>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Single z kursem > 3

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


To nową zasadę wprowadziłeś w takim razie....bo nie było o tym mowy na poczatku, ale ok, Twój temat, Twoje zasady.  Pisałeś wyraźnie że masz 15 etapów, bo przegraniu 15 jest koniec i po to są stawki zwiększane by w razie czego odrobić wcześniejsze wtopy i po to masz budżet 186j. Przyznaj się, może już go wcale nie masz po tych 9 wtopach z rzędu? Nie wprowadziłeś zakazu komentowania to chyba możemy podyskutować. Nie wiem czy mnie straszysz pisząc: czy tu "jeszcze" będę? Ja mam swój temat, dałem zgodę na komentowanie i tyle, jak poproszę o nie robienie wpisów, to mam nadzieję userzy to zozumieją. Tobie też polecam zastanowić się nad tym. Albo napisz wprost: nie pisz tu. Zresztą swoje juz napisałem.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 15:28 przez zderzok


To nową zasadę wprowadziłeś w takim razie....bo nie było o tym mowy na poczatku, ale ok, Twój temat, Twoje zasady.  Pisałeś wyraźnie że masz 15 etapów, bo przegraniu 15 jest koniec i po to są stawki zwiększane by w razie czego odrobić wcześniejsze wtopy i po to masz budżet 186j. Przyznaj się, może już go wcale nie masz po tych 9 wtopach z rzędu? Nie wprowadziłeś zakazu komentowania to chyba możemy podyskutować. Nie wiem czy mnie straszysz pisząc: czy tu "jeszcze" będę? Ja mam swój temat, dałem zgodę na komentowanie i tyle, jak poproszę o nie robienie wpisów, to mam nadzieję userzy to zozumieją. Tobie też polecam zastanowić się nad tym. Albo napisz wprost: nie pisz tu. Zresztą swoje juz napisałem.



Widzę, że dalej nierozumiesz na czym polega moja strategia gry. Ale trudno, więcej nie będę Ci tłumaczył. Jeżeli się tego nie domyślasz po moich postach to muszę napisać Ci to wprost (tak jak Sobie życzysz): nie pisz tu. Ja obietnicy dotrzymam i poinformuję Cię osobiście o niepowodzeniu mojej strategii. Czekaj cierpliwie na tą informację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 7 (08.04.2019)+++





Mecz 2+++

TENIS CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Barletta (Włochy), ziemna

Kotov P. (Rus) -  Darcis S. (Bel)godz. 14.45

TYP: 1   kurs 3,25 stawka 2j   Unibet

Wynik:  2-1

Zysk/Strata: + 4,5 j




Bilans dnia: + 3,5 j



Bilans tematu : + 87,24 j.

Postawione razem: 421 j.

Wygrane razem: 508,24 j.

Yield: 20,72 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 142 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 40

Skuteczność liczona od początku tematu: 28, 17%






Bilans miesiąca: + 3,85j

Postawione razem: 61j

Wygrane razem: 64,85j

Yield: + 6,31%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 20

Ilość typów trafionych w kwietniu: 4

Skuteczność w kwietniu:  20%




Mój temat w dziale Kupony prowadzony w m-cu Luty.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/triple-z-ako-2.148986/page-2#post-6808589
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:55 przez apil64
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:21 przez zderzok


Stawki niezgodne z założeniami.  Przedwczoraj cały dzień w plecy. Więc stawki dzisiejsze powinny być wyższe. Mylę się? 



Tak, mylisz się. Jeżeli bilans miesiąca jest na plusie to przeważnie po zakończeniu każdego poziomu progresji wracam na poziom I (niezależnie od tego czy zakończony poziom jest wygrany czy przegrany). Inaczej gram tylko wtedy gdy uznam, że to się może bardziej opłacać .  Nie wiem dlaczego jesteś taki ciekawy mojego stawkowania ?  Po Twoich wpisach odniosłem wrażenie, że moją strategię uważasz za nieopłacalną. Jest jeszcze kilka innych założeń mojej strategii, które mogłyby Cię zaskoczyć ale o nich nie będę pisał. Kto chce może obserwować mój temat, jeżeli nie chce to nie musi. Pozdrawiam



Motasz się w swoim temacie , bo rzeczywiście jesteś na plus a na początku nie napisałeś że będziesz tak grał , ale tak można było wywnioskować bo 10 marca i 16 marca też byłeś na plusie a grałeś następne poziomy . A tutaj 2 razy poziom 1 . Może zderzok tym się sugerował.?



No a gdybyś zagrał 2 poziom to by była większa wygrana , ale ważne że Kotov na plus
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie dnia:

Dzisiejsza progresja została zakończona na drugim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 3,5 j. Kto śledzi dokładnie wpisy w moim temacie to zauważył, że jeden z użytkowników tego forum miał do mnie pretensje, że nie grałem dzisiaj II poziomu. Gdybym tak zrobił zysk byłby 2 razy większy. Ale moja strategia to gra długoterminowa i nie liczę na szybkie zyski. Mój cel określiłem na początku miesiąca i do tego będę zmierzał małymi krokami (ale bezpiecznymi).  Tak więc wszystko idzie zgodnie z planem i jutro gramy dalej. Zachęcam do obserwacji mojego tematu i motywowania mnie do dalszej pracy przez dodawanie reputacji. To zawsze motywuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 17:50 przez malyenter1
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:55 przez apil64
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:21 przez zderzok


Stawki niezgodne z założeniami.  Przedwczoraj cały dzień w plecy. Więc stawki dzisiejsze powinny być wyższe. Mylę się? 



Tak, mylisz się. Jeżeli bilans miesiąca jest na plusie to przeważnie po zakończeniu każdego poziomu progresji wracam na poziom I (niezależnie od tego czy zakończony poziom jest wygrany czy przegrany). Inaczej gram tylko wtedy gdy uznam, że to się może bardziej opłacać .  Nie wiem dlaczego jesteś taki ciekawy mojego stawkowania ?  Po Twoich wpisach odniosłem wrażenie, że moją strategię uważasz za nieopłacalną. Jest jeszcze kilka innych założeń mojej strategii, które mogłyby Cię zaskoczyć ale o nich nie będę pisał. Kto chce może obserwować mój temat, jeżeli nie chce to nie musi. Pozdrawiam



Motasz się w swoim temacie , bo rzeczywiście jesteś na plus a na początku nie napisałeś że będziesz tak grał , ale tak można było wywnioskować bo 10 marca i 16 marca też byłeś na plusie a grałeś następne poziomy . A tutaj 2 razy poziom 1 . Może zderzok tym się sugerował.?



Mój sposób stawkowania to tzw. progresja pływająca. Nie będę tutaj tłumaczył na czym ona polega ale chyba to nie jest potrzebne. Mam swój sposób gry i nim gram. Nie wszystko podałem w opisie mojej strategii ale tylko podstawowe założenia. Jeśli ktoś chce może z tego skorzystać, jeśli nie to nie. Można również samemu dojść do pewnych wniosków i stosować je w praktyce. Ja gram tak aby długoterminowo być na plusie i jak dotychczas to realizuje. Kto chce może grać moje typy i moje stawki, ale nie zabraniam nikomu własnego stawkowania. Ale to już na własne ryzyko. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 17:50 przez malyenter1
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:55 przez apil64
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:21 przez zderzok


Stawki niezgodne z założeniami.  Przedwczoraj cały dzień w plecy. Więc stawki dzisiejsze powinny być wyższe. Mylę się? 



Tak, mylisz się. Jeżeli bilans miesiąca jest na plusie to przeważnie po zakończeniu każdego poziomu progresji wracam na poziom I (niezależnie od tego czy zakończony poziom jest wygrany czy przegrany). Inaczej gram tylko wtedy gdy uznam, że to się może bardziej opłacać .  Nie wiem dlaczego jesteś taki ciekawy mojego stawkowania ?  Po Twoich wpisach odniosłem wrażenie, że moją strategię uważasz za nieopłacalną. Jest jeszcze kilka innych założeń mojej strategii, które mogłyby Cię zaskoczyć ale o nich nie będę pisał. Kto chce może obserwować mój temat, jeżeli nie chce to nie musi. Pozdrawiam



Motasz się w swoim temacie , bo rzeczywiście jesteś na plus a na początku nie napisałeś że będziesz tak grał , ale tak można było wywnioskować bo 10 marca i 16 marca też byłeś na plusie a grałeś następne poziomy . A tutaj 2 razy poziom 1 . Może zderzok tym się sugerował.?



No a gdybyś zagrał 2 poziom to by była większa wygrana , ale ważne że Kotov na plus



dokładnie tak, nagle zmiana stylu stawkowania, nie było o tym mowy wczesniej mimo, że też miał zysk a przy 8 czy 9 wtopach stawki rosły zgodnie z tym co pisał i powtarzał kilkukrotnie na temat budżetu i ilości etapów (15). Starą metodą bankrut prędzej czy później nastąpi. Może w końcu dotarło. Ciekaw jestem rozwoju sytuacji.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik


Panie zderzak weź się Pan wreszcie odpierwiastkuj od tego tematu. Zagladnij na swoje -500zł  dziś i zastanów się nad sensem swojego tematu. Czy się trzyma kolega czy nie stawek to jego sprawa ważne że podane są wcześniej. Temat przejrzysty. Jeśli bedzie bankrut to trochę to potrwa i nic Ci do tego. Z Tobą bankrut pewniejszy niż 1200zł chociaŻBY a co.dopiero 120.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik


Na tym forum ludzie tacy jak zderzok mają zniechęcać dobrych typrów do dzielenia się swoimi sugestiami. Koleś przyczepił się czyjegoś tematu i tyle. Jedyna rada nie odpowidać na jego zaczepki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 8  (10.04.2019)





Mecz 1⛔

PIŁKA NOŻNA  TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

Etoile Sahel - Stade Gabesien   godz. 16.00

TYP: X2   kurs 2,85  stawka 1j   Unibet

Wynik:  2-0

Zysk/Strata: -1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 14:43 przez apil64


Dzień 8  (10.04.2019)





Mecz 1

PIŁKA NOŻNA  TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

Etoile Sahel - Stade Gabesien   godz. 16.00

TYP: X2   kurs 2,85  stawka 1j   Unibet

Wynik:  

Zysk/Strata: 



Etoile nie walczy o Ligę Mistrzów? Wiesz coś na ten temat ? Wiem, że w zeszłym roku były dwa remisy ale jak się kadra prezentuje w tym i jakie cele zakładają teraz? 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 8  (10.04.2019)+++





Mecz 2+++

PIŁKA NOŻNA  NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

 Bahlinger - Reutlingen  godz. 18.00

TYP: X2   kurs 2,29  stawka 2j   Betsafe

Wynik:  1-1

Zysk/Strata: +2,58 j




Bilans dnia: + 1,58 j



Bilans tematu : + 88,82 j.

Postawione razem: 424 j.

Wygrane razem: 512,82 j.

Yield: 20,95 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 144 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 41

Skuteczność liczona od początku tematu: 28, 47%






Bilans miesiąca: + 5,43j

Postawione razem: 64j

Wygrane razem: 69,43j

Yield: + 8,48%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 22

Ilość typów trafionych w kwietniu: 5

Skuteczność w kwietniu:  22,73%
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 18:01 przez zderzok


Całkowicie zmienił zasady kwiecień bez r.  Raz że kurs ledwo ponad dwa. A typ podany 6 minut przed meczem. Pozdrawiam. Nikt z Twojej rzeszy fanów nie zdąży tego zagrać.



Ja nie gram dla fanów tylko dla siebie. Na forum podaje typy aby każdy kto chce mógł ocenić czy taki system gry się opłaca lub nie i sam zadecydował co i jak grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Dalsze pouczanie prowadzącego temat jak ma grać i co ma grać będzie automatycznie karane ostrzeżeniami. Jeden post = jedno ostrzeżenie. To jest temat @apil64 i może go prowadzić jak chce. Jeśli komuś się nie podoba taki sposób to proszę tutaj nie zaglądać, jeśli ktoś uważa że potrafi lepiej to proszę o założenie swojego tematu i wykazanie się w praktyce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie dnia:

Dzisiejsza progresja została zakończona na drugim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 1,58 j. Jak zwykle jeden z użytkowników tego forum miał do mnie pretensje, tym razem o to, że podałem typ tuż przed meczem i że kurs był nieco niższy niż zwykle. Wpisy tego użytkownika forum (nic nie wnoszące do mojego tematu) zostały nawet zauważone przez Administratora forum mimo, że ja nie interweniowałem w tej sprawie. Myślę, że to  pozwoli mi spokojnie prowadzić swój temat. Wracając do dzisiejszych typów znów potwierdziła się słuszność mojej strategii. Jeszcze raz powtórzę,że moja strategia to gra długoterminowa i nie liczę na szybkie zyski. Mój cel określiłem na początku miesiąca i do tego będę zmierzał małymi krokami (ale bezpiecznymi).  Tak więc wszystko idzie zgodnie z planem i gramy dalej. Wyjaśnię jeszcze, że nie zawsze mam możliwość podawania typów z dużym wyprzedzeniem czasowym. Tak jak pisałem wcześniej będę się starał podawać typy co najmniej godzinę przed meczem, ale niekiedy jest to niemożliwe, tak jak np. dzisiaj. Myślę, że wszyscy to rozumieją. Zachęcam do obserwacji mojego tematu i motywowania mnie do dalszej pracy przez dodawanie reputacji. To zawsze motywuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 9  (12.04.2019)





Mecz 1⛔

TENIS  ITF KOBIETY - SINGIEL: Istanbul (Turcja), twarda

Minnen G. (Bel) -  Doroshina O. (Rus)  godz. 11.00

TYP: 2   kurs 3,22  stawka 1j   1xBet

Wynik:  2-0

Zysk/Strata: -1j
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 9  (12.04.2019)





Mecz 2⛔

TENIS  CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Murcia (Hiszpania), ziemna

 Lopez-Perez E (Esp) - Carballes Baena R. (Esp)  godz. 13.30

TYP: 1   kurs 3,13  stawka 2j   1xBet

Wynik:  1-2

Zysk/Strata: -2j
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 9  (12.04.2019)+++





Mecz 3+++

KOSZYKÓWKA   WIELKA BRYTANIABBL

 Newcastle Eagles - Sheffield Sharks  godz. 20.30

TYP: 2 (razem z dogrywką)   kurs 3,22  stawka 3j   Pinnacle

Wynik:  72-76

Zysk/Strata: + 6,66j




Bilans dnia: + 3,66j



Bilans tematu : + 92,48 j.

Postawione razem: 430 j.

Wygrane razem: 522,48 j.

Yield: 21,51 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 147 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 42

Skuteczność liczona od początku tematu: 28, 57%






Bilans miesiąca: + 9,09j

Postawione razem: 70j

Wygrane razem: 79,09j

Yield: + 12,99%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 25

Ilość typów trafionych w kwietniu: 6

Skuteczność w kwietniu:  24%
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie dnia:

Dzisiejsza progresja została zakończona na trzecim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 3,66 j. Kolejny dzień na plus. Oby tak dalej. Zachęcam do obserwacji mojego tematu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 10  (13.04.2019)





Mecz 1

KOSZYKÓWKA   TURCJA: KBSL Women

 Izmit Belediyespor K - Ormanspor K  godz. 12.00

TYP: 2 (razem z dogrywką)   kurs 3,24  stawka 1j   1xBet

Wynik:  

Zysk/Strata: 
 
Do góry Bottom