>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. Grand Prix Chin [12 - 14 kwietnia 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Grand Prix Chin 2019







Piątek, 12 kwietnia ▶

#1 Trening ▶ 04:00

#2 Trening ▶ 08:00





Sobota, 13 kwietnia ▶

#3 Trening ▶ 05:00

#Kwalifikacje ▶ 08:00





Niedziela, 14 kwietnia ▶

#Wyścig ▶ 08:10







Informacje o torze:

Nazwa toru: Shanghai International Circuit

Lokalizacja: Szanghaj, Chińska Republika Ludowa

Pierwsze Grand Prix: 2004

Długość toru: 5,451 km

Liczba okrążeń: 56

Całkowity dystans wyścigu: 305,066 km

Rekord okrążenia: Michael Schumacher (2004) - 1:32.238







Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Lapcie robaczki "Five Shocking Moments", ktore dzialy sie w Chinach w ostatnich latach. Miedzy innymi wystrzelajace w powietrze przednie kola u Buemiego, crash Schumachera i Albersa na rozgrzewce przed wyscigiem czy tracacy szanse na tytul mistrzowski Hamilton, ktory postanowil zaparkowac swoje auto w zwirze na wjezdzie do alei serwisowej.



 

https://www.youtube.com/watch?v=ToKw9yojJhY



 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


GP Chin 1 trening



Russell - Kubica  ✅????????



kurs 2,75 STS



Wiem ze to tylko 1 trening, ale tak naprawde w podswiadomosci jest gdzies wewnetrzna rywalizacja bo taka natura tego sportu , poza tym jeden i drugi kierowca to ambitni gracze, i mysle ze kazdy z nich bedzie chciał przynjamniej sprawdzic limity na tym torze, druga rzecz , ze nie ma za bardzo z kim sie porównac i rywalizowac ,przynajmniej narazie. Tor w Chinach to bardzo wymagajacy obiekt. Russell nigdy po nim nie jezdził wiec mysle ze jest szansa na to by to Robert w 1 treningu poskładał lepsze kółko, tym bardziej ze wg mnie obaj sa bardzo blisko siebie, a przynajmniej blizej niz wskazuja to kursy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik


-a Kubica który?



Cześć tu Janusz F1. Wracam do typowania na wyścig w Chinach. Ale nim coś wydedukuję rzucam taki cytat z Onetu:



- Samochód będzie dokładnie taki sam, jak w Australii - podkreślał Polak. - Poczekamy i zobaczymy, ale cel zawsze będzie taki sam, czyli starać się zrobić najlepszy użytek z tego, co mamy... - dodał. Z wypowiedzi Kubicy wynika, że zespół wciąż tkwi w martwym punkcie i nie bardzo wie, co zrobić, aby poprawić osiągi bolidu.



Celowo podkreśliłem zdanie dopisane przez bliżej nieokreślonego redaktora ONET, bo artykół nie jest podpisany. Czy z wypowiedzi Roberta wynika naprawdę to co podkreśliłem? Moim zdaniem nie bardzo. Tu mam pytanie do Was. Czy macie może informacje jaka jest sytuacja w garażu? Były jakieś zmiany kadrowe? Media donosiły, że Williams szuka armii ludzi, ale czy ta rewolucja już się dokonała?



Pomóżcie Januszowi zarobić.



Ja w tym wyścigu będę się kręcił gdzieś przy typach na Roberta przed Russellem oraz że Robert ukończy. Chiny są groźne. Widać to również na filmie. Widzę tu taki scenariusz, że Robert gnający gdzies na końcu stawki uniknie groźnych wyścigowych zdarzeń. Typ na dojazd do mety warunkuję Waszą odpowiedzią o sytuacji w padoku. Bo jeśli jest tam świerza krew to może któryś zapomnieć dokręcić koło ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Podczas tego weekendu kilku kierowcow dostalo nowe elementy w swoich jednostkach napedowych:



- Vettel, Leclerc, Grosjean, Magnussen - nowa elektronika sterująca



- Ricciardo, Norris - nowe MGU-K



- Hulkenberg, Kvyat - nowy silnik, turbosprezarka, MGU-H, MGU-K



 



 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 10:36 przez grzesznik


-a Kubica który?



Cześć tu Janusz F1. Wracam do typowania na wyścig w Chinach. Ale nim coś wydedukuję rzucam taki cytat z Onetu:



- Samochód będzie dokładnie taki sam, jak w Australii - podkreślał Polak. - Poczekamy i zobaczymy, ale cel zawsze będzie taki sam, czyli starać się zrobić najlepszy użytek z tego, co mamy... - dodał. Z wypowiedzi Kubicy wynika, że zespół wciąż tkwi w martwym punkcie i nie bardzo wie, co zrobić, aby poprawić osiągi bolidu.



Celowo podkreśliłem zdanie dopisane przez bliżej nieokreślonego redaktora ONET, bo artykół nie jest podpisany. Czy z wypowiedzi Roberta wynika naprawdę to co podkreśliłem? Moim zdaniem nie bardzo. Tu mam pytanie do Was. Czy macie może informacje jaka jest sytuacja w garażu? Były jakieś zmiany kadrowe? Media donosiły, że Williams szuka armii ludzi, ale czy ta rewolucja już się dokonała?



Pomóżcie Januszowi zarobić.



Ja w tym wyścigu będę się kręcił gdzieś przy typach na Roberta przed Russellem oraz że Robert ukończy. Chiny są groźne. Widać to również na filmie. Widzę tu taki scenariusz, że Robert gnający gdzies na końcu stawki uniknie groźnych wyścigowych zdarzeń. Typ na dojazd do mety warunkuję Waszą odpowiedzią o sytuacji w padoku. Bo jeśli jest tam świerza krew to może któryś zapomnieć dokręcić koło ????



Czesc Janusz. Jedyna zmiana kadrowa jest taka, ze do zespolu przyszedl aby pomoc emerytowany Patrick Head. Gosc ma w tej chwili 73 lata i od 2004r. byl na emeryturze i nie mial nic wspolnego z F1. Od 1977r. byl głównym inżynierem zespołu Williams. Mysle, ze nie bedzie mialo to wiekszego wplywu na funkcjonowanie i osiagi zespolu. Moze kiedys cos tam bedzie lepiej ale w tak krotkim czasie nic sie nie da zrobic pozytywnego z bolidami ktore maja tak ogromne problemy. Kurs 1.30 na sklasyfikowanie Roberta i 1.60 na sklasyfikowanie obu Williamsow? Nie, dziekuje. Takie kursy sa niegrywalne bo sa za niskie w porownaniu do ponoszonego ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Chin - kwalifikacje, sobota 08:00



Bottas - Verstappen @ 1.70
✅

Robert Kubica - Czas najlepszego okrążenia w Q1 poniżej 1:35.500 (GP Chin) @ 1.40 ✅

AKO: 2.38 (real 2.09) ✅

Bukmacher: STS



Red Bull na tym torze wydaje sie byc nieco blizej swoich rywali z Mercedesa i Ferrari jednak uwazam, ze jak przyjdzie co do czego w kwalifikacjach to pozostanie walka max o 5 miejsce. Kiedys napisalbym, ze pozostanie walka o 5 i 6 miejsce ale Gasly na poczatku sezonu prezentuje mega slaba forme i nie zdziwi mnie jego odpadniecie juz w Q2. Bottas wygral FP2 ale na czasy w treningach jakos specjalnie bym nie patrzyl bo rownie dobrze Verstappen moglby byc na P1 gdyby nie popelnil bledu na wyjsciu z ostatniego zakretu. Ogolnie tak jak w Bahrajnie proste dla Czerwonych Bykow beda zabojcze bo tam najwiecej traca do Ferrari i Mercedesa. Generalnie faworytem w kwalifikacjach sa czerwone bolidy ale Mercedes tez tutaj cos moze namieszac. Hamilton po treningach narzekal, ze nie czul sie za kierownica tak komfortowo jak Bottas. Fin za to deklarowal tutaj poprawę tempa przed kwalifikacjami. Generalnie Bottas ma bardzo mocny poczatek sezonu i musi sie ostro postarac jesli chce utrzymac miejsce w zespole. Dodatkowo jesli nie bedzie tak bardzo odstawal pod wzgledem zdobytych punktow jak w poprzednim sezonie to Mercedes nie bedzie mogl za bardzo stosowac polecen zespolowych. Wg mnie dobrze dysponowany Bottas z mocnym bolidem Mercedesa z przewaga mocy na prostych poradzi sobie tutaj z Verstappenem.



Drugi bet jest na to jaki czas Robert Kubica wykreci w kwalifikacjach. Chodzi oczywiscie o pierwsza czesc czasowki bo i tak wiadomo, ze oba Williamsy odpadna po pierwszych 18 minutach. W FP2 czas wykrecony przez Polaka to 1.36.121. Mysle, ze 1.35.500 to RK zlamie juz podczas trzeciego treningu a w kwalifikacjach zejdzie spokojnie ponizej 1.35.000. Dla mnie jest to naprawde bezpieczny bet a wzgledem FP2 trzeba poprawic sie raptem o okolo 0.6 sekundy. Szanse na deszcz jutro przez caly dzien wynosza 0%. Moim zdaniem to powinno byc easy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kobe28 319

kobe28

Użytkownik


Hulkenberg - Ricciardo kurs 1.5 ❌



Dla Daniela sytuacja w której się znalazł nie jest łatwa i myślę, że minie jeszcze troche czasu zanim zapozna się z jego tegorocznym bolidem, który bardzo różni się od tego czym dysponował w poprzednich latach w Red Bullu. Nico po cichu robi swoje czyli po prostu jest solidny i bez większych fajerwerków wykonuje swoją robotę na którą go stać. Myślę, że jeszcze do europejskiej częsci sezonu można w takich h2h śmiało stawiać na Niemca. 



 



Ricciardo - Norris kurs 2.10 ❌



Tutaj daje typ z troszkę wiekszym ryzykiem ale tylko teoretycznie bo jak myśle o tym pojedynku to widze typowe 50/50. Lando pokazuje się z bardzo dobrej strony od początku sezonu a to przecież kwalifikacje były jego bardzo mocną stroną w niższych seriach. O problemach Daniela już wspominałem ale też trzeba wziąć pod uwagę sytuacje zespołów bo póki co wnioski są takie, że McLaren ma bardzo dobre tempo w porównaniu do tego co prezentowali przed rokiem a Renault, przynajmniej na dystansie wyścigu ma spore kłopoty z niezawodnościa ale różnice w środku stawki są na tyle niewielkie, że uważam ten typ godny gry.



 



Albon - Perez kurs 1.75 ❌



Nie jest tajemnicą że Toro Rosso dostało cały wagon części ubiegłorocznego Red Bulla więc początek sezonu mają bardzo stabilny i pozbawiony większych problemów. Na innym biegunie jest natomiast ekipa Raicing Point. Ubiegłoroczne zamieszanie ze zmianą właściciela wpłynęła na prace nad tegorocznym bolidem i o ile można być spokojnym o forme tej ekipy na przestrzeni sezonu, tak początek w ich wykonaniu nie powala na kolana. Ten typ bardziej opieram na formie zespołu bo co do kierowców nadal nie jestem przekonany do Albona, nie wiem czego się po nim spodziewać i on sam pewnie potrzebuje sporo czasu żeby poczuć się pewnie na gridzie, ale Perez w obecnej formie zespołu nie może być pewny awansu do Q2 i myśle, że na tej płaszczyźnie rozegra się kwestia sukcesu bądź porażki typu.



 



Wszyskie kursy TOTALBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


GP Chin - Kwalifikacje



Russell - Kubica



kurs 1,9 STS



Chiny to wymagajacy tor, podmchy wiatru, zmienne temperatury. Młody debiutuje na tym torze, ale sam mowi ze jego tempo na pojedynczym kółku nie jest zadowlajace i bardziej chwali tempo na dłuzszych przejazdach. Poza tym mimo w bolidach Roberta i Russella pozamieniano czesci i mysle ze jeszcze troche bedzie kilka zmian przed kwalifikacjami, po prostu WRW mimo brak poprawek na Chiny stara sie pozmieniac cos w obu bolidach tak by moc sprawdzic auto w roznych konfiguracjach. Mam wrazenie ze obecnosc Patrika Heada po czesci przyczynia sie do tego by to mimo wszystko Robertowi powierzyc przekonanie sie jak pracuje bolid na roznych charakterystykach, w koncu Robert do doskonały inzynier. Ale prócz tego mysle ze Robertowi zalezy bardzo by sie w koncu przełamac i pokonac mlodego w kwalach, mysle ze jutro jest na to ogromna szansa bo juz niewiele zabrakło w Bahrajnie.



Edit: Aj zabrakło 0.028 szkoda moze w Baku????



Drugi typ to czas najlepszego okrązenia w Q1 Roberta poniżej 1,35,000



kurs 1,9 STS



Mysle ze RWR poprawi sie do kwalifikacji ,jak wspomniał kolega @ranczo0123 czas Roberta w P2 to 1,36,121. Wiem ze moze nie jest to odpowiedni wyznacznik ale rok temu Sirotkin poprawił sie miedzy P2 a kwalifikacjami o 1,3 sekundy. Nikt chyba nie ma watpliwosci ze Robert to duzo lepszy driver i postara sie dołozyc cos od siebie nie tylko pokonujac Russela , ale schodzac ponizej czasu 1,35,000



Edit: Tutaj zabrakło 0.281 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


GP Chin - kwalifkacje



Bottas miejsca 1-3



kurs 2,0 STS



Valteri bardzo dobrze sie czuje na tym torze, świetnie rozpoczął sezon, sam wspominał ze mimo tego ze Ferrari bardzo szybkie na prostych to Merc ma jeszcze sporo rezerwy, złapał odpowiedni balans auta . W kwalifikacjach mysle ze zagozic mu oprocz Hamilona moga tylko kierowcy Czerwonych,  ale mysle ze conajmniej jednego kierowce z tej trójki pokona
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Panowie wie ktoś jak wygląda zmiana pozycji na tym torze po pierwszych zakrętach? Chodzi mi czy pierwszy pozostaje z reguły pierwszy czy wyprzedza go raczej z drugiej pozycji?
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik


Verstappen - Leclerc kurs 1.65 ⛔



Typ trochę no brainer. Charles dysponuje lepszym autem, startuje o jedno pole wyżej co prawda z parzystej więc w teorii brudniejszej stronie toru jednak na przestrzeni wyścigu m.in dzięki świetnej dyspozycji na prostych Ferrari powinno odjechać od Red Bulli.



 



Najwyżej z grupy: Hulkenberg, Magnussen, Grosjean, Sainz kurs 2.40⛔



Renault zaprezentowało się bardzo przyzwoicie w czasówce, co prawda trochę mnie zdziwiło że Daniel w końcu pokonał Nico jednak różnice są na tyle minimalne, że decydowały centymetry. Hulkenberg przed tym wyścigiem dostał nowy komplet jednostki napędowej czyli silnik, turbo, MGUH/K więc przynajmniej w teorii ma o kilka zmartwień mniej. Również jeżeli chodzi o tempo wyścigowe powinien mieć przewagę nad swoimi rywalami w tym zakładzie. Troszkę martwię się czy Haas nie pokaże czegoś ciekawego w wyścigu zarówno w pozytywnym jak i negatywnym tego słowa znaczeniu. 



 



Zwycięzca wyścigu: Hamilton kurs 2.60✅



Przyznam szczerze typ bardziej oparty na czujce niż jakiejś wielkiej analizie. Coś mi podpowiada, że Bottas albo będzie miał pecha, albo Toto i cały Mercedes stworzą pewne okoliczności w których Lewis wyprzedzi Fina czy to podczas pit stopów czy po prostu go objedzie po starcie. Nie chce tworzyć żadnych teorii spiskowych bo jeszcze jest za wcześnie by wietrzyć jakieś wewętrzne układy w celu wywindowania Lewisa, jednak wielokrotnie w przeszłości Brytyjczykowi dopisywało szczęscie kosztem kolegi z zespołu. Bardz kibicuje Valteriemu w tym sezonie bo bardzo podoba mi się jego przemiana ale coś mi mówi, że w niedziele to Lewis będzie miał więcej szczęscia albo więcej tempa.



 



Wszystkie kursy TOTALBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


GP Chin - Wyścig



Oba bolidy sklasyfikowane - Toro Rosso Nie



kurs 2,02 STS



Prochu nie wymysle. Poteżny dzwon Albona w P3 i mnóstwo uszkodzen w aucie, mechanicy mają mnóstwo pracy, tak naprawde nie ma gdzie sprawdzic czy wszystko w porzadku bedzie. Albon ruszy z konca stawki i musi sie przebijac, wiec tez moze byc roznie. Do tego artysta Kviat który nie nalezy do pewnie jezdzacych kierowców,/



 



Oba bolidy sklasyfikowanie - Alfa Romeo NIE



kurs 2,1 STS



Tutaj z kolei licze na problemy Giovinazziego, który od poczatku weekendu ma problemy z bolidem, a konkretnie z jednostką napedowa, gdzie wykryto taka sama wade jak u Leclerca w Bahrajnie a wczesniej silnik  w jego bolidzie zostal źle zamontowany. Ferrari wymieniło jdnostki napedowe  w bolidach Haasa obawiajac sie ze moze byc taka sama historia jak u Leclerca a w Alfie nic nie wymieniono i stalo to sie w kwalach. Dodam ze bolid Kimiego narazie w starej specyfikacji wiec jest zagrozenie ze tez ma wade. 



 



Oba bolidy sklasyfikowanie - Williams TAK



kurs 1,6 STS



Chłopaki z RWR maja za zadanie dojeżdzania do mety i analizowania tego jak zachowuja sie auta, bolid poki co słaby, odstaje ale naazie bezawaryjny wiec na to licze w Chnach
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Zakret numer 3.. ❤ W dmuchanym pontonie jest wiecej stabilnosci niz w tym bolidzie. Swietny samochod, swietny pit stop. Brawa dla Williamsa. Kolejny udany weekend wyscigowy za nimi. Oby tak dalej. Tak sobie mysle, ze gdyby Kubica rozbil sie tak jak Albon w FP3 to chyba do konca sezonu na polach startowych musialby ustawiac sie swoim rowerem.

https://www.youtube.com/watch?v=QMVB2hYOOWM



 

https://twitter.com/Konrad__W/status/1117321972067840000?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1117321972067840000&amp;ref_url=https%3A%2F%2Fpowrotroberta.pl%2F2019%2F04%2Fgrand-prix-chin-niedziela-relacja-live-2.html



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom