>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Ok 



Ok. 2.00 może być. Idź do tematu ako 3. Tam jest to czego szukasz. Muahaha .  Betis  za 200 zł kurs. 2.16 Jadymy.  Fiorentina cienka 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Mamy to. Betis win. Jutro za 400 zł kolejne podejście. Moze sie uda w koncu zakonczyc 1 etap. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Zastanawiam sie czy nie zrobić małej modyfikacji i zdarzenia live wprowadzić do tego tematu, tylko z drugiej strony nie chciałbym tego robić, bo nikt nie skorzysta raczej a przewodnia myśl to typy PRE.



Chodzi o wybrane opcje, takie jak wczoraj mi się udało trafić, nie granie byle czego. Zagrałem tylko poniższe live, taka Benfica to było promo jak przegrywali. Seville też miałem na celowniku, ale jak to oni lubią na wyjezdzie utopic więc nie zagrałem. Kopenhagę podobnie. Można wymieniać, ale np takie PSV czy Midtjylland np. nie dały rady.  Trzeba to robić z głową i mieć też szczęście. Kurs 1.85 traktuje jako ok. 2.00 i taki się może pojawić z racji tego, że często jest wiekszy grany jak np Legia z Pilzno, grubo ponad 3.00, czy Real + Barca ok. 2.30. Ktoś tam wyżej piszę, że ako ponad 3.00 to nie trzymanie się zasad. Ok, przewodnia myśl była granie DNB LEGIA + DNB PILZNO, ale jak czuję, że dubel taki ma szanse powodzenia na czysty WIN to gram bo łatwiejszy pieniądz można zgarnąc i dużo większy kurs.



 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


ako: 2.08



HJK + FCSB + Rosenborg 1X



Stawka: 400 zł



 



oraz niezależnie od powyższego( czy wejdzie lub nie) idzie typ na nową progresję:



Hamburg + Bologna ako: 2.26   stawka: 100 zł
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 07:47 przez zderzok


Zastanawiam sie czy nie zrobić małej modyfikacji i zdarzenia live wprowadzić do tego tematu, tylko z drugiej strony nie chciałbym tego robić, bo nikt nie skorzysta raczej a przewodnia myśl to typy PRE.



Chodzi o wybrane opcje, takie jak wczoraj mi się udało trafić, nie granie byle czego. Zagrałem tylko poniższe live, taka Benfica to było promo jak przegrywali. Seville też miałem na celowniku, ale jak to oni lubią na wyjezdzie utopic więc nie zagrałem. Kopenhagę podobnie. Można wymieniać, ale np takie PSV czy Midtjylland np. nie dały rady.  Trzeba to robić z głową i mieć też szczęście. Kurs 1.85 traktuje jako ok. 2.00 i taki się może pojawić z racji tego, że często jest wiekszy grany jak np Legia z Pilzno, grubo ponad 3.00, czy Real + Barca ok. 2.30. Ktoś tam wyżej piszę, że ako ponad 3.00 to nie trzymanie się zasad. Ok, przewodnia myśl była granie DNB LEGIA + DNB PILZNO, ale jak czuję, że dubel taki ma szanse powodzenia na czysty WIN to gram bo łatwiejszy pieniądz można zgarnąc i dużo większy kurs.






Live często skaczą kursy tak jak grasz jest ok .
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Bank: + 1047 zł



Pierwsza progresja w koncu zakończona na plus: 4 etapy (ako) z rzędu trafione.



1 etap: 100 zł stawka



2 etap: 100 zł stawka



3 etap: 200 zł stawka



4 etap: 400 zł stawka



Od jutra za 100 zł - trzeba odegrać dziś straconą stówkę. Hamburg znów u siebie wygrywał i przegrał. Więcej ich nie ruszam.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Bank: + 1154 zł



Trafione: 12



Przegrane: 10



Yield: + 33,94 %



 



Ilość zakończonych progresji: 1



1 etap: 100 zł stawka



2 etap: 100 zł stawka



3 etap: 200 zł stawka



4 etap: 400 zł stawka



 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


ako: 1.93



Young Boys DNB + Lechia X2



stawka: 100 zł



mecze są o 18:45 i 18:00 więc skończą się, zanim Juve zacznie.



Robimy tak: gramy to za 100 zł, jak wejdzie to dokładam raz jeszcze Juventus za 100 zł, jak wtopi powyższe ako, to Juve normalnie zostaje jak było i porządek zostanie zachowany tak czy inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Juventus DNB  1.68



100 zł



ZWROT !!!



dokładam do wczesniejszego czystego zwycięstwa Juve, jednak DNB ponieważ, i tak większość kursów granych było powyżej 2.20 więc akurat tu może być niższy.



Ubezpieczam się. w razie czego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Kolejne etapy to: 100 zł, 200 i 400 zł. Tak naprawdę to JUVE DNB namieszało i teoretycznie niby mógłbym jutro grać za 200 zł, ale pojadę za 100 zł zgodnie z zasadami.



 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


g:18:00  Olimpija Ljubljana  2.10



stawka: 100 zł



Typy na LE po tym spotkaniu czyli ok. godz. 20:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom