>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Derry City
20:45 UC Dublin - St. Patricks
20:45 Waterford - Bohemians
21:00 Finn Harps - Sligo Rovers
21:00 Shamrock Rovers - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Bray - Limerick
20:45 Shelbourne - Cabinteely
20:45 Wexford - Galway
Waterford-Bohemians TYP BTS kurs 1,90 4/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Wydaje mi się że Cyganie po 3 spotkaniach z zerowym bilansem dzisiaj gola stracą. Po pierwsze, Studenci i Harfy to na teraz słabe ekipy a The Hoops grali od 29 minuty w osłabieniu. Z kolei gospodarze dzisiejszego spotkania to naprawdę ofensywna ekipa. Kurs na to zdarzenie dla mnie zawyżony gdyż &quot;Zbuki&quot; sugerują się właśnie zerową stratą bramek Bohemiansu więc trzeba spróbować. Na koniec proszę jeszcze zauważyć jak się rozkładają kursy na 1X2. Waterford ok. 2,35 a Bohemians..3,05. Sugeruje to tylko że właśnie dla oddsmakerów to miejscowi szybciej bachną gola..
Shelbourne-Cabinteely TYP -1,5 Shelbourne kurs 2,10 6/10 g.20.45 2:3 BOX
PS: Powtórkowa sytuacja sprzed tygodnia jeżeli chodzi o stawkę. Nie rozumiem za bardzo takiego kursu na hendi. Żeby była jasność jak piszę np: -1,5 Shelbourne to znaczy handicap a jak np: +1,5 Shelbourne gola to oznacza z kolei że ta drużyna zdobędzie więcej niż jedna bramkę. Wracając do meritum zaręczam że Cabinteely ma dwa razy gorszy skład od Galway które Muszelki wypunktowały tydzień temu strzelając im 3 gole w kilkanaście minut. Równolegle młodzieżowcy z południowego Dublina zostali rozjechani u siebie przez Bray 0:3. Nie wiem o co chodzi z tym kursem, nawet 1,35 na czysty win uważam za wysoki.
Obie drużyny w pełnym składzie, Shelbourne tylko bez Jamesa Englisha. Oczywiście na szpicy zagra &quot;weteran&quot; Ciaran Kilduff zdobywca dwóch goli tydzień temu.
Na koniec miałem jeszcze dać analizę spotkania Bray-Limerick gdzie wieszczę wygraną Mew czyli gospodarzy ale ostatecznie odpuściłem. Oczywiście w taśmie zagrałem to spotkanie.
Mam wiele zapytań o mecz Shamrock-Dundalk. Ciężka sprawa. Dla mnie NO BET bo tam wszystko możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak nie wypali to zrobię kupon &quot;na emeryta&quot;, bo kolejny mecz na wyjeździe w Cork.
No i proszę, do 37 razy sztuka ???? Kursy spadały na x, ale mi to było już obojętne, FT 0-0, kto by się spodziewał? ????
Edit Ps do trema: żaden tam ze mnie ekspert ???? trochę się interesuję ot co...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej,ta liga póki co jest nie do okiełznania,jak tacy fachowcy jak
qowalsky6 i
Psychosocial nie dają rady to co ja mam tu szukać,ale życzę sukcesów i dalej będę śledzić temat,passa musi się odwrócić.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Ta liga jest mega ciezka do grania, wielu bylo juz takich co probowalo sil, np yogi co dawal jakis czas temu irlandzka i inni ze skutkiem slabym. Paru Irlandczykow daje rade jako tako na blogabecie, ale tez bez szalenstw
Dzis nawet w azji mega bili Bray od stanu 1-0 na wysoka wygrana, azjan -0,5 stal po 1,2 i over 2,75 po 1,3 i tez w dupe
Ja po dzisiejszym pozegnam sie z ta liga do ostatnich kolejek, zycze powodzenia Panowie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dobrze że ktoś się ze mną zgadza,co do tej ligi,ale może jak nie idzie po bożemu to trzeba to brać od dupy strony? ja spróbuje dzisiaj,jest 1 mecz z wyraznym faworytem więc gram tak...
Shamrock Rovers - Finn Harps
Typ-btts ---
Kurs-2.6
Typ oparty wyłącznie na statach i przeczuciu że skoro nie idzie z wiatrem to może pójdzie lepiej pod wiatr.
Po 4 mecze rozegrane,bramki 4-2 gospodarze,natomiast goście 2-4 a więc szału nie ma,ale między sobą bywało lepiej i idę tą drogą a że kurs smakowity to jest to ryzyko opłacalne.
22.09.17 PD Shamrock Rovers Finn Harps 4 : 1
31.03.17 PD Shamrock Rovers Finn Harps 3 : 2
29.05.16 PD Shamrock Rovers Finn Harps 1 : 1
To są 3 najświezsze ich mecze,może i dzisiaj obie strzelą?
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Shamrock Rovers-Finn Harps TYP -1,5 Shamrock kurs 2,10 4/10 g. 21.00 3:0 WIN
PS: Gram bardziej przeciwko Harpiom z powodu licznych kontuzji niż z racji że gospodarze to dwa razy mocniejsza ekipa.
Absencje:
Shams: Ethan Boyle a niepewni to Joey O&#39;Brien i Ronan Finn
Harfy: Sam Todd, Harry Ascroft, Mark Timlin, Sean Boyd i Mark Coyle a niepewny występ to Garet Harkin.
IRLANDIA: Puchar Ligi
Athlone-Galway TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Po ostatnich entropicznych i niezrozumiałych wynikach ten mecz bez analizy :wait::cwl::cwl::cwl::wait:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA: Premier Division
Shamrock Rovers-Finn Harps TYP -1,5 Shamrock kurs 2,10 4/10 g. 21.00
PS: Gram bardziej przeciwko Harpiom z powodu licznych kontuzji niż z racji że gospodarze to dwa razy mocniejsza ekipa.
Absencje:
Shams: Ethan Boyle a niepewni to Joey O&#39;Brien i Ronan Finn
Harfy: Sam Todd, Harry Ascroft, Mark Timlin, Sean Boyd i Mark Coyle a niepewny występ to Garet Harkin.
IRLANDIA: Puchar Ligi
Athlone-Galway TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.20.45
PS: Po ostatnich entropicznych i niezrozumiałych wynikach ten mecz bez analizy :wait::cwl::cwl::cwl::wait:.
Się ma Psycho ????
U mnie Szamroki też na rozkładzie więc zostaje GL&amp;KTF! A reszty nie tykam...
live Dublin, &quot;szybki&quot; Lopes i 1-0. Może będzie łatwiej, bo murarka zagrażała &quot;temu meczu&quot; patrząc na Harpie... No się wyluzowali gospodarze, że karnego spierd....i ???? (26 min.).
edit
HT 3-0, dobra nasza ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Finn Harps
-
Cork City
Typ- under 1.5
Kurs-3
Typ czysto statystyczny,goście powinni to wygrać i jeśli wierzyć w prawo serii to powinno być 0-1.
21.08.17 PD Finn Harps Cork City 0 : 1
24.02.17 PD Finn Harps Cork City 0 : 1
19.09.16 PD Finn Harps Cork City 0 : 1
02.07.11 DIV Finn Harps Cork City 0 : 2
15.10.10 DIV Finn Harps Cork City 1 : 0

Jak widać ostatnio 3 razy był taki wynik,no i w sumie 4 razy under 1.5, więc próbuje,po za tym w tej lidze ciężko się cokolwiek typuje,więc zamiast grać coś po małym kursie to wolę zaryzykować i gram taki typ.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Derry City
20:45 Dundalk - Waterford
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers
21:00 Finn Harps - Cork City
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Shelbourne
20:45 Cabinteely - Longford
20:45 Galway - Bray
20:45 Limerick - Drogheda
Finn Harps-Cork City TYP 2 kurs 1,70 6/10 g.21.00 3:4 WIN
PS: Dla mnie Cork ustabilizował już swoją formę a grając dziś z cienkimi Harfami powinien zdominować to spotkanie. Gospodarze bez Garetha Harkina, Marka Timlina i Sama Todda. Korek bez Matthewa Gillama i Alana Bennetta.
Do taśmy:
Athlone-Shelbourne BTS lub over.
W DNIU KOBIET wszystkim kobietom odwiedzającym mój profil życzę dużo zdrowia, więcej wina i mniej obcisłych szpilek. :gift:
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
#1
8 Mar 2019 8:45
pm Dundalk -vs- Waterford Oriel Park
Both Teams To Score
@ 1,95
Over 9.5 RR
@ 1,95
Over 10.5 RR
@ 2,55

#2
8 Mar 2019 8:45 pm
Bohemians Dublin -vs- Derry City Dalymount Park
Both Teams To Score
@ 1,95
Over 2 Goals
@ 1,65
Over 9.5 RR
@ 1,87
Over 10.5 RR
@ 2,45

#3
8 Mar 2019 8:45 pm
St. Patrick&#39;s thletic -v- Shamrock Rovers Richmond Park
Over 2 Goals
@ 2,10
Both Temas To Score
@ 2,38


Dzisiaj na szybkiego, bo dopiero wróciłem do domu.
Dundalk vs. Waterford.
Dundalk pomimo słabego początku i głupio zgubionych punktów to jednak zawsze Dundalk. Liczę tutaj na otwarty mecz, bo Waterford gra ofensywną piłkę.
Bohemians vs. Derry,
Jestem tutaj oczywiście za swoimi i liczę na kolejne zwycięstwo. Do tej pory po czterech kolejkach, straconych bramek 0, jakoś nie widzi mi się kolejny mecz na zero z tyłu.
St. Patrick&#39;s vs. Shamrock Rovers
Spotkanie w którym tak na prawdę może wydarzyć się wszystko. Po mojemu kursy jednak trochę zawyżone, dlatego próbuje tak nie inaczej.

GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
15.03. 20:45 Cork City - Bohemians
15.03. 20:45 Derry City - Dundalk
15.03. 20:45 UC Dublin - Finn Harps
15.03. 20:45 Waterford - St. Patricks
15.03. 21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
15.03. 20:45 Bray - Athlone
15.03. 20:45 Drogheda - Cabinteely
15.03. 20:45 Limerick - Cobh Ramblers
15.03. 20:45 Shelbourne - Wexford
Shelbourne-Wexford TYP -2,5 Shelbourne kurs 1,80 5/10 g.20.45 3:0 WIN
PS: Pojedynek do jednej bramki. Gospodarze trzy razy lepsi od gości. Muszelki powinni wygrać minimum 4 golami inaczej uznam to za jakąś parodię i kompromitację miejscowych. Sam Ciaran Kilduff który w 3 pierwszych spotkaniach strzelił już 4 gole powinien bachnąć z dwa razy piłę do siatki. Wexford przegrał ostatnio z Dziadami z Cobh..1:6. Wcześniej u siebie z Galway 0:4. Goście to na razie najsłabsze ogniwo tej ligi w odróżnieniu od Shelbourne które już nieraz powtarzałem powinno wygrać Dywizje 1 w cuglach.
Gospodarze bez znaczących ubytków i nie zagra tylko Shane Farrell a skład gości mnie totalnie nie interesuje (znam tylko w ich składzie Jacka Doherty z Waterford)..
Tripel:
Shamrock Rovers-Sligo Rovers TYP 1
Bray-Athlone TYP 1
Shelbourne-Wexford TYP -1,5 Shelbourne

AKO 2,13 4/10 g.20.45 BOX
PS: Trzech bitych faworytów. Mam nadzieję że nie będzie żadnej niespodzianki jak ostatnio w tych ligach bywało. Inne mecze dla mnie nie do ogarnięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
21:00 Finn Harps-Shamrock Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
20:30 Cobh Ramblers-Shelbourne
20:45 Athlone-Longford
20:45 Galway-Drogheda
20:45 Wexford-Bray
Wkleiłem już parę dni wcześniej kupon z Shamrock więc doskonale wiecie jak i za ile to gram.
Na dzisiaj:
Wexford-Bray TYP -1,5 Bray kurs 1,50 6/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Zdziwię się niewymownie jak Mewy po ostatniej nieoczekiwanej porażce z Athlone nie wpakują Małolatom parę goli a tu proszę jeszcze jaka promocja bo za zwycięstwo więcej niż jednym golem &quot;Zbuki&quot; płacą mi 1,50..Wexford opisywałem tydzień temu przy okazji ich meczu z Shelbourne. Tam gra totalna padlina a w miarę przeciętnych grajków jest z dwóch-trzech.
Gospodarze cały czas bez kontuzjowanego Chrisa Kenny który wcześniej grzał ławę w Sligo i Shamrock a goście w podstawowym składzie.
Athlone-Longford TYP BTS kurs 1,75 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Patrząc po ostatnich spotkaniach nijak ma się tu BTS ale uwierzcie mi że jest duża szansa na niego. Od kilku lat spotkania między tymi zespołami obfitują w gole a ich ostatnich 10 spotkań to zawsze over 1,5 gola. Do tego obie ekipy bez ubytków, w zespole gości nie zagra tylko Carlton Ubaezuonu. To 20-letni pomocnik z Republiki Południowej Afryki który został wypożyczony z Dundalk i jeszcze sezon temu grał w Galway.
Strasznie kusiło mnie jeszcze obstawić z 4/10 Cobh Ramblers-Shelbourne na tych drugich bo kurs 1,90 mega zacny ale mając w pamięci kompromitację Muszelek u siebie ze Studentami z południowego Dublina 2:3 odpuściłem ale od razu pisze że zagrałem to w dublu razem z Galway gol a na innej taśmie over 2,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Halo Pesti? Piątek bez Ciebie?
No to może ja, dubelek z tych &quot;oczywistych&quot; ???? dlatego tylko za drobniaki (symbolicznie) :
a) 21:00, Shamrock Rovers - UC Dublin, derby ale handi po @ 1,89 może być (jak dla mnie ofc), do tego,
b) 20.45. Drogheda - Wexford - to było handi ok. 1,63 ale ft 2-1 tylko więc ⛔
edit
No i słabo wyszło ???? pociechą jest tylko stawka symboliczna ... ⛔ A Droghsi wymęczyli zwycięstwo ledwo, ledwo, na dodatek pod koniec Młodzieżowcy grali w 10 (czerwo).
Poza tym fajnie, że Derka dała radę ze Sligo, a Szamroki na czele tabeli ????
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wczoraj zdarzyło się rzecz niesamowita bo pierwszy raz od lat i wygrali zarówno w 1 jak i 2 lidze sami gospodarze (9 spotkań).
IRLANDIA: Dywizja 1
Longford-Shelbourne TYP BTS kurs 1,65 5/10 g.20.30 2:0 BOX
Longford-Shelbourne TYP 2 kurs 2,50 2/10 g.20.30 2:0 BOX
PS: Niepokonany Longford dziś po raz kolejny bez Carltona Ubaezuono a Muszelki bez Shana Farrella i zawieszonego za kartki Grega Moorhouse. W tym spotkaniu wieszczę pierwsza porażkę miejscowych. Goście w końcu muszą odpalić i zacząć stabilniej grać. Liczę że Ciaran Kilduff coś ukłuje a mój dokładny wynik to 1:2, 1:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


20:45 Cork City - Shamrock Rovers - no jeśli Szamroki ( póki co lider ligi ) mają gdzieś zgubić punkty, to Kocioł Czarownic jest idealnym miejscem. Żeby nie było, kibicuję Szamrokom, ale super passa kiedyś musi się skończyć. Oba zespoły mają swoje kłopoty kadrowe, eksperci miejscowi wieszczą remis i under (1-1), ja na to (miejscowe wieści) zazwyczaj nie zważam, ale dnb na 1 po @ 2,60 pobieram za drobne, natomiast 1x po @ 1,6 "biere" za miedziaka, bo tak mi po prostu "wychodzi". GL &amp; KTF!



Edit Szamroki nie do zatrzymania, dla mnie drobne i miedziak na ???? niestety. Z drugiej strony fajnie, że łamany jest schemat Cork/Dundalk w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik


#1 



5 Apr 2019 8:45pm Cork City -v- Shamrock Rovers Turners Cross



Both Teams To Score



@ 2,25  



 



 



# 2 



5 Apr 2019 8:45pm UC DUblin -v- Waterford United UCD Bowl



Both Teams To Score



@ 1,80



 



Over 9.5 RR



@ 1,90



 



Szkoda RR, po pierwszej połowie byłem spokojny o ten zakład, bo do przerwy 7 rożnych..HT 9 RR..
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi


IRLANDIA: Premier Division



15.04. 20:45 Dundalk - Bohemians

15.04. 20:45 Sligo Rovers - Waterford

15.04. 20:45 St. Patricks - Derry City

15.04. 20:45 UC Dublin - Cork City



UC Dublin-Cork City TYP BTS kurs 1,90 4/10 g.20.45 2:1 WIN



PS: W ostatnich 3 spotkaniach Rebelsi stracili 5 goli. Nie do pomyślenia jeszcze dwa, trzy sezonu temu. Dodatkowo dziś osłabieni brakiem Colma Horgana, Ciana Murphy i Daire O'Conorra. Nie wiadomo też czy zagrają Alan Bennett I Karl Sheppard a to już starzy wyjadacze w tej ekipie. Studenci tylko bez Evana Osama bramkę na swoim terenie powinni bachnąć. W tym sezonie w 5 spotkaniach u siebie trafili 8 razy i pod tym względem w klasyfikacji wyprzedza ich tylko Shamrock. W ogóle dla mnie to kurs 2,06 na 1X też jest mega interesujący..



 
Otrzymane punkty reputacji: +41
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Dziś



Dundalk vs Szamroki - no niby dużo typerów idzie w stronę 1 -ki, Dundalk wobec osłabień (po derbach z Cyganami) Szamroków wydaje się "pewniakiem" i ja tego nie neguję. Ciekawym za to dla mnie typem jest gol Patricka Hobana, który bije kolejne rekordy piłki irlandzkiej, no i gospodarzy ofc... Można spróbować, niekoniecznie za miliony...



Sligo vs Finn Harps - pojedynek na odmiennym biegunie tabeli, za drobne po @ 1,80 spróbowałem Bit'O Red, postawili się Cork (i nawet nieźle grali) więc trochę słabo byłoby przegrać z outsiderem ligi.



PS Pesti, wracaj, bo dział zdycha..



Edit live, 40 min. 1-0, nie kto inny, tylko Hoban, za to Sligo muli...



edit



No i Patrick (jakżeby inaczej) Hoban przeszedł do historii irlandzkiej piłki, czyli kierunek na plus... Niestety Sligo nie dało rady, w końcówce jeszcze goście w 10 i nic... Mało tego wyrównanie dla gospodarzy to 91 min. z karnego... na live dokładałem jeszcze dnb na Bit'O Red (tutaj zwrot) ale przedmeczowe drobne in minus...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom