>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 4

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Najnowsze sytuacje odnosnie ustawy i prawa hazardowego w Polsce - część 4
Na ta chwile dla wszystkich graczy jest najwazniejsze to co jest napisane w tym temacie KLIK
Kontynuacja tematu &gt;&gt;&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-3.146799/ &lt;&lt;&lt; dotyczącego zmian w ustawie hazardowej w Polsce ale także o prawie hazardowym na świecie i wszystkim co z tym związane.
W tym miejscu przypomnę, iż w poprzednim temacie wielokrotnie padały te same pytania. Zanim zadacie pytanie, napiszecie jakąś informację, wcześniej przeczytajcie czy problem nie był już poruszany. Jeśli komuś nie chce się czytać to niech nie liczy, że ktoś ma mu chęć odpisać.
Z tematu będą karane ostrzeżeniami i usuwane posty:
1- powielające te same pytania/informacje,
2- dotyczące wyłącznie treści politycznej bez merytorycznej zawartości,
3- udzielające porad/podżegające do łamania prawa
4- posty osob próbujących robić niepotrzebne zamieszanie
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Napisałem ostatnio do Ministerstwa finansów czy są prowadzone jakieś prace związane ze zmianą ustawy. Dostałem odpowiedź listownie z Departamentu Podatków Sektorowych , Lokalnych oraz Podatku od Gier.
Na razie nie są prowadzone żadne prace legislacyjne związane z nowelizacją ustawy ograch hazardowych w odniesieniu do kwestii opodatkowania wygranych.

Czyli nic nowego.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
A mnie ciekawi jak interpretować dzisiejszą konwencję PiS gdzie na sztandary przywołali WOLNOŚĆ w internecie. Nie wiem czy pan poseł kaczynski nie pamięta że to właśnie jego partia zablokowała/blokuje strony zagranicznych firm bukmacherskich. Wielu z tych firm zrezygnowało w ogóle z polskich klientów. Jak to się ma do tej WOLNOŚCI, czyżby nie pamiętali, że to właśnie PIS jako pierwszy wprowadził blokowanie stron internetowych ?? A może mają chytry plan (coś o tym wspominali) by ACTA 2 nie dostało się do Polski. Może też zawieszą głupią ustawę hazardową.
Oczywiście to żarty, pokazuje jedynie jak PIS jest obłudny w tym co robi, robił i będzie robić :-/
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
A mnie ciekawi jak interpretować dzisiejszą konwencję PiS gdzie na sztandary przywołali WOLNOŚĆ w internecie. Nie wiem czy pan poseł kaczynski nie pamięta że to właśnie jego partia zablokowała/blokuje strony zagranicznych firm bukmacherskich. Wielu z tych firm zrezygnowało w ogóle z polskich klientów. Jak to się ma do tej WOLNOŚCI, czyżby nie pamiętali, że to właśnie PIS jako pierwszy wprowadził blokowanie stron internetowych ?? A może mają chytry plan (coś o tym wspominali) by ACTA 2 nie dostało się do Polski. Może też zawieszą głupią ustawę hazardową.
Oczywiście to żarty, pokazuje jedynie jak PIS jest obłudny w tym co robi, robił i będzie robić :-/
Prace w temacie ustawy zainicjowała i prowadziła poprzednia ekipa rządząca. Temat był tylko mniej rozdmuchany.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik


Czy pamięta ktoś sprawy w których bukmacherzy próbowali się bronić przed nowelizacją ustawy? Chodzi mi głównie o potwierdzone źródła (sygnatury), potrzebne mi jest to do pracy licencjackiej. 



Oraz o wykaz zezwoleń albo jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat zezwoleń udzielanych przez kraje członkowskie na swiadczenie usług hazardowych na terenie ich państw (Malta, Niemcy, Francja najlepiej) , na które powoływali się bukmacherzy. Również potrzebne do pracy licencjackiej ;) Z góry dziękuje.
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Pisiory szukają teraz kasy by zapchać dziurę po 5 Kaczyńskiego i jak znalazł zalegalizować zakłady w necie i pokera. Wpadloby ponad 1mld z podatku. Problem w tym że takie firmy jak STS mają za duże układy i nie chcą wpuścić innych do koryta.
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 18:08 przez orzelasty


Pisiory szukają teraz kasy by zapchać dziurę po 5 Kaczyńskiego i jak znalazł zalegalizować zakłady w necie i pokera. Wpadloby ponad 1mld z podatku. Problem w tym że takie firmy jak STS mają za duże układy i nie chcą wpuścić innych do koryta.



Ostatnio powstało kilka nowych polskich buków, wiec nie w tym rzecz. Polski rynek jest atrakcyjny dla zagranicznych firm bo nie płaca absurdalnie wysokiego podatku. Jeśłi stawka podatku się nie zmieni to nie ma co liczyć, że o licencje będzie się starał duży międzynarodowy buk. A podatki się nie zmienią, bo MF widzi w bukmacherce dochodowe żródło. Nie będą robić nic, bo i po co. Na moje potrzebna jest zmiana w odbiorze bukmacherki takiego zwykłego kowalskiego, w mediach mówi się o uzależnieniu i pokazuje gębę Wiśniewskiego dlatego nikt nie zrozumie absurdu wysokich podatków
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dziesiąty operator zakładów sportowych online w Polsce rozpoczął dziś swoją działalność.



 



BetFan Sp. z o.o., która licencję na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet uzyskała 29 października 2018 r. od dnia dzisiejszego oferuje swoje usługi Polakom.



 



 
 
F 0

fallout77

Użytkownik
No i zbliża się czas gdy będziemy mogli podziekować za całkowitą blokadę sensownych buków w Polsce.Mam nadzieję że te rozgoryczenie kilkuletnie teraz zaprocentuje.PiS na początku słowami Gowina proponował model ustawy hazardowej duńskiej.Potem zrobił całkowity ban na dobrych buków.Zostały nam same śmieciowe z Prezesem STS na czele który robi sobie monopol.I niestety tak zbliżyl się do władzy że robią co chcż.Za tydzień trzeba im podziekowac.Na jesieni tez.
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
cytat z dnia 19 maja 2019 09:48 przez fallout77
No i zbliża się czas gdy będziemy mogli podziekować za całkowitą blokadę sensownych buków w Polsce.Mam nadzieję że te rozgoryczenie kilkuletnie teraz zaprocentuje.PiS na początku słowami Gowina proponował model ustawy hazardowej duńskiej.Potem zrobił całkowity ban na dobrych buków.Zostały nam same śmieciowe z Prezesem STS na czele który robi sobie monopol.I niestety tak zbliżyl się do władzy że robią co chcż.Za tydzień trzeba im podziekowac.Na jesieni tez.


Sam piszesz, że Pis obiecywał później jak to w polityce wybrali najprostszy sposób na załatanie dziur w budżecie. Nawet jeśli po wyborach przyjdzie nowe to jakoś nie wierzę, że może to zmienić odwieczne prawidła polskiej polityki... Bukmachera nadal kojarzona jest hazardem i wymieniana jednym tchem z prostytucją i rozbojem. Jeśli nie zmieni się tego obrazu w świadomości ogółu to nie liczyłbym na dobrodusznych polityków. Inna sprawa, że sami gracze nie pomagają. O branży mówią albo uzależnieni od obstawiania albo same narzekania. Ok rozumiem, że ustawa, że gdzie zagraniczne buki lepsze... Ale patrząc na problem nieco szerzej niż z perspektywy jednego kuponu to marne szanse na poprawę z takim marazmem
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
BESTBET Z ZEZWOLENIEM NA ZAKŁADY ONLINE





W styczniu br. roku BestBet otrzymał od Ministerstwa Finansów zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Dziś spółka otrzymał zgodę na zakłady przez Internet.

BestBet swoje usługi będzie oferował na stronie internetowej www.bestbet24.pl i będzie to 17 witryna, na której mogą zakładać się polscy gracze (2 domeny należą do jednego operatora, nie wszystkie jeszcze uruchomione).

(planowany start na czerwiec 2019)



To nie jest coś z Betclik powiązane?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
cytat z dnia 19 maja 2019 09:48 przez fallout77
No i zbliża się czas gdy będziemy mogli podziekować za całkowitą blokadę sensownych buków w Polsce.Mam nadzieję że te rozgoryczenie kilkuletnie teraz zaprocentuje.PiS na początku słowami Gowina proponował model ustawy hazardowej duńskiej.Potem zrobił całkowity ban na dobrych buków.Zostały nam same śmieciowe z Prezesem STS na czele który robi sobie monopol.I niestety tak zbliżyl się do władzy że robią co chcż.Za tydzień trzeba im podziekowac.Na jesieni tez.


 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
To na kogo warto głosować mając na uwadze jedynie wolność gry u zagranicznych bukmacherów ? Konfederacja ? PO ? Jedynie opodatkowanie firm bukmacherskich zamiast stawiającego zmusi mnie do pójścia na wybory
 
C 2

czytelnikforum

Użytkownik


kriksus i inni użytkownicy, którzy chcą, aby sytuacja się zmieniła na lepsze: głosujmy na KONFEDERACJĘ.



W składzie Konfederacji znajduje się Jakub Kulesza, który jest bardzo za tym aby przywrócić pokera do naszego kraju, jestem przekonany, że za tym poszłyby również zmiany w temacie zakładów.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 367

romeo12345

Użytkownik
Mysle, że obecna sytuacja wielu graczom odpowiada. W tym mi. Jak by wypuścili buki typu Bet365 do Polski, to i tak każą im płacić podatek. A obecnie i tak można grać bez problemu u zagranicznych i do tego nie płaci się tego podatku. Gimbaza poszła do stsow co ich zadowolilo wystarczajaco i nie czepiaja się tych co grają u zagranicznych. A jak ktoś jest strasznie bojazliwy to może sobie grać legalnie przez brokera w jakim tylko chce zagranicznym buku. 
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 20:44 przez romeo12345Mysle, że obecna sytuacja wielu graczom odpowiada. W tym mi. Jak by wypuścili buki typu Bet365 do Polski, to i tak każą im płacić podatek. A obecnie i tak można grać bez problemu u zagranicznych i do tego nie płaci się tego podatku. Gimbaza poszła do stsow co ich zadowolilo wystarczajaco i nie czepiaja się tych co grają u zagranicznych. A jak ktoś jest strasznie bojazliwy to może sobie grać legalnie przez brokera w jakim tylko chce zagranicznym buku. 
chyba niestety obecna sytuacja przede wszystkim odpowiada rządzącym. Do budżetu wpływają okrągłe sumy, ponieważ branża rośnie to kasy jest coraz więcej. Temat rozstrzygania co zrobić z zagranicznymi bukami im nie w głowie, a o obniżeniu podatku nawet nie chcą słyszeć. Przez ten brak pomysłu co dalej z bukmacherką jest taki marazm. Możesz grać legalnie i ministerstwo wyciągnię ręce po hajs, ale nic wiecej nie zrobi...  nielegalnie nie możesz grać ale zagraniczne buki reklamują się i robią co chcą. Przykład betclica pokazał, że mogą nawet spełnić zawiła procedurę i dostać licencje
 
Do góry Bottom