>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Nie wiem jak jest teraz ale kiedys nie uznawali do celow weryfikacyjnych wyciagu bankowego ani potwierdzenia zakupu w formie PDF. W przypadku mBanku musialem zamowic cos o nazwie &quot;zaświadczenie o posiadaniu rachunku&quot;. Koszt to chyba bylo 40zl. Niestety trzeba bylo to odbierac osobiscie w placowce. Po okazaniu dowodu osobistego wydaja takie zaswiadczenie w formie druku. Nie ma mozliwosci wysylki na emaila dlatego koniecznym jest udanie sie do nich. Jesli nie w banku to zawsze mozna taki kwit zalatwic sobie w urzedzie. Jest to potwierdzenie meldunkowe. Oczywiscie tez trzeba za takie cos zaplacic tyle, ze w banku dostaje sie takie cos od razu a w urzedzie trzeba czekac.
napisałem że nie mam nic na mnie to odpisali że przyjmują takie dokumenty:
• Polisa ubezpieczeniowa
• List referencyjny banku (potwierdzony pieczęcią i podpisem) ▶ tutaj jest koszt 80 zł
• Przypomnienie o opłacie za usługi komunalne
• Mandat karny wydany przez Policję
• Potwierdzenie zameldowania wydane przez lokalny urząd

Kwota nie jest duża bo 200 zł ale nie widzi mi się żebym płacił 80 zł żeby weryfikacja przeszła...
osvald w mBanku tyle powiedzieli, w milenium nie pytałem, bo zapytam w urzędzie miasta ile za te potwierdzenie zameldowania...
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
napisałem że nie mam nic na mnie to odpisali że przyjmują takie dokumenty:
• Polisa ubezpieczeniowa
• List referencyjny banku (potwierdzony pieczęcią i podpisem) ▶ tutaj jest koszt 80 zł
• Przypomnienie o opłacie za usługi komunalne
• Mandat karny wydany przez Policję
• Potwierdzenie zameldowania wydane przez lokalny urząd

Kwota nie jest duża bo 200 zł ale nie widzi mi się żebym płacił 80 zł żeby weryfikacja przeszła...
w jakim masz banku skoro 80zl ? ja placilem 20zl..dajcie sobie spokój z &#39;&#39;sieciowymi&#39; smieciowymi&#39; bankami, przezartymi przez lichwe..
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
tylko małe, spoldziecze banki, i t najlepiej z malych miejscowosci..tam(jeszcze)lichwa łapy nie połozyła ale i to tylko chwile już niestety.. jak i ze WSZYSTKIM w Pl..
 
N 0

nutter93

Użytkownik


Witam, dzisiaj zablokowali mi kartę Ecopayz po zrobieniu kilku wypłat? Mieliście taką sytuację? Dzięki za odpowiedź, długo taka sytuacja trwa? Mam tam sporo gotównki i trochę się zmartwiłem.



 



Mozliwe ,ze sprawdzaja konto , były takie sytuacje opisywane w temacie



 



 
 
braxem 0

braxem

Użytkownik


Jak teraz najtaniej wypłacić pieniądze kartą w bankomacie? Ostatnio wypłaciłem w PKO i za wypłatę 250 zł wzięło 16.5 prowizji.
 
N 0

nutter93

Użytkownik


Witam, wiecie jakie to zmiany zaszły w płatnościach karta? Dostałem powiadomienie na maila, że z dniem 24 kwietnia następuje zmiana regulaminu, a chciałbym uniknąć zablokowania karty. Niestety nie widzę tam żadnych zmian.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik


Witam wczoraj zlecilem wyplate i mam teraz status jako przetwarzany. Ile od tego czasu mniej wiecej trwa przelew. I drugie pytanie czy jest roznica czasowa jak przelewalem wczesniej na konto w EURO a teraz na zlotowki? Pozdrawiam
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Ile idzie karta Eco? Nie pamiętam po ilu dniach dostałem pierwszą, a zgubiłem ją i musiałem zamówić nową. 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
witam jak mam przejsc weryfikacje ponieważ daję prawko, nie rozumiem rachunek za media czyli co mam dać lub oswiadczenie z banku ?? pomoze ktoś przejść to gówno ?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj wypłacałem w bankomacie PKO 1k. Bankomat mi wydał 800 zł. Zdarzyło się to pierwszy raz mimo kilkudziesięciu jak nie kilkuset transakcji. Pewnie wiatru w polu mogę szukać.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam jak wpłacam na ecopayz pieniądze przez przelewy24 to po jakim czasie pieniądze są na koncie ecopayz ?

Zrobiłem wpłatę zaraz po założeniu konta i minęło pół godziny i kasy na koncie nie ma , wydaje się wpłacając przez przelewy24 pieniądze 

powinny być od razu. Czy to zależy od pory dnia, kiedy się wpłaca ?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 10:13 przez maarcin14
U mnie zawsze są od razu


Dziękuję za odpowiedź

U mnie do tej pory nie ma , wysłałem wiadomość to odpisali żeby wysłać dokument potwierdzający, wysłałem tylko to co dostałem w mailu od przelewy24 

dziwne to jest , już się niepokoję...



Jednak to kolejna jakaś kiepska firma...

Okazało się że za dużo wpłaciłem a konto miałem jeszcze niezweryfikowane. Limit był coś 4299 i tyle wpisałem, ale okazało się że doliczyło mi opłatę (wyszło w sumie 4360) i limit przekroczyło, to jedna bzdura.

Druga to, że gdy konto mi zweryfikowali. czyli już jest "prawilne" limit jest dużo wyższy a kasy nadal nie ma, mimo że ich poinformowałem.

Trzecia bzdura jest taka że kazali mi przysłać potwierdzenia przelewu (mimo że ten przelew mają w systemie i kasę)

Czwarta bzdura jest taka że jak im to wysłałem, to odpisali że oni to teraz będą analizować i może to potrwać klika dni roboczych.

No po prostu to jakieś kompletne nieporozumienie ta firma...
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
no ale nie ma co ukrywać wszystko było czarne na białym , nie miałeś zweryfikowanego konta a jednak przekroczyłeś limit depozytów . Ja mam zweryfikowane i nigdy nie miałem żadnych problemów , a nawet bardzo sobie chwalę ecopayz
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
No ale co było czarne na białym, przecież był limit  4299 to tyle wpisałem, nie było wiadomo czy to limit brutto czy netto.

Po drugie jeżeli wpisałem za dużo, od razu powinien się pojawić komunikat że wpisana jest za duża kwota i nie  powinien pozwolić na przejście dalej na stronie do wpłacania.

Po trzecie skoro już poszło i zostało później konto zweryfikowane to po moim mailu, już po pięciu minutach stan konta powinien być uaktualniony. Przecież pieniądze doszły do ecopayz od razu i wszystko jest w systemie zaksięgowane. Ale nie, teraz będą sprawdzać przez kilka dni, zamiast to zrobić w kilka minut a kasa "wisi".

To są tak oczywiste rzeczy że szkoda gadać.

No nic ten przypadek dobrej laurki na pewno im nie wystawia...skoro takie rzeczy się dzieją, to świadczyć to może o tym, że wiele klientów może mieć rożnego rodzaju inne problemy z tą firmą...nie mówię że wszyscy, ale być może spora część...
 
Z 0

ziutek321

Użytkownik
w ostatnim czasie te barany sa niesamowicie problematyczne, 

mroza konto  i wolaja o selfie z kartka "dla ecopayz" wypytuja za co sa przelewy miedzy uzytkownikami i kilka innych kwiatkow, poprzewracalo sie im w dupach od monopolu.
 
Do góry Bottom