>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Monterrey, Charleston - 01.04-07.04.2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:30



Sakkari M. (Gre)



Bertens K. (Ned)



Typ-1    +++ Ładny kurs wszedł.



Kurs-4.35



Totomix



Witam po wczorajszym typie na Greczynkę  dzisiaj próbuje znowu,choć przeciwniczka dużo lepsza ale z kolei kurs jest o wiele wyższy,powiedziałbym odpowiedni do ryzyka.W tenisie różne cuda się dzieją i dobrze jest poszukać niespodzianek,po za tym one grały ze sobą ostatni raz w Rzymie i 2-1 wygrała Sakkari a kursy były podobnie wystawione,więc trzeba spróbować,taki kurs piechotą nie chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Q 114

quick2

Użytkownik


Gasparyan - Muguruza(-3,5g) 2 @ 1,70 ✅



Pinn



Wyczekałem troszkę, aby kursy się nieco podniosły, bo taka też była tendencja i zamiast porannego 1,63, mamy już 1,70. Ja się już decyduję na taki kurs, gdyż jest to dobra opcja na to dzisiejsze spotkanie. Muguruza w Monterrey czuje się jak u siebie, z pochodzenia Wenezuelką ma wielu fanów w Am. Płd, co tylko jej pomaga. Potwierdził to ubiegły rok, gdzie wygrała ten turniej, co za tym idzie, że broni też punktów za finał. Motywacji zatem nie zabraknie.



Gasparyan w średniej formie w tym sezonie, no i poza tym jest to rywalka o klasę niżej, aniżeli Hiszpanki. Zdecydowanie bardziej nieregularna, ale też bardziej impulsywna, a nawet bezradna momentami. Oczywiście, potrafi grać świetne mecze, ale raczej nie w tej formie i nie na tym terenie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


23:00



Gasparyan M. (Rus)



Muguruza G. (Esp)



Typ-1 ➖   ----



Kurs-3.2



Buk-Tipster



Ja też pograłem ten mecz co kolega powyżej ale w drugą stronę,to co zostało napisane to już wiadomo,broni tytułu,punktów itd,ale ja spróbuje poszukać tu niespodzianki.



Murguza 1 swój mecz z Rumunką strasznie męczyła,z kolei Rosjanka pozamiatała swoje przeciwniczkę i liczę ze postawi się wyżej notowanej rywalce.
 
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik


Diyas-Azaenka (-3,5 gema) 2 ✅



Azarenka w tym seoznie powinna zagrac duzo wiecej turniejow. Na razie jest srednio, przyzwoity turniejw Acapulco, ale na duzych turniejachw  Indian Wells i Miami wypado slabo.



Tutaj mamy znowu mniejszy turniej, a wydaje mi sie, ze Azarenka chetnie by zagral w jakims finale, a ze to duzo bardziej prawdopdobne w tej chwili w takich mniejszych turniejach, to wydaje mi sie, ze Azarenak powanie podejdzie do tego turnieju. Diyas poki co gra bardzo przecietnie. Kazaszka nie ma argumentow silowyc i stawia na granie dluzszych wymian. Azarenka wydaje mi sie, ze wygra z jakims tam zapasem, dlatego probuje to podrasowac mniejszym handicapem gemowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Q 114

quick2

Użytkownik


Bencić(-2,5g) - Martić 1 @ 1,64 ❌



Pinn



Bencić świetnie przygotowała się do sezonu gry na mączce, co można przeczytać prawie wszędzie. Bardzo pewna i konsekwentna gra, bez problemu dotarłą do QF. Dziś zagra z Martić, która gra falami, miesza dobre momenty z tymi złymi, więc sądzę, że tutaj nie ugra zbyt wiele. Wczoraj ponad 2 godzinne spotkanie z Pegulą, a zawodniczka do atletek nie należy, tak samo jak nie porusza się jakoś dobrze po tej nawierzchni. Tutaj, żeby coś ugrać, musi pobiegać i to solidnie, a w tej roli zupełnie jej nie widzę, dlatego idę w pewne zwycięstwo Belindy. 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


20:30



Wozniacki C. (Den)



Sakkari M. (Gre)



Typ-2 ❌



Kurs-2.55



Buk-Tipster



Idę twardo w Greczynkę,grałem na nią 2 razy i mnie nie zawiodła i mam nadzieję że i dzisiaj da radę.Grały już ze sobą,fakt że na innej nawierzchni ale Sakkari wygrała 7-5 6-3 a kurs na nią był wtedy ok 6.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Stephens - Keys 2. Etoto 2.0 ✅ edit/ jest przełamanie i pierwsze zwycięstwo Keys z Sloane, brawo ????????



Ponownie zaufam Keys lecz typ po prostu czysto na czuja, gdyż wynik może być każdy. Obie Panie potrafią tutaj grać, Sloane zwycieżczyni z przed 3 lat natomiast Keys półfinał w ubiegłym roku. Obie też słabo wypadły w Indians czy Miami, więc myslę mają ochotę na grę i jakąś passę zwyciestw po wcześniejszych niepowodzeniach. Dlaczego Keys? Stephens do tej pory nie dawała dzisiajszej rywalce szans na dużych turniejach jak FO, USO czy MIAMI. Dzisiejszy mecz i ten turaniej nie należy do "wielkich" a zależeć powinno chyba nico bardziej Keys, która mam nadzieje bedzie chciała wkońcu pokonać Sloane. Drugi argument to taki, że Stephens nie jest w najlepszej formie i nie wiem też czy jest dobrze przygotowana fizycznie. Grała jako ostatnia wczoraj, 3 setowy pojedynek, i najmniej czasu na regenerację. Myslę, że Keys ma dobrą okazję na pierwsze zwycięstwo z Stephens i mam nadzieję, że ją wykorzysta. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
O 0

olsson01

Użytkownik


Dobra usunęli mi stare konto i reputacje kto tu zagląda to skorzysta. Grajcie na Collins to talent młodego pokolenia który zastąpi te które już muszą odejść. Pozatym Collins lubi ten turniej co można zauważyć w statystykach z poprzedniego roku jak dla mnie kurs 2.0 to duże value. Puig ok wygrała co miała wygrać ale Sabalenka to dno na clayu więc się nie dziwię że wygrala



I jeszcze jedno ogólnie Collins jest dla mnie faworytka tego turnieju a to że znajdzie się w finale jest dla mnie pewne. Nie ma czasu już pisać analizy oglądam ten turniej od początku i tyle. 
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Wozniacki u1,5 asa @2,3 1xbet minus



mocno przestrzelony typ



Wozniacki nie slynie z jakiegos mocnego podania i nie posyla duzo asow. W tym turnieju bylo to odpowiednio 1 ze Siegemund, 2 z Buzarnescu i 1 z Sakkari czyli linia na granicy. Uwazam jednak ze z Martic ktora w tym turnieju wyglada bardzo fajnie nie da rady poslac dwoch asow nawet jezeli mecz potrwa trzy sety. Wozniacki bardziej stawia na dokladnosc niz predkosc. Martic ktora mierzy 1,81 m dysponuje dobrym zasiegiem i serwisy z tak mala predkoscia powinna z latwoscia lapac.



Puig @2,14 1xbet minus Puig dzis dramat zwlaszcza na serwisie.



Monica idzie w tym turnieju jak burza. Nie stracila jeszcze seta. Bardzo pewnie wyglada na serwisie. W 4 meczach stracila tylko 5 razy swoj serwis. Keys ze Stephens potrafila tracic 4 razy serwis w secie. Madison w dalszym ciagu szuka swojej dobrej formy. Gra falami. Lepsze gemy przeplata wrecz tragicznymi gdzie z prostych pozycji wyrzuca pilke w aut. Puig juz dwa razy wygrala z zawodniczkami ktore prezentuja styl zblizony do Keys czyli Sabalenka i Collins. Uwazam ze dzisiejsze spotkanie moze byc zblizone do meczu wlasnie z Collins czyli mocne wymiany których Madison nie bedzie wytrzymywac bo brakuje jej regularnosci. Stawiam na Puig bo dla mnie lepiej wyglada w tym turnieju i od pierwszej pilki jest mocno skoncentrowana.



Dodatkowo



O4,5 df w meczu @1,7 plus



+1,5 seta @1,51 Puig dla mniej odwaznych minus
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 12:08 przez ziolo_lecznicz



bez przesady z tym ze Colins  talentem młodego pokolenia. Kobieta ma 26 lat. To nie polska piłka nozna jakis czas temu ze ćwierć wieku na karku i nazywano młodym talentem.


&nbsp;


Powiedz mi w jaim w ieku radwanska wzniosla sie na wyzyny z tego co kojarze tez grubo po 20tce



 
 
L 388

lelit

Użytkownik


Pisanie bzdur o "mlodej" Collins jak i o jej statystykach z zeszlorocznego turnieju (2019 to jej pierwszy wystep w Charleston) powinno zwrocic uwage moderatorow, tylko po to by zachowac resztki renomy tego forum.



Collins grala latami z powodzeniem w college turniejach, dopiero od niedawna koncentruje sie na WTA.
 
@mecenas 0

@mecenas

Użytkownik


Kerber -2.5g @2.19 Fortuna ❌



Idę zdecydowanie w stronę Andżeliki w tym zestawieniu. Azarenka to nie ta tenisistka, która niegdyś ścierała nią korty - powody wszystkim raczej znane. Kerber z turnieju na turniej się rozkręca i o ile nie spotka znowu Andrescu to powinna być raczej stawiana w roli faworytki, aczkolwiek buki zmieszane kursowo. Tutaj żadna z nich nie miała wybitnych przeciwniczek, ale ostatnio to Kerber ogrywała lepsze nazwiska. Wreszcie widać nieco stabilizacji serwisu u Angie i z meczu na mecz wraca pewność siebie. Azarenka jest w moim mniemaniu obecnie zbyt mało wszechstronna, żeby poradzić sobie z wybieganą, ale i umiejętnie i dość silnie odgrywającą rywalką, która zwłaszcza gra świetne crossy w pełnym biegu i z resztą im dłużej potrwa spotkanie tym gorzej motorycznie będzie wyglądać Azarenka i myślę, że właśnie wytrzymałość może w znacznej mierze przesądzić o rezultacie końcowym.
 
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik


Azarenka-Muguruza B. 1 ⛔ lub ZWROT w zależności gdzie pograne



Byla liderka rankingu Azarenka kontra ubiegloroczna triumfatorka. Azarenka sie juz chyba coraz bardziej rozkreca. Niby tenisitska reprezentujaca Bialorus wrocila w tamtym sezonie, ale po Wimbledonie znowu dlugo jej nie bylo. Muguruza z kolei wygrala dwa szlemy, ale ostatnimi miesiacami nie moze zblizyc sie do swojej optymalnej formy. Azarenka pokonala po drodze Kerber i Pavlycuhenkova i duzo bardziej to do mnie przemawia niz rywalki Muguruzy, patrzac w drabinke. Dla Azarenki nawet zwyciestow w takim slabym turnieju byloby fajna sprawa, a pzniej moze myslec o wynikach w tych bardziej prestizowych. Te wyniki tez przyjda, bo skoro Azarenka wracajac w ubieglym sezonie wracajac po perypetiach soobistych ugral polfinal w tak duzym turnieju jak Miami, to tym bardziej moze byc liczaca sie postacia, jesli wroci do regularnego treningu i poswieci sie z powrotem sportowi. Lubie Muguruze, ale Hiszpanka nie umie wrocic do tak dobrej gry, a u Azarenki determinacja wydaje sie oczywista i dla niej sam final to zbyt malo. Ona z pewnoscia bardzo chce wygrac, trudno powiedziec czy sie uda, ale  dam szanse Azarence, bo w drodze po ten final pokonala naprawde niezle tenisistki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom