>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

34. kolejka Premier League (12.04 - 16.04.2019)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Leicester - Newcastle BTTS @1.91 ????



E: 0-1 oj lisku lisku sroczki wciąż biegają, oj lisku lisku sztuczki twoje znają 



Miałem chwilę i pobawiłem się w cyferki:



Leicester (spotkania ligowe w obecnym sezonie)

1) strzelony gol w 12 ostatnich meczach - 92% przypadków

2) stracony gol w 12 ostatnich meczach - 92%

3) strzelony gol na King Power Stadium - 75%

4) strzelony gol ogółem - 85%

5) stracony gol na King Power Stadium - 75%

6) stracony gol ogółem - 76%

7) BTTS w 12 ostatnich meczach - 83%

8) BTTS na King Power Stadium - 56%

9) BTTS ogółem - 64%



Newcastle (spotkania ligowe w obecnym sezonie, statystyki adekwatne do tych dotyczących Lisów)

1) 67%

2) 75%

3) strzelony gol na wyjeździe - 56%

4) 61%

5) stracony gol na wyjeździe - 75%

6) 73%

7) 42%

8) BTTS na wyjeździe - 50%

9) 45%



Teraz moim zdaniem najciekawsze statystyki:

- na King Power Stadium Lisy zachowały ostatnio czyste konto, a 2 razy z rzędu udało im się to uczynić tylko 1 raz w obecnym sezonie;

- Sroki nie strzeliły gola w 2 ostatnich meczach ligowych, ani razu nie zdarzyło im się to 3 razy z rzędu w tym sezonie;

- Sroki nie strzeliły gola w ostatnim meczu wyjazdowym, ani razu nie zdarzyło im się to 2 razy z rzędu w tym sezonie;

- w ostatnim czasie Lisy traciły gola z takimi drużynami jak Huddersfield, Burnley, Fulham czy Brighton - odpowiadały tym samym, zgarniając 4 razy komplet punktów;

- w ostatnim czasie Sroki grają w kratkę, w 3 ostatnich meczach tylko 1 pkt, a w 4 meczach w tył - 9 pkt.



Z jednej strony Brendan Rodgers, który pchnął Leicester w odpowiednim kierunku, z drugiej strony zawsze solidny Rafa Benitez, który w przypadku zwycięstwa Cardiff nad Burnley, bedzie miał tylko 4 pkt zaliczki nad strefą spadkową.



Idę tak jakby w przełamanie Newcastle, miał być ich over 0.5, ale podbijam kurs, bo o gola dla Leicester można być w miarę spokojnym.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Watford vs Arsenal typ 1



Arsenal człapał w 2 połowie z evertonem widać,że sezon dał się im we znaki 4 dni wcześniej rozegrają mecz w europa league .Gospodarze mocni po fa cup widać ,że w gazie ,kurs systematycznie spada u buków.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Leicester - Newcastle



Dużo na ten temat poszperał @kiks-lfc więc nie będę powielał jego typu. Ja natomiast idę w skuteczność lisów i myślę, że dzisiaj spotaknie zakończy się wynikiem 2:1. Newcastle będzie chciało zdobyć choćby punkt aby oddalić się od strefy spadkowej jednak chcieć to nie móc. Leicester u siebie odniesie 4 zwycięstwo z zrzędu, a sroki chociaż z ich statystyk wypada remis to obstawiam, że przegrają. Analiza kompletnie nie rzeczowa ale w związku ze słabą aktywnością użytkowników na forum po aktualizacji też się udzielę co by rozruszać trochę bukmacherkę,



 



Przechodząc do sedna, mój typ to: Leicester - Newcastle (spotkanie/liczba goli) - 1/+1,5 @1,98 z @efortuna ⛔
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


@emjot te statystyki stworzyłem sam, dlatego mógł wkraść się jakiś błąd. Ja również stawiałbym na 2-1 dla Lisów, choć po głowie chodzi mi też 1-1. Wygląda na to, że dużo będzie zależeć właśnie od ich nastawienia, bo myślę, że Sroki nastawią się na obronę remisu i wywiezienie 1 pkt z King Power Stadium, dlatego liczę na Lisy, żeby czasami Sroki nie wymurowały 0-0.



 



Pograłem jeszcze jednego BTTSa, ale nie będę pisał analizy, bo byłaby typowo pod typ. Mam silne przeczucie i postawiłem tyle samo co na poprzedni typ, a mianowicie BTTS @1.79  ???? w meczu Brighton z Bournemouth, stawka średnia. Patrząc na h2h, powinniśmy zobaczyć bramki w derbach południowego wybrzeża. Mewy potrzebują punktow, bo uczestniczą jeszcze w walce o utrzymanie, a Wisienki to overowy team, który od dłuższego czasu notuje słabe wyniki, któremu ostatnimi czasy brakuje trochę szczęścia i może eksplodować lada mecz. Bliżej mi do Bournemouth w jutrzejszym meczu, ale finalnie stawiałbym na 2-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 50

gerro28

Użytkownik


Burlney vs Cardiff typ x.



Kurs na zwycięzstwo gospodarzy jest przeszacowany,Cardiff będzie grało tam o życie,skoro potrafili się zmobilizować z chelsea nie ważne ,że u siebie i o mały włos nie wygrać to znaczy,że nie pozostawią tam 1 metra wolnego boiska.Nie sądze też aby byli w stanie pokonać świetnie dysponowanych gospodarzy,ale remis 1 na 3 razy wywoża.Cardiff przegrywa ten mecz i praktycznie ,żegna się z premier leuge.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Tottenham i poniżej 4.5 gola - 1.64/milenium //// 1.56/forbet

Obie strzelą - 2.09/milenium ////  1.94/forbet (Southampton-Wolves)

Powyżej 35 punktów kartkowych - 1.51/forbet (Burnley-Cardiff)




Na weekendowe spotkania Premier League przygotowałem dość moim zdaniem ciekawego trebelka. Zacznijmy od wygranej Tottenhamu połączonej z dość dużym underem. Do tej pory Koguty są niepokonane na nowym stadionie wygrywając ligowe spotkanie z Crystal Palace oraz ultraważne spotkanie w Lidzę Mistrzów przeciwko City. Poza ważną wygraną, która mocno przybliżyła ekipę Pochettino do awansu wydarzyła się także dość przykra sytuacja, a mianowicie kontuzji doznał Harry Kane. Niewątpliwie jest to ogromna strata, gdyż Anglik to najlepszy piłkarz Tottenhamu. Kibice Spurs nie muszą się jednak tym przejmować, gdyż jego koledzy radzili sobie w tym sezonie bez niego i szło im całkiem dobrze, a liderem w tamtym okresie stawał się Son, który także we wtorkowym spotkaniu strzelił gola. Faworyt w tym spotkaniu jest niewątpliwy i jest nim ekipa gospodarzy. Moim zdaniem wcale nie musi to być dla nich łatwe spotkanie, bo Huddersfield od początku wyjdzie z murowaniem własnej bramki chcąc nie stracić dużo, a może coś skontrować. Osobiście spodziewam się jakiegoś 2/3-0 dla ekipy gospodarzy, gdyż obie drużyny tylko w 4/32 meczach przekraczały over 4.5. Drugi becik to BTTS w bardzo ciekawym spotkaniu między Southampton a Wolves. Obie te ekipy od jakiegoś czasu naprawdę chce się oglądać, bo ich gra nie opiera się na rozbijaniu ataków przeciwnika, a przede wszystkim konstruowaniu akcji. Na St.Marrys w tym sezonie spore problemy miał Liverpool, który dopiero w końcówcę rozstrzygnął mecz na swoją stronę, a przegrał tam Tottenham czy Everton. W każdym z wyżej wymienionych spotkań padały bramki dla obu drużyn i tak naprawdę tylko Fulham nie było tutaj wstanie strzelić gola od momentu kiedy stery ekipy Świętych obrał Austriacki trener. Wolves na wyjazdach gra zupełnie inaczej niż u siebie jednak nadal jest dość mocne z kontry, a przy mimo wszystko dziurawej obronie gospodarzy powinno coś ukąsić. Świetny kurs na singla w milenium jednak dzięki dobremu AKO i promocji pobieram gorszy kurs w forbecie. Na koniec idą karteczki, kurs dość mizerny jednak spodziewam się tutaj spotkania na poziomie Championship, gdzie walka będzie przeważała nad jakąkolwiek chęcią gry w piłkę. Ekipa Cardiff tak naprawdę ma przed sobą najważniejszy mecz sezonu i jeżeli jutro nie wygrają to muszą powoli się zacząć godzić ze spadkiem. Burnley to ekipa, która nie odstawia nogi, więc od początku powinno być groźnie. Pobrałem punkty karkowe, bo jestem zdania, że czerwona kartka w tym spotkaniu nikogo nie powinna zdziwić. W szczególności, że Arter potrafi zapomnieć o mózgu i wjechać w kogoś na wyprostowanej nodze. Moim zdaniem ciekawy trebelek, więc polecam gorąco. 





AKO: 4.57/forbet (omijamy podatek dzięki piątkowej promocji)



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Pograłem jeszcze coś takiego:



Burnley - Cardiff 



over 3.5 kartek @1.46 ????



Cardiff over 4.5 rogów @1.95 ???? 4 rogi



Spotkanie na szczycie walki o pozostanie w Premier League. Sytuacja Burnley nie jest jeszcze bardzo bezpieczna, przegrywając jutro, będą mieli 5 pkt przewagi oraz tak trudny terminarz, kończący sezon, że mogą już nie dopisać punktu do swojego konta. Obie ekipy nie odstawiają nogi w starciach boiskowych, a sędziować będzie pan Dean, chyba najbardziej overowy sędzia w lidze. Zagrałem to w dubelku z over 1.5 w meczu Fiorentiny z Bologną.



Drużyną, która musi podjąć ryzyko od pierwszego gwizdka jest Cardiff, który prezentuje typowy styl beniaminka. Nie dysponując jakimiś wyróżniającymi się indywidualnościami, swoją grę opierają na agresywnej walce, skrzydłach i dośrodkowaniach, nie brakuje też uderzeń zza pola karnego. Nabijanie rzutów rożnych wychodzi im całkiem spoko, nawet przeciw silnym zespołom PL. Jutro muszą zaatakować, ale strzelenie gola raczej nie będzie łatwe, co moim zdaniem poskutkuje overem kornerowym.
 
S 0

szastasql

Użytkownik


Manchester Utd vs West Ham 



Typ - drużyna pierwsza lub remis i poniżej 4,5



Kurs - 1.40



Buk - LV BET



Aktualna dyspozycja Czerwonych Diabłów pozostawia wiele do życzenia - tylko jedna wygrana i aż cztery porażki w 5 ostatnich meczach. Oczywiście pamiętam również o meczu z Barceloną który jest już za 3 dni. Mimo tych dwóch czynników uważam, że do tego spotkania piłkarze OGS podejdą na 100% swoich możliwości i bez żadnego odpuszczania. Solskjaer ma świadomość, że walka o TOP4 będzie niesamowicie trudna. Mecz z West Ham United musi przynieść punkty, inaczej ManU może delikatnie wypaść z czołówki gwarantującej LM na kolejny sezon. Ponadto United w kolejnych 3 kolejkach zmierzy się na wyjeździe z Evertonem, potem dwa domowe spotkania u siebie , kolejno z Manchesteerem City oraz Chelsea. Cięzki terminarz więc dzisiejszy rywal , grając u siebie nie powienien mieć prawa wygrać. Warto zaznaczyć, że wszystkie drużyny które są przed United w tabeli, grają dalej w europejskich pucharach i myślę, że żadna z nich nie będzie kalkulować w tej kolejce. Zachaczając jeszcze o statyski napomnę iż West Ham nie wygrał meczu na wyjedździe od aż 8 meczu !!! 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


 



MU vs West Ham typ X



Statystyka,że ktoś nie wygrał od X spotkań nie zwiększa prawdopodobieństwa na ponowne wystąpienie tego zdarzenia,nie będę się rozpisywał z bzdetami kto co musi kto sobie zdaje sprawe i kto jeszcze z kim zagra bo to bzdury tabelkowe.



Fakty-MU będzie czuł w nogach mecz z barceloną bo naganiali się tam jak głupki bo barca grała w dziada z nimi,za 3 dni jadą do hiszpani i musi to być wzięte pod uwagę przy ustalaniu składu.W drugiej połowie meczu z chelsea gra młotków była na satysfakcjionującym poziomie mozna delikatnie załozyć,że wyszli z kryzysu.Nie pokuszę się z ostrożności na wygraną gości ale wystarczy ,że zaskoczą nas 1 na 4 razy wywożąc remis i przy kursie 5 mamy soczyste VALUE.



 



 



 



 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


liverpool vs chelsea typ x



Chwilę temu wisiał mój typ na remis po 4,5 .ZOSTAŁ USUNIĘTY bo nie napisałem dlaczego.To teraz piszę BO DZISIAJ JEST PO 3,6.Nie wiem jak uzasadnić jak 1 druzyna gra z 4 i remis jest wyszacowany na 22%.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 16:00 przez madman01


Ma ktoś przewidywane jedenastki w meczu Liverpool - Chelsea? Kogoś kluczowego zabraknie?



Myślę, że do pół godziny będą oficjalne skłądy na twitterach drużyn.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


skład Chelsea: 

Arrizabalaga, Azpilicueta, Luiz, Rudiger, Emerson, Jorginho, Kante, Loftus-Cheek, Willian, Hudson-Odoi, Hazard.



rezerwa: Cabellero, Barkley, Higuain, Pedro, Kovacic, Giroud, Christensen.





skład Liverpoolu:

Alisson, Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Keita, Salah, Firmino, Mane.



rezerwa: Mignolet, Wijnaldum, Lovren, Milner, Sturridge, Shaqiri, Origi.
 
A 0

a.grudzik

Użytkownik


Witam,



To będzie mój pierwszy post, ale będę wdzięczny, jak ktoś mi powie, czy moje rozumowanie jest w miarę słuszne. Otóż wziąłem na tapet jutrzejsze spotkanie pomiędzy Watford a Arsenalem. Rzuciła mi się w oczy od razu kwestia, że te drużyny pomiędzy sobą rozegrały 13 gier a nigdy nie było między nimi remisu. W dodatku, Arsenal na 21 meczów tylko 2 remisy (ostatni 7 kolejek temu, z Tottenhamem - derby to trochę inny ciężar gatunkowy wszakże). Watford też mało tych remisów notuje. Ostatnio wygrali po dogrywce w FAC, a tak to passa 4 wygranych z rzędu na swoim stadionie, i też na ostatnie 10 spotkań w sumie... 1 remis. Dlatego zastanawiam się, czy postawić na remis na przerwanie tych kilku serii i czy słusznie rozumuję patrząc przez pryzmat matematyki, nie skupiając się w tym przypadku na poziomie sportowym? (no, może tyle, że lepsza drużyna, czyli Arsenal gra na wyjeździe, co samo w sobie stanowi pewien handicap).
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


No ja nie byłbym taki pewny tego Arsenalu dziś, bierzcie pod uwagę ze  graja w czwartek w Lidze Europy i to na wyjezdzie gdzie bedzie trzeba pilnować korzystnego wyniku, bo u siebie ugrali 2-0. Myśle ze poważnie podchodzą do tego turnieju, bo juz zaszli na tyle daleko ze wygrana jest w zasięgu, a dałoby to pewne miejsce w LM za rok. Do tego Watford to nie są chłopcy do bicia, maja dobra ekipę i dobrą formę, w ostatnich 5 meczach u siebie wygrali, nie przegrywając jeszcze ani jednego meczu w 2019. Do tego Arsenal na wyjezdzie tez nie błyszczy, przykladem ostatnia porażka z Evertonem, czy te dramatyczne przegrane w LE z Rennes i BATE. Kursy na gospodarzy lecą w dol, nie bez powodu. 



Jak dla mnie tutaj 1X po kursie 1.80 do wzięcia, ja wrzucę do jakiegoś dubelka, zieloności!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 342

bladasek23

Użytkownik


przepraszam, ale w ramach zaległego meczu 31 kolejki w dniu jutrzejszym odbędzie się mecz o "6 punktów" pomiędzy Brighton-Cardiff. Jak gra Cardiff każdy oglądający ligę wie, że ich gra opiera się głównie na stałych fragmentach albo wrzutkach z linii outowej. W pierwszym meczu wymęczyli, wg mnie fartem wygrali mecz grając przez wiekszość meczu z przewagą zawodnika. Głupia czerwona kartka trochę ułożyła mecz, nie wspominając, że bramki Cardiff też zdobył z przypadku. Zostało 5 kolejek (dla nie których 4) czy warto jednak zrobić ripostę, że Cardiff jednak utrzyma się w lidze? Brighton owszem też swoją grą nie zachwyca, popularne młokosy. Żaden klub nie porywa z przodu. Cardiff zostało 5 kolejek: jutrzejszy rywal (wyjazd), Liverpool (dom, ale grający o mistrzostwo The Reds ten mecz muszą wygrać), Fulham (wyjazd - tutaj obawa, że skoro Fulham już spadł to mecz odpuści, czy ktoś dysponuje informacją o przyjacielskiej relacji pomiędzy drużynami?), Crystal Palace (dom, tutaj podobna sytuacja jak z Fulham) i na koniec z MU (wyjazd - jeżeli diabły będą w grze o miejsce premiowane bezpośrednim awansem do Champ. Leg. to ten mecz raczej wygrają). Natomiast Brighton ma trudniejszych rywali jak chodźby Arsenal czy M.Cit. Zatem podsumowując przy 5 pkt stracie Cardiff do bezpiecznego miejsca, mając na uwadze mecze z Fulham i Crystal Palace (gdzie mogą podarowac im rywale punkty) to wygląda, że jutrzejsze spotkanie jest meczem w stylu przegrywający odpada. Sorki za post, ale nie wiem czy bezpiecznie puścić ripostę na pozostanie Cardiff - zostało jedno zdarzenie a do wygrania ładna suma.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 22:14 przez a.grudzik


Witam,



To będzie mój pierwszy post, ale będę wdzięczny, jak ktoś mi powie, czy moje rozumowanie jest w miarę słuszne. Otóż wziąłem na tapet jutrzejsze spotkanie pomiędzy Watford a Arsenalem. Rzuciła mi się w oczy od razu kwestia, że te drużyny pomiędzy sobą rozegrały 13 gier a nigdy nie było między nimi remisu. W dodatku, Arsenal na 21 meczów tylko 2 remisy (ostatni 7 kolejek temu, z Tottenhamem - derby to trochę inny ciężar gatunkowy wszakże). Watford też mało tych remisów notuje. Ostatnio wygrali po dogrywce w FAC, a tak to passa 4 wygranych z rzędu na swoim stadionie, i też na ostatnie 10 spotkań w sumie... 1 remis. Dlatego zastanawiam się, czy postawić na remis na przerwanie tych kilku serii i czy słusznie rozumuję patrząc przez pryzmat matematyki, nie skupiając się w tym przypadku na poziomie sportowym? (no, może tyle, że lepsza drużyna, czyli Arsenal gra na wyjeździe, co samo w sobie stanowi pewien handicap).



Musisz rozpisać sobie prawdopodobieństwo 3 drogowego wyniku według swoich kryteriów.Pamietaj,że prawdopodobieństwo remisu nie zwiększa się bo od X czasu nie padł remis.Jak ci 10 razy wypadnie reszka przy rzucie monetą dalej masz 50/50 w kolejnym rzucie.Co do meczu jak słusznie zauważyłeś Arsenal grał 4 dni temu  w LE jest koniec sezonu więc każdy dodatkowy mecz jest odczuwany przez zawodników,Arsenal gra słabo na wyjazdach.Watford GRA U SIEBIE co jest mega bonusem(zobacz sobie jak często wygrywają gospodarze w premiership).Ja ten mecz obstawiam 40-30-30.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 18:46 przez bladasek23


przepraszam, ale w ramach zaległego meczu 31 kolejki w dniu jutrzejszym odbędzie się mecz o "6 punktów" pomiędzy Brighton-Cardiff. Jak gra Cardiff każdy oglądający ligę wie, że ich gra opiera się głównie na stałych fragmentach albo wrzutkach z linii outowej. W pierwszym meczu wymęczyli, wg mnie fartem wygrali mecz grając przez wiekszość meczu z przewagą zawodnika. Głupia czerwona kartka trochę ułożyła mecz, nie wspominając, że bramki Cardiff też zdobył z przypadku. Zostało 5 kolejek (dla nie których 4) czy warto jednak zrobić ripostę, że Cardiff jednak utrzyma się w lidze? Brighton owszem też swoją grą nie zachwyca, popularne młokosy. Żaden klub nie porywa z przodu. Cardiff zostało 5 kolejek: jutrzejszy rywal (wyjazd), Liverpool (dom, ale grający o mistrzostwo The Reds ten mecz muszą wygrać), Fulham (wyjazd - tutaj obawa, że skoro Fulham już spadł to mecz odpuści, czy ktoś dysponuje informacją o przyjacielskiej relacji pomiędzy drużynami?), Crystal Palace (dom, tutaj podobna sytuacja jak z Fulham) i na koniec z MU (wyjazd - jeżeli diabły będą w grze o miejsce premiowane bezpośrednim awansem do Champ. Leg. to ten mecz raczej wygrają). Natomiast Brighton ma trudniejszych rywali jak chodźby Arsenal czy M.Cit. Zatem podsumowując przy 5 pkt stracie Cardiff do bezpiecznego miejsca, mając na uwadze mecze z Fulham i Crystal Palace (gdzie mogą podarowac im rywale punkty) to wygląda, że jutrzejsze spotkanie jest meczem w stylu przegrywający odpada. Sorki za post, ale nie wiem czy bezpiecznie puścić ripostę na pozostanie Cardiff - zostało jedno zdarzenie a do wygrania ładna suma.



Odpuśc sobie ten mecz to mecz z gatunku uj wie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom