>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału Ligi Mistrzów REWANŻE 16-17 kwiecień 2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






 



Kursy od: Fortuna 



Za nami pierwsze spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów, a już w przyszłym tygodniu lecimy z rewanżami. Chyba żadna z ekip nie może być jeszcze pewna awansu, bowiem niektóre ekipy dokonały małej zaliczki. Czy rewanże przyniosą nam wiecej goli?. Kto odwróci losy dwumeczu?



 



Zapraszam do podawnia typów popartych analizą. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


de Jong jakiś uraz i najprawdpodobniej nie zobaczymy go w rewanżowym spotkaniu z Juventusem Turyn. Jeśli faktycznie tak będzie, to spora strata dla Ajaksu. 

W polskim buku @1.74 na Starą Damę, że wgrają. Nad jakimś dubelkiem można pomyśleć. 



Biorę to Juventus Turyn wygra @1.74 lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 125

roger12

Użytkownik


Juventus - Ajax



W 1 meczu Juve po trzeleniu gola całkowicie oddali polę a przy 1-1 jeszcze bardziej się cofnęli co dla mnie było trochę irytujące bo mieli odrobić lekcję z ATL a tu trochę się rozczarowałem, i naprawdę szkoda mi było Ajaxu że, nie wykorzystali swoich sytuacji. Ja nie mówię bo wynik 1-1 to korzystna zaliczka dla Starej Damy jednakże mając takich zawodników i  praktycznie mistrza w lidze tu już w 1 meczu powinni zapewnić sobie awans. Teraz może być różnie bo ten Ajax nie jest na straconej pozycji. I co prawda też nie chce mi sie wierzyć że Juve będzie grać na 0-0 ale z tylu głowy widzę ten 1 mecz jak bronili tego bramkowego remisu i to zniechęca. Dla mnie Juve nie do gry kurs poprawnie wystawiony lekko zaniżony nawet, to nie będzie dla nich ławy mecz.



 



CIty - Totenham.



Niestety Koguty osłabione i to poważne o ile u siebie jakoś to poszło i pomimo że już wtedy Kane nie było na boisku zdołali wygrać to już na Etihad to są małe szanse.Początkowo jak zobaczyłem na awans MC 1,75@ pomyślałem by to brać, jednakże nie pobrałem teraz 1,6@ niezbyt zadowalający kurs jednak licze tutaj na live choć znając MC to od 1 minut będzie ogromny napór...



 



Barcelona - M.United



Tutaj nie ma co szukać niespodzianki bo jej tu raczej nie zobaczymy Messi będzie gotowy na 100% będzie grał w specjalnej masce.Suarez także ma być gotowy. Manchesterowi o ile bozia pomogła z PSG bo wszyscy wiemy w jakich okolicznościach z Barceloną to już nie przejdzie..



 



Porto - Liverppol



Zaliczka 2-0 to można powiedzieć też żadna ale w przypadku Pool to raczej nierealne do odwrócenia. Dla Porto 1/4 to już jest ogromny sukces i tu na tym się kończy przygoda.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik


Tagliafico po meczu mówił, że De Jong będzie gotowy na Juve, dziennikarze normalnie awizują go do gry. Zwykła ostrożność ze strony trenera.



Gorzej wygląda natomiast sytuajca Juve - nie wykurował się Chiellini, jest za to Can.



Jeśli Juventus po raz kolejny przegra walkę w środku pola to będą mieli problem.



 



Szkoda, że nie ma Kane'a ale Tottenham ma warunki żeby to ogarnąć. Guardiola notorycznie kompromitje się w LM w ostatnich latach.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik


Juventus - Ajax 



Typ: 2X

Kurs: 2.15




Typ: 2

Kurs: 5.06




Wynik: 1:2 ✅



Odnośnie mojego typowania to spodziewam się, że ambitne chłopaki z Ajaxu będą w stanie sprawić kolejną niespodziankę. Dali radę z Realem (coprawda w kryzysie ale nadal wielką drużyną) to z takim doświadczeniem jakiego nabyli i dobrym morale są w stanie wygrać nawet z wielkim Juve. Zgadzam się z użytkownikiem @kobra1234iż kluczowe będzie utrzumanie dominacji w środku pola i faktycznie jeżeli włoscy piłkarze nie będą w tej części boiska bardziej agresywni i dokładni to niespodzianka wisi w powietrzu. Brak "szefa obrony" Chelliniego to jedno ale w środku Juve musi pokazać coś więcej niż w pierwszym spotkaniu. Inaczej nawet Krystyna im nie pomoże jak młodzi Holendrzy zaczną im robić szybkie "wjazdy" na pole karne.



Edit: Piłka nożna w najlepszym wydaniu! Brawo Ajax! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
paga 28K

paga

Użytkownik


Jeżeli macie kursy na awans City w okolicach 1.57 a chcecie grać w stronę Manchesteru to zerknijcie sobie na rynek handicapowy -1 czy -1,5, zwał jak zwał, gdzie możecie łapać nawet po 1.87. Chyba nikt nie przypuszcza, że to się skończy 1:0 i dogrywką. City też nie będzie ryzykowało po strzeleniu gola żeby się wycofać tylko będą dążyć do strzelenia kolejnej bramki. Czymś pięknym byłoby trafienie Tottenhamu, które sprawi, że City będzie musiało wygrać przynajmniej dwoma. Przemyśleć sobie to. Ja tam widzę jakieś 3-1.Nie wierzę, że City się pogrąży po raz kolejny, Tottenham to nie Liverpool, zresztą jak się ogląda Spurs na wyjazdach to aż oczy bolą. Do tego awans Juventusu i jest fajny dubelek.



CITY -1.5  &amp; JUVE AWANS  2.47 LV
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Juventus - Ajax over2,5 @1,80



Myslę że w jutrzejszym rewanżowym spotkaniu w Turynie zobaczymy kilka goli i linia 2,5 zostanie pokryta. Już w pierwszym meczu skłaniałbym sie ku takiemu typowu, skończyło się 1-1 ale ten kto oglądał widział jak wiele okazji stworzył sobie Ajax i spokojnie tamto spotkanie mógł wygrać. Juventus też miał swoje szanse, po objeciu prowadznie siedli ale w końcówce Costa trafił w słupek.



Jutro kalkulowania nie bedzie. Ajax bedzie musiał zagrać podobnie jak z Realem. Muszą gonić wynik więc nie pozostaje im nic innego niż zaatakować, w tym elemencie gry czują sie zresztą najlepiej. W lidze rywalom strzelili ponad 100 goli w tym sezonie. Gra im sie klei, sa w formie, nie mają nic do stracenia. W Juventusie niestety na koniec sezonu nie przyszła wzwyżka formy, bardzo dobry mecz z Atletico a poza tym czasami przechodzą zupełnie obok spotkań. Fakt że w lidze nie mają rywala wiec nikt ich nie naciska. Allegri jak nie musi to nie ryzykuje. Biorąc pod uwagę prowadzenie gry przez Ajax i ich ofensywne ustawienie, Stara Dama będzie miała okazje w szybkiej kontrze i tutaj upatruje dużych szans bo Bernardeschi, Costa czy Ronaldo swietnie czują sie w takich sytuacjach. Wojtek w bramce trzyma poziom, jednak obronie zdarzaja sie pomyłki czy błedy w ustawieniu. Watpliwy jest występ Chielliniego co jest bez wątpienia duża stratą dla ekipy z Turynu.  Myslę że jutro możemy bys swiadkami dobrego, otwartego spotkania w którym sprawa awansu pozostaje otwarta. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Juventus - Ajax



Typ: W trakcie spotkania będzie wynik 3:2 (dla Juve)



Kurs: 14,50



Bukmacher: Fortuna



 



Ajax zagrał kapitalny pierwszy mecz, niestety cały wysiłek poszedł praktycznie na marne, gdyż wynik 1:1 u siebie nie jest zbyt dobrym rezultatem. ajax stworzył sobie mnóstwo okazji i tak prawdę powiedziawszy, to w drugiej połowie mogli rozgromić Juventus. Niestety razili nieskutecznością. Mecz ten był podobny do ich pierwszego meczu z Realem, czyli dominacja, ale też nieskuteczność. Juventus miał mało okazji, ale jak już wychodzili z kontrą, to było bardzo groźnie. Juve też miało szanse wygrać ten mecz, bo w drugiej połowie trafili w słupek no i sedzia mógł też im dać karnego.



W rewanżu Ajax musizagrać ofensywnie. Moim zdaniem strzelenie przez nich przynajmniej dwóch goli to jest absolutne minimum jak chcą awansować, bo nie wyobrażam sobie, żeby Juventus u siebie choć dwa razy nie trafił. Juve potrafiło strzelić trzy gole Atletico, a Ajax ma takie dziury w obronie, że naprawdę czarno to widzę. Według mnie Ajax ma niemałe szanse na strzelenie dwóch goli, bo tam potencjal ofensywny jest ogromny i na wyjazdach też są groźni, co pokazali z Realem. Czarno jednak widzę ich w obronie w tym spotkaniu i moim zdaniem przynajmniej trzy gole stracą. Co do typu, to za dokładny 3:2 wynik płacą 25,00, a ja gram po niższym kursie, ale jednak szanse na powodzenie typu są trochę większe.



Chciałbym, żeby Ajax awansował(mam pograne za drobne ich zwycięstwo w LM po kursie 360 w Fortunie po pierwszym meczu z Realem), ale obawiam się, że swoją szansę stracili zmarnowaniem tylu okazji w pierwsyzm meczu.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20


Manchester City - Tottenham



Rewanżowe spotkanie dwóch angielskich zespołów w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu skromne 1:0 dla Tottenhamu, ale przy dwumeczu jest to naprawdę dobra zaliczka. Wystarczy, że TT w rewanżu strzeli gola i City już ma problem i będzie musiało odpowiedzieć 3 bramkami. Jednak Tottenham do środowego meczu przystąpi bez swojej największej gwiazdy Harryego Kane'a. Został on wyeliminowany przez kontuzje do końca sezonu. Nie wróży to najlepiej grze ofensywnej Kogutów. Ale w ostatnim meczu ligowym hattricka strzelił Lucas Moura, a do gry gotowi będą tacy gracze jak Koreańczyk Son czy Christian Eriksen. Oni dodają dużo jakości w grze z przodu i mogą być gwarancja choć jednej bramki dla TT w tym meczu. Co do City, no to wiadomo. U siebie są jak walec. Pakę maja niesamowita. W pierwszym meczu gola nie strzelili, ale mieli karnego, którego zmarnowali. W rewanżu nie będzie miejsca na takie pomyłki i czuję, że gracze City zaaplikuja gościom co najmniej 2 gole.



Typy:



City - 1.5,



BTTS, 



Over 2.5.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Manchester City - Tottenham (Wynik do przerwy/Koniec meczu) typ X/1 kurs 4.00 Etoto



Według mnie Manchester będzie chciał na pewno jak najszybciej strzelić bramkę, ponieważ po pierwszym spotkaniu jak wiemy przegrywają, ale to nie oznacza, że do przerwy ten wyczyn im się uda. Tottenham w ostatnich trzech meczach nie stracił żadnej bramki to na pewno spory plus dla defensywy gości. Jeśli chodzi o gospodarzy to już na stratę bramek pozwolić sobie nie mogą. Ja czuję, że ten mecz rozkręci się dopiero po 45 minutach gry. Tutaj widzę że awans powinni zapewnić sobie zawodnicy Manchesteru City. Braki kadrowe u gości dość spore m.in: Dier, Janssen, Kane, Lamela. Prawdopodobnie również nie zagrają Alli, Aurier, Llorente, Winks. W Manchechesterze na pewno nie wystąpi Bravo a prawdopobonie także Fernandinho oraz Zinchenko. Według mnie Manchester City powinni awansować do kolejnej fazy, ale jak wiadomo jak na razie bliżej tego osiągniecia są zawodnicy Tottenhamu. Według mnie Tottenham dotrzyma remis do pierwszej połowy a potem Manchester zapewne spróbuje coś ustrzelić. Na pewno Kane to zawodnik wyróżniający się w Totenhamie a Jego nieobecnosc w tym meczu na pewno trochę zaważy na wyniku. Tutaj ciężko sobie inny scenariusz wyobrazić nie awans Manchesteru ale trzeba pamiętać ze goście mają jedną bramkę strzeloną natomiast gospodarze aktualnie brak strzelonych. Patrząć na kadrę i formę to Manchester City u siebie powinien sobie poradzić z Tottenhamem, a jak będzie to zobaczymy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Barcelona - M.United



Tutaj nie ma co szukać niespodzianki bo jej tu raczej nie zobaczymy Messi będzie gotowy na 100% będzie grał w specjalnej masce.Suarez także ma być gotowy. Manchesterowi o ile bozia pomogła z PSG bo wszyscy wiemy w jakich okolicznościach z Barceloną to już nie przejdzie..



Barca - Manchester typ: 2 kurs: 6.90 buk: Fortuna



Daje kurs z Fortuny, choć można dostać dużo więcej, no ale tu legalni obowiązują.



Dlaczego Manchester ma nie przejść?



1. Są to farciarze i nawet jak dla kogoś to nie jest argument, to ja zawsze biorę to pod uwagę, bo typowanie, analizy, itp. rzeczy często biorą w łeb, bo w bukmacherce przede wszystkim liczy się szczęście. Na boisku mniej - ale też bez farta ani rusz.  Dla przykładu - gdyby Arek Milik strzelił gola z Liverpoolem, a zabrakło mu szczęścia, a nie umiejętności, to teraz byśmy oglądali Napoli a nie Czerwonych w LM (taka dygresja)



2. Barca nie ma sobie równych w Hiszpanii, ale w LM nie tylko nie może ostatnio dojść do półfinału, ale dodatkowo się kompromituje (Roma, a wcześniej Juve, PSG, mimo, że ten ostatni zespół wyeliminowała). Ciśnienie będzie duże, a Czerwone Diabły nie mają nic do stracenia.



3. Manchester miał farta, bo w rewanżu 2 gole dostał w prezencie od graczy PSG, a karnego od sędziego, bo piłka leciała w drzewostan, a reka przypadkowo nabita. Takie karne budzą tylko niesmak, a w LM było ich sporo.



4. Barca wcale nie jest taka mocna i taka pewna, w lidze ograł ją bez mydła na Camp Nou Betis. Więc można



5. Kursy na Manchester wyglądają tak, jakby to było Rayo Vallecano, a przecież to ćwierćfinał ligi mistrzów i jak ktoś myśli, że w tej fazie jest jakiś przypadkowy zespół, to gratuluję



6. Poza tym zawsze jakiś wałek albo czerwień może się Barcelonie przytrafić. Niby jest VAR, ale umówmy się, sędzia i tak ma głos decydujący (karny dla Manchesteru z PSG). Jakaś kontuzja też może się gospodarzom przytrafić (Messi, Suarez, Pique) a na tych pozycjach Barca nie ma zmienników



Czemu nie spróbować?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


bmw14.5 też tak myślę o Barcelonie, ale jak się dotąd gubiła to zawsze na wyjazdach, a nie u siebie...✅ .✅ .✅ .✅ Jak się nie pogubili w Anglii to teraz też się nie pogubią....✅ .✅ .✅ Dla mnie Barca to bierze i szkoda by mi było nawet 10zł aby zagrać na Utd. Bardziej niespodzianki spodziewam się w Turynie....✅ .✅ .✅



edit// wszystko weszło co zawarłem w kilku zdaniach, ale niestety nic nie pograne...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Jak widzę na niektorych stronach czy portalach ten optymizm co do Juve to nie mogę uwierzyć w to co widzę.. Ajax w tej edycji gra świetnie i cechuje ich głównie odwaga i polot w grze, są po prostu świetni i przyjemnie się ich ogląda. Juventus też gra bardzo mądrze ale według mnie to może nie wystarczyć na Ajax.. Ktoś powie, że przecież pokonali Atletico 3-0 ale prawda jest taka , że Juve grało tam ciągle to samo czyli piłka do skrzydla i wrzutki w pole karne, a drużyna Simeone pojechała do Turynu z takim nastawieniem jak kiedyś Psg na Camp Nou.. Czyli najgorszym z możliwych. Nie da się grac w piłkę bojąc się piłki. Ajax nawet gdyby wygrał u siebie 3-0 to zagrał by dzisiaj tak jakby przegrali pierwszy mecz.  Myślę, że będziemy swiadkami świetnego widowiska z którego jednak Ajax wyjdzie zwycięsko i awansuje do Półfinału, bo ta drużyna ma niesamowity luz w grze i widać, że nie boją się nikogo.



Awans Ajaxu @3,60 Fortuna ✅✅



Edit : Ajax jest wielki! 



 



Do tego jeszcze można dorzucić Over 0,5 celnego strzału Rashforda @1,65 Etoto ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
R 125

roger12

Użytkownik


Trochę problemem Ajaxu to że nie ma Tagliafico muszą zaryzykować i zagrać ofensywnie a w defensywie będzie dziura. Ajax przyzwyczaił nas do gry ofensywnej strzelania mase goli ale także te gole tracą nieraz w sposób głupi. Niby De Jong gotowy i zagra od 1 minut tyle że jednak mówił że odczuwa jakiś ból i bierze środki przeciwbólowe. Tutaj Ajax musi zagrać Va-bank stracą gola nic sie nie dzieje bo 1-1 i dogrywka stracą 2 gola także robi się 2-1 i gol i Juve poza LM. Dltetego tu musi być ofensywna gra. I zastanawiam się nad rożnymi Ajaxu tylko w tym 1 meczu mieli tylko 4 a atakowali..



 



Co do Barcy dobrze by było gdyby United strzelił szybko gola wtedy by sie mecz ladny zrobił, tylko że Barcelona u siebie nie przegrywa gdyby to był mecz na Old Traford to co innego a tak będzie ciężko.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Pod czas dwóch dzisiejszych spotkań powinniśmy być świadkami dwóch świetnych widowisk, mniejszego spodziewam się jednak na Camp Nou. Barcelona jest już jedną nogą w półfinale po tym jak w dość kontrowersyjnych warunkach pokonała United na Old Trafford. Kontrowersje, o której mówię to oczywiście brak drugiej żółtej kartki dla Busquetsa, który zasłużył na nią aż dwukrotnie. Omijam jednak ten fakt, bo Blaugrana wygrała i niedługo nikt nie będzie pamiętał o tym co się stało w pierwszym spotkaniu. Pod czas weekendowej kolejki Ernesto Valverde wymienił praktycznie całą "11" i dał odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom. Solskjaer nie miał takiej możliwości, gdyż United nadal walczy o top4, a w sobotę po męczarniach pokonało United 2:1. Pierwsze spotkanie było słabe jednak wydaję się, że było to spowodowane dobrym wynikiem, które osiągnęła Barcelona podczas pierwszej połowy tamtego pojedynku. Dziś United musi spiąć się na wyżyny swoich możliwości i spróbować osiągnąć to co udało się w Paryżu. Warto jednak pamiętać, że Barcelona to zespół dużo bardziej doświadczony niż PSG co zresztą pokazał ich dwumecz parę lat temu. Osobiście spodziewam się dopełnienia tego co stało się w pierwszym meczu przez Messiego oraz kolegów. Umiejętności oraz dużo dłuższa przerwa powoduję, że jedynie przebłysk geniuszu Pogby lub Rashforda może spowodować, że ekipa gości strzeli bramkę. Ale to nadal za mało na fenomen Messiego i Barcelony, która na Camp Nou ostatnie spotkanie przegrało w 12 kolejce La Ligi z Betisem. Ja osobiście polecam od siebie czystą wygraną do dubelka oraz handi do jakiegoś wariata lub nawet na singla.



Barcelona - 1.41/fortuna ✅

Barcelona (-1.5) - 1.95/forbet ✅




Dużo lepszy mecz możemy zobaczyć dziś w Turynie, gdzie przyjeżdża rewelacja tego sezonu, a mianowicie Ajax. Tutaj może pojawić się dość sprzeczna opinia dla większości fanów jednak uważam, że Ajax nie ma szans w dzisiejszym spotkaniu z Juventusem. Dlaczego? Odpowiedź jest jasna Mr.Liga Mistrzów czyli CR7. Portugalczyk to najlepszy piłkarz w historii tych rozgrywek co pokazał chociażby w rewanżowym spotkaniu z Atletico. Dziś znów wychodzi i moim zdaniem znów strzela i pogrąża Ajax. Wiem o tym, że Holendrzy grają pięknie w piłkę i na Cruyff Arena był lepszą drużyną. Przypomnę  jednak po raz kolejny dwumecz Juventusu z Atleitco. Tam Hiszpanie również zagrali świetnie na własnym stadionie, a potem dostali lekcję futbolu na Allianz Arena. Stara Dama na własnym stadionie to zupełnie inna drużyna i z wypoczętym Ronaldo powinna przechylić  skalę zwycięstwa na swoją stronę choć spodziewam się dziś fenomenalnego spotkania, które przyniesie nam fantastyczne widowisko!



Juventus - 1.72/forbet ⛔

Ronaldo strzeli gola i Juventus wygra - 2.5/forbet ⛔




Na koniec dubelek za symboliczną  dyszkę na dwóch najlepszy piłkarzy w historii futbolu, którzy moim zdaniem poprowadzą swoje zespoły do wygranych: Messi strzela zza pola karnego x Ronaldo strzeli bramkę głową - 30/forbet ➕
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Barcelona - Manchester - X 2



Kurs-3.25



Witam,dużo zostało tu już napisane,każdy ma swój pomysł na ten mecz,ja też mam,więc gram że Man.U nie przegra tego meczu.Historia ich spotkań pokazuje że każdy wynik jest możliwy,Barcelonie nie zawsze dobrze szło u siebie z Man.U,a granie czystej 1 po kursie ok 1.35 to już wogóle mija się z celem.



Po za tym Barca wcale nie musi wygrać żeby awansować i napewno nie rzucą się na rywali,nie spodziewam się też wielu goli,więc typ na under 2.5 po kursie 2.45 też jest łakomym kąskiem i warto to rozpatrzyć.Co do Juve to nie mam zdania,może być różnie dlatego zostawiam to sobie do oglądania.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Juventus - Ajax 



Obie strzela - tak kurs 1.7 sts✅



Ajax awans kurs 3.39 sts✅



Juventus bez Chieliniego kontra młode wilki z Amsterdamu to musi być piękny wieczór w Turynie. Co prawda ajax tez osłabiony nie zagra Tagliafico, ale wraca za to Mazraoui powinni sobie jakoś poradzić. Kluczem w tym meczu będzie skuteczność Ajaxu jeśli zagrają tak jak w Madrycie to gosposarzom moze nie pomoc nawet Ronaldo. Wydawalo sie ze juventus grajacy defensywnie moze stac sie przeszkoda nie do przejscia wiemy jak potrafi grac juve czy atletico ,  tak sie jednak nie stalo teraz bez chieliniego problemy beda jeszcze wieksze i mysle ze i tym razem Ajax wyrzuci za burte kolejna uznana marke .Z Realem udało się ustrzelic 6.7 na awans Ajaxu teraz bardziej doceniaja drużynę z Holandii ale 3.4 całkiem dobry kurs Ajax wystarczy ze zremisuje żeby awansowac nie wierze w 0-0 także wystarczy 1 gol dla Ajaxu a zaczna się kłopoty makaronow. Obrona holendrow tez oslabiona wiec pewnie i juve cos wpadnie .Mniej ryzykowna opcja jest  zagrać gole z obu stron
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Ajax powyżej 3 kartek @2.07

lv




Chyba nikt się nie spodziewał, że zobaczymy piłkarzy Ajaksu walczących o półfinał Ligi Mistrzów. Mimo, że są w ciut gorszej sytuacji niż ich przeciwnik - Juventus, to nie oznacza że nie mają o co walczyć. To, że powalczą to nawet nie wątpię. 

Pan Clement Turpin poprowadzi dzisiejsze spotkanie. W tym sezonie gwizdał w czterech meczach LM okazując 16 żółtych kartoników. 

Ostatnie sześć spotkań piłkarzy Ajaksu w LM i kartki: 4, 2, 3, 1, 1, 4.



Rzut karny @3.00

uni




Pan Clement na 29 spotkań w  tym sezonie dyktował 21 rzutów karnych. To tylko liczby, ale muszą o czymś świadczyć. 
 
chamberlain 423,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


Manchester City - Tottenham



Tottenham Handi +25% posiadania piłki @ 1.86 ETOTO  już rozliczałem na minus, ale koretka na stronie UEFA i szczęśliwie trafione, ale nawet jakby był minus, warto było obejrzeć ten świetny mecz



EDIT: ⛔ kolejna korekta UEFA i jednak minus



 



Tottenham na tym etapie rozgrywek ma małego pecha, jak wspomnieli koledzy wyżej niestety dużo nieobecności, w tym najważniejsza brak Kane'a, ale w pierwszym meczu wynik jak dla nich bardzo dobry, nie dość, że wygrali u siebie, to jeszcze nie stracili bramki, teraz w końcu każdy remis daje im awans, a każda trafiona bramka to bardzo duże problemy dla City, u których nie jestem wcale taki pewny, że awansują. Ja idę za to w posiadanie piłki, wiadomo, że City będzie od początku bardzo mocno cisnęło, ale przecież Tottenham to nie są jakieś ogórki, żeby dać się aż tak stłamsić, żeby typ okazał się być nietrafiony Tottenham musiałby mieć tylko 37% posiadania piłki, co prawda w pierwszy meczu zespół z Londynu przed własną publicznością osiągnął tylko 41% posiadania piłki, ale nie sądzę, że teraz będzie jeszcze niżej. Tottenham grając nawet z Barceloną na wyjeździe w fazie grupowej mieli 50%, a wiadomo jaki styl ma Barcelona, choć co prawda, wtedy sytuacja kadrowa Kogutów wyglądała lepiej. City u siebie w tym sezonie z czołowymi drużynami ligi angielskiej mieli takie posiadania jak  56-44% z Chelsea, 59-41% z Arsenalem, 50-50% z Liverpoolem, czy 65-35% z United, ale jak wiadomo, to lokalny rywal. City z Tottenhamem zagrało jak na razie jedno spotkanie w lidze, wyjazdowe, wygrane przez nich 0:1 i wtedy posiadanie wynosiło 48-52% dla City. Wiadomo, że większość to statystyki i każdy pomyśli, że City musi od samego początku mocno atakować i posiadanie będzie miał spore, ale nie zapominajmy, że Tottenham z niczym nie musi się śpieszyć i na pewno będą sporą ilość czasu szanować piłkę i nie wydaje mi się, żeby różnica w posiadaniu piłki była taka wysoka.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik


Juve - Ajax



Ronaldo strzeli i Juventus wygra po kursie 2.35



Zagrałem to i nie próbuję się dzisiaj doszukiwać niespodzianek.Według mnie jak zawsze do półfinału awansują faworyci, a takim Juventus jest. Mecz w Amsterdamie nic nie znaczy.



Po prostu taka była taktyka, żeby rozstrzygnąć awans w Turynie. Z ciekawostek Ronaldo grał przeciwko Ajaksowi chyba 6 razy, z czego 5 razy schodził zwycięsko a raz zremisował = ostatnio. Strzelił im 8 bramek, sądzę, że dzisiaj będzie 10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom