>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk
Libertadores - Capitanes ✅
Typ: Capitanes ( 2 drogowo) kurs: 1.85
Jeśli ktoś ma możliwość pogrania jakiegoś handi to jak najbardziej. Liber jest świeżo po Lidze Amerykańskiej. Tej nocy grali pierwszy mecz serii i po ciężkim boju udało się im wydrzeć zwycięstwo 1 koszem. Dziś moim zdaniem sromotnie polegna. Ten nawał meczów musi się na nich negatywnie odbić i racze nie widzę szans aby mogli dotrzymać kroku rywalom. Jak dla mnie łatwy win Capitanes.
Wynik: 67:95
e: nie mogło być inaczej. Każde handi wchodzilo
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś znów Meksyk
Capitanes - Michoacan
Typ: 2 (2drogowo) kurs: 3.80 ⛔
STS
Nie wiem o co chodzi z tymi kursami. Od rana wzrosło z 2.8 na 3.8 ale skoro tak to rym bardziej biorę. To są zbyt wyrównane ekipy aby była taka rozpiętość w kursach. Zdecydowanie biorę gości. Walka o 1 miejsce trwa i Michoacan napewno nie odpuści. Dodatkowo patrząc na H2H obie ekipy zawsze w dwumeczu dzieliły się zwycięstwami wiec gramy a jak będzie przekonamy się rano.
Wynik: 92:69
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
NBB Brazylia
Joinville - Botafogo godz. 23.00
2 / 1.70
Brazylijska NBB - ekipa gospodarzy ostatnia, czternasta pozycja i bilans 4-15, drużyna gości dziewiąte miejsce w tabeli z bilansem 7-11. Drużyna Botafogo po dłuższej pauzie wraca do rozgrywek - ostatni mecz 28 stycznia, z jednej strony rytm meczowy na pewno zachwiany, ale wydaje się, że tutaj przerwa może być akurat pomocna w powrocie i lepszym zgraniu zawodników. Od początku sezonu zmagają się z urazami wielu zawodników - we wszystkich spotkaniach nie mogli wystąpić Smith (13,1pkt), Dos Santos (13,9pkt), Ruiz (5pkt), Tavares (5,3pkt), Coelho (9,2pkt), Becker (6,3pk), Conceicao (7,6pkt) czy Da Silva (4,8pkt) i w większości było to sporo meczów nieobecności. Obecnie poza Beckerem, pozostali zawodnicy mają być do dyspozycji trenera Leonardo Alvesa. Wydaje mi się, na tyle ile potrafię odczytać możliwości kadrowe, że to nie jest drużyna, która powinna tak często przegrywać (siedem porażek w ostatnich ośmiu spotkaniach), ale ta sytuacja kadrowa nie była komfortowa, więc niejako można trochę usprawiedliwić tę dyspozycję - chociaż też, większość tych porażek była przy bliskich wynikach. Według mnie, personalnie wyglądają bardzo solidnie i teraz kiedy mają już zdecydowaną większość zawodników dostępnych do gry, powinni powalczyć o lepsze wyniki. Z kolei ekipa Joinville od początku zmaga się ze słabszą dyspozycją, nie maja jakichś większych problemów kadrowych, nawet dodali w trakcie sezonu nowego gracza Starksa, który już jest najlepszym strzelcem tej ekipy (16,1pkt), ale dalej nie potrafią poprawić tych wyników, więc może ta pozycja w tabeli jest adekwatna do ich możliwości. W pierwszej grze pomiędzy tymi zespołami, w inaugurującej nowy sezon kolejce, Joinville zwyciężyli 64-62, przejrzałem sobie ten mecz i tam Botafogo, jak zwykle, nie byli w swoim najmocniejszym zestawieniu, w dodatku za limit fauli parkiet musieli opuścić Bernardi i Ansaloni, bardzo ważne tu ogniwa - pomimo tego, przebieg gry bardzo wyrównany i wynik też mógł spokojnie pójść w drugą stronę - po takiej porażce, powinna być też spora motywacja do zrewanżowania się rywalom. Nie są to rozgrywki, do których zbyt często zaglądam - musiałem trochę więcej poczytać, podparłem się tutaj przejrzeniem statystyk, kadr czy ostatnich spotkań obu zespołów. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to wszystko nie musi mieć tutaj jakiegokolwiek przełożenia w poczynaniach na parkiecie, ale może akurat dopiszę trochę więcej szczęścia i drużyna Botafogo będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
54-59✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
soles - angels
typ: Angels +22.5 @ 1.85 + za drobne na 2 kurs 15 ⛔⛔:dntlck:

Wczoraj wysoka wygrana gospodarzy 104:71. Dzis w nocy kazdy spodziewa sie powtorki, ale ja nie bylbym taki pewny, bo troche sie pozmienialo. Na pewno soles ma juz zaklepane 4 miejsce, porazka czy wygrana nic nie zmienia. A juz za kilka dnia ruszaja play - offy wiec trener na pewno porotuje skladem. W Meksyku przewaznie ten drugi mecz bywa diametralnie inny, nie sadze ze zleja gosci drugi raz pod rzad
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
CBA
Guangdong- Jiangsu Dragons
Jiangsu powyżej 95,5✅✅✅
1,85
totalbet
Nie będę nikogo oszukiwał i nie powiem, że śledzę funpage obydwóch drużyn ale ze statystyk i obserwacji suchych wyników wychodzi mi, że goście powinni się zakręcić lekko ponad setkę punktów. Gospodarze przeszli przez fazę zasadniczą jak burza, lekko spuścili z tonu pod koniec, jednakplay off i znowu przekonujące zwycięstwo. 138:109 pierwszy meczu, h2h w rs odpowiednio 142:105 oraz 111:105 również na korzyść Guangdong. Nigdzie indziej nie znalazłem zakładu przedmeczowego więc można się czaić live czy to na fortunie albo unibecie bo zazwyczaj się pojawia tam CBA. Polecam!
pozdro
Edit. Na fortunie fajna oferta na ten mecz jednak jest
Końcowy wynik 141:99
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
CBA
Guangdong- Jiangsu Dragons
Jiangsu powyżej 95,5
1,85
totalbet
Nie będę nikogo oszukiwał i nie powiem, że śledzę funpage obydwóch drużyn ale ze statystyk i obserwacji suchych wyników wychodzi mi, że goście powinni się zakręcić lekko ponad setkę punktów. Gospodarze przeszli przez fazę zasadniczą jak burza, lekko spuścili z tonu pod koniec, jednakplay off i znowu przekonujące zwycięstwo. 138:109 pierwszy meczu, h2h w rs odpowiednio 142:105 oraz 111:105 również na korzyść Guangdong. Nigdzie indziej nie znalazłem zakładu przedmeczowego więc można się czaić live czy to na fortunie albo unibecie bo zazwyczaj się pojawia tam CBA. Polecam!
pozdro
Edit. Na fortunie fajna oferta na ten mecz jednak jest
Polecam w milenium hc36.5 za @1.65, gdzie u innych Linie są 10-12 pkt niżej
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Xinjiang- Zhejiang Guangsha
gospodarze over 122,5✅✅✅
1,95
fortuna
Drugi mecz play off, pierwszy zakończył się bez niespodzianki 134:100. Próbowałem coś poczytać na stronach tych drużyn ale ciężko znaleźć coś konkretnego więc może trzymajmy się statystyk. Xinjiang u siebie wymiata, 130 pkt u siebie zdobyć to jak dla nas zabić komara. Granica 122 punktów powinna wejść chociaż trzeba zaznaczyć, że gospodarze rzucali trójki na niesamowitej skuteczności ostatnio, mianowicie 17/32. Do tego jakiś Abu Zabi sam rzucił 6/7. Nic dwa razy się nie zdarza i jeśli trener gości zrobi dwa plus dwa to mu wyjdzie, że powinno się wyjść wyżej, a jak pokryje się w taki sposób to znajdzie się miejsce pod koszem, a rozgrywajkiem gospodarzy jest typek z przeszłością w NBA więc pewnie dla niego coś się więcej otworzy(łatwiejsze wejścia pod kosz itp). Zastanawiałem się nad jakimś handi w stronę gośći bo h2h nie wygląda jakoś tragicznie ale póki Xinjiang robi to co robi to po co zmieniać.
pozdrawiam
edit. końcowy wynik 139:125
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
fnfe 57

fnfe

Użytkownik


Xinjiang- Zhejiang Guangsha o233,5 @2,01 ❌



Uważam, że linia jest zanisko wystawiona. Powinnien być pewny overek a kaska powinna się zgadzać po meczu $$$
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Guangdon- Shenzhen



Guangdong over 125,5



2,05 



fortuna



Gospodarz idzie jak burza przez play offy rzucając średnio przez ostatnie 3 mecze rywalizacji w owej fazie 137 pkt. 13 marca natomiast wygrali z ekipą gości na wyjeździe pakując 128 oczek. Taki wynik 140:100 wcale by mnie nie zdziwił, mimo dość wysokiej lokaty gości po rs (4). Wydaje mi się, że gospodarzom może jedynie zagrozić Xinjang, który też preferuje ofensywną grę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Guangdon- Shenzhen



Typ-under 230,5



Kurs-1.9



Kolega powyżej opisał już ten mecz i zgadzam się z nim że gospodarze idą jak burza i rzucają dużo punktów,ja idę jednak innym tropem i liczę na ok 120 pkt gospodarzy i ok 100 pkt gości,fakt że w marcu na wyjezdzie rzucili 128 pkt ale w meczach  u siebie juz tyle nie było i ich wyniki były niskie jak na Guangdon,bo na ostatnie 10 meczy w roli gospodarza tylko  raz było powyżej 222pkt. Liczę tu na statystykę ich spotkań,nie patrząc ile rzucili innyemu zespołowi.Ale przy dobrym układzie kolegi typ i mój może okazać się trafny.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Xinjiang- Liaoning



Xiaoning over 115,5



2,15



fortuna



Dla mnie ta linia to nieporozumienie, spokojnie ustawił bym ją na poziomie 125. Na stronie latających tygrysów nic nie piszą o absencjach, a u siebie są mega mocni. Rywalizacja play off w tym momencie 2:0 na krzyść gospodarzy (190:100, 97:95) po dość wyrównanych i underowych pojedynkach, ale u siebie Xinjiang to inna bajka. 



pozdrawiam



edit: końcowy wynik 100:109
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Nowa Zelandia 30.06.2019 07:00
Canterbury Rams - Supercity Rangers
Canterbury Rams(-32.5) 
    116-65
@2.90


Nie ma co sie zastanawiac nawet. Już wczoraj mialem to brac jak wyplynęlo info o skladzie Rangers, ale jakos zwlekalem. Cale szczescie linia przez te parenascie godzin podniosla sie tylko o oczko.
Do rzeczy.
Ogolnie Rams maja 12-3, Rangers 3-12 i juz sama tabela pokazuje jaka przepasc dzieli oba zespoly..
Forma gospodarzy swietna, w ostatnim czasie Panowie polegli tylko z najlepszymi Saints, ale tez minimalnie.. Po drugiej stronie sytuacja zupelnie odwrotna, glownie porazki z malym przelamaniem w postaci niedawnej wygranej z Jets, ktora oczywiscie nie jest niczym wielkim.
Teraz najwazniejsze, sklady.
Owszem, Rams bez Wilkins'a 11.8PPG, 7.4RPG, 3.6APG, ale raz, ze i bez niego Panowie last match zniszczyli Giants, a dwa po drugiej stronie problemy duzo wieksze.
Rangers dzis siodemka zawodnikow, przede wszystkim out sa Quarterman 28.0PPG, 5.5RPG, 5.6APG, Egwu 13.6PPG, 7.2RPG, 2.1APG oraz Jois 20.2PPG, 11.3RPG, 2.5APG, ktorzy nie zagraja juz do konca sezonu.
W skladzie nie ma tez Bishop'a, nie ma Hippolite.
Ten sklad jest tak slaby, ze Rams powinni wdeptac w parkiet rywali i to handi nie powinno dla nich stanowic najmniejszego problemu.
Moim zdaniem bardzo warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 132

basketballer

Użytkownik
Korea KBL
Goyang - Anyang
Goyang-1.5 1.94 Pinnacle 4/10 
  

Pierwsza kolejka i odrazu mamy konkretne spotkania.Goyang zaczyna u siebie, jeśli chodzi o graczy rodzimych to przede wszystkm zachowali swój trzon, mają jedną z najlepszych jak nie najlepszą w lidze pake rodzimych graczy.To jest ważne, ponieważ w tym roku ponownie zamieszali z przepisami i wzrasta rola rodzimych graczy.Mówie o korei.Od jutra maksymalnie jeden import na parkiecie, dodatkowo czas przybywania graczy zagranicznych obniżono o 20min z 60 do 40.W tym wypadku Goyang ma jutro jak i przez cały sezon przewage.Jeśli chodzi o importy, doszedł Landry czyli gwiazda ligi z poprzedniego sezonu.Doszedł też Jordan Howard który nie ma jeszcze ogrania bo grał zaledwie w G-Leaque,.Anynang stracił sporo jeśli chodzi o rodzimych zawodników ale zachował Oh Sek-Eun.Jednak to czy OH będzie produktywny zależy głównie od jego zdrowia.Oh często łapie kontuzje, jeśli znowu sie połamie to Anynang będzie miał spore problemy.Zagraniczne nabytki to dobrze znany w KBL Brandon Brown oraz Mcculogh znany bardziej z krótkiego epizodu na filipinach.Średnio to wygląda, duży ciężar muszą na siebie wziąć młodzi gracze dowodzeni przez Oh.Swoje zawsze dołoży Brown, Mcculogh to zagadka.Stawiam na win gospodarzy
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Argentyna TS20

Ferro - Hispano Americano

Typ: 2(2drogowo)    Kurs: 3.60   STS    

Próbujemy co tam. Od razu mówie nie brać przykładu bo się kompletnie nie znam na tym ;-)
Ferro jest świeżo po meczach w Lidze Ameryki Płd w której rozegrali dzień po dniu 3 mecze tak więc tu będe liczył poprostu na zmęczenie być może na jakieś roszady w składzie i licze,że przy tym wszystkim goście są w stanie wyrwać zwycięstwo.
2 tygodnie temu zagrali i Ferro na wyjeździe było lepsze teraz rewanż i przy tych meczach dodatkowych dla gospodarzy typuje win gości. Kurs fajny i musze spróbować.

Wynik: 72:62
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk

Capitanes - Libertadores

Typ: 2 (2drogowo)      kurs: 4.25    fortuna   

Nie wiem czy wejdzie czy też nie ale wedlug mnie to trzeba zagrac. Capitanes w ostanie dniach bardzo napięty grafik. Od 29.10 rozegrali juz 5 spotkań i dziś przed nimi kolejne to się w końcu musi odbić na ich formie. Po takim kursie trzeba to poprostu zagrać. 

Wynik: 83:91
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
loonybin 73

loonybin

from A to Z
#LNBP

Correcaminos - Laguneros(+6.5) / ML @3.00

Doczytałem, że gospodarze, bez najlepszego grajka z powodu zatrucia pokarmowego. Kursy trochę lecą, ale +6.5 po @1.8 i ML warto dograć. Mecz za 10 minut.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk

Dorados - Michoacan

Typ: 2 (3drogowo)     Kurs: 2.06    fortuna   

Dziś znów zerkam do Meksyku. Drugi mecz obu ekip. Wczoraj zdecydowanie zwyciężyli gospodarze wiec tym razem licze na rewanż jak to zwykle bywa w tamtejszej lidze. Kurs całkiem przyzwoity mając na względzie to ze goście to przeważnie co rok czołówka ligii.
Tak więc licze ze rano będziemy księgowa

Wynik: 84:74
 
Do góry Bottom