>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.04.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Dyscyplina  - Piłka nożna - Grecja

Godzina - 18.00

Spotkanie -Atromitos-Smyrnis

Typ -btts

Kurs - 2.2

Bukmacher - Totomix

Analiza -



Witam na dzisiaj wybrałem jedyne spotkanie w ldze greckiej,gospodarze to zdecydowany faworyt i nie ma co sie dziwić bo 4 ekipa gra z ostatnią już pewnym spadkowiczem,ale ja tu upatruje swojej szansy bo po pierwsze Atromitos ostatnio 3 porażki,goście mogą grać na luzie,do tego na wyjazdach lubią cos tam strzelić,na 10 ostatnich meczy tylko 3 razy na zero z przodu co jak na taką drużynę jest dobrym wynikiem,do tego nie dawno grali w pucharze i przegrali z Atromitosem 2-1.Myślę że dzisiaj tez cos moga strzelić a żekurs jest dobry to trzeba to zagrac.



⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania

Godzina: 18:30

Spotkanie: Naestved - HB Koge

Typ: 1 i poniżej 4,5 bramki w meczu

Kurs: 2.34

Bukmacher: Forbet



Analiza:



Wczorajszy typ mocno życzeniowy okazał się pomyłką, na którą złapało się sporo osób grających u buka...



Przechodząc do dzisiejszego meczu to wygraną gospodarzy już ktoś zarezerwował. Przeglądając poniedziałkową ofertę ten mecz zwrócił moją uwagę, szczególnie, że kurs na zw. Naestved jest atrakcyjny.



Jak już zostało wspomniane, gospodarze z bilansem domowych spotkań 7-4-0 są jedyną niezwyciężoną ekipą na własnym stadionie. 



Koge z przewagą 6 punktów nad strefą spadkową. Na wyjazdach 3-2-7.



Naestved under 4,5 w meczu 20/23



Koge under 4,5 w meczu 19/24



Uważam, że jeśli wygrają w tym meczu gospodarze to nie będzie wysoka wygrana.



⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa



Godzinna: 18:00



Spotkanie: Wisła Płock – Śląsk Wrocław



Typ: over 2.5



Kurs: 2.12



Bukmacher: unibet



Analiza:



Karuzela trenerska z ostatniego tygodnia dosięgła także do Płocka gdzie po trzech meczach w których nie zdobyli punktów a nawet bramki miarka się przebrała i pracę stracił Hiszpan Kibu, nowym opiekunem został Ojrzyński.  Sytuacja Płocka jest trudna cztery punkty straty do bezpiecznej pozycji, na szczęście trzy punkty w tej kolejce zdobyła tylko Miedź tak wiec jest szansa na doskoczenie. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę że tutaj trzeba zdobyć trzy punkty i o nic innego tutaj nie wychodzą grać. Ojrzyński na pewno będzie potrafił mocno na tym etapie zmotywować zespół i podnieść do walki bo taktycznie tutaj wiele nie zwojuje w tak krótkim czasie. To czego się spodziewam po Płocku to mocnego i wysokiego wyjścia od pierwszej minuty, tej walki. Nie raz widziałem ze nowa miotła z taką charyzmą może wiele zdziałać ale widać w Płocku mocno pogubiony zespół w defensywie który za dużo tych prostych błędów popełnia a w takiej typowej walce te błędy wcale nie znikną. Zaskakuje mnie ta nieporadność w ofensywie bo jest kim zdecydowanie grać, zresztą w Carcovia gdzie postawili na ofensywę im się to opłaciło strzelili 3 bramki, stracili 2 ale ofensywą punkty zdobyli tak bardzo ważne, myślę że wyjdą z takim nastawienie jak na Cracovie.  Śląsk ma jasny cel, zrobienie sobie komfortu w następnej fazie, co na pewno da dzisiejsze zwycięstwo. Podejdą do tego spokojnie, pewnie czekając na kontrę ale Śląsk czekający często potrafi się pogubić, zresztą ja nadal wysoko poczynań defensywnych tej ekipy nie cenię. Zresztą ten bilans wyjazdowy też nie dziwi. Nieźle to też między tymi ekipami ostatnio wygląda, pierwszy mecz to gładkie 0:3 dla Płocka, przed rokiem tutaj 4:1 myślę że to może pójść w tą stronę bo nie wierzę że gospodarze tutaj będą na coś czekać a Śląsk lubi otwarte mecze.



⛔100
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa



Godzinna: 18:00



Spotkanie: Wisła Płock – Śląsk Wrocław



Typ: Spotkanie/ilość goli - Śląsk Wrocław/-3.5



Kurs: 3.15



Bukmacher: Forbet



Analiza: Widzę, że większość graczy idzie w stronę Płocka, jednak moim zdaniem Wisła ma mało argumentów, aby na nich stawiać w tym meczu. Oglądałem ich ostatnie mecze i na tę chwilę są moim zdaniem najsłabszą drużyną w Ekstraklasie. Śląsk po niedawnej zadyszce wrócił na dobre tory i zagrał w ostatnim czasie kilka niezłych spotkań. Nafciarze mają ogromne problemy w ataku, strzelają mało goli, a ostatnio w ogóle ich nie zdobywają, do tego dochodzi najsłabszy domowy bilans w lidze. Nie liczę dziś na dużo goli, można nawet spróbować under 2.5, jednak ja idę w pewniejszą opcję. Płocczanie jeśli nie poprawią swojej dyspozycji będą moim zdaniem poważnym kandydatem do spadku, szczególnie w świetle punktów zdobwanych przez ekipy z dna tabeli. Dziś Śląsk wbije im "gwoździk" do trumny, takie jest moje zdanie. Wynik ostatczny typuję na 0-2.



⛔100
 
dak86 389

dak86

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - 2 Bundesliga

Godzina : 20:30

Spotkanie : Hamburger SV-Magdeburg

Typ : zwyciestwo hamburger SV

Kurs : 1,60

Bukmacher Totolotek

Analiza :Gospodarze podejmuja dzisiaj gości z magdeburga i jedynhm tutaj spodziewanym wynikiem bedzie zwyciestwo gospodarzy którzy cały czas walcza o powrót do bundesligi. Gospodarze u siebie zdobywaj srednio 1,89 pkt z kolei goscie na wyjazdach 0,92 pkt. Gospodarze maja jedna z najlepszych obron w 2 lidze stracili 29 goli na 27 spotkań, natomiast magdeburg aż 41 bramek straconych, magdeburg również strzela prawie najmniej goli w lidze a dokładnie 28 goli strzelonych na 27 meczy, przy 38 gola strzelonych przez HSV. Typ zwyciestwo gospodarzy



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 309

wonsu1910

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - liga belgijska

Godzina : 20:30

Spotkanie : Club Brugge - Standard Liege 

Typ : 1. drużyna over 2.0 gola 

Kurs : 1,89

Bukmacher lvbet

Analiza :Ciekawy mecz mamy dzisiaj w lidze belgijskiej, gdzie Brugia podejmuje Standard Liege. Idę tutaj w bramki drużyny gospodarzy, której sprzyja ekipa z Liege, szczególnie na własnym stadionie. 



Jeśli chodzi o gospodarzy, na pewno będą walczyć do ostatnich kolejek o mistrza z ekipą Genk, jak na razie mają 4 punkty straty i takie mecze jak dzisiaj z Liege po prostu trzeba wygrywać. Brugia w lidze na własnym stadionie rozegrało 15 spotkań zdobywając w nich 36 bramek co daje średnia 2,4 strzelonego gola na mecz. Ostatnie mecze to zwycięstwa w fazie mistrzowskiej to zwycięstwa odpowiednio 3:0 u siebie z Gent i na ciężkim terenie, w Anderlechcie zwycięstwo 3:2. Dzisiaj idealna okazja do podtrzymania dobrej passy w fazie mistrzowskiej. 



Co do gości również rozegrali dwa mecze w fazie mistrzowskiej, lecz dzisiaj przeciwnik trochę bardziej wymagający. W ostatnich 5 meczach tracili w każdym minimum jednego gola



Najbardziej w tym typie przekonuje mnie h2h między obiema ekipami na stadionie Bruggi. W 2018 roku mierzyli się AŻ 4 razy na stadionie gospodarzy, 3 razy zwyciężala Brugia w każdym meczu zdobywając minimum 2 gole a raz padł remis - 4:4!! 



W tym meczu polecam również over 2,5 gola, bo czuję że może być ich sporo sądząc po tym jak gra ostatnio ofensywa Liege, jednak gram bezpieczniej i lecę w bramki drużyny gospodarzy! 



✅89
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Pemier League

Godzina: 21:00

Spotkanie: Chelsea - West Ham

Typ: Remis

Kurs: 6.45

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:



Bardzo ryzykowny typ, ale takiego potrzebuję w konkurswoej zabawie. Ryzykowny, bo na remis w tym spotkaniu kurs wynosi 6.45, a zwyciestwo gości bukmacherzy wyceniają na 12.50. Wiadomo jednak jaka jest piłka, w której derby rządzą się swoimi prawami. Chelsea jest drużyną, dla której zwycięstwo miałoby wymiar wykraczajacy poza granice Londynu. Mam na myśli ich walkę o Ligę Mistrzów, bo o 2 miejsca ( miejsca 3 i 4 Premier League) walczą 4 ekipy, a różnice punktowe są między nimi minimalne. West Ham gra natomiast wyłącznie o prestiż, bo zajmują 11 miejsce w tabeli i raczej ich pozycja jeśli się zmieni to tylko symbolicznie. Szanse na niespodziankę upatruję w tym, że Chelsea potrafi ostatnio zawieść, mam tu na myśli porażkę z Evertonem na wyjeździe czy remis z Wolves u siebie. West Ham natomiast ostatnio słabo gra na wyjeździe, nie wygrali od 7 spotkań, remisując na tym dystansie tylko raz. Zatem sądzę, że remis wzięliby z pocałowaniem ręki, bo to będzie oznaczać że w meczu derbowym nie ulegną mocarzowi z zza miedzy. Liczę tu na dobrą formę Fabiana, jeśli tylko obrona  Młotów nie dopuści do ich rozklepania, powinno zapachnieć remisem.  Mecze H2H pokazują, że remis wcale nie jest jakimś nieprawdopodobnym wynikiem. Nawet biorąc pod uwagę tylko mecze rozegrane na Stamford Bridge, w ostatnich 3 latach padły 2 remisy, a raz Chelsea wygrała 2:1. To pokazuje, że typ nie jest pozbawiony sensu, choć oczywiście pozstaje ryzykowny ( jak każdy typ ;) 



⛔100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League

Spotkanie: Chelsea - West Ham

Typ: 1 i under 3,5

Kurs: 2.05

Godz: 21:00

Bukmacher: totolotek



Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie  w 33  kolejce Ligi Angielskiej pomiędzy zespołami Chelsea i West Ham United. Gospodarze zajmują 5 miejsce w  tabeli z dorobkiem 63  punktów, natomiast goście z dorobkiem  42 punktów plasują się na 11  pozycji.  Uważam, że w gospodarzach drzemie sportowa złość i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu, ponieważ walczą oni o udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Chelsea, którzy będą chcieli wygrać tak żeby utrzymać się w czołówce. Gościom ostatnio ciężko zdobywa się punkty, wiec remis dla nich byłby wielkim wyczynem. Mój typ to 2:0   po bardzo ciekawym spotkaniu.



✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Pemier League

Godzina: 21:00

Spotkanie: Chelsea - West Ham

Typ: powyżej 3 żółtych kartek (3 zwrot)

Kurs: 1,95

Bukmacher: etoto

Analiza:



Gospodarze walczą o udział w LM w przyszłym sezonie i przy wygranej dzisiaj mogą awansować na 3 pozycję wypychając poza LM Arsenal. West Ham w zasadzie ma już po sezonie, puchary im nie grożą, spadek również. Mimo wszystko liczę, że goście postawią się mocno dzisiaj aby jak najbardziej utrudnić życie swojemu lokalnemu rywalowi. W poprzednich spotkaniach rozgrywanych na Stamford Bridge kartki często sypały się w dużych ilościach jak chociażby w dwóch spotkaniach rozegranych w marcu i sierpniu 2016 roku. Ale zdarzają się też takie spotkania jak w zeszłym sezonie gdzie sędzia pokazał tylko 1 kartkę. Dzisiaj liczę, że jednak przebieg spotkania nie będzie korzystnie układał się dla gospodarzy i przytrafią im się jakieś głupie kartki a sami goście też dorzucą się do ogólnego bilansu i za jakiś ostry faul zastaną ukarani przynajmniej z 2 razy kartką. Typ bardziej życzeniowy ale jak przystało na spotkanie derbowe, których w Londynie nie brakuje emocje powinny być nie małe i zawodników może czasem ponieść mocniej niż zwykle.



zwrot
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Piłka Nożna- Anglia Premier League 

Godzina : 21:00

Spotkanie : Chelsea-West Ham

Typ : West Ham strzeli bramkę

Kurs : 1.92

Bukmacher fortuna

Analiza: West Ham z dosc ofensywnym zestawieniem na spotkanie z Chelsea, Chicharito i Arnautovic na szpicy - cos na pewno sobie stworza. Kwestia czy beda do grozne sytuacje czy jednak pozwola Chelsea sie zdominowac.West Ham notuje bardzo dobre wyniki z Chelsea w ostatnich latach, często padały remisy a sam West Ham zazwyczaj trafiał przynajmniej raz do siatki The Blues. W tym spotkaniu wiadomo Chelsea bedzie chciala wygrac, bo Arsenal przegral co nie zmienia faktu ze West Ham to grozna druzyna majaca w skladzie kilku dobrych ofensywie nastawionych graczy. West Ham musi zagrac odwaznie, poniewaz Chelsea nie gra najpewniej w obronie.



⛔100
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik


Dyscyplina: TenisATP - SINGIEL: Houston (USA), ziemna - 1/16-finału



Godzina: 22:10

Spotkanie: Ruud - Dellien

Typ: 2.zawodnik liczba gemów poniżej 11.5

Kurs: 1.91

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:



Pojedynek w ramach 1/16 finału turnieju ATP w Houston na kortach ziemnych pomiędzy nr95 Norwegiem Ruud'em oraz nr76 Boliwijczykiem Dellien'em. Panowie spotkali się niedawno bo 1 marca 2019 również na kortach ziemnych na turnieju ATP Sao Paulo w Brazyli i pojedynek ten zakończył sie dosyć szybko 6:1 6:1 dla Norwega, który nie dał przeciwnikowi nawet szansy na przełamanie więc chyba styl Ruud'a nie bardzo pasuje Boliwijczykowi, a nawierzchnia w Houston jest bardzo zbliżona do tej w Sao Paulo i jedną z szybszych jeśli chodzi o clay, a kortów szybkich Dellien nie lubi co można stwierdzić po fakcie, że jeszcze nie wygrał spotkania w karierze na kortach twardych i trawiastych. Podejrzewam, że niewiele mogło się zmienić od tamtego czasu i również dzisiaj z łatwością zwycięży Norweg, a mój typ to dosyć ciekawa opcja ponieważ nawet przy wyniku 2:1 w setach może wejść, w sumie to wiele jest możliwości ale wydaje mi się to o wiele pewniejszy typ niż 2:0 po kursie 2.1



✅91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom