>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [9-10 kwiecień 2019]

Status
Zamknięty.
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik


Taka mała ciekawostka a'propos grania na gola Messiego dziś po kursach ok. 2,0; mianowicie Messi nie strzelił gola w 11 ostatnich meczach 1/4 LM jakich zagrał. Ostatni jego gol w tej fazie to PSG w 2013 roku. Od tego czasu oddał w meczach cwierćfinałach 49 strzałów.... Niby tylko statystyka i ciekawostka ale wrzucam pod rozwagę.
 
pm1996 41

pm1996

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów

Godzina:21:00

Spotkanie: Manchester Utd. - Barcelona

Typ: Powyżej 58.5% (Posiadanie piłki (%) – Barcelona; Zakłady rozstrzygane według oficjalnych statystyk publikowanych przez UEFA.com) ✅

Kurs: 1.60

Bukmacher:  Forbet

Analiza: Kurs może nie jakiś wielki aczkolwiek moim zdaniem do jakiegoś dubelka perfekcyjny. Zacznę może od tego że moim zdaniem Barcelona będzie się męczyć w tym spotkaniu, by ostatecznie wygrać to jakieś 2:1, może 1:0. Taki obraz meczu raczej skutkowałby posiadaniem w okolicach 35-65 dla Blaugrany. W pierwszym meczu z PSG, rozgrywanym podobnie jak dziś na Old Trafford, pojawił się wynik, który dzisiaj dawałby przegraną (45-55 dla PSG), aczkolwiek tamten mecz był mocno wyrównany pomimo wyniku - dzisiaj moim zdaniem przewaga Barcelony będzie widoczna. O dziwo w wygranym rewanżu posiadanie piłki wyglądało już 68-32 dla PSG. Pod uwagę biorę również niedawny, wygrany mecz z Chelsea, gdzie United grało piłką przez zaledwie 33% czasu gry. Co prawda dzisiaj aż takiej dominacji bym się nie spodziewał, gdybym miał obstawiać dokładny "wynik" to typuję coś w granicach 63-61 procent Barcelony. 59 czyli wartość graniczna dla typu to jest moim zdaniem pewnik, absolutne minimum



Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów

Godzina:21:00

Spotkanie: Ajax Amsterdam - Juventus Turyn

Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola ✅

Kurs: 2.37

Bukmacher:  Forbet

Analiza: Generalnie warto dzisiaj grać praktycznie wszystko w stronę Juventusu. Ekipa małolatów z amsterdamu co prawda wyrzuciła w spektakularny sposób Real, ale powiedzmy sobie, co to był za Real?  Juventus to dziś jeden z może dwóch głównych kandydatów do triumfu w całych rozgrywkach i na pewno nie pozwoli sobie na taką zabawę przeciwników, biorąc pod uwagę że obrona Juventusu to dzisiaj Bonucci, solidny Rugani i wspierający ich Matuidi, a nie cień samego siebie - Varane, wieczny talent Nacho + niebiegający Casemiro. Dodatkowo wiadomo że CR7 to jest mr.champions league i widzę dzisiaj pewne zwycięstwo turyńczyków oraz bramkę (może nawet nie jedną) CR7. Mój główny typ to jak napisałem, bramka portugalczyka, ale również czyste zwycięstwo starej damy po kursie 2.49 wygląda jak promocja.



 



Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
fifiswir 21

fifiswir

Użytkownik


21:00 Ajax - Juventus

TYP: obie drużyny strzelą gola @ 1,72 (Fortuna)




Ajax fajny, młody, zgrany zespół. Myślę, że 1/4 LM jest już dla nich dużym sukcesem i nie ciąży na nich żadna presja. Poza tym będą się pewnie też chcieli fajnie pokazać przed swoimi kibicami i postawić się Juve w walce o półfinał, jadąc z korzystnym wynikiem do Turynu. Tadic 3 miejsce na liście strzelców LM, dodatkowo w obronie Starej Damy nie zagra Chiellini - gol dla Ajaxu jak najbardziej możliwy. Po  drugiej stronie Ronaldo, który mimo iż w tym sezonie LM zanotował dopiero 4 trafienia, to dzisiaj pokona bramkarza Ajaxu choć raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Manchester United - Barcelona 0:1 (2-4 RR)



Man Utd powyżej 4,5 RR, @2,12 Unibet ⛔



Poprzednicy rozłożyli już ten mecz na czynniki pierwsze, patrząc na sytuację obu ekip w swoich ligach oraz aktualną dyspozycję faworytem jest na pewno drużyna gości. Ja jednak chciałem poszukać coś w stronę gospodarzy i postanowiłem zagrać na rzuty rożne ekipy Manchesteru. Niemal pewne jest, że to Katalończycy będą prowadzić grę, a ekipa Solskjeara skupi się na kontraatakach, duża też jest szansa, że to Messi i spółka obejmą prowadzenie, wtedy Czerwone Diabły aby myśleć o awansie muszą coś u siebie ustrzelić, czy to zrobią nie wiem, ale liczę, że z tych kontr nabiją minimum te 5 cornerów. Ostatnie 5 meczy na Old Traford to kolejno 11, 3, 3, 9 i 3 rożne.



 



Ajax - Juventus 1:1 (Ronaldo)



Juventus DNB @1,74 Unibet ➡



Ronaldo strzeli @2,43 Unibet ✅
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Ajax - Juve  ---&gt;    X2



MU - Barca ---&gt; Barca under 1,5 gola



AKO 2,75 ✅



 



Juventus to bardzo dobrze poukładany zespół w obronie. Wiadomo, że nie zagra Chiellini, ale według mnie Ajax nie wygra tego meczu. Myślę, że Juve po wielkich emocjach, które sobie dostarczyli po przegranym 1 meczu w Madrycie zrobi dziś wszystko, aby wywieźć z Amsterdamu conajmniej remis. Drużyna z Włoch obyta w pucharach i duzooo bardziej doświadczona od Ajaxu. Jestem zdania, że Juventus ten mecz wygra, a remis to najgorszy możliwy scenariusz.



Do tego dokładam under 1,5 gola Barcelony na wyjezdzie. Myślę, że Barca stała się w ostatnim czasie dużo bardziej underowa niż kiedyś i poza Camp Nou już nie mają tej szalonej siły ofensywnej. Zadanie jakie im z pewnością da Valvedre to nie przegrać tego meczu i najlepiej nie stracić gola. Dla mnie to mecz, który z daleka śmierdzi 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
taidio 882

taidio

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 20:06 przez nole


Do tego dokładam under 1,5 gola Barcelony na wyjezdzie. Myślę, że Barca stała się w ostatnim czasie dużo bardziej underowa niż kiedyś i poza Camp Nou już nie mają tej szalonej siły ofensywnej. Zadanie jakie im z pewnością da Valvedre to nie przegrać tego meczu i najlepiej nie stracić gola. Dla mnie to mecz, który z daleka śmierdzi 1:1.


 



 



ostatnie 5 meczy na wyjeździe Barcelony:



4 bramki z Villareal



4 bramki z Betisem



1 z Realem



3 z Realem w Copa Del Rey



4 bramki z Sevilla



 



coś mi tu się nie zgadza????



 



ja gram Barcelone po kursie 2 i over 14.5 strzałów Barcelony po kursie 1.85, widać w jakim gazie jest Barca i szczególnie Messi, są po prostu za dobrzy na Manchester który znalazł się w tej rundzie szczęśliwie



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom