>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
 


14.04. 9:00 Big V vs Rozbitkowie28 - nic tak nie powinno polepszyć humoru Muscatowi i podreperować nadwątlone ostatnio morale gospodarzy, jak zwycięstwo nad outsiderem z Gosford. Dlatego handi po kursie 1,76 za monetę wezmę kiedy zobaczę mocny wyjściowy skład. Dołożyłbym może jeszcze 1/over 2,5, ale Victory po batach w Chinach i długiej podróży może być zmęczone więc "ostrożniej"...



Składy najmocniejsze, po remisie w Sydney jest dla Victory szansa na top2. Rozbitkowie zaklinaja się, że będą walczyć do końca. Wrócił ich Karakan więc morale wzrosło. Jednak jeśli Big V dziś się nie "przełamią", to ja nie wiem z kim by mogli "to" zrobić. Muscat ich zap....i jak tego nie wygrają. Martwi mnie jednak zmęczenie po AFC więc zamiast monety położę miedziaka na handi po 1.80 (troszkę większy niż pierwotnie)... Na live może coś dorzucę . GL!



Edit



Live Melbourne, szału nie ma, ale 1-0 mamy na tablicy...



Edit



No i niespodzianka, 1 strzał gości, karny i 1-1... Dokładam 1 po 1,8  za miedziaka...



Edit



FT 2-1, jedynka live na plus ✅, handi pre na minus ⛔, ciężko powiedzieć, czy to Rozbitkowie zagrali dobry mecz, czy też Big V są teraz tak słabi. ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 11:01 przez pio_pio


Kolejny ustawiony mecz w tej lidze za nami.



Czy ja wiem? Victory miało wygrać i wygrało, Rozbitkowie tak jak zapowiadali się postawili, Big V zmęczone po AFC. Można było wyjść do przodu w tym spotkaniu...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Kolejny piknik w Aleague... powinni skończyć szybciej tę rundę zasadniczą, która nic nie wnosi... obie ekipy grają jakby "za karę" jedyny, stary poczciwy Castro coś próbuje rozruszać



 



EDIT: W tym meczu padły już 3 bramki, jednak wszystkie zdobyte nieprawidłowo ;)



EDIT: czwarta już chyba prawidłowa :)
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 11:55 przez karlooos


Kolejny piknik w Aleague... powinni skończyć szybciej tę rundę zasadniczą, która nic nie wnosi... obie ekipy grają jakby "za karę" jedyny, stary poczciwy Castro coś próbuje rozruszać



Taki układ tabeli... Glory odjechało, Jets i niżej już bez szans na PO... Tylko V i SFC walczą... do tego na 2 fronty bo i w lidze i w AFC. W tym roku trochę za wcześnie się prawie wszystko wyjaśniło.



 



A w Perth? Zobaczymy czy nie skończy się 0:0 :).. ja sobie poczekam jeszcze bo kursy sa liche.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League


Kolejka za nami. Pozostały dwie i dwie niewiadome - kto zajmie 2 miejsce i kto zodbędzie koronę strzlców?



Sydney ma 2 pkty. przewagi nad Victory.



SFC gra u siebie z Glory i wyjazd w Newcastle.



Victory ma wyjazdy z Adelaidą i WSW.



 



W sumie wszystkie 4 mecze trudne i mogą być jeszcze przetasowania. Dodatkowo jeszcze można patrzeć na walkę o najlepszego strzelca sezonu zasadniczego. W walce o króla strzelców są Krishna (Nixi) i Le Fondre (SFC) mają po 15 bramek, za nimi jest Kosta (Victory) z 14 trafieniami.



Nixi grają jeszcze na u siebie z Obywatelami i na wyjeździe z Glory.



 



Co tutaj może się wydażyć? Pozostałe mecze to może być radosny, overowy football. Mecze SFC i Victory? - tutaj chyba warto stawiać na tych, komu zależy. Nixi? - gole Krishny i wygraną z City. Z Glory? Tutaj może być ciężko o trafienie, jak się patrzy na formę zespołu z Nowej Zelandii na wyjazdach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


W Perth po dzisiejszymmeczu feta z okazji zwycięstwa w sezonie zasadniczym. Tytuł Premiers im się po prostu należał. Grali równo, swoim stylem (nie zawsze mi się podobał), Popovic dobrze ich ustawiał, to dało efekty. Brawo Glory! A pozostali uczestnicy zawodów? Odbędzie się tylko  korespondencyjny pojedynek pomiędzy uczestników Big Blue o TOP2 oraz zawody o uniknięcie wooden spoon czyli walka Roar z Rozbitkami.



Poniżej wszystjkie bramki kolejki

https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-25-hyundai-a-league-0



Na deser obrona kolejki w wykonaniu Filipa i feta w Perth

https://www.a-league.com.au/video/save-round-filip-kurto-wellington-phoenix-1

https://www.a-league.com.au/video/perth-glory-win-hyundai-a-league-201819-premiers-plate



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik


Panowie, nowa kolejka za moment. 



 



Popa do Sydney wziął eksperymentalny skład, który wygląda jakby podstawowy garnitur za dużo imprezował po mistrzowie. ;) Nie ma Davidsona i Keogha, a Castro na ławce. Sydney z kolei idzie na pełnej, bo wciąż toczą bój z Victory o drugie miejsce. Zapowiada się sporo siniaków u Glory, ale wliczyli to już w cenę.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 10:52 przez ciekavy


Panowie, nowa kolejka za moment. 



 



Popa do Sydney wziął eksperymentalny skład, który wygląda jakby podstawowy garnitur za dużo imprezował po mistrzowie. ;) Nie ma Davidsona i Keogha, a Castro na ławce. Sydney z kolei idzie na pełnej, bo wciąż toczą bój z Victory o drugie miejsce. Zapowiada się sporo siniaków u Glory, ale wliczyli to już w cenę.



Davidson w ostatnim meczu odniósł uraz w końcówce, nie wyglądało to dobrze bo chyba coś z kolanem; jeżeli chodzi o Keogha to moim zdaniem cień piłkarza z poczatku sezonu, nie wiem co się stało ale ta rotacja mu nie służy, w ostatnich meczach niewidoczny, nieskuteczny. No a Castro to Castro, jego brak w pierwszym składzie moim zdaniem będzie największym problem dla Perth.. ale wszystko można rzeczywiście podpiąć pod balangę ????, dla Perth moim zdaniem to wielka rzecz!
 
P 170

pio_pio

Użytkownik


nie wiem po co takie mecze sa rozgrywane,obie druzyny stoja,nikt tu nie chce atakowac,perth rezerwowi teoretycznie powinni chciec sie pokazac a oni jak za kare
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik


Wygląda jak ustawka na 1:0, może na 2:0 wcisną, to wszystko



 



Tego się nie da oglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Ostatnie kolejki prawie nie do obstawiania, dzisiejszy mecz raczej to potwierdza. Pomijam Var, brak karnego itd. Dlatego jak już to zostaje live, choć i to nie musi dać wcale rezultatów... A no i 4 sędzią był K.Ams, kto zna, ten wie...  Rudy prawie zawsze jest Jonaszem, wystarczy, że się kręci przy meczu. 
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 13:50 przez perek99


Brak słów, totalna korupcja, miało być 1:0 i było.



 



Liga korupcja



Panowie, wstrzymajmy się z takimi opiniami. Wygłaszane są wyłącznie wśród obstawiających w Polsce. W żadnym innym miejscu internetu nie spotkałem się z czymś podobnym. W Australii nigdy nie było z tego nawet pół afery. Gdy rozmawiałem z autorami (tamtejsi dziennikarze, redaktorzy portali o lidze) tekstów do Skarbu Kibica dla Socceroos.pl, że Polska nagminnie oskarża A-League o ustawianie, to poktraktowali mnie jak kogoś, kto opowiada, że widział jednorożca.  Wtedy zrozumiałem, że to z nami jest coś nie tak po Fryzjerach i patologii polskiej ligi w latach 90-tych i później. Także spokojnie z tymi epitetami.
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 14:14 przez qowalsky6


Ostatnie kolejki prawie nie do obstawiania, dzisiejszy mecz raczej to potwierdza. Pomijam Var, brak karnego itd. Dlatego jak już to zostaje live, choć i to nie musi dać wcale rezultatów... A no i 4 sędzią był K.Ams, kto zna, ten wie...  Rudy prawie zawsze jest Jonaszem, wystarczy, że się kręci przy meczu. 



No właśnie, tam w końcówce nie powinno być karnego dla Glory? Wydawało mi się, że ręka mogła być
 
Do góry Bottom