>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


W tym temacie możecie umieszczać pytania oraz problemy związane z konkursem Typy Dnia oraz zgłaszać prośby o edycję swoich typów, należy pamiętać, żeby zawsze podawać również link do swojego posta, który ma zostać poprawiony.



 
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Dlaczego mój ostatni typ jest nietrafiony?



Wprawdzie nie gram na 1xbe,ale do konkursu wziąłem od nich kurs i Pedersen zdobył 14pkt w 5 a Iversen 14w 6 nawet licząc pojedynki to 2:1 dla Nickiego w ostatniej biegu wygrał z Iversen, kolejny to mniej dwójek.. no w każdym elemencie wygrywa..



ForBet ma takie same zakłady na najwięcej pkt w meczu i tak rozlicza



"Zdobywca największej ilości punktów w meczu – w przypadku zdobycia najwyżej ilości punktów w meczu przez dwóch lub więcej zawodników o zwycięstwie decyduje mniejsza liczba odjechanych biegów.



Jeśli nadal nie determinuje to zwycięzcy, wówczas decyduje większa liczba zwycięstw biegowych,

a w dalszej kolejności drugich oraz trzecich miejsc." To 1xbet chyba tak samo rozlicza??.



Post nr 5 w dziale typ dnia 5.04



/Poprawione, husarz22
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:05 przez kamillo91


Dlaczego nie ma prowadzonej aktualnej tabeli rankingowej z kwietnia tak jak jest to w przypadku marca ?.



 



W każdym miesiącu tabela jest prowadzona na bieżąco, natomiast aktualizacje pojawiają się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w Regulaminie Typów Dnia:

▶ Tabela konkursu:

Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie "Podliczanie typów" zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.



Jednocześnie informujemy, że użytkownicy, którzy w danym miesiącu nie mają już szans spełnić warunku minimum 10 typów nie będą umieszczani w kolejnych aktualizacjach tabeli (w praktyce dotyczy to aktualizacji pod koniec miesiąca, czyli 20 - 25 i koniec miesiąca). Taka praktyka ma na celi usprawnienie i przyspieszenie procesu aktualizacji tabeli pod koniec miesiąca.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych, więc:



@karciarz - co do twojego priv, to dostałem w sumie 50 zł, czyli brakuje jeszcze dwóch wpłat za dwa marcowe trafiena,



@ibis - typ nie wszedł, sprawdzić to możesz na stronie whoscored.com, wchodząc na konkretny mecz i tam pojawia się taka plansza z zawodnikami, a pod dołem statystyki w tym "Total shots" 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Z 582K


Ten typ jest trafiony wynik 116-111 .Ptosze to poprawic



Dyscyplina: Koszykówka  Chiny CBA

Godzina: 13:35

Spotkanie: Shenzhen Leopards- Guandong Douthern Tigers handicap [10,5 -0 ]

Typ: 1

Kurs: 3,40

Bukmacher: Forbet



 



Poprawione oba rozliczenia.

Na przyszłość podawajcie linki do swoich postów.//psotnick
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik


rowniez jest blad w moim typie,lks dzisiaj wygral



Poprawione oba rozliczenia.

Na przyszłość podawajcie linki do swoich postów.//psotnick
 
Z 582K


Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA Godzina: 14:00 Spotkanie :Xinjiang Tigers - Liaoning Flying Leopards : handicap [0 -9,5 ] Typ: 2 Kurs: 1,85 Bukmacher: Totolotek Dzien po dniu pomylki ten typ jest trafiony.Już bez handisapu goście wygralo.Prosze to poprawic



Poprawione. Po prostu podawaj handicapy tak jak się powinno je podawać, czyli np "Tigers +8.5", czy tk jak podałeś w temacie na dzisiaj. Podawanie handicapu w rubryce "Spotkanie" a jako "Typ" podawanie suchej "2" nie sprzyja klarowności typu, a przypominam że wg Regulaminu to na uczestniku spoczywa obowiązek podania typu w taki sposób jednoznaczny.//psotnick
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Ucięło mi tekst...



Link: https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6834123/ , dodać ciąg dalszy: 



Skupiam się w tym meczu na rzutach rożnych, które zgodnie z moją koncepcją powinien nabijać Ajax.

Przed meczem lepszy wynik ma Juventus, bo cenny gol na wyjeździe pozwala im awansowac przy remisie 0-0 i każdej wygranej. Ajax zapewne ruszy od pierwszej minuty, więc jest spore prawdopodobienstwo nabicia kilku rzutów rożnych. Idealnym scenariuszem byłoby szybkie 1-0 dla Juve i wycofanie do defensywy, co pozwoliłoby dać Ajaxowi nabijać kornery.

H2H pokazuje, że w meczach w których Ajax ma niekorzystny wynik - zazwyczaj ma też więcej rzutów rożnych. W proponowanym typie dodajemy do licznika Ajaxu 2 rzuty rożne, więc typ wchodzi gdy jest np. 5-5 lub 6-5 dla Juventusu, oraz oczywiście przy każdym wyniku w którym Ajax ma wiecej rożnych. Przewiduje minimalizm Juve i spory napór Holendrów. Przewidywany wynik 1-0 dla Juventusu 



/Poprawione, husarz22
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Proszę o korektę rozliczenia mojego typu z dnia 10 kwietnia 2019. Nie mogłem wrzucić linku, więc skopiowałem cały wpis. Mecz wygrała Barcelona (gość) 1:0, więc powinien być zwrot a nie minus. Z góry dziekuję i pozdrawiam.



Dyscyplina Piłka nożna LM



Spotkanie Manchester Barcelona



Godzina 21:00



Typ remis, gość wygra zwrot



Kurs 1.83



Bukmacher forbet



Faworytem jest Barca. Goście w niedzielę praktycznie zapewnili sobie mistrzostwo Hiszpanii, priorytetem na ten sezon jest jednak Liga Mistrzów. Manchester odzyl po odejściu Mourinho, na własnym boisku mimo problemów kadrowych na pewno zaprezentuje walkę i ambicje. Szansą mogą być stałe fragmenty gry, Barca ma niewielu wysokich zawodników w składzie. Ponadto Barca pod wodzą Valverde gra bardzo pragmatycznie, w meczach o dużą stawkę rzadko podejmuje duże ryzyko. Mając rewanż na Camp Nou  goście nie będą dziś  za wszelką cenę atakować by nadziac się na kontry. W tegorocznej edycji LM Barca wygrała na wyjeździe z PSV i Totenham ale remisowala z Interem i Lyonem. Liczę na remis, jeśli wygra gość mamy zwrot stawki. 



 



⛔ 100



/Poprawione. Uwzględnimy to również w tabeli przy następnej aktualizacji, husarz22



W Tabeli tez poprawione. masz -140pkt. Przy następnej aktualizacji będzie to już uwzględnione//psotnick
 
Do góry Bottom