>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2019

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Ależ się buki miotają z tą pierwszą ligą, czuję że to będzie główne pole do zarobku w tym sezonie :D W poprzedniej kolejce się przeliczyli z Ostrowem, Daugavpils i Gdańskiem i teraz już odbicie w drugą stronę. :D



Ja tam Mroczce nie ufam za bardzo, ale pragnę tylko zauważyć, że jajs podał typ w Fortunie, a gkskubik w forbecie, gdzie liczą wszystkie biegi, a tych pewnie Mroczka pojedzie 6. To dla tych mniej zorientowanych. :)



Gdańsk (-10) - Tarnów 2 @2,06 Forbet ✅Lol, a tak kminiłęm czy nie grać czysto, ale zwątpiłem po analizie. Weszło aż za lekko, tak jak pisałem, buki się motają



Uznajemy, że Mroczka nie zawali, Kaczmarek po niezłym debiucie moim zdaniem na torze w Gdańsku powinien się czuć lepiej, niż w Tarnowie. Ljung to pewniak, Kułakow chimeryczny, ale pierwszy mecz super, liczymy że to utrzymy. Pozostaje Czaja, ale może Cierniak zaskoczy? Tak czy inaczej, do trzymania wyniku w granicach 10 punktów wystarczy 3 zawodników, liczę na Ljunga, Kaczmarka i Mroczkę. Gdańsk fajny mecz z Gnieznem, ale to tylko Gniezno. Wiadomo, Bech, Gomólski i Pieszczek to strzelby (co do tego trzeciego mam tylko wątpliwości), ale już Kling czy Cyfer są do objechania. Mam tu jakieś +6 dla Gdańska do nominowanych, z jedną RT. Powinni pojechać przynajmniej na zwrot.



Jabłoński under 9,5 @1,65 STS ✅Zgodnie z przewidywaniami, bez podjazdu do tej linii



Nie no, na kim on ma zdobyć te 10 punktów? Nawet forbet, gdzie pewnie policzą 6 biegów wystawił 8,5. Najpierw Walasek (2), potem Łoktajew z Gafurowem (2 będzie sukcesem), potem Gapiński z Klindtem (1), i Jakobsen, Klindt, Łoktajew (ewentaulnie RT za Jakobsena, ale tutaj też w granicach 1-2 punktów). Wychodzi 6-7 punktów w 4 biegach, licząc baaardzo asekuracyjnie. Czyli potrzebna trójka w trzecim. Nominowane kompletnie odpadają, a nie widzę biegu, gdzie miałby wskoczyć jako RT i przywieźć 3. Do tego jest dalej poobijany po pierwszym meczu. Linia za wysoka przynajmniej o punkt, jeśli nie o dwa.



Co sądzicie o Ostrowie -8,5? Na moje oko te 8 punktów przywiozą, ale czy więcej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


Wilki Krosno -20.5 - Wanda Kraków 1 1,65  Fortuna ❌ 53-37. Tero Aarnio 10+2 ????



Na szybko bo za 20 minut mecz. Przed chwilą było jeszcze 1,7. Goście z problemami, Haertel nie jedzie bo nie ma odpowiedniej licencji do startów... amatorka w pełnej postaci. Zastąpi go Burza czyli trener Wandy, który paradoksalnie może być jednej z lepszych punktujących po stronie przyjezdnych patrząc jakie jadą tam "tuzy". Niedźwiedź powinien jakieś punkty zrobić, Aarnio raczej nie bardzo, Kus kiedyś się zapowiadał teraz od dawna nic nie jedzie. Jest jeszcze Wojciech Lisiecki czyli kolejny gość, który jedzie żeby jechać a nie punktować. Po stronie Krosna jest Karpov, który powinien tu pojechać na komplet. Mazur i Skupień spokojnie zrobią tutaj punkty, Davidsson ma potencjał żeby dziś zrobić 10, Skorja wygryzł ze składu Porsinga więc musiał się fajnie prezentować na treningach. Juniorzy to zagadka ale handicap toru jest więc Krosno też tu nie powinno tracić. Wanda rok w rok długi, skład kolejny sezon zlepiony żeby przejechać sezon i tyle, na nic więcej nie można liczyć. Nowe władze w Krośnie i nowa nazwa, komplet na trybunach, piękna pogoda i zapowiada się wysokie zwycięstwo Wilków.
 
power30 18K

power30

Forum VIP


Ljung over 10,5 @ 1,7 Fortuna ⛔10 pkt Pola startowe były dziś decydujące



Kontuzja Mroczki sprawiła, iż para Ljung-Kaczmarek została rozdzielona. Szwed pojedzie w parze z "kewlarem", którego będą zastępować juniorzy. Tak więc Szwed nie powinien tracić punktów. W tym sezonie Peter jest zdecydowanym liderem Jaskółek. Co prawda Ostrovia zaskakuje "in plus", ale co niektórzy zawodnicy na tarnowskim obiekcie dawno nie jechali, więc tor może być zaskoczeniem. Możliwe, iż Ljung uniknie dość ciężko 15 biegu i wkoczy w którymś biegu jako RT, bowiem faworytem wg bukmacherów są goście. Kurs najbardziej atrakcyjny na tle innych bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gelo85 743

gelo85

Użytkownik


Unia Tarnów - Ostrovia. Typ 1, kurs 2,25 z fortuny.



W składzie seniorskim Unii, wobec kontuzji Mroczki, młodzieżowiec Gzyl bez szans na punkty. Na pewno będzie zastępowany przez Cierniaka i Rempałę, bądź seniorów w ramach rezerwy taktycznej (jeśli goście osiągną 6 pkt przewagi). 



Unia świetny występ w Gdańsku. Ljung, Kułakow wspaniale. Kaczmarek i juniorzy przyzwoicie. Słaba forma (podobno sprzętowa) Czai. 



Ostrovia beniaminek Nice PLŻ. W składzie znane i zgrane nazwiska: Walasek, Gapiński, Gafurov, Łoktajew. Plus Klindt znakomity w poprzednim sezonie ligę niżej. Skład wyrównany trzeba przyznać, ale na długim torze w Tarnowie, gdzie gospodarze przeważnie są dużo lepiej spasowani od przyjezdnych, ktoś zawali. Myślę, że Gapiński i Gafurow. 



Juniorzy na korzyść Tarnowa, mimo, że bardzo młodzi to właściwie urodzeni na stadionie Unii. Cierniak i Rempała. Szczególnie ten pierwszy powinien mocno zapunktować.



Żeby Unia wygrała to wszyscy seniorzy Unii muszą zbierać punkty, tu Czaja będzie języczkiem u wagi. Jeśli zrobi 8-9 to gospodarze powinni odnieść zwycięstwo. Ljung i Kułakow w okolicach kompetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Podbijam oba typy. power30 fantastycznie wyłapał ten typ na Ljunga. Teraz linia na 11,5, dalej do grania moim zdaniem. Nad typem na Tarnów sam sie zastanawiałem, gelo właściwie wszystko opisał. Przede wszystkim Cierniak powinien pojechać lepiej niż z Dauga, on będzie głównie odpowiedzialny za zastępowanie Gzyla. Dla mnie większe szanse jednak ma Tarnów, stąd też te kursy to value w stronę gospodarzy. Wątpię jednak, żeby przy słabszej zdobyczy Ljunga niż 12 punktów tutaj Tarnów powalczył o zwycięstwo (35 punktów na trzech seniorów i juniorkę przy niepewnym Czai nie brzmi obiecująco), więc idę w overy.



Ljung over 11,5 @1,84 Fortuna ⛔

Kułakow over 9,5 @1,8 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Jak na razie Nice liga bardzo wyrównana i nieprzewidywalna. Ciekawe boje i porażki gospodarzy przy pełnych trybunach. Dzisiaj mam nadzieję, że nie tylko sercem, ale również rozumem podchodzę do swojego typu.



 



Lokomotiv - Wybrzeże +8 @1,72 forBet  ⛔ 51-38



Inauguracja sezonu w Daugavpils. Gospodarze odjechali jedno spotkanie tocząc zaciekły bój w Tarnowie. Przegrali 44-46 i większość stwierdziła, że to nie Dauga takie mocne tylko Jaskółki w tym sezonie nisko latają. Potem Tarnów pojechał nad Bałtyk i pozamiatał Wybrzeże, które to zostało już przypisane do PO jeśli nie i finału ligi po wyjazdowej inauguracji w Gnieźnie. Takie przewrotności na początek sezonu mamy. 



Dzisiaj jednak pójdę w stronę zespołu z Gdańska. Na czyste zwycięstwo liczę tylko w sercu, a u buka stawiam linię 8 punktów, która w mojej ocenie jest spokojnie do obronienia. Zespołowi Wybrzeża ogólnie na łotewskim torze źle się nie jeździ. Na 10 rozegranych spotkań aż 4 razy Gdańszczanie wracali z pełną pulą. Dwa ostatnie sezony to 48-42 dla gospodarzy i w 2017 aż 50-28 - Gdańszczanom zależało aby przegrać jak najwyżej i wpuścić rywala do PO.



Lokomotiv w okienku transferowym był raczej bierny i wymienił tylko armaty w stosunku 1:1 (Lebiedevs za Ljunga). Tak więc są: rewelacyjni Lahti i Andrzej, świetna młodzież i notującą prawdziwą punktową sinusoidę druga linia. Puodzuks i Tarasienko u siebie potrafią pokrzyżować szyki faworytom. Kostygov zatrzymał się w rozwoju i jest dziurą w składzie od kilku sezonów. Dziurę będzie miało zapewne i Wybrzeże w postaci zawodnika z kraju kiwi. Nowozelandczyk  Wilson-Dean pokazywał się fajnie w sparingach przed sezonem, ale nie ma odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Pomóc może mu tylko nie do końca równy po przerwie zimowej tor, na którym może czuć się dobrze. Pieszczek i Gomólski wydają się być w gazie. Cyfer robi ponad to co kibice w Gdańsku oczekują. Bech powinien cenne punkty dorzucić. Na zwycięstwo raczej nie starczy, ale przy rezerwach taktycznych można skutecznie bronić linii wystawionej przez buka . To inauguracja na łotewskim torze, a widać jak one w tym sezonie wypadają dla gospodarzy.



 



Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Podbijam typ na Wybrzeże z handicapem, do dodania właściwie nic nie mam.



Daugavpils (-6,5) - Gdańsk 2 @1,88 Fortuna ⛔

Gniezno - Rybnik 2 @1,65 Fortuna ⛔




Przyjemny kurs na wygraną Rybnika, z odstającym nieco Gnieznem. Nawet na spreparowanym torze goście powinni sobie poradzić. Są armaty w pierwszej linii, solidni zawodnicy w drugiej, Chmiel na juniorce. Naprawdę poza torem nie widzę argumentów za gospodarzami.



Poznań (-8,5) - Bydgoszcz 2 @1,7 Fortuna



Polonia pozytywnie zaskakuje na początku sezonu, dobre wyniki z faworyzowanymi Rawiczem i Opolem. Dziś rywal chyba delikatnie słabszy, a na pewno bardzo nierówny, stąd dziwi mnie nieco aż tak wysoka linia. Spodziewam się niewielkiej wygranej gospodarzy, którzy mają problem z końcówkami meczów i tam po jakichś RT bydgoszczanie powinni do nich doskoczyć. Kanclerz ponownie wykonuje dobrą robotę w klubie, atmosfera wokół drużyny jest bardzo dobra, znaleziono kilku ciekawych żużlowców. Poznań ma wyrównany skład, ale po odejści Jakobsena brakuje wyraźnego lidera, a i juniorka (o dziwo) po stronie Bydgoszczy.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Dzisiaj czeka nas powtórzony mecz zaległej kolejki ligowej. Papierowy faworyt do awansu ROW podejmie Orła z Łodzi. Bukmacherzy właśnie wystawili kursy i widzę spore rozbieżności wśród handicapów.



STS         ROW -8,5   1,94-1,75



ForBet     ROW -8,0   1,92-1,75



Etoto       ROW -10,5  1,90-1,80



 



Oczywiście wśród tego co jest zaproponowane pobieram kurs z oferty Forbet i idę mocno w gospodarzy.



 



ROW Rybnik (-8,0) - Orzeł Łódź @ 1,92 forBet ➕ 53-37



Dużo było napisane o tym meczu podczas pierwszego terminu. Faworytem wg mnie był i jest zespół gospodarzy. Nie powinna zmylić nas porażka Rybniczan w ostatniej kolejce w Gnieźnie. Twierdza, która padła na inaugurację jest trudnym terenem i porażkę można było wkalkulować. Może ona tylko pomóc podrażnionym rekinom. Na swoim torze ROW ma naprawdę mocny skład bez większych dziur. Troy, Woryna Linus i Szczepaniak powinni solidnie punktować. Obojętnie kto będzie pod dwójką (Bewley, Łogaczow, Suchecki)  - traktowany w symulacji jako dziura, która może zaskoczyć i dodać bonus do ogólnej punktacji. Juniorka zdecydowanie po stronie gospodarzy.



W drużynie przyjezdnej dwie teoretycznie armaty - Okoniewski i Musielak. Solidny bajkopisarz i zawodnicy, którzy mogą mieć olbrzymi rozstrzał punktowy. Tungate od kilku sezonów do mnie nie przemawia, Kai bardzo chimeryczny, juniorka nie powinna zaskoczyć. Czy to będzie Kiełbasa, czy Wawrzyniak raczej trudno o sensowną zdobycz. Atuty widzę zdecydowanie po stronie gospodarzy, Symulacja, którą sobie przeprowadziłem daje wynik 49-41 i to biorąc pod uwagę bardzo mocne zdobycze Okonia i Tobiasza w sześciu startach gdzie jedna z dwóch rezerw dała podwójne zwycięstwo gościom. Wynik wg mnie będzie jeszcze wyższy, Gospodarzowi pod dwójką dorzuciłem zaledwie trzy oczka, a pewnie stać go na więcej na własnych śmieciach. Ośmiopunktową linię handi z możliwym zwrotem, który daje nam forBet przy tym kursie biorę z pocałowaniem ręki i traktuję jako prezent od zajączka. 



 



Dodatkowo proponuję over 6,5 na Okoniewskiego w STS po kursie 1,84 ! ⛔ 6(2,2,0,1,1*)



 



Powodzenia 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Dzisiaj na stadionie w Gnieźnie odbędą się mistrzostwa par klubowych Nice ligi żużlowej. Zwycięstwo da przepustkę do mistrzostw Polski par klubowych. Faworytami wg bukmacherów będą duety z Gdańska i Ostrowa. W pełni się z tym zgadzam i na triumf bezpośredni jednych bądź drugich nie stawiam. Wchodzę jednak w małe AKO, z zakładów jakie oferuje nam forBet.



Wybrzeże - Start Gniezno @ 1,50 ✅ 21-15



Orzeł Łódź - Unia Tarnów @ 1,67 ✅ 23-21



ROW Rybnik - Lokomotiv @ 1,15 ✅ 14-8



AKO - 2,88 ✅✅✅



Zawodnicy pierwszej pary spotkali się podczas inauguracji sezonu. Goście wygrali, a ojcami sukcesu byli niewątpliwie Pieszczek i Gomólski. Obaj zdobyli odpowiednio 13 i 12 punktów pokazując, że tor trudny dla przyjezdnych nie ma dla nich większych tajemnic. Obaj walczyli i gro punktów zdobyli po efektownych mijankach. Ich dzisiejsi rywale Fajfer i Gała aż tak skuteczni nie byli i dorzucili do puli łącznie 14 oczek (8+6). Progres nastąpił w trzeciej kolejce i obaj zawodnicy mieli duży wkład w zwycięstwo nad ROW, ale przyjezdni ogólnie za mocno nie powalczyli. Nie sądzę aby dziś gospodarze zaszkodzili Wybrzeżu w odniesieniu zwycięstwa H2H.



Nieco więcej problemów może być z drugą parą. Czaja zaczyna budzić się ze snu zimowego. Ostatnio bardzo ładnie w lidze. Jednak jako para uważam, że z każdym mogą wygrać jak i z każdym przegrać. Za dużo jakiś zer bądź jedynek może być u nich w programie i tym samym mogą dość nisko dziś latać w ogólnej klasyfikacji. W zespole Orła solidny startowiec - Okoniewski i głodny jazdy Jeleniewski, który musi się pokazać aby wskoczyć do składu ligowego. Myślę, że w klasyfikacji końcowej będą wyżej niż Jaskółki.



Trzecia para już tylko na podbicie. Loko wystawiło juniorów, którzy co prawda mogą zaskoczyć, ale raczej w pojedynczych biegach. Rybnik posłał również skład, który dupska nie urywa (Suchecki, Chmiel), ale nie widzę możliwości (pomijając kontuzje) aby Michaiłow i Trofimow mogli im zagrozić.



 



Powodzenia   
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


W oczekiwaniu na to co wymyśli forBet, u którego częściej gram przyjrzę się kursom jakie wystawił STS na dzisiejszy pojedynek gdańskiego Wybrzeża z beniaminkiem i aktualnym liderem - Ostrovią Ostrów. Gdańszczanie nie zachwycają i po inaguracyjnym zwycięstwie zanotowali dwie porażki ( w tym jedną u siebie). Ostrovia z kolei po przegranej w Łodzi w pierwszej kolejce pokonała trzech rywali i z dorobkiem 6 punktów prowadzi w Nice lidze.



Dzisiaj jednak pójdę bardzo mocno w gospodarzy i to nie tylko przez fakt mojego miejsca zamieszkania. Uważam, że Wybrzeże po powrocie Thorssella będzie się już teraz piąć w tabeli, a Ostrovia nieco spuści z tonu. Zespół przyjezdnych dzisiaj osłabiony i pod czwórką zobaczymy Mastersa - zawodnika, który co najwyżej mógłby powalczyć o skład w drużynie z PLŻ2. Dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze jednak ktoś się na niego skusi i potem żałuje - taki syndrom Kildemanda. U gości Gapiński i Walasek jako armaty, Klindt jako strzelba nr trzy i w dzisiejszym meczu Gafurov, który mógłby namieszać z racji 10 lat jazdy w Wybrzeżu. Mógłby, ale coś z maszynami nie tak. Jest po prostu wolny. Serce zostawia na torze, a odzwierciedlenia ni jak w punktach nie ma.



Wybrzeże to Pieszczek i Gomólski - świetnie ostatnio w memoriale, Bech i Cyfer jako bardzo wyrównana para, która może robić przewagę bo biegów przegrywać u siebie nie powinna i powracający po kontuzji Thorssell. Jechał w memoriale i z Pieszczkiem dwa razy 5-1 gdzie przywiózł za plecami Madsena i Dudka. Chłopaki ogólnie potrenowali jazdę w tych samych parach co w spotkaniach ligowych. Juniorka na remis. Żupiński powinien na swoim torze ciułać punkty, Zieliński raczej po dobrych startach przywiezie trzy śliwki - co na plus to wartość dodana.



Tak więc na początek handicap punktowy na gospodarzy



Wybrzeże -8,5 - Ostrovia @ 1,84 STS ✅ 52-38 tu lekko łatwo i przyjemnie



Mecz wg mnie początkowo ze wskazaniem na gospodarzy. Nie widzę tu wyników 5-1, ale dość systematyczne powiększanie przewagi do końca drugiej serii. Następnie w okolicach 8-10 biegu powinny działać rezerwy taktyczne, które wyhamują trochę wynik. Nie spodziewam się jednak zwrotu sytuacji. Wybrzeże ma na własnym torze za mocnych grajków aby seryjnie przegrywać biegi. Kolejny odjazd gospodarzy powinien być w okolicach 11-14 biegu gdzie goście będą już po rezerwach i dodatkowo jakiegoś słabeusza będą musieli wrzucić w przedostatni bieg. Ogólnie uważam, że linia o jakiś punkt, dwa za nisko. Ostrovia dzisiaj powalczy, ale raczej o przekroczenie 40 oczek i realną walkę o punkt bonusowy.



Gomólski over 8,5 @ 1,75 STS ⛔ 2 (t,0,u,2) a tu Rudy dał popis w połączeniu z pechem...



Tu nie ma co się zastanawiać - trzeba pobierać. Rudy w parze z juniorem, na którym punktów nie potraci. Bieg IV na Walaska, Zielińskiego i Kościelskiego to 2-3 oczka. W VI Klindt, Masters i Żupiński i nie ma możliwości aby kolejnych 2-3 nie zainkasował ( nie liczę oczywiście sytuacji losowych). VIII i Gafurov, Gapa i młodzian. Tu pewnie poleci taktyk za Renata i zobaczymy kogoś mocnego. Pesymistycznie punkcik w co i tak nie wierzę.W XI Thorssell, Gafurov i Klindt. Jeśli nie będzie taktycznej (już mogą goście się wypstrykać) to 2-3 oczka - 1 pesymistycznie jeśli by była. Wtedy zbierając same warianty minimum mamy w granicach 6 oczek i słabo obsadzony bieg 14. Uważam jednak, że Gomólski linię 8,5 przekroczy już po swoim 4 biegu.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
cytat z dnia 5 maja 2019 11:31 przez goldir4zer
Gomólski over 8,5 @ 1,75 STS



Skąd masz tą linię? STS zareagował i już zmienił na 10,5? :D



 



Linia jak to bardzo często bywa w STS w tym sezonie w Nice lidze szybko i drastycznie zmieniona. Ogólnie oddsmaker w ich firmie co kolejkę wali jakiegoś babola, którego weryfikują w późniejszym czasie. Wygląda to tak, że STS w godzinach 8:40 - 9:10 wystawia jako pierwszy ofertę, a potem jakby porównywał z innymi bukami. Kwiatki takie jak ten zdarzają się bardzo często i właśnie w godzinach porannych można sprzedać mu liścia:) Parafrazując przysłowie - kto rano wstaje temu pan BUK daje :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Wanda Krakow - Kolejarz Rawicz 1 @ 2,65 Forbet



Wanda walczy o przetrwanie tzw.byc albo nie byc i kazdy nawet najmniejszy sukces moze ja uratowac.Jesli w lidze ma wygrac jakis mecz , to dzisiaj.Rywal to praktycznie zaplecze Unii Leszno, tam zawodnicy tacy jak LINDSEY maja sie objezdzac, dostrajac sprzet itd. a chyba mniejsza waga przywiazuja do wynikow.Mysle tez ze wiele osrodkow zuzlowych zainteresowanych jest by Krakow nie zniknal z zuzlowej mapy kraju.Mysle wiec ze po zacietym boju punkty zostana w Krakowie.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
W tą ubogą żużlową niedzielę w Nice lidze mamy zaległe spotkanie, w którym Łodzianie podejmą zespół Startu Gniezno. Gospodarze z bilansem 2-0-2 - wygrana u siebie na inaugurację z Ostrowem i ostatnio w ramach 6 kolejki przejechało się po osłabionym Loko wygrywając 57-33. Goście 1-0-2. Jedyne punkty zdobyte z nie byle kim bo liderem tabeli. Do tego porażka na własnych śmieciach na inaugurację i wyjazd do Ostrowa, a tam blamaż - 56-34.

Uważam, że również dzisiaj zobaczymy jednostronne widowisko.



Orzeł Łódź -12,5 - Start Gniezno @ 1,83 forBet  





Gospodarze nie są jakoś na chwilę obecną szczególnie mocni - to ich rywal wg mnie jest dużo słabszy. Łódź to dość wyrównany zespół i armata w postaci Musielaka. Na własnych śmieciach solidnie punktują Tungate, Okoniewski, a Kai czy Jeleniewski potrafią objechać groźniejszych rywali. Gniezno to drużyna, która strasznie miesza składem. Szuka odpowiedniego zestawienia, ale na tą chwilę efekty nie są zadowalające. Dodatkowo ustawienie Gały z juniorem nie przekonuje mnie. Widzę po stronie gości za dużo znaków zapytania, a za mało argumentów by nie pójść w handi na Orła, który ładnie się wczoraj pokazał w Tarnowie.

 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Wanda Krakow+10,5 - PSZ Poznan 1 @ 1,8 Fortuna WTOPA(nie wpisuje wyniku ze ...wstydu)

Mysle ze dla gosci nie bedzie to spacerek, powiem wiecej gdyby chociaz odrobine juniorzy byli lepsi, to Wanda osiagnele by sukces .Mam nadzieje ze pogoda dopisywala wiec byl czas potrenowac , w dodatku sklad dzisiaj jest dobry.Wiem ze Wanda nie wygrala jeszcze meczu, ale jak do tej pory jechali chyba raz u siebie z Gdanskiem(porazka do 38?), ale walczyli dzielnie w dodatku sklad byl nieco slabszy.Bardzo licze  na wyrownany boj i wcale nie jest to typ z serca(jestem krakusem), ale chyba ...przemyslany, bowiem jesli bedzie potrzeba to r/t mozna trzymac wynik by jesli juz przegrac to minimalnie, aby chociaz wyrownanym meczem nie zniechecic ostatnich wiernych kibicow.

ps.Myslalem nad underem Bellego 11,6 ale nie kusze losu w dodatku w STS jest ten zaklad jednak maja blad czeski kurs 1.88


Ostrow - Gdansk 2 @ 3,3 Forbet wtopa 49-41 hc+6,5 byl zbyt maly wiec wolalem zaryzykowac po wiekszym kursie, ale mizernie to poszlo

Nie namawiam specjalnie na ten typ,Jednak po takim kursie uwazam , ze warto sprobowac ! U miejscowych nie jedzie Gapinski i bedzie stosowane z/z.Tak wiec na barkach trzech petard (Walasek,Klindt,Loktajev) bedzie spoczywal wynik rywalizacji.Owszem sa w stanie w 3 zrobic ok 40 pkt(licze po 6 biegow) ale cos mi mowi ze ...ktorys zawali mecz i mysle tu o .....Gregu Wal;asku badz Klindt,Nie jest to typ jakis pewniak ale jak wspomnialem warto sprobowac, gdyz Gdansk ma b.fajny wyrownany sklad na dzisiejszy mecz.Pzdr
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ostrovia Ostrów - Wybrzeże Gdańsk +6,5 @ 1,83 forBet      49-41

Oczywiście jako gdańszczanin życzyłbym sobie zwycięstwa po kursie w granicach 3,3-3,4 ale zdecydowanie wolę jeść łyżeczką niż żłopać chochlą. Do osłabionego Ostrowa przyjeżdża jeden z przedsezonowych faworytów przynajmniej do awansu do fazy PO. Dwie porażki na własnym torze spowodowały, że mecz ten dla Wybrzeża to być albo nie być. Przegrana praktycznie przekreśla zrealizowanie planu minimum. Gospodarze z zastępstwem zawodnika powinni jakoś załatać dziurę za Gapińskiego. Klindt, Walasek, Łoktajew są bardzo mocni na własnych śmieciach. Do tego Masters, który niby się budzi ze snu zimowego, ale pewniakiem nie jest. Jeśli któryś z zawodników wyżej wymienionych będzie miało słabszy dzień to może być niespodzianka. W przypadku równej i dobrej jazdy dwa punkty zostaną w Ostrowie. Jednak wygrana, a zwycięstwo minimum 7 punktami to dwie różne rzeczy. Liczę na to, że mądrze rozegrany taktycznie mecz bez większego problemu obroni linię handi. W Ostrowie jest upalnie i jazdy z/z powodują, że zawodnicy i przede wszystkim motocykle mają mniej czasu na regenerację między wyścigami. 

 
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ktoś wie czemu STS anulował zakład na Poznań -10 ? Postawiłem i na kuponie mam rozliczone po kursie 1.00, dobrze że się zorientowałem wcześniej to postawiłem nowy z linią -12.5 bo tam pogrom będzie ale zastanawia mnie dlaczego buk anulował pierwotny zakład i czy w ogóle tak mogą skoro spotkanie normalnie się odbywa.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cytat z dnia 15 czerwca 2019 17:11 przez mirrarKtoś wie czemu STS anulował zakład na Poznań -10 ? Postawiłem i na kuponie mam rozliczone po kursie 1.00, dobrze że się zorientowałem wcześniej to postawiłem nowy z linią -12.5 bo tam pogrom będzie ale zastanawia mnie dlaczego buk anulował pierwotny zakład i czy w ogóle tak mogą skoro spotkanie normalnie się odbywa.
Sprawdz dobrze jaki zaklad postawiles, gdyz widzialem poczatkowo zrobili czeski blad tj.zamiast hc+10,5 dla Wandy dali hc-10,5 Dla Wandy czyli mogles postawic Poznan z hc+10.5 .Pozniej to poprawili
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom