>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Copa Aguila
Godzina: 22:00
Spotkanie: Envigado FC - Jaguares de Cordoba FC
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 kolejki fazy grupowej w pucharze Kolumbii. Oprócz tych zespołów, w tej grupie są jeszcze Deportivo Pereira i Leones FC. Z każdej grupy awansują do dalszej fazy 2 najlepsze zespoły. Obie te drużyny grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w lidze. Po 4 kolejkach wyżej w tabeli jest Jaguares de Cordoba, który z 6 punktami zajmuje 8 miejsce, Envigado z kolei ma na koncie 5 punktów i jest na miejscu 12. W tym spotkaniu idę zdecydowanie w zwycięstwo gospodarzy i stawiam na nich z handicapem -1.5 bo myślę, że jest spora szansa tutaj na wygranie przez gospodarzy różnicą minimum 2 goli i pokryciu tego handi. Kursy na wygraną Envigado lecą dość mocno w dół. Póki co na gołe zwycięstwo jest kurs 1,66 ale ja pokusiłem się iść krok dalej i postawić z tym handi. Zespołowi gości chyba za bardzo nie zależy na wyniku w tym pucharze, bo dzisiaj zagrają praktycznie w całości rezerwowym składem i młodzieżowcami. Wszyscy najważniejsi gracze nie zostali na ten mecz powołani i Envigado będzie mieć nieco ułatwione zadanie. Owszem to nie znaczy, że gracze rezerwowi Jaguares de Cordoba się przed nimi położą a ci im będą wbijać kolejne gole. Rezerwowi będą się się chcieli pokazać z jak najlepszej strony przed swoim trenerem. Ja jednak uważam, że gospodarze na papierze dysponują dużo lepszym składem i myślę, że zwyciężą 2 golami różnicy z druga drużyną rywala. Listę powołanych na to spotkanie u gości możecie sprawdzić tutaj:
1095493324083998722
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Liga 1 (Apertura)
Godzina: 21:30
Spotkanie: Deportivo Binacional FC - CD Universidad Cesar Vallejo
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Początek nowego sezonu w Peru, spotkanie 1 kolejki. Binacional będzie w tym sezonie reprezentował Peru w Copa Sudamericana i w porównaniu do tamtego sezonu na papierze zespół ten wydaje się być mocniejszy, dokonał kilku wzmocnień i teoretycznie kadrowo wygląda na drużynę mocniejszą niż ich dzisiejszy rywal. Cesar Vallejo to beniaminek w tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tamtym sezonie nie miał sobie równych szczebel niżej i awansował wyżej. Jednak tutaj drużynie gości będzie trudno coś ugrać nie tylko ze względu na większą siłę rażenia zespołu gospodarzy. Drużyna Binacional pochodzi z regionu Puno, jednego z najwyżej położonych na świecie, który znajduje się na wysokości około 3800 m n.p.m. Chyba nie trzeba dodawać jak trudne warunki panują tam do grania dla zespołów, które pochodzą z dużo niższych obszarów. Cesar Vallejo pochodzi z miasta Trujillo z regionu La Libertad, który jest obszarem równinnym i leży zaledwie na 31 m n.p.m. Tutaj powinno być to ogromnym atutem dla gospodarzy ta wysokość. Jednak dość tej geografii ;) jest to z pewnością wielki atut dla gospodarzy i utrudnienie dla gości, bo w takich warunkach to spory handicap dla Binacional ale moim zdaniem kadrowo gospodarze również są zespołem mocniejszym i bez względu na warunki tutaj panujące, na własnym stadionie powinni sobie poradzić z tym zespołem.
✅ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Liga 1 (Apertura)
Godzina: 21:30
Spotkanie: Ayacucho FC - FBC Melgar
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ponownie próbuję ligi peruwiańskiej. Początek rozgrywek, spotkanie 2 kolejki. Na tym etapie rozgrywek dla Melgar w tym momencie rodzima liga schodzi na dalszy plan. Oni grają w kwalifikacjach Copa Libertadores i mają sporą szansę zagrać w fazie grupowej bo w finałowej rundzie o ten awans wygrali w środę u siebie z Caracas FC 2-0. Teraz czeka ich to spotkanie w rodzimej lidze i w najbliższą środę rewanż z Caracas w Wenezueli. Terminarz mają teraz bardzo napięty, grają praktycznie co 3 dni i w związku z tym dzisiaj zobaczymy zespół złożony z rezerwowych. Ci najważniejsi gracze odpoczywają na to spotkanie rewanżowe w Copa Libertadores. Ayacucho ma tutaj zatem szansę na zdobycie 3 punktów, bo goście zagrają w mocno rezerwowym składzie. Więcej o tej sytuacji możecie poczytać tutaj:
https://diariocorreo.pe/edicion/arequipa/melgar-viajo-con-su-equipo-alterno-ayacucho-para-jugar-manana-con-zorros-872207/
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Profesional (Apertura)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolivar - Royal Pari FC
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 2,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Bolivar u siebie do tej pory zanotował 2 zwycięstwa i 1 remis, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 3 remisów i 1 porażki. W tym spotkaniu stawiam bardzo odważnie na Bolivar z handicapem -2.5 licząc, że wygrają przynajmniej 3 golami różnicy i go pokryją. Skąd tak odważny typ ? Royal Pari zagra dzisiaj alternatywnym składem złożonym z rezerwowych. Zespół ten za 3 dni gra ważne spotkanie w Copa Sudamericana na wyjeździe z wenezuelskim Monagas. W pierwszym spotkaniu u siebie wygrali 2-1 i teraz udadzą się na ten wyjazd broniąc skromnej zaliczki. Trener gości w tym spotkaniu ligowym da odpocząć najważniejszym graczom aby byli wypoczęci na pucharowe spotkanie i dzisiaj zagrają w rezerwowym składzie. Grali już rezerwami w meczu wyjazdowym z Nacional Potosi i przegrali wówczas 1-4. Dzisiaj myślę, że może być podobnie i Bolivar wygra różnicą przynajmniej 3 goli pokrywając tego handicapa ;)
✅ 3-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Wenezuela, Primera Division (Apertura)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Academia Puerto Cabello - Caracas FC
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj w Wenezueli bardzo podobna sytuacja jak do meczu w Boliwii. Goście zagrają dziś w rezerwowym składzie, jest kilku młodzieżowców powołanych na ten mecz. Caracas walczył w kwalifikacjach Copa Libertadores ale ostatecznie z nich odpadł w dwu meczu z peruwiańskim FBC Melgar. W ostatnim czasie mieli bardzo wiele spotkań do rozegrania, grali praktycznie co 3 dni i dzisiaj trener da odpocząć podstawowym graczom a w ich miejsce pojawią się zmiennicy i młodzieżowcy. Powołani na to spotkanie w ekipie gości poniżej:
1099481295430795265
✅ 1-0
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Once Caldas - Junior 1 @1.89 4/10
Gospodarze po 7 kolejkach zajmują 6 miejsce a ich grę póki co można zdefiniować jako grę w kratkę. U siebie są faworytem, a warto odnotować, że pokonali na własnym stadionie już lidera Millonarios, dla którego była to jedyna strata punktów w tym sezonie.
Junior jest na 3 miejscu, ale jak przeanalizujemy ich ostatnie mecze to szału nie ma bo zremisowali 3 z ostatnich 4 spotkań z drużynami bez formy, które zajmują 14, 19 i 20 miejsce.
Przechodząc jednak do najważniejsze kwestii tego spotkania - goście rozpoczynają rozgrywki Copa Libertadores w środę i to od razu od spotkania z mistrzem Brazylii i ten mecz jest dla nich priorytetowy. W meczu z Once Caldas wystawiają skład oparty przede wszystkich na graczach rezerwowych.
Wynik 0:1 Strata -4j
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Once Caldas - Junior 1 @1.89 4/10
Gospodarze po 7 kolejkach zajmują 6 miejsce a ich grę póki co można zdefiniować jako grę w kratkę. U siebie są faworytem, a warto odnotować, że pokonali na własnym stadionie już lidera Millonarios, dla którego była to jedyna strata punktów w tym sezonie.
Junior jest na 3 miejscu, ale jak przeanalizujemy ich ostatnie mecze to szału nie ma bo zremisowali 3 z ostatnich 4 spotkań z drużynami bez formy, które zajmują 14, 19 i 20 miejsce.
Przechodząc jednak do najważniejsze kwestii tego spotkania - goście rozpoczynają rozgrywki Copa Libertadores w środę i to od razu od spotkania z mistrzem Brazylii i ten mecz jest dla nich priorytetowy. W meczu z Once Caldas wystawiają skład oparty przede wszystkich na graczach rezerwowych.
Skąd masz info, że wystawiają skład rezerwowy ?
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
U. Catolica - Union La Calera
X2 @1.72 4/10 ⛔
Gospodarze są po meczu w Copa Libertadores i przed kolejnym meczem tych rozgrywek, który zagrają za kilka dni i z tego powodu trener U. Catolica zapowiedział zmiany w składzie, trochę podstawowych piłkarzy będzie odpoczywać. Okazja dla gości na punkty w tym meczu a póki co mają komplet zwycięstw w 3 rozegranych kolejkach.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Urugwajska liga
Penarol - Liverpool
Penarol 1.62 Pinn ✅
Mój ziomek Caruzo który zna się doskonale na latynoskich i egzotycznych ligach twierdzi ze to jest najpewniejszy typ z całej niedzielnej oferty. Mistrzowie Urugwaju są najlepsza ekipa o dwie klasy lepsze od dzisiejszych rywali. Zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki z poprzednich lat a nawet kilka męczy tego sezonu. Polecam zagrać grubasnie.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Urugwajska liga
Penarol - Liverpool
Penarol 1.62 Pinn
Mój ziomek Caruzo który zna się doskonale na latynoskich i egzotycznych ligach twierdzi ze to jest najpewniejszy typ z całej niedzielnej oferty. Mistrzowie Urugwaju są najlepsza ekipa o dwie klasy lepsze od dzisiejszych rywali. Zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki z poprzednich lat a nawet kilka męczy tego sezonu. Polecam zagrać grubasnie.
Penarol - mocny faworyt, tylko weź mały margines na fakt, ze 3 dni temu grali najmocniejszym składem w Quito.... trochę tam potu zostawili. Pewnie niepotrzebnie straszę, ale domu bym tutaj nie zastawiał ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Profesional (Apertura)
Godzina: 01:00
Spotkanie: San Jose Oruro - Club Blooming
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

San Jose u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Forma jak i pozycja w tabeli przemawia za zespołem Blooming, jednak dzisiaj zespół ten zagra poważnie osłabiony.
Absencje w San Jose:
bramkarz Lampe (4 występy w tym sezonie) i napastnik Ramallo (9 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
Absencje w Blooming:
pierwszy bramkarz Cordano (10 występów w tym sezonie), pomocnicy Rafinha (13 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Vargas (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Fernandez (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Vaca (12 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Arano (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Barros (9 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Goście dziś poważnie osłabieni i myślę, że jest spora szansa na zwycięstwo San Jose. Więcej o nieobecnościach w drużynie Blooming w linku poniżej:
https://www.paginasiete.bo/campeones/2019/3/26/blooming-ira-oruro-con-siete-bajas-en-su-onceno-213121.html
✅ 5-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Municipal - Petapa
Over 3.0 @1.64 4/10 ✅

Bardzo podobna sytuacja do ostatniego typu. Goście z wielkimi problemami finansowymi i 17 piłkarzy opuściło klub, zagrają wieloma juniorami. Ostatnie mecze przegrywali zdecydowanie - 6:0, 4:0 i 3:0. Patrząc na układ tabeli to gospodarze potrzebują tych 3 punktów i powinni pewnie wygrać ten mecz, aczkolwiek podobnie jak ostatnio próbuję trafić liczbę goli a nie wysokie handicapy choć przede wszystkim na gole Municipal liczę.
zapraszam do mojego tematu z typami; https://forum.bukmacherskie.com/threads/myyk-przeanalizowane-typy.93966/page-9#post-6826748
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Wenezueala, Primera Divisiona (Apertura)

Godzina: 22:00

Spotkanie: Deportivo La Guaira - Zamora FC

Typ: handicap 1 (-1.5) lub 1

Kurs: 1,95 lub 1,37

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Tabela na początek:





Deportivo u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa i 1 porażkę, natomiast Zamora na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 2 porażek. Jednak statystyki w tym spotkaniu nie mają sensu, bo ten mecz to pewnego rodzaju kuriozum ale takie coś może się przydarzyć chyba tylko w Ameryce Południowej ;) O co dokładnie mi chodzi ? Mianowicie zespół gości Zamora oprócz tego spotkania w lidze gra również 15 minut po północy spotkanie wyjazdowe w Brazylii z tamtejszym Atletico Mineiro !! Zagrają 2 mecze pod rząd i to wyjazdowe w rodzimej lidze i w Copa Libertadores ! Wiadomo, że w Copa Libertadores większy prestiż i przeciwnik mocniejszy więc pierwsza drużyna poleciała do Brazylii aby blamażu nie było a tutaj w lidze wenezuelskiej Zamora zagra mocno rezerwowym składem. Każdy chyba przyzna, że to dziwna sytuacja. Zdarza się, że zespół jest mocno ekslpoatowany i gra co 2-3 dni mecz ale żeby zagrać mecz po meczu no to, to już jest rzadko spotykane i trzeba to wykorzystać :) Osobiście gram na zwycięstwo gospodarzy po i tak bardzo fajnym kursie 1,37 ale w konkursie typy dnia wrzuciłem ten typ z handicapem ze względu na regulamin a La Guaira nie powinna mieć tutaj problemów i liczę na zwycięstwo minimum 2 golami różnicy. Zamora ma w ostatnim czasie bardzo duże nagromadzenie meczy grają właśnie co kilka dni a tutaj jeszcze taki psikus.



✅ 4-0



 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Pilka Nozna - Peru, Liga 1 (Apertura)

Godzina: 22:30

Spotkanie: Ayacucho FC - Sporting Cristal

Typ: 1

Kurs: 1,75

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Tabela:



Goście zespół Sporting Cristal jako jedyny w lidze pozostaje bez porażki ale dzisiaj jest bardzo duża szansa na to, że przegrają. Skąd taki wniosek ? Mianowicie zespół ten wczoraj o 4:00 w nocy miał spotkanie w Copa Libertadores u siebie z Olimpią Asuncion, który przegrali 0-3. Dzisiaj w tym spotkaniu trener gości daje odpoczać wszystkim graczom pierwszej drużyny a w ich miejsce pojawią się na to spotkanie rezerwowi i młodzieżowcy ! Ayacucho u siebie grać potrafi więc spodziewam się, że poradzą sobie bez problemów z mocno rezerwowym rywalem. No i to w zasadzie tyle, swój typ opieram głównie na tym, że właśnie goście zagrają tutaj alternatywnym składem. Ayacucho leży na wysokości około 2 700 m n.p.m. i z tym zespół ze stolicy kraju Limy również może mieć spore problemy. Nie dość, że rezerwowy skład to jeszcze ta wysokość. Kurs 1,75 na gospodarzy to dla mnie duża promocja przy tych informacjach i myślę, że można tutaj spróbować wejść nawet grubiej w to spotkanie ale niech każdy decyduje sam o swojej stawce żeby potem nie było pretensji, bo to tylko sport i nie takie niespodzianki się zdarzały ;) Więcej o tym, że dzisiaj Sporting Cristal zagra rezerwowym skłądem i młodzieżowcami możecie poczytać na oficjalnej stronei tego zespołu, link poniżej

https://www.clubsportingcristal.pe/noticias/plantel-profesional/listos-para-enfrentar-a-ayacucho-fc



✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League


A ja dziś zaglądam do Kostaryki. Tam są 3 siły: Saprissa, Zeldon i Herediano. Dlatego jak widzę, że na własnym stadionie gra Herediano to pora pobrać 1.



 



Herediano - Guadalupe



1 - @1,45 ✔ (1:0)



 



Aktualnie Herediano jest na 5 pozycji w lidze - czyli zaraz za playofami. Dodatkowo Herediano to zwyciezca Apertury i ich brak w top 4 było by sporą sensacją... ale nie sądze, żeby do niej doszło. Po prostu różnica klas między oboma zespołami. Dlatego dziś pobieram w taśmie gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League


Dodam od razu kilka spotkań, ponieważ weekend obfituje w okazje.



Zacznijmy od Chile - Colo Colo - O'Higgins - 1 - @1,65 ✅. Kursy już poleciały, ale czemy się dziwić? Colo Colo w poprzedniej kolejce odpoczywało po CS i skończyło się to porażką z Conquimbo. Tym razem grają u siebie, kalendarz też pasuje bo mają czas na przygotowanie się, do tego następny mecz to także liga. Jak dla mnie wszystko sprzyja aby gospodarze zainkasowali 3  pkt. A na pewno powalczą, bo Colo Colo jak co sezon celuje w mistrzostwo.



Urugwaj - Danubio - Defensor 1 - @2,1 ⛔. Mimo iż oba zespoły prezentują wyrównany poziom, to Defensor ma fatalną passę 5 meczy bez zwycięstwa. Za to Danubio co prawda gra w kratkę, ale w poprzedniej kolejce zaprezentowali sie całkiem fajnie i potrafili powalczyć z Penarolem. Nie wyszło, ale dobre wrażenie pozostało.



Kostaryka - Saprissa - UCR - 1 - @1,55 ✅. Saprissa ciągle nie pewna gry w PO, a to oznacza tylko jedno - muszą walczyć o punkty. Nie sądzę, aby UCR się potrafił postawić. Jak dla mnie kurs powinien być koło 1,5-1,45. Te z całorocznego jak dlamnie ma values.



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
ars.bk 10

ars.bk

Użytkownik


Bolivia, Apertura (21:00, 14/04/19)



San Jose - Always Ready, San Jose over 2.5 goals, 2.00, stake: 8 (1-10j)



Zaraz zaczną a ja nie wiem gdzie tu temat Bolivii - może i nie ma? A i ja nie mam czasu na pisanie. Gospodynie robią over 2.5 goals na luzaku (obiecali mi to...). Bardziej ofensywnego składu nie mają.



Zapinamy pasy, wiążemy sznurówki... Powodzenia 



 



Edit.



✅✅✅



FT: 6:2 



3:0 było po 22 minutach



Aż mi buty pospadały... (a wiązałem dobrze...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ars.bk 10

ars.bk

Użytkownik


Bolivia, Apertura (23:15, 14/04/19)



Opcja 1 



Jorge Wilstersmann - Royal Pari, Btts + over 2.5 goals, kurs: 1.80, stake: 8j (1-10)



Opcja nr 2 



Jorge Wilstersmann - Royal Pari, Royal over 1.5 goals, kurs: 3.25, stake: 5 (1-10)



 



Mega ofensywne wystawione jedenastki poraz kolejny dzisiejszego wieczoru. Powinniśmy obejrzeć festiwal goli... Tak to widzę. Wilstersmann u siebie bardzo mocny, ale Royal ostatnimi czasy zaczyna przypominać Royal z poprzedniego sezonu w którym to zdobywali gole jak na zawołanie (4 miejsce pod względem zdobytych goli w sezonie 18, w sumie skończyli na 3 pozycji jeżeli chodzi o zdobycz punktowa). Tylko czerwone katki mogą pokrzyżować plany, a jak wiemy (lub też nie...) czasem jest ich sporo. Over 3.5 goals po kursie 2.00 do zrobienia jak najbardziej. Powodzenia



 



Ps. Jeżeli jest gdzieś temat Bolivii a ja źle robię że tu wstawiam to sorry i poprawcie mnie proszę. 



 



Edit.



Opcja 1 ✅



Opcja 2 ⛔



FT: 2:1 
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League


Kolejna kolejka w ligach południowo-amerykańskich przed nami. I znowu jest kilka fajnych spotkań do taśmy jak i kilka w opcji single:



 



Meksyk



UNAL - Monarcas - 1 - @1,44 ⛔ (3:3)



Tygrysy mocno liczą na mistrzostwo w Clausurze. Przed własną publicznością mają serię 8 meczy wygranych. W pokonanym polu zostawili m.in. Pumy, Lagunę czy Pachcę. Do tego są 3 punkty za liderem Club Leon. A Monarcas? Ligowy średniak z 11 punktami w 14 meczach. Na wyjazdach ligowych z 6 meczy nie wygrali żadnego. Zapewne i dziś postawią na defensywę... ale nie sądzę aby przetrzymali napór będącego na fali UNAL.



 



Kolumbia



Santa Fe - Deportivo Cali - x2 - @1,72 ✅ (1:2)



Do niedawna jak grało Santa Fe to można było grać under. Jednak ten sezon to zdecydowane pogorszenie gry w obronie, a co za tym idzie duża liczba straconych bramek. To doprowadziło do tego, że dzisiejsi gospodarze wystawiają cierpliwość swoich kibiców na ciężką próbę.  W 8 meczach u siebie nie wygrali żadnego spotkania 0-5-3, bramki 8-12. Natomiast Cali w tym sezonie miło zaskakuje. W ostatniej kolejce w derbach pokonali Americę. To dego potrafili wywieść 1 punkt w meczach z Nacionalem czy Medelin. Widzę tutaj dużą okazję na wygraną gości, ale, że mam cały czas w pamięci poprzednie sezony w wykonaniu gospodarzu, to asekuracyjnie zagram x2.



 



Peru



Melgar - Alianza - 1 - @1,57 ✅ (2:0)



Melgar to lokalny potentat, który całkiem dobrze radzi sobie także na arenie międzynarodowej. Na własnym stadionie potrafił ograć kolumbijski Junior czy urwać punkty argentyńskiemu San Lorenzo. W CL już raczej nie awansują do następnej fazy i jednocześnie mają już prawie pewność gry w Sudamericanie. Teraz pozostało skupić się na lidze. Wróżę, że nastąpi to w tym meczu i pierwszą ofiarą marszu Melgar w górę tabeli będzie Alianza.



 



Z innych meczy, które znalazły się na moich kuponach:



Boliwia - Sport Boys - The Strongest - 2 - @1,8 ⛔ (0:0)



Chile - Huachipato - Colo Colo - ov2,5 - @1,78 ⛔ (1:1)



Kolumbia - Tolima - Petrolea - 1 - @1,42 ⛔ (2:2)



Peru - Molinos - Alianza - 2 - @1,91 ⛔ (2:2)



Urugwa - Rampala - Danubio - 2 - @2,35 ⛔ (0:0)



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League


Podstawowe typy wczoraj weszły, dodatkowe... no cóż.. nie weszły. Na dziś pobieram:



 



Ekwador



Barcelona - Delfin - X2 - @2,1 ⛔ (3:1)



Trochę mnie dziwi taki duży kurs na Barcelonę. Wiem, że są faworytami, że wraz z Emeleciem, LDU czy del Valle to ligowi potentaci, ale Delfin jest blisko tej grupy i mecze z LDU czy Emelecem pokazały, że potrafią się spiąć na renomowanego przeciwnika. Przypomnę - LDU wg buków 1,85-3,4-3,8 - wynik 0:0. Barcelona to owszem faworyt,,, ale czy aż taki? Ja tutaj widzę okazję i większe szanse na niespodziankę niż widzą to buki.



 



Boliwia



Wilsermann - Petrolero -1 - @1,5 ⛔ (0:1)



Jeżeli Wilsermann chce nadal uczestniczyć w wyścigu o mistrzostwo Apertury musi dziś wygrać. Boliwar ma słabego przeciwnika, Nacional gra z outsaiderem, The Strongest się potknęło. Jest więc okazja na podgonienie tych ostatnich, oraz niepozwolenie zbytnio uciec liderującej dwójce.



 



Kolumbia



America - Millonarios  - X2 - @1,53 ✅ (1:1)



Liderzy podejmują zespół z De Cali. Millonarios w ostatnim meczu przegrało a Tolimą. Przeciwnik był wymagający i mecz o tzw 6 punktów.  Nie dało się, dlatego dalsza strata punktów nie powinna wchodzić w rachubę. Millonarias w tym sezonie gra całkiem fajna piłkę - efektownie i efektywnie. Liczę, że zdobycie choćby 1 punktu jest bardzo prawdopodobne i taki typ ląduje na moim kuponie.



 



Inne typy, które wylądowały na moich kuponach:



Ekwador - Macara - del Valle - un2,5 - @1,61 ✅ (1:1)



Chile - Universidad de Chile - Curico - ov2,5 - @1,95 ✅ (3:3)



Peru - Universitario - Sport Boys - 1 - @1,57 ✅ oraz drugi typ z kreatora: mecz 1 + bramki un 4 + bts nie - @3,1 ⛔   oraz trzeci typ: un 2,5 - @1,95 ⛔ (4:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom