



Każdy system doprowadzi do bankructwa jeśli nie będzie skuteczności. 



Ponadto żaden piszący nie zmusza innych użytkowników do grania jego typów. Każdy ma rozum i jesli chce korzystać z cudzych typów  robi to na własną odpowiedzialność.



Zamiast krytykować czy podważać innych, koncentrujmy się na wyszukaniu dobrych typów. 



Przecież to fonfe multikontowiec robi dym, bo tyle potrafi. Kilki innych idiotów też jest, co ich zżera zazdrość, jak tylko coś ktoś potrafi. 



Apil niech robi swoje i każdy niecu taki robi. Administracja coś powinna z tym zrobić. Zwłaszcza z Multi, choć z tym gorzej, bo mało ludzi na forum. Ale głównie przez debilne zachowanie jest mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Trzeba po prostu robić swoje i nie podejmować dyskusji z ludźmi, którzy zamiast zająć się swoimi kuponami, pomagać mniej doświadczonym - skupiają się na krytyce i niezrozumiałym podejściu do tematu. Rozwijanie dziwnych dyskusji mija się z celem. Tak jest w przypadku każdego hejtu. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom