>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
scottie 85

scottie

Użytkownik
Moje typy na dziś:
WINSTRIKE - VIRTUS PRO
GODZINA: 18.00
TYP: WINSTRIKE

Oba zespoły testują dziś nowego zawodnika. Jak wiadomo VP grając z TOAO jeszcze nie było ułożone. Brakowało tam po prostu zgrania. Przyszła kolejna zmiana, nowy zawodnik SEBOL, na pewno będzie na z nim duża presja. WINSTRIKE to drużyna, na którą często stawiałem i udawało się wygrywać. Za Waylandera wszedł Bondik. Doświadczony zawodnik ( na pewno bardziej niż SEBOL). Patrząc na to jak obie te drużyny sobie radziły w ostatnim czasie raczej Winstrike wygra bez większych problemów.

HEROIC - SPRUTO
GODZINA: 19.15
TYP: SPROUT

Mecz 50:50. Heroic dobrze się pokazało w meczach kwalifikacyjnych do Dreamhack Masters Dallas jednak gdy pojawili się przeciwnicy tacy jak G2 czy BIG to polegli. Sprout ostatnio wygrało z ENCE, bliski mecz z Movistar Riders, którzy wygrali 2:0 z Windygo, które ostatnio jest w szczycie formy. Ten mecz grałbym z racji na kurs podchodzący pod 2.5
Jeśli chodzi o ten typ to nie radziłbym wchodzić wielką sumą, są to starcia BO1 dlatego może się stać wszystko.

AKO: 3.85 STS
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Winstrike - VP:
VP wygra @2.4 ⛔
Sobol więcej fragów niż MICHU @2.7 ✅
Sobol więcej fragów niż Byali @2.25 ✅
Sobol więcej fragów niż Snax @2.10 (tu grubiej) ✅
totalbet

Jak już wszyscy wiemy, oba składy dziś z nowymi zawodnikami. Winstrike z doświadczonym, raczej słabym aimowo zawodnikiem, który ostatnio jednak grał trochę lepiej, ale mimo to częściej przyzwyczaił nas do słabej gry, a dobre występy to zaskoczenie. VP z kolei dodało Sobola w miejsca TOAO, młody zawodnik, aimowy kocur. Z tych lowtierów zawodnik w PL, który ma chyba jedne z największych szans na niezłą karierę. I właśnie dziś idę w jego stronę, być może ryzyko jest. Bo spore wyzwanie, to w końcu VP, nie te co kiedyś ale to wciąż VP, wielka organizacja. Uważam, że albo buki nie znają zawodnika, albo mocno skupiły się na tym że to jego pierwszy występ w nowej drużynie. Umiejętności ten zawodnik posiada, jeżeli nie zje go stres i emocje nie wezmą góry, to zdecydowanie jest w stanie otwierać tabelę i wygrywać pojedynki aimowe ze wszystkimi, a zwłaszcza z zawodnikami Winstrike, którzy nie są bogami gierki.
Typy na podwyższonym ryzyku, ale dostrzegam całkiem niemałe szanse na powodzenie, zwłaszcza że to bo1 i po 1.6 na winstrike nie ma co stawiać, zważywszy na fakt że ostatnio nie prezentują się dobrze to już w ogóle, vp w prawdzie też nie, ale momentami ma przebłyski, i powalczyć coś potrafią jak z North.
Największe szanse i ten typ gram najmocniej, widzę w zestawieniu ze Snaxem, który na 99% przejął rolę IGLa po TOAO, a nie jest tajemnicą, że zawodnicy grający na tej pozycji baaardzo często nie wykręcają sporych ilości zabójstw i kończą tabele nisko, bo mają inne zadania i na czym innym muszą się skupić, szczególnie po tt. Nie ma raczej co porównywać tamtego okresu z tym, ale już raz IGLował i jego forma osobista wołała o pomstę do nieba wtedy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Co do meczu Winstrike i Virtus.pro, to quinty rozpisał chyba raczej wszystko to, co ja chciałem napisać. Typy na fragi zawodników wydają się być prawdopodobne, bo Sobol z pewnością będzie chciał zaprezentować się jak najlepiej, zwłaszcza przy takim przeciwniku (Oczywiście nie lekceważąc Winstrike). Stawką turnieju jest IEM Sydney, więc drużyny mają o co walczyć. Virtus.pro musi się obudzić, nadeszły zmiany w Polskim zespole i ja również widzę spore szanse na wygranie meczu przez Winstrike. Martwi mnie jedynie luka w mapach takich jak Overpass i Inferno, natomiast Winstrike również nie rozgrywa Inferno. Polakom ciężko wychodzi również Dust2, więc pula map z pewnością należy do zawodników z Rosji.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja myślę że jest ok . Skończy sie na czymś w stylu mirage, train lub nuke. Więc akurat mapy powinny pasować . Bardziej boje sie o snaxa bo uważam że to zły pomysł z nim na igla . Ale kurs taki że spróbować mozna .
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Okej, Virtus.pro to totalne Virtus.dno. Już nawet nie chce mi się chłopaków usprawiedliwiać tym, że mają w składzie nowego gracza, że zmienił się IGL itd, bo Winstrike również ma nowego gracza i trenera w dodatku... Przegrywane rundy 3v1, 4 wygrane rundy po TT, szkoda gadać. Liczyłem na coś więcej.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
VP - Sprout:
Sprout -3.5 @1.85 ✅
Sobol więcej fragów niż Snax grrrrubo @2.1 ⛔
Sobol więcej fragów niż byali ⛔ @2.30
Sobol więcej fragów niż MICHU @3.55 (!!!) ⛔
totalbet

E; Heh dzis na odwrót wynik wchodzi a zawodnicy nie XD dzis miał za zadanie wyjsc, jak sie uda to zabić ale głownie paść i dać info. Do tego snax sporo nastukal fragow po ct
Widzę, że nie wyciągnął wniosków totalbet. Ba, jeszcze dał prezent w postaci kurs vs michu. Wczorajszy mecz pokazał przede wszystkim dwie rzeczy:
Snax jest IGLem i supportem i nie ma pojęcia jak prowadzić tę drużynę, Sobol ma za zadanie fragować, w zasadzie jego zadanie to albo entry albo lurk.
I te dwa wnioski sprawiają, że gram bardzo grubo w zestawienie Sobol vs Snax.
Do tego jak pisałem wczoraj, ma umiejętności, spokojnie może konkurować aimowo z wieloma zawodnikami. Szczerze mówiąc jestem zszokowany kursem w pojedynku z Michem. Jasne Michał to też mocny zawodnik, daje pewności (o ile o takiej można mówić w przypadku tej drużyny), indywidualnie chyba zawodzi najmniej ze wszystkich, ale przecież Sobol też jest potężny, nie mam naprawdę pojęcia skąd taki kurs. Gram to też bardzo chętnie bo zdecydowanie value. Zestawieniem ze snatchim nie tykam, bo nie lubię pojedynków rifler vs sniper.
No i nie pozostaje mi zagrać nic innego jak w kierunku Sprout i to z handicapem. Aimowo już VP wygląda bez szału, bo to się waha mocno ale taktycznie to to jest tragedia. Snax się nie nadaje na IGLa, będą jedynie na tym tracić. Nie wyobrażam sobie żeby Sprout tego nie wygrało. Wczoraj VP grali na trainie, który jest ich bądź co bądź topową mapą a wyglądali jak dzieci we mgle. No masakra po prostu. Żeby tu 12 rund ugrali to chyba musieliby naprawdę aimowo zjadać Sprout, bo tu nie zobaczymy wyszukanych taktyk i mistrzowskich decyzji, zwłaszcza midround, to chyba leży najmocniej. Także podsumowując i odpowiadając na twoje pytanie walecznyroman . TAK warto i to bardzo grać w stronę Sobola i Sprout
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
uzytkownik-24118 2,1K
Ja dziś odpuszczam. Nie mogę oglądać VP w Kałasznikow , może zagrałbym wtedy przeciwko nim. Pula sprzyja sprout. Musza wyleciec D2, inferno i nuke, dlatego pewnie slonczymy na cache lub trainie .Raczej to pierwsze bo train i ewentualnie Ct od Polaków na start moze być różne . Sobol będzie entry, pytanie jak się będzie czuł na innej mapie i czy w CT tez to bedzie wychodzic . Wczoraj generalnie mało fragowali, ale akueatw ataku na trainie sobie nie radzili już wcześniej. Zobaczymy jak np . Na cache. Po cichu licze na wygraną, bukmachersko mecz zagadka, odpuszczam
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Kurs na sobola vs Michu z 3.55 na 2.30, zestawienie ze snaxem zniknęło całkowicie ;p ogarneli że się troszkę pomylili.
Zestawiać entry/lurka z IGLem/supportem
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jedna rzecz - na tą chwilę wątpliwy jest występ Cerqa na Starseries w Szanghaju (ma problemy wizowe, ciągle jest w Stanach). Jest jakaś szansa że problemy się rozwiążą, ale jeśli nie dostanie wizy to albo Imapet albo standina muszą znaleźć na CITO. A kursy w okolicach 1,80 na North i 3,00 na 2-0. Warto?
 
uzytkownik-24118 2,1K
E; Heh dzis na odwrót wynik wchodzi a zawodnicy nie XD dzis miał za zadanie wyjsc, jak sie uda to zabić ale głownie paść i dać info. Do tego snax sporo nastukal fragow po ct
Co do roli jaką będzie miał Sobol to ja myślę że to tak właśnie będzie wyglądać. Identyczne zadania miał morelz. Oni nie mają pomysłu na standinów. To samo będą &quot;grać&quot; pewnie pozostali testowani. Zresztą uważam, że Virtusi tracą teraz czas bo zgadzam się, że Snax się na IGLa nie nadaje i powinni szukać prowadzącego za TOAO a nie rifla za Snaxa, który miałby iglować. Nie wiem czemu VP mają taką awersję do innocenta który byłby IMHO dobrą opcją, gość uniwersalny, zaangażowany, mogący wziąć rolę IGL + support i nie miałby z tym problemu.
Inna sprawa że czytając wywiad z TOAO na eWesżło, np:
Na LAN-ie, kiedy każdy jest skupiony, przychodzi to dużo łatwiej. Czasami, grając przez internet, jest z kolei tak, że ktoś się rozkojarzy albo nie pozwoli na to samo połączenie internetowe, bo wiadomo, że w naszym kraju różnie z tym bywa. Był więc pomysł, żeby częściej przyjeżdżać na bootcampy, bo wtedy gramy najlepiej.

czy

U nas czegoś takiego nie było – nad wszystkim musieliśmy się zastanawiać i wszystko musieliśmy przygotowywać, bo nie było takiej naturalnej chemii

To nasuwają się dwa wnioski - pierwszy, że to nie miało prawa zagrać i po co było czekać 3 miesiące, a drugi to taki że tam jest chyba bardziej problem mentalny niż personalny - w sensie niektórzy (wg mnie np. Snax) uważają się za lepszych niż są. Swoją drogą to dziwne i zastanawiające że cały czas (przynajmniej od jakiegoś roku, mimo różnych zestawień personalnych) w kontekście VP przewija się problem z motywacją i zaangażowaniem w przygotowania. Przy obecnej tendencji do profesjonalizacji sceny to nawet z Niko nic nie wygrają ze swoim podejściem do gry i nie zdziwię się jak Romanowi w którymś momencie puszczą nerwy i pożegna polską piątkę dając szansę komuś ze Wschodu albo idąc w międzynarodowy skład
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Polecam zagrać jutro devils.one vs ForZe na STS, kurs 2.0, a gdzie indziej kursy ok. 1.65. ForZe ma ewidentnie problemy z grą. Ledwo wygrali z LDLC, a wczoraj porażka z Alternate Attax.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To taka mała aktualizacja co do Cerq&#39;a o którym było pisane kilka postów wyżej - dostał już wizę i jutro będzie w Szanghaju.
mikael_14 tak teraz ogarnąłem, że ImAPet i Chet to jest ta sama osoba ???? Te tweety były dziwnie napisane, ale Chet to po prostu jego imię więc w sumie tam żadnego błędu nie było ;)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
forze - optic: Forze win @1.78, Forze -1.5 @3.15 sts ✅ i ✅ łatwo
Jak wiadomo optic dodało dziś dwóch nowych zawodników. MSLa i niko. Co ciekawe, w składzie pozostaje 6 zawodników, wg HLTV nie zagra dziś JUGI (ale ja bym do końca temu nie ufał). Jeśli tak będzie to będzie oznaczać że któryś z zawodników którzy IGLują czyli MSL i snappi będzie zmuszony do innej roli. Można zakładać, że MSL ściągnięty został po to żeby właśnie wejść w rolę IGLa, bo snajperem to on jest co najwyżej ok. Dlatego najbardziej logicznym posunięciem będzie -snappi dziś, a nie jak sugeruje HLTV jugi. Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Niemniej, uważam, że zmiana aż dwóch zawodników nie może pozytywnie wpłynąć na początkowe etapy rozgrywki. Jest to główny argument za forze, którzy grają w kratkę, potrafią wygrać z topowymi ekipami i przegrać z tier4. Mappool mają w zasadzie bardzo podobny. Aczkolwiek ostatnimi czasy na Nuke czy Trainie dużo lepiej prezentują się Rosjanie. Ciekawe kto zbanuje Cache, bo jest to mapa której nie grają obie ekipy, kto tegoo nie zrobi powinien mieć przewagę w veto, choć jeśli mam być szczery to raczej widzę ban cache ze strony forze.
Podsumowując, typ tak naprawdę bardzie przeciw optic i ich świeżemu składowi. Do tego 6osobowy team, także kogoś trzeba będzie wyselekcjonować na dzisiejszy pojedynek a może i na stałe. Atmosferka może być nie za ciekawa w związku z tym. A stawka całkiem spora bo IEM Sidney.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 424

lykke

Użytkownik


Windigo - Nordavind 12:55



Typ: Wygrana Windigo (-1.5) w handicapie @1.60 sts



 



Mało istotny mecz w lidze, w której rzekomo często sprzedaje się mecze, więc proszę uważać. Windigo to solidna drużyna tier 2, mają przewagę w zgraniu, w map poolu, firepower. A nordavind to nowa drużyna z potencjałem na papierze, nic więcej dobrego nie można o nich powiedzieć. Widze tutaj 2-0 dla Windigo.
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik


AGO-Tricked



Typ: Tricked win @1,9



AGO wczoraj tragicznie grało z DreamEaters, za to Tricked luzno 2:0 wygrało z Windigo. Myślę że polacy nie dadzą rady dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zworek 174

zworek

Użytkownik


Przyjaciele, nie jestem zaznajomiony z mapa VERTIGO. Ta mapa bardziej sprzyja terro czy anty? Patrze teraz, ze PACT przegral polowke po stronie terro 6:9 i zastanawiam sie, czy to dobry wynik :)
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


Temat umarł, a szkoda. Dziś zaczynają się turnieje Blast oraz Charleoi i jest szansa zarobić na Virtusach oczywiscie nie życząc im źle ???? Dziwne, że BOOT zrezygnowało, być może to jeden z tych turniejów na których dzieją się cuda ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom