>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. kolejka Serie A [13.04 - 15.04.2018]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Fiorentina- Bologna



over 2.5 2.03 @melbet



over 2.5 &amp; bts 2.35 @melbet



 



Gram po raz kolejny bramki w meczu Bologny, po przejęciu sterów przez Serba ich gra wygląda naprawdę fajnie. Każda piłka jest szybko grana do przodu, bardzo dużo szumu z przodu robią Orsolini, Sansone, Soriano i Palacio. Fiorentina niby gra o nic, ale ostatnio przegrali u siebie z Frosinone i w przypadku przeranej z Bologną ta przewaga nad strefą spadkową może wynosić 8 pkt. Do końca zostanie 6 kolejek, a przed nimi takie mecze jak Juventus i Milan, wyjazdy do walczących o życie Empoli i Parmy. Tutaj nie powinno być odpuszczania, ja po raz kolejny idę w over bramek po fajnym kursie.



 



Milan- Lazio over 4.5 żółtych kartek



Sampdoria- Genoa over 4.5 żółtych kartek



ako: 2.53 @melbet



 



Dodatkowo gram takie przyjemne ako kartek w meczach o stawkę. Po pierwsze w Mediolanie sędziuje chyba najbardziej overowy sędzia we Włoszech- Rocchi, który ma średnią ponad 5 kartek na mecz. Ostatnio po meczu LM, zarzucano mu, że był za bardzo łagodny w stosunku do fauli piłkarzy United, ta krytyka jeszcze bardziej powinna wpłynąć na kartki. Do tego oczywiście obie ekipy walczą o Ligę Mistrzów, ostre spotkanie nam się szykuje. Drugi mecz to derby i tylko over 4.5 ? Ja to pobieram, nawet jeszcze w ostatnich 2 meczach pomiędzy tymi ekipami ta linia nie została pokryta. Tutaj Genoa walczy o utrzymanie, a Sampdoria o puchary, dodatkowo sędzia ze średnią ponad 4.5 kartonika na mecz. 



 
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik


Roma-Udinese 1 @1.55



Dalbym na ta Rome jednak w tym meczu. Sezon co raz to bardziej zbliza sie ku koncowi i Roma jeszcze liczy sie w walce o 4 miejsce, ktore nobilituje do udzialu w elimanacjach LM. Na pewno w porownaniu z ubieglym sezonem Rzymianie stracili na jakosci. Odszedl Naingolan i mimo ze nie lubie tego gracza z powodu jego osobowisci to jednak na tym stracil i sma zawodnik i sama Roma, druga linia Rzymian tez nie jest juz takim monolitem. Wieksza czesc sezonu kontuzjowany jest tez Perrotti, a to jednak zaowdnik, ktory potrafil zrobic roznice i na pewno brakuje go w ofensywie i kreowaniu gry. Rzymianie grali w Chamopins League, awansowali do fazy pucharoej, ale polegli z Porto. Niby znowu nieiobylo sie bez kontrowersji, chcoiaz z pewnoscia nie az takich jak w ubieglorocznej edycji CL przeciwko Liverpollowi, ale Roma taka mozn juz nie jest.



Roma ciagnie ten wozek, jest ciagle w grze o LM w tym sezonie, bo poodbna sytuacje ma zarowno Inter jak i Milan, ktore tez monilotem nie sa i wyniki tych druzyn to tez z reguly jednak wielka sinusoida. Licze jednak, ze Roma teraz kilka meczow zapunktuje i zawalczy o ta LM. Maja zespol ograny w najbardziej prestizowych rozgrywakch klubowych swiata, wiec to moze byc ich atutem. Udinese tez ten seozn ma bardzo slaby i jest niewele nad strefa spadkowa. Na wyjazdach Udinese gra wrecz fatalnie i wygrala zaledwie jedno spotkanie. W ostatniej kolejce Udinese miala duzy problem by wygrac z Empoli. Ostatecznie sie udalo pokonac przeciwnika 3-2 i chyba bardzo sie o to starali majac kolejny mecz z Roma w Rzymie.



Z istotnych brakow w Romie to oczywiscie wspomnainy Perrotti oraz Florenzi. Ciezko mi ugryxc ten mecz, ale licze na duza motywacje ze strony Romy, a dodajac bardzo slabe wystepy w meczach wyjazdowych Udinese, to mam nadzieje, ze Rzyminaie zapisza po tym meczu na swoim koncie komlet punktow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Spal- Juventus 



Over 2.5  2.57 @melbet ✅✅✅



Spal over 1 gola ( 1gol=zwrot) 2.61 @melbet ✅✅✅



 



Bez żartów z tymi kursami na bramki w pierwszym dzisiejszym meczu, przecież według najbardziej wiarygodnej strony poświęconej włoskiej piłce Juventus ma dzisiaj wyjść z Perinem w bramce + na środku Barzagli i Coccolo... Tutaj gol dla walczącego o utrzymanie Spal to obowiązek, tym bardziej, że ostatnie 2 mecze na własnym stadionie to wygrana z Lazio i Romą. Czemu dzisiaj mieliby nie powalczyć z tak marną defensywą Juve ? Genoa ostatnio im 2 bramki wcisnęła, jeszcze wcześniej Parma 3 gole jak Juve grało z takimi roszadami. Liczę oczywiście, że Cuardado, Dybala i Kean coś dorzucą do tego.



Do tego dochodzi jeszcze jeden aspekt. Jeżeli Juve dzisiaj wygra to zapewni sobię mistrzostwo. Co to za feta na obcym stadionie ? Nie lepiej to zrobić za tydzień grając u siebie z najbardziejj znienawidzonym rywalem z Florencji? 



Ja czekam do oficjalnych składów przed meczem i jeżeli się potwierdzą to gram.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
isztwan 235,9K

isztwan

Użytkownik


Spal 2013 - Juventus Turyn



Poniżej 1.5 bramki @ 2.70 forbet



Żarty żartami ale coś mnie się tutaj też widzi under. Juve po LM rezerwowo wiadomo, chłopaki będą odpoczywać bo po co się narażać na urazy. Jak grają na wyjazdach często też każdy wie, często minimalistycznie wygrywają, nie szarpiąc się za bardzo do przodu. Może i rzeczywiście mistrzostwo Włoch będą chcieli zdobyć z przytupem ale na własnym stadionie choć Juve raczej honorowa drużyna. No i ostatanie ich spotkanie na murawie Spal zakończyło się remisem i to bezbramkowym 0:0, a nóż powtórka z rozrywki ? Typ bardzo ryzykowny rzecz jasna.  (edit: ale bardzo prawdopodobny ;] )
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Kurcze każdy chyba czasami ma takie parcie na jakiś chory wynik, no i za mną od wczoraj chodziła wygrana spal. Wahałem się do samego końca ale jak zobaczyłem składy to już wiedziałem że zagram tylko nie wiedziałem za ile. Generalnie trochę spękałem ale i tak kilka groszy wpadło.



Oby więcej takich czutek.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik


Witam kolegów typerów. Pytanie czy ktoś ma jakieś info na temat meczu Sampdorii?Weszły mi wszystkie zdarzenia na wczoraj i na dziś zostały 2 i pierwszym jest 1x na sampdorie. Mam możliwość zamknięcia ale nie wiem czy jest sens skoro jest to dość pewny typ. Chyba że ktoś wie coś o czym powinienem wiedzieć co skłoni mnie do zamknięcia :) proszę o info i pozdrawiam 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 13:01 przez kaczmarek86


Co sadzicie o meczu Interu ? jakos dziwnie cisza w tym temacie...



Ja wziąłem ich zwycięstwo do dubelka. Powrócił Icardi. Grają z przedostatnią drużyną, która walczy o utrzymanie. Frosinone ostatnie dwa mecze wygrało z Parmą i Fiorentiną. 

Należy zwrócić uwagę, na to że Inter nie jest pewny gry w LM. Mają trzy punkty przewagi nad Romą i jeden mecz mniej. Dziś wygrywając mogą powiększyć przewagę do sześciu. Lokalny rywal - Milan też depcze im po piętach. Gubiąc punkty w tym meczu mogą przekreślić szansę na grę w Lidze Mistrzów. Czeka ich ważne spotkanie z AS Romą i dobrze by było mieć przewagę 6 oczek przed tym spotkaniem, bo później zmierzą się ze Starą Damą. 



Dla mnie wygrana Interu po kursie @1.56 do dubelka jak znalzł. 

lvbet
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Chievo - Napoli over2,5 @1,7✅



Na niedzielne popołudnie ciekawym typem wydaje sie być over bramkowy w spotkaniu Chievo z Napoli. Zdecydowanym faworytem w starciu z zamykającym tabele zespołem Chievo jest oczywiscie Napoli, jednak kursy sa mało atrakcyjne a ostatnio zespoł z Neapolu potrafił zaliczyć wpadki.



W ligowych rozgrywkach zespoł Ancelottiego jest praktycznie bez szans na dogonienie liderującego Juventusu, przewaga nad trzecim Interem całkiem solidna bo 7 punktów, wszystkie znaki wskazują więc że Napoli powtózy wicemistrzostwo z poprzedniego sezonu. Spore nadzieje wszyscy wiązali jeszcze Ligą Europy, niestety w czwartek w Londynie przegrali 0-2 pierwszy ćwierćwinałowy mecz. O ile jeszcze ostatnie ligowe wpadki z Genuą i Empoli można było tłumaczyć tym że drużyna chce sie skupić na LE to mecz z Arsenalem pokazał że Azzurrim sporo brakuje to europejskiej czołówki. Zaprezentowali sie bardzo słabo i raczej niwielkie są szanse na odrobienie strat w rewanżu.  Dzisiaj dobra okazja żeby sie odbudować jednak czy Zieliński i koledzy będą sie spinać na najsłąbszą ekipe w lidze? 



Na temat Chievo za wiele dobrego nie można napisać. Już od poczatku sezonu, który zaczynali z ujemnymi punktami, byli jednym z faworytów do spadku. Późniejsze występy tylko to potwierdziły. Zespoł miał lepsze momenty, potrafił zagrać niezłe spotkanie, bolączką było to że nie potrafili tego zamieniać na wygrane. Nałapali troche remisów natomiast 1 wygrana na 31 ligowych pojedynków mówi sama za siebie. Pogodzeni ze swoim losem ostatnie występy zaliczyli wręcz kompromitująco przegrywając wysoko "do zera" z Bologną, Sassuolo i Cagliari - czyli żadną elitą ligi. 



W zespole gospodarzy zabraknie zawieszonego Baniego oraz kontuzjowanych Seculiniego i Jaroszyńskiego, Ancelotti natomiast będzie musiał sobie poradzić bez Albiola i Diawary. Mysle że mozemy dzisiaj w Weronie zobaczyć luźnym mecz w którym padnie kilka bramek. 
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 11:00 przez sztabcia_93


Witam kolegów typerów. Pytanie czy ktoś ma jakieś info na temat meczu Sampdorii?Weszły mi wszystkie zdarzenia na wczoraj i na dziś zostały 2 i pierwszym jest 1x na sampdorie. Mam możliwość zamknięcia ale nie wiem czy jest sens skoro jest to dość pewny typ. Chyba że ktoś wie coś o czym powinienem wiedzieć co skłoni mnie do zamknięcia :) proszę o info i pozdrawiam 



Niby to derby, ale Genoa tak naprawdę nic specjalnego nie gra na wyjazdach, zremisowała co prawda ostatnio z Napoli grając w 10, ale trzeba pamiętać, że kibice Napoli są znienawidzenia przez całe Włochy, a jedyna zgoda to właśnie z kibicami z Genoi... Napoli mistrzostwo nie grozi, Liga Mistrzów praktycznie zapewniona, resztę można sobie samemu dopowiedzieć na temat tamtego meczu. Sampdoria u siebie mocna, 1x powinno na luzie wejść, ale to derby i moim zdaniem kursy z rzędu 1.30-1.40 nie są w ogóle opłacalne do gry.



 



Co do reszty spotkań do proponuje takie coś:



Chievo- Napoli 



over 2.5 1.70 @melbet



 



Chievo to jest dramat w obronie, od paru spotkań grają radosny futbol, na 99% już spadli z ligii, nie mają nic do stracenia. 3 gole z Cagliari, 4 z Sassuolo, 3 z Bologną, Napoli tutaj na luzie powinno ogarnąć. Dodatkowo przekonuje mnie informacja najbardziej wiarygodnej strony poświęconej włoskiej piłce, że ma dzisiaj odpoczywać filar obrony Neapolu- Kulibaly, na środku ma wystąpić para Chiriches- Luperto... Chievo potrafiło wbić gola Milanowi, w meczu z Sassuolo 2x cofneli im gola przez system Var + niewykorzystany karny. Tutaj 3 bramki po 1.70 można śmiało brać, Napoli samo powinno ogarnąć, ale nie wykluczone, że swoje Chievo dołoży.



Oczywiście do tego mocno polecam over 2.5 goli w meczu Fiorentiny i Bologny, analiza wyżej :)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Fiorentina- Bologna



Over 2.5 + bts 2.35 @melbet



BTS 1.78 @melbet



Bologna over 1 (1 gol= zwrot) 1.94 @melbet



 



Są już oficjalne składy, trochę dubluje bo już pisałem o overze we Florencji wyżej, ale Fiorentina wychodzi 3 obrońcami, na ławce Laurini, a z przodu Chiesa-Simeone-Muriel, a na przeciwko mega ofensywna czwórka Sansone-Palacio-Orsolini- Soriano. Tutaj trzeba grać bts, gole, over bramkowy Bologny, zresztą jeszcze rano było na X2 ponad 2.00, teraz już 1.85. Polecam
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 14:30 przez barlo123


Fiorentina- Bologna



Over 2.5 + bts 2.35 @melbet



BTS 1.78 @melbet



Bologna over 1 (1 gol= zwrot) 1.94 @melbet



 



Tutaj trzeba grać bts, gole, over bramkowy Bologny, zresztą jeszcze rano było na X2 ponad 2.00, teraz już 1.85. Polecam


Ile szklanek potłukłeś? ;)  Tak to jest z tymi overami. Najlepszy z nich jest wynik bezbramkowy. Bo żeby wygrać nic się nie musi zdarzyć. Tak z ciekawości, dużo strat? 




 
 
paga 22,3K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 13:31 przez karciarz
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 13:01 przez kaczmarek86


Co sadzicie o meczu Interu ? jakos dziwnie cisza w tym temacie...



Ja wziąłem ich zwycięstwo do dubelka. Powrócił Icardi. Grają z przedostatnią drużyną, która walczy o utrzymanie. Frosinone ostatnie dwa mecze wygrało z Parmą i Fiorentiną. 

Należy zwrócić uwagę, na to że Inter nie jest pewny gry w LM. Mają trzy punkty przewagi nad Romą i jeden mecz mniej. Dziś wygrywając mogą powiększyć przewagę do sześciu. Lokalny rywal - Milan też depcze im po piętach. Gubiąc punkty w tym meczu mogą przekreślić szansę na grę w Lidze Mistrzów. Czeka ich ważne spotkanie z AS Romą i dobrze by było mieć przewagę 6 oczek przed tym spotkaniem, bo później zmierzą się ze Starą Damą. 



Dla mnie wygrana Interu po kursie @1.56 do dubelka jak znalzł. 

lvbet



Zgadzam się z karciarzem. Jedną z przesłanek aby grać na Inter jest właśnie ta cisza wspomniana przez kaczmarek86. Jak dobrze wiemy im większa masówka tym większa wtopa. Sam nie wiem jak to Frosinone wygrywa spotkania, przecież ta ekipa to by walczyła na dole tabeli w Serie B, tutaj bardziej chodzi o lekceważenie tej ekipy i granie na stojąco przez wyżej plasujące się drużyny; nie wspominając o tym procederze w sporcie z którego Włosi są najbardziej znani . A to co widziałem w ostatnim spotkaniu Frosinone z Fiorentiną to już przekroczyło wszystko. Najzdolniejsza ekipa juniorów z takiej Pogoni Szczecin włożyła by więcej serducha i może by coś ugrała a te skórokopy z Florencji całkowicie przeszli obok spotkania. Tam starczy żeby się Inter spiął choć w 50 procentach i to wszystko.



INTER &amp; UNDER 4.5 1,89 lv ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom