>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zmiana opłat i prowizji Skrill

A 861

amigo007

Użytkownik
Nowy wygląd strony to i opłaty podnieśli. Co do karty skrill, to nie każdemu się ona opłaca. Najbardziej przegięli z opłatą 1% za wysłanie kasy do znajomego, teraz aż do 10 euro. Wcześniej o ile dobrze pamiętam było to chyba maximum 0,50 euro.
Ps. co ciekawe na moim koncie skrill jak wchodzę w zakładkę wypłata to pokazuje mi kwotę prowizji 7,58zł. Czyli jeszcze po staremu przelicznik 1,80 euro, a nie 2,95 wg. nowych stawek.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ps. co ciekawe na moim koncie Skrill jak wchodzę w zakładkę wypłata to pokazuje mi kwotę prowizji 7,58zł. Czyli jeszcze po staremu przelicznik 1,80 euro, a nie 2,95 wg. nowych stawek.
To pewnie dlatego, że dają sobie 60 dni na zmianę cennika, tylko po prostu wcześniej o tym poinformowali ;)
Fragment maila:
W 60 dni od dnia otrzymania tej wiadomości zmienią się nasze opłaty za wysłanie pieniędzy, przewalutowanie oraz pobranie środków przelewem bankowym. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej podstronie z opłatami.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Z tym wzrostem cen na wysyłanie pieniędzy do znajomych to ich pogięło, teraz wysłanie 4000 PLN kosztuje 2PLN a będzie kosztowało 42, chyba trzeba będzie zmienić Skrila na Netelera
 
A 63

awax

Użytkownik
odświeżam temat...
tydzień temu przelewałem między kontami większą kwotę i za kwotę ponad 2000 euro liczyło stałą kwotę nie wyższą niż 20 euro a dziś próbuję i niezależnie od wysokości kwoty jest to 1,45%!!!
próbowałem dla sprawdzenia 10 000 to prowizja jest 145 euro!!!
czy były jakieś zapowiedzi tak drastycznej podwyżki?
 
Do góry Bottom