>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
fifiswir 21

fifiswir

Użytkownik


Za kilka dni 1/4 finałów. Dla mnie Barca i Liverpool wygrają swoje mecze. Liverpool to jednak za wysokie progi na Porto nogi, a przy obecnej dyspozycji Messiego, nikłe są szanse MU (PSG odpadło na własne życzenie i nawet petro$ nie pomogły).  Niespodzianki szukałbym w Londynie i Amsterdamie. Chłopaki z Ajaxu są młode, zdolne i ambitne, do tego zbudowani wyrzuceniem Realu, a i Atletico pokazało, że Juve jest do ogrania ( hegemonem to oni są, ale w Serie A). Myślę, że na gola Ajaxu na pewno możemy liczyć.

Koguty vs Obywatele ? Derby Premier League w Champions League, brzmi ciekawie. Oba kluby ostatnio grały co trzy dni, do tego w lidze Totki walczą jeszcze o miejsce premiowane pucharami, a City o mistrza, więc nie odpuszczają oba kluby żadnego meczu. Do tego samczek dla kibiców Tottenhamu, to będzie pierwszy mecz LM na nowym stadionie. Myślę, że zobaczymy parę ładnych goli z obu stron. Jak dla mnie spotaknie overowe.

A jak Panowie widzą wtorkowe i środowe mecze ??
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik


Juventus nie zrobi takiego drugiego błędu jak z Atletico. Liga już wygrana, najlepsi odpoczywają. Poza tym Ajax trafił na bardzo słaby Real, który oddał ten awans jak zwykły frajer. Juventus nie popełnia tak frajerskich błędów w obronie, a że oglądałem oba mecze Realu z Ajaxem to mam świadomość, że będą potrafili przeciwnika w Amsterdamie skontrować. Moim zdaniem Juventus wygra oba mecze.



 



 
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik


City, Reds, Juve i Barca to faworyci. Wcześniej mieliśmy lody, jak awans Juve, United i Ajaxu, ale teraz sytuacja raczej się nie powtórzy i faworyci powinni zameldować się w półfinałach.



I można dość bezpiecznie zagrać na awans tych drużyn. Jeśli któryś z faworytów miałby odpaść, to dla mnie głównym kandydatem jest Barca. Oni mają schizę na punkcie wygrania tych rozgrywek, a to nie jest dobry znak, bo wtedy gra się ciężko. Poza tym takich farciarzy jak United to ze świecą szukać. U siebie nie istnieli, a na wyjeździe dostali 3 prezenty. 2 od piłkarzy PSG, a jeden od sędziego, bo piłka leciala gdzieś w drzewostan, ale zupęlnie przypadkowo trafiła obrońcę PSG w rękę, a 'sędzia' dał im karnego w ostatnich minutach. Tym nie mniej fart jest po ich stronie i Barca musi mieć się na baczności. A nie jest to już taka ekipa, jak za czasów Guardioli, umówmy się!
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 07:38 przez kobra1234


Juventus nie zrobi takiego drugiego błędu jak z Atletico. Liga już wygrana, najlepsi odpoczywają. Poza tym Ajax trafił na bardzo słaby Real, który oddał ten awans jak zwykły frajer. Juventus nie popełnia tak frajerskich błędów w obronie, a że oglądałem oba mecze Realu z Ajaxem to mam świadomość, że będą potrafili przeciwnika w Amsterdamie skontrować. Moim zdaniem Juventus wygra oba mecze.



 



 



Również uważam, że Juventus wywiezie korzystny rezultat ze stolicy Holandii (czyt. wygrają). Raczej Real był nieudolny, aniżeli Ajax taki wyśmienity. Oczywiście nie ujmuję piłkarzom Ajaxu umiejętności, ale jak patrzę na skład jaki ma Juventus i jak Allegri manewruję zawodnikami, (daje odpoczywać) to raczej pewna dwójeczka dla mnie. gwiazdy Juve już na swoim podwórku wygrali, teraz są głodni prawdziwej gry.
 
U 12

ukassekkk

Użytkownik


Uważam podobnie co kolegów powyżej. Spokojna sytuacja w lidze Juventusu, przewaga jakości składu i same rotacje w składzie robione przez trenera, by zawodnicy nie byli zbytnio przemęczeni wskazują, że raczej niewielkie są szanse Ajaxu na awans. 
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 10:24 przez bmw14.5


City, Reds, Juve i Barca to faworyci. Wcześniej mieliśmy lody, jak awans Juve, United i Ajaxu, ale teraz sytuacja raczej się nie powtórzy i faworyci powinni zameldować się w półfinałach.



I można dość bezpiecznie zagrać na awans tych drużyn. Jeśli któryś z faworytów miałby odpaść, to dla mnie głównym kandydatem jest Barca. Oni mają schizę na punkcie wygrania tych rozgrywek, a to nie jest dobry znak, bo wtedy gra się ciężko. Poza tym takich farciarzy jak United to ze świecą szukać. U siebie nie istnieli, a na wyjeździe dostali 3 prezenty. 2 od piłkarzy PSG, a jeden od sędziego, bo piłka leciala gdzieś w drzewostan, ale zupęlnie przypadkowo trafiła obrońcę PSG w rękę, a 'sędzia' dał im karnego w ostatnich minutach. Tym nie mniej fart jest po ich stronie i Barca musi mieć się na baczności. A nie jest to już taka ekipa, jak za czasów Guardioli, umówmy się!



Nie opowiadaj kolego bajek, że ManU dostał prezent od sędziego w postaci karnego. Nie ma znaczenia gdzie leciała piłka i o żadnej przypadkowości nie możemy mówić. Kimpembe wskakuje w górę i odchyla rękę od tułowia blokując tym samym strzał. Karny jak z podręcznika. 



To, że mieli farta przy tym awansie to jedno, ale nie opowiadaj, że im się karny nie należał.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Real nic wielkiego nie pokazał. Udowadniają to cały czas, że to cień zespołu z poprzedniego sezonu. Wygrali pierwszy mecz, a następnie zlekceważyli przeciwnika. Do tego celowe wykartkowanie przez Ramosa. 

Ronaldo ma być dostępny na to spotkanie... Mam nadzieję, że Juventus nie popełni błędu jak w pierwszym meczu z Atletico. Praca domowa musi zostać odrobiona na 5 z plusem. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Mysle, ze historia sie powtorzy i City zrobi z Tottenhamem w rewanzu to samo co zrobilo Juve i United. Ojojoj ale tak patrze i kurs 1.53 na ich awans wyglada na mega biede...
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Nie przepadam za psg ani City ale wieczne czepianie się ich to trochę przesada...gdyby trofea zdobywaly tylko uznane marki byłoby to nudne. 
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 18:21 przez karciarz


Juve i Barca wygrane, czy zbyt łatwe i piękne to jest? Niby mają wszystko co potrzeba, aby dziś wygrać. 



Moim zdaniem to nie jest takie oczywiste, Barca może zagrać zachowawczo i remis lub 1:0 z dupy dla MU też może byc, pokazała to zresztą już nie raz że mecz na wyjeździe na spokojnie a u siebie odrabiamy. Natomiast los Juve jest w rękach Ajaxu bo jak mlodziki zachowaja chłodna głowę to futbol graja piękny i efektywny....bynajmniej typy na awans to raczej izzi.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Jeszcze trochę musi minąć zanim wszystko będzie dokładnie sprawdzane. Prawdopodobnie do tego czasu piłka nożna jeszcze bardziej się zmieni co do tej którą teraz znamy. Większość sportów posiada swego rodzaju obiektywną ocenę sędziego i tego nie zmienimy, Ktoś "neutralny" musi zadecydować i koniec, nie zawsze dzieje się to w dobrą stronę, czasem nawet krzywdząc drużynę do tego stopnia, że zostaje ona wyeliminowana z gry. 



Wczoraj, np. taki Sergio Busquets powinien spokojnie i bez żadnego ale nie dokończyć tego meczu i dostać czerwo. Jego brutalne zagrania na ten poziom rozgrywki wyglądały masakrycznie.

https://www.thesun.co.uk/sport/football/8836441/man-utd-sergio-busquets-paul-pogba-scott-mctominay/



 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Nie mogłem się wczoraj skupić na meczu Ajaxu vs Real bo miałem głównie pograną Barcę, ale momentami przełączałem się na Holandię i wydaje mi się, że Ajax wyglądał naprawdę nieźle... W następnej kolejce jeśli może coś być to właśnie Ajax... Pamiętajmy, że wystaczy, że strzelą dwie bramki i Juventus ma cieplutko...



Jak by kurs na awans Ajaxu były 3+ to można rozważyć pogranie ? Pytam osób dokładnie oglądających wczorajszy mecz... Myślę, że over 2,5 także byłby do grania...



Nawet jak Juventus strzeli jedną bramkę to i tak nic pewnego. Każdy remis z wyjątkiem bezbramkowego premiuje Ajax albo do dogrywki, albo do awansu...



Pamiętacie jak mocno pisałem żeby grać awans Juventusu po kursie 4 z Atletico co weszło... Natomiast wtedy to oni się na to przygotowywali od miesiąca, była pełna koncentracja i motywacja... Teraz jest nijakie 1:1 i mogą podejść na zasadzie - "zawsze u siebie wygrywamy to i teraz", a Ajax jest tak głodny i maksymalnie nastawiony, że to szok...



Co do Barcy to mają wielką przewagę, ale niepokojące były ich te "zabawy"... Panowie - nie robimy tak na poziomie 1/4 LM... I właściwie to jedyne co może powstrzymać przed graniem czystej 1. Zaliczka 1 bramki to jest na tyle mało, że raczej powinni chcieć wygrać... Pamiętać też należy, że Utd gra lepiej na wyjazdach...
 
fnfe 57

fnfe

Użytkownik


Szczerze? Oglądałem wczoraj mecz MU vs Barca i pozostał jeden wielki niesmak...



Wielka Barcelona a jej gra przypomina granie w głupiego z kolegą a młodzik lata za piłką... MU już trochę lepiej bo, coś się starali, ale trudno to nazwać "gryzieniem trawy".



To jest Liga Mistrzów? Elitarne rozgrywki?



To jest tylko maszynka do trzepania kasy przez UEFA na sponsorach itp.





A żeby tylko nie było narzekania to powiem dlaczego takie gówno jest a nie widowisko...



Dlaczego gdy napatsnik atakuje blisko bramki przeciwnika obrońcę to niewielkie popchnięcie jest już traktowane jako wielki faul a gdy sytuacja ma się na odwrót to nie ma podstaw do podyktowania rzutu karnego... Dla mnie to jest kpina. Druga sprawa takie niewielkie spalona typu but wystający czy cokolwiek też powino być traktowane jako gra i sędziowie powinni puszczać. Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...



Ale kolego nie pomyliłeś forów ? To forum bukmacherskie, a nie na tematy sportowe ! Subtelna różnica, ale różnica... Jak bym na tym nie zarabiał kasy to oglądać to dla emocji, dla widowiska ??? WTF... Co mnie obchodzi jak obcy mi ludzie biegają za jakąś piłką i miliony się tym pasjonują... To oni zarabiają (oczywiście ci biegający za piłką)... ????



Jak ci żal d. ściska, że UEFA zarabia sam zacznij też na tym zarabiać ! Od tego jest to forum i my na nim żeby pomagać w zarabianiu... Jak ja chcę emocji to idę na dyskotekę wyrwać laskę, a nie oglądać jakieś mecze...



A tak na serio - Barca już miała "widowiska" jak odrabiała straty z PSG żeby potem znowu głupio odpaść. Nie licząć zeszłego sezonu... Teraz są wyrachowani i kto wie czy nie zdobędą LM a liczy się tylko tytuł ! To tak tytułem jednego zdania.



To jest temat "luźne rozmowy', ale luźne rozmowy na temat typów, analiz i wszystkiego co się przyda do zarabiania, a nie biadolnia o widowiskach !
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik


Ja dalej upieram się w przekonaniu, że Juve to ogarnie. 1,35 obecnie na awans Turyńczyków, przed meczem w Amsterdamie 1,22. Wróci Chiellini i obrona będzie jeszcze mocniejsza, a Ajax wyjdzie bez Tagliafico, którego chyba zastąpić będzie trudniej niż Mazouriego. Real miał z nimi podobne problemy co Juve, a na Bernabeu potrafili prowadzić grę, ale zagrali katastrofę w defensywie, której nie zagra Juve. Poza tym Turyńczycy u siebie przegrali tylko raz w tym roku, z United, oprócz tego bodaj 2 remisy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom