>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
L 424

lykke

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 08:38 przez kriksus


Temat umarł, a szkoda. Dziś zaczynają się turnieje Blast oraz Charleoi i jest szansa zarobić na Virtusach oczywiscie nie życząc im źle ???? Dziwne, że BOOT zrezygnowało, być może to jeden z tych turniejów na których dzieją się cuda ????



To postarajmy się go ożywić. ????



 



Ja na dzisiaj proponuję:



Mouz - SpaceSoldiers 22:00



Typ: 1 mapa wygrana przy handicapie -4.5 dla mousesports. @1.86 sts ✔✔✔



oraz



Sprout - LDLC 18:30



Typ: Wygrana Sprout po największym możliwym handicapie jaki fabryka daje, sts daje -6.5. @2.68 ✔✔✔



W LDLC 3 zmienników, a właściwie to ta dwójka, sixer i xms niedawno dopiero dołączyli, więc czystym sumieniem można ich nazwać mixem, moim zdaniem nie ugrają więcej niż 5 rund na solidnie grające Sprout.



W SpaceSoldiers również zaszły drastyczne zmiany, stracili XANTARESA i MAJ3R czyli swoją największą gwiazde i lidera. Nie mają najmniejszych szans z takim składem mousesports. Widze tutaj pewne 2-0, a daję handicap na pierwszej mapie dlatego, że chce z tego po prostu wyciągnąć lepszy kurs.



EDIT: Ożywiłem? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
M 52

moneymaker777

Użytkownik


1. Astralis - Natus Vincere



TYP: Astralis @1.35



 



2.Cloud9 - Team Liquid



TYP: Team Liquid @1.28



 



3. G2 Esports - Epsilon



TYP: G2 Esports @1.32



 



AKO @2.281



Bukmacher: forbet



1. Mecz Astralis-Natus Vincere będzie odbywał się na mapie Infrerno, gdzie Astralis nie przegrało tam od  18 spotkań (ostatnio 22.11.2018 z mibr). Duńczyczy nie mają sobie równych ogólnie, a przede wszystkim właśnie na Inferno.



2. Cloud9 jest w trakcie tworzenia nowego zespołu, więc nie mają jeszcze zgrania, natomiast Team Liquid od dłużego czasu trzyma wysoki i równy poziom



3. G2 Esport w końcu zaczęło przypominać sobie swoje najlepsze czasy i grają naprawdę dobrze, szczególnie cieszy wysoka forma snajpera czyli KennegoS. Dodatkowo odkąd przyszdeł Amanek do francuskiej drużyny to G2 pokonało już takie drużyny jak AVANGAR, HellRaisers, Heroic i Valiance.
 
L 61

lordes

Użytkownik


Siemanko, jedziemy z moimi pierwszymi predykcjami na tym forum, mam nadzieję że będzie to owocny start. ???? Z mojej strony będzie tasiemka, która złożona zostanie z dwóch turniejów, tj. Charleroi Esports &amp; BLAST Pro Series Miami 2k19. Typuję tylko i wyłącznie na forBET.



- Charleroi Esports



1. G2 (-4.5) vs Epsilon (kurs: 1.80)



Typuję wygraną francuskiego składu przy bezpiecznym handi, jakim jest -4.5. Daje nam to kurs na poziomie 1.80. G2 już kolejny turniej z rzędu utrzymuje skład bez zmian personalnych, niegdyś zespół przymierzany był do miana superteamu, kiedy to jeszcze roszady w składzie nie poczyniły się tak daleko, niestety dotychczas nie udowdonili tego, aby w jakikolwiek sposób zasługiwali na owy tytuł. Dzisiaj w starciu z Epsilonem są wyraźnym faworytem, głównie ze względu na stabilność zespołową, oraz prezentowaną formę. Nic dziwnego, Epsilon to zespół który od dłuższego czasu boryka się z problemami w postaci braku ustabilizowania składu, ciągle słyszymy o zmianach, jakie im towarzyszą. Poza tym jest to team, który częściej mierzy się z drużynami z niższych tierów, a więc z grą na wysokim poziomie, w myśli - Światowym, ma raczej nie za często do czynienia. Przeważające wyniki 2:0 w meczach BO3 drużyny G2, mówią o tym, że francuski team najprawdopodobniej poradzi sobie w systemie BO1 i mam nadzieję, że zdeklasuję Epsilon. Kurs na suchą wygraną G2 jest zbyt niski, by ryzykować, tak więc zakładam bezpieczne handi, które moim zdaniem wejdzie bez większych problemów. 



2. Sprout (-3.5) vs LDLC (kurs: 1.77)



Tak, wiem. Wielu już przede mną typowało ten mecz, lecz ja mam na niego nieco inne, lecz w rezultacie bardzo podobne spojrzenie. Natomiast uważam, że LDLC nie jest całkowicie pozbawione szans, w składzie znajduję się Happy (światowej klasy in-game leader), który z pewnością wie jak wykorzystać potencjał strzelecki takich graczy jak. MAJ3R $ SIXER. Z pewnością powalczą, a przynajmniej będą próbować, z ich strony nie ma żadnego ciśnienia, bo startują jako totalny underdog i to w dodatku z nowymi zawodnikami, tworząc tzw. MIX. Idąc tym tropem, łatwo możemy stwierdzić, że w grze będą mogli pozwolić sobie na więcej frywolności niżeli Sprout, które drużynę tworzy już parę miesięcy, zmieniając jedynie 1, maksymalnie 2 zawodników na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy. Reasumując, myślę że LDLC podejmie walkę i urwie Sprout coś w okolicach 10 rund, natomiast zgranie i doświadczenie niemieckich zawodników sprawi, że zakończy się to wygraną Sprout. Handi bezpieczniejszy niż te podawane wcześniej, miejmy nadzieję, że się to opłaci.



Przejdę teraz do BLAST'a, ale jeszcze taka mała dygresja na zakończenie predykcji do Charleroi....nie tykam meczu Virtusów, dla mnie jest to gorsze niż typowanie naszej piłkarskiej Ekstraklasy, w której słowo LOTTO jest na pewno nie bez znaczenia. 



- BLAST Pro Series Miami 2k19



3. MIBR vs Natus Vincere (kurs: 1.50)



Ciężki mecz do wytypowania szczerze mówiąc, na pierwszy rzut oka spojrzymy na formę obu zespołów i stwierdzimy, że ez NAVI. No tak, tylko że jednak po drugiej stronie MIBR, drużyna która na ostatnim turnieju BLAST nieźle zawiodła przed swoją własną publiznością, być może to podziała na nich pozytywnie i sprawi, że będą starali się coś udowodnić? Z drugiej strony słyszymy, że z ich obozu dobiegają niepokojące wieści o odejściu fer'a, na instastory coldzery codziennie zobaczyć można FNX'A, teammate'a który to odszedł za sprawą prywatnych (poważnych) spięć z ferem. Obawiam się, że w tym zespole nie dzieję się najlepiej i nadchodzące zmiany są nieuniknione, co dla mnie jako fana tej drużyny począwszy od czasów LG - jest ciężkie. Ich przeciwnikiem jest Na'Vi, drużyna w którą jakoś nigdy sympatycznie się nie zapatrywałem, aczkolwiek teraz na pewno udowodnili to, że są w stanie znów wygrywać turnieje na poziomie tieru 1. Często dzieję się tak, że po wygranym turnieju drużyna na następnych zawodach bardzo 'opada' z sił, mam nadzieję, że tym czasem tak nie będzie i Navi dopnie swego, tym bardziej że mecz rozgrywany będzie na Nuke, gdzie drużyna z Ukrainy notuje bardzo dobre występy. 



4. Astralis vs Cloud9 (kurs: 1.56) under 24.5



Mecz na rozgrzewkę dla Astralis, nie ma się co tutaj zbytnio rozpisywać, zestawiamy dwie drużyny, które dzieli wielka przepaść umiejętności. Astralis wbiło się na szczyt, z którego cięzko będzie ich wytrącić, każdy kto się sceną interesuje - dobrze wie, jaką formą wykazują się Ci zawodnicy, którzy moim zdaniem już dawno przebili dominację ówczesnego Fnatic. Chmurka 9 jest drużyną po renowacji, znowu zmieniło się tam multum zawodników, zapewne po nieudanym turnieju znów dojdzie do zmian, już zostaliśmy do tego przyzwyczajeni. Jedynym smaczkiem tego meczu będzie fakt, że przeciwnikiem Astralis będzie ich były gracz - cajunb. Do tego wszystkiego dochodzi mapa, jest nią Inferno, gdzie zawodnicy z Danii czują się niebywale dobrze, zatem spodziewam się tutaj srogiej deklasacji na poziomie 16:6. 



5. FaZe vs Liquid (kurs: 1.45)



Już na szybkości, bo czas goni. Tak więc - borykające się z brakiem formy, a raczej w pogoni za jej odszukaniem Faze mierzy się z dobrze prosperującym Liquid, które ostatnim czasem często jako jedyni są w stanie zestawiać się w finałach z wielkim Astralis. Sercem za FaZe, ale rozum mówi Team Liquid, mapa to Nuke. 



6. Astralis vs Natus Vincere (kurs: 1.60) over 24.5



Myślę, że czeka nas wyrównane widowisko, zestawienie dwóch dobrych drużyn z całą pewnością przyniesie nam wiele emocji i oby co najmniej 25 rund. ???? mapą jest Inferno, a więc wyczuwam tutaj wygraną Astralis, przy czym NaVi nie zostanie dłużne i urwie pokaźną ilość rund, stąd też typ na over. 



7. Liquid (-4.5) vs Cloud9 (kurs: 1:75)



Powod????



 
 
L 61

lordes

Użytkownik


Siemanko, dzisiaj mamy mecz o utrzymanie się Virtus Pro w Chaarleroi Esports. Zmierzą się z G2, które wczoraj zagrało totalny piach i przegrało z miksem, który grał pierwszy oficjalny mecz w takim składzie - mowa tu o Epsilonie, VP natomiast pozytywnie zaskoczyło. Przegrało co prawda swoje spotkanie 14:16, natomiast pokazali, że po dojściu vegi potrafią ugrać coś więcej, niż zazwyczaj i ich gra wyglądała porządnie, do momentu dwóch głupich indywidualnych błędów, które umożliwiły powrót do gry przeciwników. Jak pisałem wyżej - mecze VP to loteria, ale dziś wypatruję w nich szansę, tym bardziej, że jest mecz BO3 i kursy wahają się między 3.30-3.90 na VP. Warto spróbować, co myślicie? 
 
L 424

lykke

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 13:52 przez lordes


Siemanko, dzisiaj mamy mecz o utrzymanie się Virtus Pro w Chaarleroi Esports. Zmierzą się z G2, które wczoraj zagrało totalny piach i przegrało z miksem, który grał pierwszy oficjalny mecz w takim składzie - mowa tu o Epsilonie, VP natomiast pozytywnie zaskoczyło. Przegrało co prawda swoje spotkanie 14:16, natomiast pokazali, że po dojściu vegi potrafią ugrać coś więcej, niż zazwyczaj i ich gra wyglądała porządnie, do momentu dwóch głupich indywidualnych błędów, które umożliwiły powrót do gry przeciwników. Jak pisałem wyżej - mecze VP to loteria, ale dziś wypatruję w nich szansę, tym bardziej, że jest mecz BO3 i kursy wahają się między 3.30-3.90 na VP. Warto spróbować, co myślicie? 



Raczej bez szans, gładkie 2-0 dla g2
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 13:52 przez lordes


przegrało z miksem, który grał pierwszy oficjalny mecz w takim składzie - mowa tu o Epsilonie



 



Ale informacje warto sprawdzić przed napisaniem, bo piszesz nieprawdę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 61

lordes

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 16:29 przez pasek
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 13:52 przez lordes


przegrało z miksem, który grał pierwszy oficjalny mecz w takim składzie - mowa tu o Epsilonie



 



Ale informacje warto sprawdzić przed napisaniem, bo piszesz nieprawdę.



Tak, masz rację. Mój błąd, w myślach miałem zespół LDLC i ich wczorajszy mecz. ????
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik


Dyscyplina: Esport , Międzynarodowe - Charleroi Esports

Godzina: 16:00

Spotkanie: Vitality - G2 Esports

Typ: dokładny wynik: 1-2 dla G2

Kurs: 4.05

Bukmacher: EGB

Analiza:



Zapowiada się nam na wielkie derby francuskich drużyn w Belgii , gdzie także jednym z języków urzędowych jest język ,,Trójkolorowych''???? Jednakże nie chodzi tutaj o kultorowe dziedzictwa , a o walkę do następnej fazy turnieju rozgrywanego w belgijskim Charleroi , w którym udział brali już Virtusi . 



Mecz zapewne nie będzie tylko jednostronnym widowiskiem , zacieta walka odbywać się będzie na wszystkich trzech mapach , ale według mnie to skład z kennyS'em na czele bedzie ostatecznie trumfował w tym spotkaniu . A za tym moim przekonaniem jest to , że G2 naprawdę zaimponowało mi wczorajszym meczem z Virtus.pro , w którym to pomimo błędów w kilku rundach oraz problemach z liczebnością swoich zawodników podczas rund oraz ogólnej mniejszej dominacji , to ostatecznie Francuzi zwycięsko wychodzili nawet z najgorszych opresji . I to właśnie na nich stawiam w dzsiejszym meczu .
 
M 38

mikael14

Użytkownik
North - mouz



Ostatnia kolejka grupy A ESL Pro Ligi, duńskie North kontra "nowe" myszki. Widzą mi się 3 mapy - ban nuke,  ban cache. Wybory - d2 od North i mirage od mouz - obie powinny wpaść na konto drużyn je wybierających, dalej pewnie mouz ban inferno, North ban overpass i zostaje train na mapę decydującą. Co do zwycięzcy - mimo wszystko bardzo ciężki mecz do wytypowania wygranego. Gdybym musiał to o ile w końcu siądą im pistolki to duńska formacja, chociaż to jedna z najbardziej niestabilnych pod tym kątem ekip na scenie. O myszach też ciężko do końca powiedzieć jak to będzie wyglądać. Dlatego zadowalam się pojedynkiem na pełnym dystansie



Powyżej 2.5 @1.87 Totalbet



W drugim dzisiejszym meczu europejskiej dywizji, Optic powinno sobie poradzić z ex-SS ale nie będę się bawił w typowanie bo kursy takie sobie do gry

eUnited - INTZ



Do tego, wyjątkowo, z północnoamerykańskiej dywizji będą grał przeciwko osłabionym INTZ w meczu z eUnited. Ci drudzy potrzebują wygranej, po tym jak poradzili sobie z Renegades żeby bezpiecznie zameldować się na pozycjach 2-3 przedłużając swój udział w tegorocznej Pro Lidze. Normalnie spodziewałbym się jakiegoś równego pojedynku, a tak myślę, że zwycięsko wyjdzie eU 



eUnited @1.40 Fortuna



eUnited -1.5 @2.00 Fortuna

NRG - Renegades



W drugiej parze występujące ze smooyą Renegades podejmie NRG. I znowu - ze względu na osłabienia za faworyta uważam ekipę ze Stanów, swój wybór powinni wygrać łatwo (overpass lub nuke), pick rywala - mirage lub inferno - być może gorzej, chociaż kursy kuszą nawet na 2:0



NRG @1.55 Fortuna



2. drużyna wygra co najmniej mapę - nie @2.79 Fortuna



 



 



 



 



 
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik


Dyscyplina: Esport , Międzynarodowe , CS:GO LOOT.BET 

Godzina: 12:55

Spotkanie: AGO Gaming - Nemiga 

Typ: dokładny wynik 2-1 dla AGO Gaming 

Kurs: 3.05

Bukmacher: fortuna

Analiza:



 



Nowy tydzień zaczynamy od razu meczem , w którym udział brać będzie naszy rodzimy skład z Warszawy . Spotkanie to nie będzie tak łatwe dla AGO , ponieważ patrząc na ostatnie wyniki białorusinów , zwycięstwo przyjdzie im naprawdę ciężko oraz mozolnie przez cały mecz . Jednak szala zwycięstwa powinna przechylić sie na stronę Polaków , ponieważ to oni są faworytem do wygrania tego naprawdę ciekawego oraz intrygującego pojedynku ., dlatego też do wyłowienia zwycięscy potrzebne będa aż trzy mapy meczowe .
 
scottie 85

scottie

Użytkownik


Kiedyś miałem teorie, że to drużyna ktora jest na HLTV z prawej strony no ale nie sprawdzila się ;). Też mnie to ciekawi. Zawsze jakas pomoc przy obstawieniu wyniku.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
CS:GO ESL Pro League EU



Heroic - devils.one



2. drużyna wygra przynajmniej jedną mapę - Tak  @ 1.67  efortuna



Polacy pokazali się wczoraj w meczu z NiPem z dobrej strony, co zaowocowało wygraną na dystansie 3 map. Więcej doświadczenia i mogło być 2-0, gdyż prowadzili już 9-1 na overpassie, ale w TT dali się dogonić. Heroic pod presją, bo jako jedyna drużyna w grupie jest bez wygranej po dwóch spotkaniach. Według mnie Diabły powinny spokojnie wygrać swoją mapę, a jeśli zagrają tak jak wczoraj to Skandynawowie skończą ten mecz na tarczy. 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 20:42 przez scottie


Kiedyś miałem teorie, że to drużyna ktora jest na HLTV z prawej strony no ale nie sprawdzila się ;). Też mnie to ciekawi. Zawsze jakas pomoc przy obstawieniu wyniku.



Mi kiedyś że ta co jest wyżej w rankingu, przykład z wczoraj: na wygraną pierwszą połowę na nuke kurs na devils 2,25 a na NIP 1,4. Nie wiadomo kto w ct a jak komentatorzy/hltv nie pokaże to może być już za późno.



Skoro panoszy się teoria, że opublicznione typy nie wchodzą to na dzisiaj:



 



Faze - NIP Map Handicap 0-1,5 2 1,69 ⛔



Faze nie musi, a bilans rund jeśli się to liczy na duży plus. Na dodatek overpass jak decider dla odważnych można zagrać na 2.



 



Heroic - devils.one 1 1,27 ✅



 



A tak żeby nie weszło ;)
 
M 38

mikael14

Użytkownik


Co na dziś?



fnatic - G2 



Wygra 1. mapę - G2 @1.97 Totalbet



Wygra 1. mapę (1x2) - G2 @2.12 Totalbet 



Mam nadzieję (wydaje mi się), że to będzie właśnie wybór francuskiej formacji. Jestem ciekawy co zrobią Szwedzi - ich podstawowym pierwszym odrzuceniem w ostatnich tygodniach wydawał się train, ale tutaj rozsądniejsze wydaje się wyrzucenie dusta 2 w pierwszej turze. Jeżeli nie to prawie na pewno będzie to arena którą wybierze formacja z Francji. A jeżeli ban d2 od Szwedów - wtedy nieco ciekawiej, ale albo train właśnie (chociaż tam G2 trochę w kratkę), albo nuke - ale to ryzykowne, bo CT od fnatic tam wygląda nie najgorzej.  Tak czy inaczej te opcje wydają mi się fajne. Zastanawiałem się co w drugą stronę, ale najbardziej oczywisty wybór fnatic - czyli mirage, zawodnicy G2 powinni od razu odrzucić. Zostanie im wtedy szukanie mniejszego zła - coś pomiędzy inferno (bardziej realne) a cache (mniej realne). Generalnie delikatnie większy komfort wyboru mogą mieć gracze G2 i to w nich upatrywałbym mimo wszystko faworyta dzisiejszego starcia 



16:11 nuke dla Francuzów



 
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
Vcytat z dnia 18 kwietnia 2019 18:27 przez kriksus
cytat z dnia 17 kwietnia 2019 20:42 przez scottie


Kiedyś miałem teorie, że to drużyna ktora jest na HLTV z prawej strony no ale nie sprawdzila się ;). Też mnie to ciekawi. Zawsze jakas pomoc przy obstawieniu wyniku.



Mi kiedyś że ta co jest wyżej w rankingu, przykład z wczoraj: na wygraną pierwszą połowę na nuke kurs na devils 2,25 a na NIP 1,4. Nie wiadomo kto w ct a jak komentatorzy/hltv nie pokaże to może być już za późno.



W dużej części turniejów drużyna będąca wyżej w rankingu hltv ma możliwość wyboru czy banuje pierwsza czy oddaje tą możliwość drużynie niżej notowanej ot cały sekret chyba, że w samym turnieju jest napisane inaczej. Wybór strony tylko i wyłącznie na mapie przeciwnika, chyba że mamy nożówki (nawet wczoraj jakiś meczyk oglądałem, gdzie 3 nożówki były rozgrywane Oo).



Podrzucę też coś od siebie na rozkręcenie:



 



Valiance - W7M



TYP: W7M +10.5 1.40✅



 



Movistar Riders - Ambush



TYP: Movistar Riders 1.40✅



 



Movistar wygrana z forze(tylko na 1 mapie po prawdzie) i epsilon, vs Ambush, które przegrało dzisiaj z tymi dwoma drużynami.Valiance z kolei system bo1, nie widzi mi się totalnie zdominowana formacja w7m do 5 albo mniej.



 
 
M 38

mikael14

Użytkownik


Movistar Riders - Sprout



Ciekawa para. Lecą d2 i Vertigo. Co zostawia wybory - nuke i overpassa. Mamy teoretycznie fajny matchup na 3 mapy - ale mnie Sprout tutaj nie przekonuje więc będę grał inaczej (mimo, że 3 mapy być powinny). RYZYKUJĘ - ale wg mnie Hiszpanie będą wybierać jako drudzy. Tutaj w puli mamy Vertigo które wydaje się być podstawowym banem Sprout (zwłaszcza, że Movistar grali tutaj już tą mapę). To im zostawia overpassa jako ich wybór. Powinni sobie tam poradzić, bo Sprout nie gra tam za dużo



Wygra 2. mapę - Movistar @1.97 Totalbet



2. mapa - Movistar (-4.5) @3.10 LVBet



Być może będzie jeszcze propozycja na Pro Ligę później



E. Jednak Vertigo a nie overpass (bo jednak tą mapę odrzucili), ale 16:11 więc oba typy zielone
 
M 38

mikael14

Użytkownik


NaVi - G2 



Wygra 2. mapę - NaVi @1.47 Totalbet



Obiecany wcześniej typ na Pro Ligę. Zastanawiałem się co wybrać z tego meczu. Odrzucone zostaną - cache i mirage. Wybory - niespodzianek raczej być nie powinno - nuke od G2 i train od NaVi. Co do nuke mam mieszane uczucia - NaVi bardzo chimeryczne, ale indywidualnie są mocniejsi od fnatic i mimo, że akurat nuke to mapa na której nie są jakoś mocni to mogą zaskoczyć. Kusi mnie zagrać, że to Francuzi zgarną swój wybór, ale będę próbował inaczej - że to Ukraińcy wygrają na swojej mapie. Dla mnie Francuzi nie umieją zbytnio grać ani mirage ani traina. Mam nadzieję że dziś będzie to widać. Co do samego meczu to kurs nie warty ryzyka, wczoraj ledwo ogarnęli w pojedynku z Windigo, dziś im dalej w mecz tym nie musi być łatwiej - decydować powinno inferno lub overpass, bo wydaje mi się, że d2 odrzucą Ukraińcy w drugiej turze. Indywidualne umiejętności po stronie s1mple&amp;co ale ja już wolę w ten sposób. Nad drugą dzisiejszą potyczką w ESL PL EU jeszcze się zastanawiam ;) 



 



 



 



 



 



 
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik


G2 wygra 1. mapę



Windigo wygra 1. mapę



@4.56 bsf



Krótko, bo i nie ma o czym pisać. Oba zespoły wybierają pierwsze (no dobra, na 95%). Zobaczymy zapewne nuke i overpassa, obie mapy mocne dla w/w i słabe mapy przeciwników. Value większe niż przy +1,5 bo jeśli mają wygrać mapę to swoją.



 



Niestety overpass zbanowany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom