>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, dyskusje, skargi

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Tutaj można zadawać pytania na temat konkursu, jak również prowadzić dyskusje. Ten temat jest także miejscem na wnoszenie skarg.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


yaros tak, wtedy 0.5 punktu.



radzijacek - nie ma takiej potrzeby. Jak ktoś nie poda typów to sam traci szansę na 8 punktów i sam siebie karze. 
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik


Witam chciałbym się upewnić, czy z jednego meczu jest możliwość zagrania dwóch zdarzeń over/under Zawodnik, czy obowiązkowy musi być jedno zdarzenie na handicap, a drugie na under/over zawodnika ?
 
zdar 571

zdar

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 17:50 przez kamila365



Miałam rozpisane normalnie, a po dodaniu odpowiedzi wrzystko jest razem. Jak to poprawić? 


&nbsp;


U mnie było podobnie



Jeśli chodzi o spotkanie Falubazu z Toruniem, chodziło mi o wygraną gospodarzy różnic powyżej 10 pkt, stąd plus przy zielonce, a powinien być minus.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 07:14 przez scrobek


Witam chciałbym się upewnić, czy z jednego meczu jest możliwość zagrania dwóch zdarzeń over/under Zawodnik, czy obowiązkowy musi być jedno zdarzenie na handicap, a drugie na under/over zawodnika ?



Podbijam. Nie jest to jednoznacznie określone w regulaminie. Prosimy o odpowiedź.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik


Hmm spróbuje bo czemu nie, najwyżej się nie uda. 



Kolejka: 1

Mecz: Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

Typ: Get Well Toruń -10.5

Kurs: 1.70 ❌



Chodziło oczywiście o Falubaz -10,5 kurs był prawidłowy i nie było zakładu -10,5 dla Torunia. Niestety napisałem Get Well, błąd za który pewnie zapłacę, trudno. 
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom