>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Bogota, Lugano - 08.04-14.04.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Bogota, Kolumbia

Data rozgrywania: 08.04.2019 - 14.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: International

Pula nagród: $250,000

Oficjalna strona: https://www.openwtacolombia.com

Lista Startowa: https://www.openwtacolombia.com/jugadoras

Drabinka:

Plan gier:

Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/colombia/wta-bogota/

Zwycięzca singla 2018: Anna Schmiedlova

Zwycięzcy debla 2018: Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva





Miejsce: Lugano, Szwajcaria

Data rozgrywania: 08.04.2019 - 14.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: International

Pula nagród: $250,000

Oficjalna strona: https://samsungopen.ch

Lista Startowa: https://samsungopen.ch/players/

Drabinka:

Plan gier:

Zestawienie kursów:

Zwycięzca singla 2018: Elise Mertens

Zwycięzcy debla 2018: Kirsten Flipkens/Elise Mertens



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Lugano godz.12.30 zmieniono godzine na dzisiaj z powodu opadow.



Typ: Korpatsch EDIT - NIE WIEM JAK MOZNA TAK SLABO ZAGRAC.ZAPOMNIALA CHYBA CO TO KRECZ W SPOTKANIU ZEBY SOBIE WSTYDU OSZCZEDZIC.Damski tenis ciezki chleb.



Kurs: 3.5 ,Bet 365



Typ ilosc setow 3 ⛔



Kurs 2.78 Unibet

https://www.flashscore.de/spiel/jPqpjhiR/#



Na prawde , obie swietnie graja na clayu ale w zeszlym roku oklep 0-2 dostala Timea i nie widze jej w tych Szwajcarskich turniejach. W zeszlym roku grala w jakis 2 turniejach w swoim kraju i odpadala w 1 rundach, wiec to ze jest u siebie wcale nie dodaje tu handicapu w jej strone.



Bardzo fajny kurs na Tamare, która po slabych meczach na hardzie wroci na swoja maczke.



Wczoraj wszystkie spotkania bardzo wyrownane i 3 setowe wiec dzis przewiduje takze duzo walki na kortach zwlaszcza ,ze zawodniczki nie sa w jakiejs atomowej dyspozycji,a o przelamania bardzo latwo.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik


Babos-Arruabarrena V. 2 ✅



Obydwie tenisistki sa w dolku mozna rzec i chyba juz dosc dawn nie wygraly meczu w turnieju glownym. Wieksze szanse jednak daje Hiszpance. Turniej w Bogocie to taka troche zapchajdziura, ale Hiszpanka notowala tu swietne wyniki. Arruabarrena kilka sezonow wstecz wygrala tutaj i to byl jej pierwszy triumf turniejowy, a w ostatnich dwoch edycjach Hiszpanka dotarla dwukrotnei do finalu. Poza tym wciaz wydaje mi sie w lepszej formie W Miami nie awansowala do turniej uglownego, ale przegral bardzo zaciety mecz z Niculescu, ktory decydowal o awansie do turnieju glownego, a Niculescu zagrala naprawde dobry turniej pozniej. Babos slabiutko z kolei i chyba tak predko formy singlowej nie odnajdzie, stad widzi mi sie tu wygrana Arrauabarreny.



 



Bacsinszky (-3,5 gemy)-Korpasch 1 ✅



Uwazam, ze Szwajcarka w koncu pokaze troche dobrego tenisa, bo wyniki i mozliwosci to ma duzo wieksze. Korpatsch wygrala w tamtym seoznei dwa mecze bodajnze w Lugano, ale obecnie prozno szukac jej dobrych wynikow w glownym tourze. Bacsinszky cos tam probowal grac w Indian Wells i nie wyszlo do konca, ale czas dziala na jej korzysc i uwazam, ze ona powinna zaznaczyc tutaj swoja obecnosc lepsza gra. Obecnie turnieje sa mniejsze i do Madrytu jeszcze nieclay miesiac czasu, wiec wydaje mi sie, ze dobry wystep w Szwajcarii jest mozliwy. Licze, ze Bacsinszky zacznie grac dobrze z poczatkiem sezonu ceglanego, bo to jednak m.in. polfinalsitka i cwiercfinalistka French Open i tu nie bardzo jest co porownywac jezeli chodzi o wyniki obydwu zawodniczek. Sprobuje zwyzyc kurs handicapem, bo licze w koncu na ten lepszy tenis Szwajcarki, a Bacsinszky po perypertaich natury zdrowotnej jest obecnie w takim miejscu, ze nie bardzo widze tu miejsca na jakies kalkulowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Peterson @1,67 fortuna PLUS



Szwedka lepiej prezentuje sie od zeszlego roku. Trzyma stabilny poziom czego dowodem jest miejsce w rankingu. Magda ostatnimi czasy tez lepiej pogrywa ale tylko w kwalach. Gdy juz przyjdzie czas na kogos konkretnego to brak argumentow. Peterson nie grala w tym roku na cegle jednak od Miami miala sporo czasu aby sie przygotowac.  Szwedka solidniejsza w wymianach i bardziej regularna czego Magdzie jeszcze brakuje. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


McHale - Sorribes Tormo(-2,5g) 2 @ 1,80 ✅



365



McHale i mączka bardzo mi tu nie pasuje, zwłaszcza, że czeka na nią bardzo ciężki mecz z Sorribes Tormo. Hiszpanka jest zawodniczką niekonwencjonalną, ciężko się z nią grą i trzeba się dużo nabiegać, a do lubiących biegać Amerykanka nie należy. Popełnia wtedy dużo błędów, bo na ogół jest nieregularna także. Nigdy nie osiągała dorbych wyników na cegle, a oglądaj Hiszpankę w Charleston jestem nastawiony do niej bardzo pozytywnie. Uważam, ze wygra dość pewnie spotkanie, zwłaszcza, że dla McHale będzie to pierwszy mecz na mączce w tym roku. Warto skorzystać z tego kursu, gdzie indzie w granicach 1,65
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Teichmann - Kudermetova 2 @ 1,86 ✅



Pinn



Jill Teichmann zdecydowanie najlepiej czuje się na nawierzchni ziemnej, na szybkich nie radzi sobie zupełnie, ale bilans na clayu zrobiony jest na znacznie niższym poziomie. Pokazuje to doskonale statystyka w WTA Tour, gdzie bilans ten wynosi zaledwie 9-12, dzięki czemu mamy czarno na białym, na jakim poziomie znajduje się ta zawodniczka. Dla porównania Kudermetova zdecydowanie mniej spotkań z bilansem 40-32, ale 13-9, gdzie potrafiła pokonać Hsieh, Lepchenko, Suarez Navarro czy Kuzmovą. 



Poza tym Rosjanka w znacznie lepszej formie, fajne wyniki osiąga w tym roku, choć na początek sezonu gry na clayu nie zaszalała, gdyż w pierwszym meczu doznała już porażki, choć po wyrównanym meczu z Kaią Kanepi. Pewność gry na mączce złapała jednak grając debla, gdzie w Stanach doszła do finału turnieju. Różnicy, jeśli chodzi o ogranie na mączce nie będzie, Rosjanka w dużo lepszej formie i zdecydowanie więcej atutów do gry na tym poziomie, dlatego też pewnie w jej kierunku, również 2:0.



Kudermetova 2:0 @ 3,14 ⛔



cytat z dnia 10 kwietnia 2019 12:49 przez quick.



Ale przy 1-4 muszę spróbować @ 9,00 ✅ostatecznie przyjęło @ 11



Ciężko będzie, ale ma więcej argumentów ogólnie. Jak pouklada w głowie, to spokojnie może wrócić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
L 388

lelit

Użytkownik


Quick,



Czego wlasciwie dotycza twoje statystyki? 9-12? 40-32? 13-9? Teichman zdazyla w tym roku wygrac 8 pod rzad (w tym mniejszy turniej ) meczy na gruzie,przegrala tylko ostatni. Rosjanka przegrala jedyny mecz ktory zagrala na gruzie.Kudermetowa jest faworytka ale powinienes uzywac bardziej prawdziwych czy rzeczowych argumentow.



Dodam, ze kontuzjowana Golubic wycofala sie wczoraj z debla i Voegele powinna chyba dzisiaj wygrac.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 10:15 przez lelit


Quick,



Czego wlasciwie dotycza twoje statystyki? 9-12? 40-32? 13-9? Teichman zdazyla w tym roku wygrac 8 pod rzad (w tym mniejszy turniej ) meczy na gruzie,przegrala tylko ostatni. Rosjanka przegrala jedyny mecz ktory zagrala na gruzie.Kudermetowa jest faworytka ale powinienes uzywac bardziej prawdziwych czy rzeczowych argumentow.



Dodam, ze kontuzjowana Golubic wycofala sie wczoraj z debla i Voegele powinna chyba dzisiaj wygrac.



9-12 to bilans Teichmann na mączce w WTA Tour, resztę zdobywała na słabych ITF-ach. Nikt jej przecież nie odbiera 8 wygranych z rzędu z takimi "tuzami" jak 834, 455, 571, 513, 160, no ranked, 292, 181 w ranku. 



40-32 to bilans ogólny Kudermetowej, a 13-9 na poziomie WTA



To dla mnie duża różnica, a argumenty są rzeczowe. Warto jeszcze dodać, że Rosjanka potrafi grać z leworęcznymi zawodniczkami i ma z nimi bilans 17-9. 



Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 89

cyt-555

Użytkownik


Bacsinszky- Kuznetsova 2  Fortuna 2,51 ✅



Svetlana wróciła i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tenisie. Pierwszy mecz w tym roku i ważne zwycięstwo nad Aleksandrową musiało ją natchnąć optymizmem. Rywalka też po przejściach z kontuzjami, bezpośredni bilans 4-0 dla Rosjanki ale akurat to nie ma chyba wiekszego znaczenia bo te mecze były wieki temu. Obie mają cel, wrócić do 1 setki WTA i będą walczyć na noże, ale klasa gry na mączce Svety to Himalaje  do Alp Timei. Nigdy nie zapomnę jak Kuzi zlała na RG Radwańską, może siła gry już nie taka ale na Szwajcarkę powinno wystarczyć prądu.



 



cyt-buki 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik


Paolini-Arruabarrena V. 2 ✅



Jak wspominalem,sentyment Arraubarrena do tego turnieju po prostu ma. Hsizpanka wygrala tutaj swoj jedyny tytul, diwe ostatnie edycje byla finalistka. Troche nocy zarwac trzeba bylo wczoraj w meczu Arrubarreny z Babos, ale pokazal Hiszpanka klase i po przegranym tie-breaku w secie otwarcia, wygrala caly mecz. Jako ciekaowstke dodam, ze komentator dorzucil, ze Arruabarrena od 6 sezonow dociera w Bogocie co najmniej do cwiercfinalu (ogolnie oznacza to minimu dwa wygrane mecze w turnieju przy tej drabince), wiec pokazuje to ze sie tutaj stara. Ogolnie dowiedzialem sie, ze byla to w ogole pierwsza wygrana Arruabarreny w tym sezonie w turnieju glownym od stycznia (nie wliczam oczywiscie meczow kwalifikacyjnych). Dobry mecz wczoraj z Babos, ktorej pilka dlugi siedziala przy mocy Wegierki, ale jak to czesto bywa im dluzej trwa mecz tym lepiej wyglada zawodnik/zawodniczka lepiej przygotowana kondycyjnie, a Babos moze osiaga znakomite wynikiw grze deblowej, ale jednak w singlu jest z tym klopot. Wegierka bardzo sie starala i dlugo grala dobrze, ale to Arraubarena wyszla z tego pojedynku zwyciesko. Arrauabarrena z pewnoscia na 1 tegorocznym zwyciestwie nie bedzie chciec sie zatrzymac, dlatego w kolejnym starciu z Wloszka Paolini licze na podobny scenariusz i zwyciestwo faworytki, ktorej ten turniej jak widac bardzo pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
drtara 0

drtara

Użytkownik


Kuzmova - Świątek 1 @2.15 ⛔



Witam wszystkich bardzo serdecznie. Piszę z nowego konta, ponieważ stare zostało zablokowane i nie ma odzewu ze strony władz, więc założyłem nowe. Jestem zdziwiony tym co zobaczyłem, a mianowice aż tak wysokim kursem na Słowaczkę. Ja rozumiem, że Polka to mega talent, możliwę, że w przyszlości będzie w samym czubie, ale na Boga przecież to Kuzmova w tym sezonie pokazuje zdecydowanie lepszą formę. Ma na rozkładzie pokonanie takich zawodniczek jak Bertens, Pavluczenkova, Kenin czy Gavrilova, awansowała do ćwiartki w Dubaju, fajnie pograła w Miami, awansowała niedawno do 50 rankingu WTA, gdzie Iga dopiero dobija się do 100. Ja rozumiem również, że dobre wyniki osiagała Słowaczka na hardzie, szybkiej nawierzchni, a teraz przechodzimy w okres gry na mączce, gdzie Świątek w tamtym sezonie potrafiła wygrać dwa turnieje ITF. Niemniej jednak jej rywalka nie była gorsza i wygrała dwa dobrze obsadzone zawody niższej rangi, więc gra na clayu nie jest jej obca. Obydwie bez problemu uporały się ze swoimi rywalkami w 1 rundzie i los sprawił, że spotkają się w następnej. Kibicuje Polce, ale dużo pracy przed nią, dla niej to początek, mam nadzieję, świetnie zapowiadającej się kariery, bo papiery na dobrą zawodniczkę ma. Jednak póki co popełnia w meczu za dużo błędów, gra strasznymi falami i musi nad tym popracować, może bardziej powinna skupić się na treningach i grze w tenisa, aniżeli postach na Instagramie itp. Ale mniejsza o to, Iga radzi sobie bez problemu z zawodniczkami z drugiego sortu, ale jak przychodzą pojedynki z top 50 to nie daje rady, tak było z Giorgi i innymi zawodniczkami. Kuzmova należy do tych zawodniczek i widząc taki kurs nie można przejść obojętnie, bo dla mnie to ona jest faworytką w tym starciu. 



Pozdrawiam wszystkich 



Tarki16
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Bogdan - Sorribes Tormo(-3,5g) 2 @ 1,74 ⛔



Pinn



Sorribes Tormo zanotowała udany start w Charleston, choć dotarła tam tylko do 2 rundy, to przegrała ze Sloane Stephens po bardzo wyrównanym meczu. Zawodniczka cechująca się niekonwencjonalnym tenisem, często zmienia rytm gry i potrafi rywalkom poplątać nogi. 



Ana Bogdan z kolei zanotowała w Bogocie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Po 2,5 godzinnym meczu wyeliminowała Chloe Pacquet, a mecz stał na słabiutkim poziomie. Brakuje jej pewności, często popełnia błędy i nie widzę jej w tym starciu z takim tenisem rywalki. 



Rumunka broni punktów za półfinał, ale ciężko będzie tego dokonać.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 19:23 przez drtara


Kuzmova - Świątek 1 @2.15 



Witam wszystkich bardzo serdecznie. Piszę z nowego konta, ponieważ stare zostało zablokowane i nie ma odzewu ze strony władz, więc założyłem nowe. Jestem zdziwiony tym co zobaczyłem, a mianowice aż tak wysokim kursem na Słowaczkę. Ja rozumiem, że Polka to mega talent, możliwę, że w przyszlości będzie w samym czubie, ale na Boga przecież to Kuzmova w tym sezonie pokazuje zdecydowanie lepszą formę. Ma na rozkładzie pokonanie takich zawodniczek jak Bertens, Pavluczenkova, Kenin czy Gavrilova, awansowała do ćwiartki w Dubaju, fajnie pograła w Miami, awansowała niedawno do 50 rankingu WTA, gdzie Iga dopiero dobija się do 100. Ja rozumiem również, że dobre wyniki osiagała Słowaczka na hardzie, szybkiej nawierzchni, a teraz przechodzimy w okres gry na mączce, gdzie Świątek w tamtym sezonie potrafiła wygrać dwa turnieje ITF. Niemniej jednak jej rywalka nie była gorsza i wygrała dwa dobrze obsadzone zawody niższej rangi, więc gra na clayu nie jest jej obca. Obydwie bez problemu uporały się ze swoimi rywalkami w 1 rundzie i los sprawił, że spotkają się w następnej. Kibicuje Polce, ale dużo pracy przed nią, dla niej to początek, mam nadzieję, świetnie zapowiadającej się kariery, bo papiery na dobrą zawodniczkę ma. Jednak póki co popełnia w meczu za dużo błędów, gra strasznymi falami i musi nad tym popracować, może bardziej powinna skupić się na treningach i grze w tenisa, aniżeli postach na Instagramie itp. Ale mniejsza o to, Iga radzi sobie bez problemu z zawodniczkami z drugiego sortu, ale jak przychodzą pojedynki z top 50 to nie daje rady, tak było z Giorgi i innymi zawodniczkami. Kuzmova należy do tych zawodniczek i widząc taki kurs nie można przejść obojętnie, bo dla mnie to ona jest faworytką w tym starciu. 



Pozdrawiam wszystkich 



Tarki16



Dobrze napisane, kurs wzrósł na Kuzmovą na fortunie na 2.34. Osobiście gram że wygra seta po 1.53 co dla mnie jest świetną okazją.✅ Weszło ładnie :)



Pozdrawiam grających 
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik


Linette - Sharma 



 



Magda jest w fatalnej formie. To co odwalała przez pierwsze 2 sety z zawodniczka mocno średnia Bolsova wołało o pomstę do nieba. Nie wiem jakim cudem Polka awansowala dalej. Chyba tylko przez memejowatość Bolsovej, która po przegranej w drugim secie poplakala się i już wtedy wiedziałem, że jest po niej i Magda weźmie trzeci set. Ale grała fatalnie. Jakieś proste błędy w siatkę, w wymianie 3 razy odbicie i metrowy aut. Hiszpanka serwowala 2 razy na mecz i 2 razy obesrała zbroje, tak jak i w taju. Natomiast dzisiaj rywalka jest zdecydowanie inna zawodniczka z Australii. Pewna na serwisie, grająca spokojnie, motywująca się i nie załamujaca się po nieudanych zagraniach. Dodatkowo potrafi pograć przy siatce i w jej grze jest taki spokój, którego brakowało Bolsovej by ostatnio wyeliminować Magdę z turnieju. Gram śmiało na zawodniczke z Australii. Magda jest niestety w fatalnej formie i ten jeden set do zera z załamana nerwowo Bolsova tego nie zmieni.



 



Sharma, Astra @2.19 fortuna ✅
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Kuznetsova +1,5 seta @1,8 lvbet PLUS



Mecz zostal wyzej opisany wiec nie ma co powielac. Sveta wraca po kontuzji. Mimo ze dlugo nie grala to nie zapomniala jak sie w tenisa gra. Wiadomo ze potrzebuje spotkan by nabrac rytmu wiec gram asekuracyjnie na wygranie seta. Timea nie jest tez w super formie by miala latwo Rosjanke odprawic. Gra falami i mysle ze przy dobrej dyspozycji w secie jest Kuznietsova w stanie seta ugrac. 
 
L 388

lelit

Użytkownik


Aleksandrova w meczu z Kuznetsowa sama sie wyelinowala popelniajac 70 ue. Zardzewiala Kuznetsowa miala problemy nie tylko z serwowaniem.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Bacsinszky/In-Albon - Lister/Voracova 2 @ 1,84 | 0:2 @ 2,78 ⛔



Pinn | Sbobet



Przede wszystkim dziwią mnie ruchy kursów, które jak dla mnie są niezrozumiałe. Spadki na parę Bacsinszky/In-Albon, ale wlaściwie czemu. Mają dużo mniejsze doświadczenie gry w debla, Bacsinszky jakiś poziom jeszcze trzyma, ogólnie szuka formy, ale In-Albon zaledwie 45-40 w grze podwójnej, co jest średnim wynikiem. Do tego wszystkiego Timea gra obecnie mecz z Kuznetsovą, który nie należy do najłatwiejszych i może trochę potrwać. 



Po drugiej stronie siatki deblistki, które są już bardzo doświadczenie. Razem ograne w tym roku, wygrały ITF, półfinał w Acapulco i finał chelka w Guadalajarze. Obie na clayu bardzo lubią grać, także jak dla mnie jest spore value. Większe doświadczenie, umiejętności, zgranie - to wszystko przemawia z Lister i Voracovą, a za gospodyniami tylko tyle, że grają u siebie.



Jestem zdania, że kursy mogą polecieć, jeśli Bacsinszky spędzi trochę czasu na korcie z Kuzą, dlatego gram już teraz. Oczywiście i bz tego uważam, że to value i dobry bet. 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis


Tenis, WTA Lugano 



LOTTNER @1,92 1xbet ❌



 



Obok tak dobrego kursu na niemke nie mogę przejść obojętnie, widać, że Antonia złapała formę, gra tutaj od kwalifikacji, a ogranie Haas czy Bencic sprawiają, że bardziej odważnie próbuje ja w spotkaniu z Krystyna Pliskova, która w pierwszej rundzie ograla In-Albon - 19letnia zawodniczek gospodarzy. Dla Lottner jest to pierwszy turniej na ziemi w tym roku, na razie komplet wygranych, Pliskova grała tydzień temu w USA i tam przegrała w pierwszej rundzie z Kozlova.



Niemka ma też dobry bilans na clayu, 107W/66L przy 115W/106L Czeszki.



Kurs moim zdaniem odpowiedni by grać Lottner. 
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik


Kudermetova-Hercog 2 ✅



Obydwie tenisistki stoczyla po dwa duze boje w poprzednich rundach. Typuje w kierunku Hercog, bo wydaje mi sie zaowdniczka lepsza i ostatnio gra coraz lepiej. Hercog kilka ladnych pare lat miala bardz odbry okres gry na kortach ceglanych, gdzie seryjnie potrafila wygrywac mecze. Slowenka zapisala na swoim koncie tez dwa tytuly w szwedzkim Bastad, ktore zdjeto z kalendarza w tamtym sezonie (jesli mnie pamiec nie myl)i. Poza tym widzialem mecz Hercog z Halep w Miami i tam Hercog naprawde gral swietnie, mimo ze ostatecznie przegrala w 3 setach. Teraz w miare plynne przejscie na cegle i te dwa bardzo lugie mecze w Luganao wydaje mi sie, ze bardzo moga pomoc Slowence. Rywalki Hercog wydaja mi sie naprawde bardziej klasowe, bo z Suraez by wygrac Slowenka musiala grac ponad 2 godziny, a z Cirstea odwrocila losy meczu, bo tam naprawde bylo jzu niewesolo, ale Cirstea tez potrafi czasami zagrac swietnie. Kudermetova rowniez byla na linach praktycznie w meczu z Jil Teichmann, ale wygrala i dzis rowniez pod dlugim boju pokonala Rebece Peterson.



Koniec koncow jednak, uwazam ze Hercog bedzie chciec wypasc jak najlepiej. Do Madrytu jeszcze mnie jwiecej 3 tygodnie, a w przyszlym tygodniu Hercog moze wystartowac jedynie w Stambule, ktore jest turniejem tej samej wielkosci i zasobnosci finansowej, wiec nie widze tutaj roznicy nad czy msie rozwodzic. Licze na dobra gre Hercog, tylko ta pogoda z pewnoscia moze byc kolejny raz problemem, bo jezeli w naszym kraju panuje dzis nie najlpesza temperatura to w Szwajcarii tez raczje bedzie podobnie. Nawet bym sie nie zdziwil gdyby przeniesono te mecze do hali. Stawiam na Hercog, bo mam wrazenie, ze naprawde gra bardzo dobrze i z kazdym meczem moze zyskiwac na jakosci.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom