>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33. kolejka Premier League (2.04 - 8.04.2019)

Status
Zamknięty.
G 50

gerro28

Użytkownik


Bournemouth vs Burnley typ x kurs 3,6



Wisnie pod koniec sezonu dostaja jak zwykle zadyszki plus nie sa zagrożeni spadkiem, burnley walczą o utrzymanie w lidze,dla mnie kolejne value po tym kursie.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik


Everton - Arsenal



Arsenal Win



Ako: 2.35



STS



 



Dla mnie dość ciekawy mecz pod względem mentalnym jak i  sportowym. Everton w tym sezonie przyzwoite wyniki jednak śmiem wątpić aby powalczyli o Europejskie puchary. Natomiast Arsenal jak najbardziej gra o Ligę Mistrzó, jeżeli przyjżymy się bliżej temu spotkaniu pod względem historycznym widzimy iż Kanonierzy domimują nad ekipą Evertonu. Dla mnie dość spore Value i popieram grać singlem ten mecz.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 11:05 przez rodzyn9125


Everton - Arsenal



Arsenal Win



Ako: 2.35



STS



 



Dla mnie dość ciekawy mecz pod względem mentalnym jak i  sportowym. Everton w tym sezonie przyzwoite wyniki jednak śmiem wątpić aby powalczyli o Europejskie puchary. Natomiast Arsenal jak najbardziej gra o Ligę Mistrzó, jeżeli przyjżymy się bliżej temu spotkaniu pod względem historycznym widzimy iż Kanonierzy domimują nad ekipą Evertonu. Dla mnie dość spore Value i popieram grać singlem ten mecz.



Po odjęciu podatku realny kurs po jakim grasz to 2,07 co oznacza 48% .Rozumiem że zakładasz,że arsenal wygrywa więcej niż 1 na 2 razy ze świetnie dysponowanym evertonem u siebie?
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 11:26 przez gerro28
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 11:05 przez rodzyn9125


Everton - Arsenal



Arsenal Win



Ako: 2.35



STS



 



Dla mnie dość ciekawy mecz pod względem mentalnym jak i  sportowym. Everton w tym sezonie przyzwoite wyniki jednak śmiem wątpić aby powalczyli o Europejskie puchary. Natomiast Arsenal jak najbardziej gra o Ligę Mistrzó, jeżeli przyjżymy się bliżej temu spotkaniu pod względem historycznym widzimy iż Kanonierzy domimują nad ekipą Evertonu. Dla mnie dość spore Value i popieram grać singlem ten mecz.



Po odjęciu podatku realny kurs po jakim grasz to 2,07 co oznacza 48% .Rozumiem że zakładasz,że arsenal wygrywa więcej niż 1 na 2 razy ze świetnie dysponowanym evertonem u siebie?



Rozumiem Twój problem, jednak po porównaniu obu ekip oraz ich dyspozycji gra po takim kursie jest dla mnie Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 50

gerro28

Użytkownik


Everton-Arsenal typ x kurs 3,65



Everton gra u siebie jest w świetnej formie zatrzymał chelsea u siebie jest w stanie zatrzymać Arsenal.dla mnie to jest mecz 25-35-40



 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Chelsea vs west ham typ x kurs 5,75



Dla odmiany gram znowu remis trzymam się założenia ,że do końca sezonu padnie duzo remisów.Chelsea potrafi przymulić tak jak z cardiff a w przypadku west ham liczę na cudowne przebudzenie.Wystarczy ,że 1 na 5 razy sprawią niespodzianke i mamy value.Dla kogoś kto chce to grać warto poczekać kurs jeszcze pójdzie w góre bo janusze pocisnął jeszcze chelsea po 1,3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom