>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 13:27 przez rasijskij



Dobra uwaga. Ciekawe jak poradziłby sobie z zespołem kadrowo dużo słabszym. Do tej pory pracował tylko jako asystent, poza Omskiem gdzie był trenerem ale to był dawno temu. Zastanawia mnie co pokazałby trenując Slovan czy powiedzmy Dynamo Mińsk. Jego pozycja wydaje się być mocna w CSKA, ale Stołeczni są od początku nastawieni na Puchar Gagarina więc jego brak lub brak CSKA w finale może zmienić nastawienie zarządu.


&nbsp;


Z pewnych źródeł wiadomo mi że jak Nikitin nie przejdzie SKA to leci, zobaczymy jak to będzie bo ma wybornych grajków którymi nawet my bysmy finał konferencji ogarneli:)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


zawsze sie zastanawiam w która zakładke umieszczać info na temat trenera, ale o Kvartalnowie pisalem tu wiec kontynuje.



Andrjej Razin nadal bedzie kontynuował prace w Severstal Cherepowiec



Po jego wodzą w drugiej czesci sezonu Cherepy pokazały kawał dobrego hokeja, i potrafiły grac jak równy z rónym z sielniejszymi rywalami. Kontrakt zawarty na okres jednego roku z mozliwoscia przedłuzenia. Wiec to dobra informacja:)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Znany , szanowany i z sukcesami trener Oleg Znarok poprowadzi od przyszłego sezonu ekipe Spartaka Moskwa



 



PS. Szkoda, że takiego fachowca nie przygarnął Lokomotiv
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dobre wieści. Spartak ma fajną ekipę a taki fachowiec może ugrać więcej w kolejnym sezonie niż w obecnym to się Spartakowi udało. 



Nie wiem czy słyszeliście, ale Gusiew prawdopodobnie poleciał do Las Vegas gdzie ma podpisać kontrakt z Knights I wspomóc ich w walce o awans do drugiej rundy. Jeśli to się okaże prawdą to ciekawy początek kariery w NHL. Playoffy na start. Moim zdaniem niezbyt dobre posunięcie ekipy z miasta grzechu.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Z tego co tam mi świta to on chyba już w jakimś sensie związał się z nimi dwa lata temu na podstawie kontaktów Vegas z Bolts. Ciekawe posunięcie, ale czy będzie w stanie wpisać się w NHL tak z marszu i to od razu w PO. Przeciwnik Vegas trudny, dla mnie faworyt rywalizacji. Z drugiej strony w ofensywie Vegas brakuje potencjału w stosunku do SJS więć pewnie szukają tutaj opcji, a Gusiew w PO KHL pokazał dobrą formę. Jednak to inna bajka. Z tego co udało mi się wyczytać to mendażerowie Gusiewa pracują nad tym, by formalnie dało sie to jak najszybciej załatwić i włączyć go szybko do gry. A czemu @rasijskij uważasz, że to złe posunięcie? Myślę, że dla Gusiewa już czas przenieść się za ocean i w perspetywie kolejnego sezonu powinno być to wzmocnienie dla Vegas.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Oczywiście jest on zdecydowanie "NHL - ready" jak to mówią i dobrym posunięciem jest podróż za ocean i dla niego i dla ekipy z Vegas, ale początek PO to zły moment na wprowadzenie zawodnika do zespołu. Po pierwsze nie wiadomo czy i jak się zaaklimatyzuje, a po drugie jeśli on ma wejść do składu to ktoś musi z niego wypaść. To może wnieść nieco kwasu w szeregi Rycerzy. W tak ważnym momencie sezonu według mnie to nieprzemyślane posunięcie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Oczywiście jeśli chodzi o samo wejście odrazu na PO to właściwie trudno powiedzieć czy będzie to dobra opcja czy raczej nie, okaże się w praktyce. Nie wiadomo jakie w szatni Vegas panują relacje czy ekipa mocno stoi za sobą, jeśli tak to rzeczywiście może pojawić się jakiś zgrzyt. Z drugiej strony jeśli nie ma dużej konsolidacji i silne osobowości kierują szatnią to na pewno docenia wprowadzenie mocnego zawodnika, jesli tylko ma pomóc w walce o kolejna rundę. Tutaj jednak pytanie jak Gusiew poczuje sie na lodzie, gdzie jednak gra wygląda inaczej, duże tempo, częste przerwy w grze, węższe lodowisko. On póki co tego jeszcze nie zna, cały czas mocno zakorzeniy w europejskim hokeju. Zobaczymy, z mojej perspektywy, dla postawionych zakładów nieco kwasu w sztani Vegas nie będzie złe:p
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Gusiew jest powołany do reprezentacji na MŚ i ma dylemat, bo on to taki patriota w stylu Ovieczkina



Ale jest inne info: Stało sie to co wydawało sie od lat niemozliwe AK Bars Kazań rozstał sie z Zinetulą Biljaletdinowem



Na jego miejsce przymierzany jest Dmirtij Kvartalnow lub Wiaczesław Bykow



I innych wiesci Saławat Julayew Ufa rozmawia z Antonem Landerem, na stole jest kontrakt na 2 lata za ładna kase, ale musza jeszcze podpisać Joonasa Kempainnena, bo bez niego nie ma trio:)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 00:59 przez mark1973


Gusiew jest powołany do reprezentacji na MŚ i ma dylemat, bo on to taki patriota w stylu Ovieczkina



Ale jest inne info: Stało sie to co wydawało sie od lat niemozliwe AK Bars Kazań rozstał sie z Zinetulą Biljaletdinowem



Na jego miejsce przymierzany jest Dmirtij Kvartalnow lub Wiaczesław Bykow



I innych wiesci Saławat Julayew Ufa rozmawia z Antonem Landerem, na stole jest kontrakt na 2 lata za ładna kase, ale musza jeszcze podpisać Joonasa Kempainnena, bo bez niego nie ma trio:)



To rzeczywiście ciekawe info prosto z Kazania i interesujące kandydatury. A z drugiej strony ciekawe czy Zinetula gdzieś się zaczepi czy przerwa.



 



Co do Gusiewa to ciekawy temat z tymi MŚ, ale myślę że może dałoby radę załatwić obie sprawy, posmakuje amerykańskiego lodu i jeśli SJS odprawią Rycerzy to jeszcze zdąży wróćic na Słowacje;) może jeszcze ktoś się z nim zabierze jednym samolotem? Orientujesz się, czy ktoś z NHL planuje się wybrać po ewentualnym odpadnięciu? Panarin? Malkin? Tarasenko?



 
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 01:17 przez pepo1990
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 00:59 przez mark1973


Gusiew jest powołany do reprezentacji na MŚ i ma dylemat, bo on to taki patriota w stylu Ovieczkina



Ale jest inne info: Stało sie to co wydawało sie od lat niemozliwe AK Bars Kazań rozstał sie z Zinetulą Biljaletdinowem



Na jego miejsce przymierzany jest Dmirtij Kvartalnow lub Wiaczesław Bykow



I innych wiesci Saławat Julayew Ufa rozmawia z Antonem Landerem, na stole jest kontrakt na 2 lata za ładna kase, ale musza jeszcze podpisać Joonasa Kempainnena, bo bez niego nie ma trio:)



To rzeczywiście ciekawe info prosto z Kazania i interesujące kandydatury. A z drugiej strony ciekawe czy Zinetula gdzieś się zaczepi czy przerwa.



 



Co do Gusiewa to ciekawy temat z tymi MŚ, ale myślę że może dałoby radę załatwić obie sprawy, posmakuje amerykańskiego lodu i jeśli SJS odprawią Rycerzy to jeszcze zdąży wróćic na Słowacje;) może jeszcze ktoś się z nim zabierze jednym samolotem? Orientujesz się, czy ktoś z NHL planuje się wybrać po ewentualnym odpadnięciu? Panarin? Malkin? Tarasenko?



 



Zinetula, na ten moment deklaruje przerwe na ławce trenerskiej. Zobaczymy



Co do Gusiewa to nie jest takie proste, nie ma wizy, i szefowie reprezentacji nie za bardzo chcą go puscic majac nawet wizje odpadnięcia Vegas. 



Rosjanie juz wysłali zaproszenia za ocean i w przypadku odpadniecia sa szanse na Radulowa i Małkina, z tego co wiem to do Panarina nie było zaproszenia na kadre a Tarasenko nie wiadomo czy chce przyjechac. Bedzie tez mozna liczyc na wielu z tych którzy juz nie graja( np Dadonow, Kovalczuk, Anisimow)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Nie uważacie, że szanse Rosjan na mistrzostwach są trochę przeceniane? Moim zdaniem obecnie stawiać ich na równi ze Szwecją czy tylko trochę niżej od Kanady to jest przesada. Przecież Szwedzi pewnie znowu będą naszpikowani gwiazdami NHL, a Kanada zapewne też wystawi mocniejszy skład niż na ostatnich mistrzostwach, bo o słabszy przy ich bogactwie graczy jest naprawdę trudno... Rosjanie nie bardzo mają jak się wzmocnić w porównaniu do zeszłego sezonu(no może jak Capitals odpadną w pierwszej czy drugiej rundzie, to będzie Ovechkin i Kuznetsov). Nawet USA jakby się postarali, to by kadrowo wyglądlai lepiej na mistrzostwach od Rosji.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 12, 2019, 5 p.m. przez 5xharoldx5


Nie uważacie, że szanse Rosjan na mistrzostwach są trochę przeceniane? Moim zdaniem obecnie stawiać ich na równi ze Szwecją czy tylko trochę niżej od Kanady to jest przesada. Przecież Szwedzi pewnie znowu będą naszpikowani gwiazdami NHL, a Kanada zapewne też wystawi mocniejszy skład niż na ostatnich mistrzostwach, bo o słabszy przy ich bogactwie graczy jest naprawdę trudno... Rosjanie nie bardzo mają jak się wzmocnić w porównaniu do zeszłego sezonu(no może jak Capitals odpadną w pierwszej czy drugiej rundzie, to będzie Ovechkin i Kuznetsov). Nawet USA jakby się postarali, to by kadrowo wyglądlai lepiej na mistrzostwach od Rosji.


 



Nie wiem gdzie Ty grasz? bo rozumiem ze chodzi Ci o kursy, bo np w fortunie kurs na win Szwecji to 3,2 a Rosji 5,6. Sa one ustalone od dawna a przeciez nawet pelnych składów nie ma, w Szwecji np nie bedzie na 100% gwiazd Anaheim Ducks, Linholma, Rakella i Silfverberga, i moze jeszcze kilku znanych grajków, nie wiadomo jak z obsada bramki, wiec zobaczymy kogo przywiozą . A rosjanie moga w tym roku zebrac wg mnie fajny team bo kilku ciekawych zawodnikow z NHL potwierdziło swoj udział a Ci co graja to z tego co wiem prawie żaden nie odmówił z wyjatkiem Bobrowskiego ( nie wiem jak wyglada sprawa z Tarasenką) . Trzeba poczekac az wykrystalizuja sie składy i wtedy bedzie mozna pogadać o szansach poszczególnych druzyn
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Nie wiem jak tam sytuacja wygląda w poszczególnych ekipach i kogo planują przywieźć Kanadyjczycy, nie jestem w temacie MŚ na bieżąco, ale jak dla mnie to właśnie Szwedzi są przecenieni, jak te kursy jakiś czas temu się pojawiły właśnie w Fortunie gdzie gram to trochę mnie to zaskoczyło, wtedy nawet sobie myślałem, że Szwedzi z Ducks bez formy więc raczej nie będą jakąś wielką siłą napędową, a teraz jeszcze się okazuje, że w ogóle się nie pojawią. Więc Szwedzi stawiani w roli faworytów to było dla mnie zaskoczenie, ale też nie jestem tak w temacie reprezentacyjnego hokeja zakorzeniony mocno. Patrząc na możliwości to raczej trudno będzie komuś zestawić mocniejszą ekipę niż mogą to zrobić Kanadyjczycy, oczywiście pod warunkiem, że ci najlepsi będą chcieli sie do Europy wybrać. W tej chwili to też jeszcze troche wróżenie z kart bo jednak co by nie powiedzieć, to rozstrzygnięcia w NHL mogą dużo zmienić. Wyobraźmy sobie odpadnięcie Caps w I albo II rundzie i możliwość przyjazdu Owieczkina (przypuszczam, że jeśli miałby taką możliwość to by się na Słowacji pojawił) i w jednej chwili ekipa Rosji rośnie. Więc pewnie jak w NHL będą pierwsze rozstrzygnięcia to również kursy na MŚ zaczną falować.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 14, 2019, 9:17 a.m. przez rasijskij


Niewiem jak to przegapiłem, ale właśnie doczytałem, że Blue Jackets podpisali dwuletni kontrakt z Gavrikovem!



Władisław to wychowanek Loko, swietnie odnajduje sie po obu stronach lodu. Jezeli Columbus odpadnie to gracz pojedzie na Mistrzostwa Swiata.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


A jednak: Nikita Gusjew zawodnikiem Vegas Golden Knihgt. Kontrakt podpisany na rok a jutro ma wziąć udział w pierwszym treningu nowej drużyny i jak sie sprawi jest szansa na jego udział w meczu nr 4/



Póki co dwa poważne osłabienia drużyny SKA
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 22, 2019, 9:39 p.m. przez rasijskij
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 21:32 przez mark1973


Nikołaj Tsuligin na kolejny rok szkoleniowcem Saławat Julajew Ufa



Podobnie jak Krikunow w dalszym ciągu zostaje trenerem Moskiewskiego Dynama.



Tak. To dobre wieści:)



A trenerem Traktora został dobrze znany Łotysz Petr Skudra
 
Do góry Bottom