>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Seria przenosi się do Pittsburgha, gdzie Pingwiny postarają się odzyskać szanse na awans do drugiej rundy. Zadanie nie będzie należało do łatwych dlatego, że ekipa z Nowego Jorku dwukrotnie pokonała swoich rywali na własnej hali. Może nie jest to takim zaskoczeniem jak prowadzenie 2:0 w rywalizacji między Blue Jackets z Lightning, ale mało kto się spodziewał, że po dwóch meczach Isles tak bardzo zbliżą się do kolejnej rundy. Pittsburgh Penguins to bardzo doświadczona ekipa. Rezerwują sobie miejsce w playoffach rok w rok od trzynastu lat. Moim zdaniem dzisiejszego wieczoru postawią pierwszy krok naprzód i ograją gości. Jest kilka rzeczy, które przemawiają za gospodarzami m. in. własna tafla na której Pingwiny niezbyt często pozwalają się pokonać. Wielka będzie również motywacja. Jeśli przegrają dzisiejsze spotkanie to wystarczy już tylko jedno potknięcie, żeby z hukiem wylecieć na wcześniejsze wakacje. Stuprocentowo trener wyciągnął wnioski z obydwóch porażek i jestem pewien, że odpowiednio ułoży taktykę na dzisiejsze spotkanie. Islanders grają mądrze, są opanowani i umiejętnie potrafią wyłączyć z gry formację z Crosbym. Jeśli szkoleniowiec Pingwinów mądrze ułoży plan na dzisiejszy mecz i zawodnicy będą się go trzymać to odniosą zwycięstwo, bo zawodników mają doświadczonych i na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że dobrym wyborem będzie zakład na doświadczoną ekipę z tak wielką motywacją w dodatku występującą przed własnymi kibicami po raz pierwszy w tegorocznych playoffach.



Penguins '60 @1,92 Unibet ⛔
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Na 10 spotkań między wspomnianymi przez kolegę wyżej drużynami, Pingwiny w RT  wygrały tylko 2 razy i to już powinien być wyznacznik aby uważać na typ: win Pngwinów. 

Islandersi jak wspomniane też wyżej zostało grają bardzo mądrze i mobilizacja po wygranych dwóch pierwszych spotkaniach będzie ogromna, w głowach Pingiwnów na pewno jest zasiane, że dziś muszą wygrać a jak się kończą często spotkania must win wszyscy wiemy. Presja większa jest po stronie gospodarzy i bardzo pradopodobne, że im dzisiaj przeszkodzi w zwycięstwie, w związku z powyższym racjonalnym typem wydaje się być ;



Penguins - Islanders lub remis @  1.72  forbet  ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Kto by pomyślał ze 4 dni po rozpoczęciu Play Off Pens są za burtą. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Spodziewałem się awansu NYI ale że będzie 3:0 na początku to chyba mało kto się spodziewal. Pograłem osobiście ich awans i wynik 4:2 w serii.   
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Columbus BJ - TB Lightning



No to nam się porobiło konkretnie...Wielki faworyt do końcowego trumfu męczy się niesamowicie w pierwszej rundzie z Columbus. O ile w pierwszym meczu Tampa grała dobrze w 1. tercji, gdzie prowadzili wyraźnie i oni kontrolowali grę, tak w drugim meczu było znacznie gorzej i frustracja rosła. Są w nieciekawej sytuacji, ale myślę, że poszły tam duże przemyślenia i dziś zobaczymy bardziej skoncentrowaną Tampę i w końcu gwiazdy tej drużyny włączą się do gry. 



Columbus z kolei mocno umotywowane takim wynikiem i tym, że zagrają u siebie. Teoretycznie lepiej prowadzić 2-0, ale na nich teraz też ciąży presja wyniku, że mogą coś tu zdziałać, co nigdy w historii im się nie udało. Mają atuty w ofensywie, ale w defensywie są braki i wiele roboty robi im Bobrovsky. Sądzę, że dziś pracy będzie więcej i nie będzie tak skuteczny, dlatego też proponuję over w tym meczu, ale też pierwsze zwycięstwo Tampy.



over 5,5 @ 1,67



Tampa -0,5 @ 2,22



Tampa -1,5 @ 2,88



Pinn i Uni
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Teoretycznie Penguins jeszcze nie odpadli, bo przecież można wygrać cztery mecze z rzedu, ale ich gra wyglądała naprawdę fatalnie. Błędy w defensywie nie dziwią, bo z obroną Penguins różnie bywa, ale to, że w trzech meczach strzelii zaledwie 5 bramek, to jest katastrofa mając taki skład. Kiedyś jakby z takimi Islanders przegrywali u siebie po dwóch tercjach 1:2, to w trzeciej tercji byłby ogień, strzał za strzałem, a teraz Penguins mają duże problemy ze stwarzaniem sobie dobrych okazji. Już nawet ten wynik nie dziwi, ale żeby u siebie oddali o 10 celnych strzałów mniej niż Islanders, to już jest dla mnie duże zaskoczenie. Wygląda to tak, że Islanders trafili z formą, a Penguins zupełnie nie trafili, stąd taki efekt.



Ciekawe co będzie dalej w serii Columbus z Tampą. Moim zdaniem jeśli Columbus mają awansować, to najdalej w szesciu meczach. Jeśli dojdzie do game 7, to Tampa to bierze. Blue Jackets muszą wygrać choć jeden mecz u siebie z tych dwóch najbliższych. Zeszłoroczna klęska z Capitals może teraz okazać się cennym doświadczeniem, bo sytuacja jest taka jak rok temu, czyli nie będąc faworytem Blue Jackets wygrali dwa pierwsze mecze na wyjeździe.



 



Na zachodzie kibicuję Rekinom, bo według mnie sędziowie okradli ich ze zwycięstwa w ostatnim meczu. Nie uznali im gola na 4:3, a co gorsza dali im karę i Vegas wykorzystało PP strzelając na 4:3. Ogólnie zdania są podzielone, jedni uważają tak jak ja, a inni inaczej, ale dla mnie Sharks zostali podwójnie skrzywdzeni, jak już nie uznali gola, to mogli chociaż kary nie dawać. Mocno kibicuję Rekinom, żeby awansowali dalej.



Dużym zaskoczeniem dla mnie jest para Winnipeg Jets-St. Louis Blues. Blues wydają się naprawdę mocni w tej drugiej połowie sezonu.
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


"Teoretycznie Penguins jeszcze nie odpadli, bo przecież można wygrać cztery mecze z rzedu" ...

Ty tak poważnie ? ;) 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia April 15, 2019, 12:14 a.m. przez isztwan


"Teoretycznie Penguins jeszcze nie odpadli, bo przecież można wygrać cztery mecze z rzedu" ...

Ty tak poważnie ? ;) 



Myślę, że kolega jak najbardziej poważnie. Wystarczy spojrzeć na wyniki sprzed roku gdzie Jackets po meczach w Waszyngtonie prowadzili 2:0 w serii, a kolejne cztery spotkania wygrali Caps awansując do drugiej rundy. Podobnie w finale konferencji. Caps prowadzili 2:0 z Tampą, która następnie wygrała trzy spotkania z rzędu o mały włos nie awansując do finału. Wszystko jest możliwe. Chociaż po dzisiejszym meczu Bolts mają nikłe szanse na awans to nie można ich skreśłać dopóki Jakcets nie wygrają czwartego meczu.
 
W 0

wyjasniacz209

Użytkownik


NHl jakiś czas już obstawiam, jestem dość świeży, zaczynam oglądać mecze.Nie siadły mi dziś bluesy w dublu z kurtkami, ale siadli rycerze+over 5.5, wczoraj islandersi. Obecnie po głowie mi chodzi awans jets i awans bruins, co myślicie?Jakieś wskazówki aby mieć większe rozeznanie i się mocniej interesować
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


No i widzieliśmy w końcu szalonych Jetsów walacych w bramkę a Binnington nie jest jednak w stanie wszystkiego wyłapać. Jets lubią grać w Enterprise Center, na ostatnie 5 spotkań w St. Louis wygrali az 4 krotnie. Spodziewam się w środę niesamowitego widowiska.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej






Niestety tak to wygląda w PO



Oczywiscie nie można definitywnie skreślić Bolts bo musza przegrać jeszcze raz, poki co niewiele wskazuje na to by coś sie odmieniło ale mecz meczowi nierówny i moze Kuczerow siedząc na trybunach(zreszta zasłuzenie) przemyslał kilka spraw i zobaczymy, moze ujrzymy inną druzynę, bo to byłby najgorszy występ  w PO ekipy która zdobyła Prezydenta



 
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik


To co Stone,Stasny i Pacioretty zrobili w T-mobile arena z rekinami robi wrażenie szczególnie zaimponował Mark Stone i warto się mu przyjrzeć w nastepnych spotkaniach. Choć seria nadal trwa i jest dopiero 2:1 dla VGK to tak jak pisałem wcześniej Knights mogą zajść naprawdę daleko.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Bo i Pacioretty i Stastny to tacy gracze ze to co maja najlepsze pokazuję w PO, typowi gracze na ten okres i bardzo doswiadczeni. Zgadzam sie ze z takimi formacjami Knight moga zajsc daleko , no i jeszcze w obwodzie jest Gusjew;)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Apropos Tampy proponowanie obecnie kursu 8,5 na zwycięstwo Konferencji przy 8 na Torotno to jakiś żart ze strony buków. Natomiast rzucanie 4,5 na Jackets dla mnie również śmieszne, ja rozumiem, że ogrywają Tampę, ale żeby wygrać KW to jeszcze trzeba przejść dwie trudne przeszkody, a jakoś nie wydaje mi się, by Kurtki miały to zrobić. Na tą chwilę świetnie wykorzystują słabość Tampy, ale to nie znaczy, że zjedzą wszystkich kolejnych przeciwników bo w RS Tampa była najlepsza. Ciekawe jak tam spojrzenie z góry na spotkanie Kuczerowa, bo jednak w dwóch pierwszych spotkaniach nic ektra nie był w stanie dać ekipie. Podobnie chyba Stamkos nadal bez punktu w serii. Na pewno skreślić ich nie można, mają sytuacje beznadziejną, ale z drugiej strony to ekipa, która nie zapomniała nagle jak się gra w hokeja. Może być tak, że jeden mecz i trybiki zaskoczą, a dalej to już ruszy. Dlatego Kurtki tak naprawdę powinny to zakończyć w 4 spotkaniach i nie dać szansy wrócić Tampie do dobrej gry. Jeśli Bolts wygrają kolejne spotkanie, potem wrócą do siebie i zwyciężą, to myślę, że wtedy już pojawią się nerwy u Kurtek i Bolts wezmą serię. Oczywiście droga daleka, ale tutaj myślę, że jeszcze może się sytuacja odwrócić, tak przy tym samym wyniku w starciu Pens Isla wydaje się to dużo mniej prawdopodobne.



Cieszy mnie zwycięstwo i powrót do gry Jets. Ekipa bardzo mocna u siebie nagle traci swój lód i to dwukrotnie. Ale to zwycięstwo jeszcze sprawia, że wracają do gry i pewnie seria do końca będzie ciekawa. Nutki rzeczywiście zaskakują, nie spodziewałem się, że PO tak dobrze się zaprezentują.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Coś niesamowitego- Tampa przegrywa 0:4, Pittsburgh przegrywa 0:4. Osobiście spodziewałem się bardzo trudnej przeprawy Tampy (typowałem 4:3 dla nich) oraz nie liczyłem na spacerek Pittsburgha, ale czegoś takiego w życiu bym się nie spodziewał. Ciekawe czy znalazł się ktoś kto postawił dla zabawy takiego dubla, że Columbus wygra 4:0 i NY Islanders wygra 4:0. Jeśli tak, to ze złotówki wygrał pewnie ok. 1000 zł.



W sumie to ciekawe co dalej z Tampą. Z jednej strony w sezonie regularnym pokazali hokej z innej planety, pobili rekordy, a z drugiej totalna kompromitacja w playoffach. Ciekawe co dalej z trenerem itd.



Kto wie, czy ktoś z tej dwójki NY Islanders/Columbus Blue Jackets nie będzie faworytem w następnej rundzie przeciwko Toronto/Boston i Waszyngtonowi(bo Hurricanes raczej nie awansują).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Jeśli dojdzie do pojedynku Caps - Isles to będzie bardzo ciekawa runda. Nie dość, że gładko ograli Pingwiny to przecież Trotz stworzył aktualnie wyglądającą ekipę Stołecznych, można powiedzieć, że Reirden uczył się fachu właśnie od Barry'ego. Trotz zna Capitals na wylot, ich zachowania, przyzwyczajenia, zagrania, pewnie Reirden używa też niektórych wypracowanych przez niego schematów w grze więc jeśli Owieczkin i spółka znajdą się w drugiej rundzie to na pewno będzie ciężki bój i nie stawiał bym ich w tej parze w roli faworyta na pewno. Tymczasem uciekam oglądać poczynania Rekinów w Vegas ;)
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik


Knights znowu pokazali klasę u siebie Fleury pokazał jak dobry jest między słupkami, Pacioretty sam dokonał egzekucji 2 bramki 2 asysty, Stone dołożył swoje szkoda, że nie strzelił bo miałem pograną też jego bramkę, myślę że mogą wygrać w Bay Area i zameldować się w następnej rundzie a myślę, że więcej ich stać niż tylko na ćwierćfinał.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Z taka gra jak dziś VGK może nawet zrobić to co nie udało się rok temu. 



Ale najpierw kibicuje swoim Jets ???? 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ostatnio różnie mi szło jeśli chodzi o mecze za oceanem, ale ogólnie nie jest najgorzej. Dzisiaj spróbuję tylko jednego zakładu. Liczę na zwycięstwo Vegas i zakończenie tej serii. W bramce Rekinów prawdopodobnie znowu stanie Jones, który kompletnie nie trafił z formą w te playoffy jak również w sezon. Sharks swoje miejsce w konferencji zawdzięczają dobrej ofensywie która nadrabiała strzelając więcej bramek niż defensywa wraz z Martinem puszczała. Szkoleniowiec Rekinów nie bardzo wie jakiego fortelu użyć, żeby zmienić coś na plus w grze swojego zespołu. Rekiny grają nonszalancko, niepewnie z tyłu, notują dużo strat, gra w przewadze to dramat. Jestem nieco zaskoczony postawą Sharks w tych PO, bo liczyłem na bardzo wyrównaną serię. Jeśli Vegas zagra tak jak ostatnio to robią i formacja Pacioretty'ego ponownie odpali swoje "playoff mode" to i dzisiaj z Rekinów nie będzie co zbierać... 



Vegas Golden Knights '60 @2,60 Unibet ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Musze przyznać, że dziwne sa te PO w tym roku. Główny pretendent już odpadł, mowa o Bolts. Pingwiny również za burtą, za moment może i czeka to Flames jak i Sharks.



Powiem szczerze ze patrząc na te zespoły, nie wiem kto może zdobyć Puchar, Vegas niby narazie przekonująco ale czy to będzie ten rok.



Tak nocne mecze widzi to moneypuck



 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom