>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Washington Capitals-Tampa Bay Lightning Godzina: 00:30
KARA CZASOWA KARA 5-MINUTOWA - TAK
kurs 5.1✅:hokej:
1xbet
Na wstępie warto zaznaczyć ze jest to ryzykowny bet bo obie ekipy pewne pley - offow Tampa raczej kar za duzo nie łapie ale...bardzo prestiżowy mecz plus grali kilka dni temu i Tampa wygrała 6-3. Wiec Ovi i spółka na własnej tafli będą chcieli sie zrewanżować. Zagrają napewno agresywnie twardo sporo hitów powinno byc... w tym meczu 1 wiadomo błysnął Tom Wilson wyłapując 10 minut pod koniec meczu starł sie z Cernakiem i dzisiaj liczę podobnie ze będzie szukał zaczepki będzie polował.... troszkę po 2 stronie nie ma takiego pewniaka w tym elemencie jak Wilson ale Tampa nie pęka tez potrafi fizycznie walczyć... zobaczymy jak ułoży sie mecz ktoś moze dostać szybkie bramki -upokorzenie a wtedy o iskrę wywołującą bojkę nie będzie trudno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Pod koniec sezonu zrobiła się ciekawa sytuacja w Centralnej Dywizji :

Kolejne arcyważne spotkanie dzisiejszego dnia w Centralnej Dywizji, otóż chwilę po północy Minnesota na wyjeździe pokonała drużynę z Waszyngtonu co prawda skromnie bo 1:2 ale zdobyte 2 bardzo ważne punkty dały im awans na 5 pozycje w Centralnej Dywizji, która daje awans do PO. Wracając do meritum, Colorado jest drugą drużyną co do ilości otrzymywanych karnych minut natomiast pierwszą co do ilości otrzymywanych karnych minut przez przeciwników, średnio na mecz zarówno oni jak i ich oponenci otrzymują 9.9 karnych minut (statystyki Colorado). Drużyna przyjezdna gra nieco łagodniejszy hokej, Blackhowks otrzymuje średnio 7.4 karnych minut natomiast ich przeciwnicy 7.3
Typy, które polecam zagrać:
Colorado over 6.5 karnych minut @2.24⛔Over 14.5 karnych minut @2.6✅
Over 1.5 bramki podczas PP @2.28⛔
Kara 5-minutowa w meczu @5.2⛔
Wszystko grane na 1xbet, RT
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak sobie oglądam Jackets i Habs, których ze względu na walkę o PO dziś zagrałem i naszło mnie jeszcze na spotkanie o 3 w nocy - Arizona - Chicago. Obie ekipy blisko siebie, obie w walce o ostatnie miejsca w PO na Zachodzie, gdzie w tym momencie tabela niesamowicie napięta i każdy jeszcze tam o coś walczy. Choć wydaje się, że Zachód w tym sezonie po prostu jest słaby i z tego względu taki ścisk a nie ze względu na to, że jest tyle mocnych ekip. Dobrze, że stracie Konferencji dopiero w finale, bo wschód chyba mocno by się w tym sezonie po Zachodzie przejechał. Wracając do meritum dziś myślę, że spotkanie dużej walki i dlatego widzi mi się tutaj remis. W przypadku obu ekip dość często te remisy się pojawiają, tylko Floryda grała więcej OT niż Chicago. Arizona też w czołówce jeśli chodzi o dogrywki. Dziś ekipy nie będą się zabijały o zwycięstwo w RT, myślę że będzie sporo szachowania by ugrać punkty, obie ekipy mają ich tyle samo w tym momencie. Arizona po marnej wyjazdowej serii pewnie będzie chciała wziąć 2 punkty, ale może dopiero po dogrywce. Kurs sensowny więc próbuję pograć X.
Arizona - Chicago X @3,85⛔
X/-4,5 6,8⛔
Spadają kursy Anaheim, co dla mnie jest dziwne, bo obie ekipy osłabione prawdopodobnie goście bez Getzlafa. Szansę na PO już iluzoryczne, bo mają więcej spotkań od przeciwników zaliczone. Natomiast Canucks, też daleko od PO, ale jeśli chodzi o możliwość walki to jeszcze istnieje w przeciwieństwie do Kaczek. Dlatego myślę, że będą chcieli dziś wziąć 2 pkt gospodarze i jeszcze te nadzieje przedłużyć. Wygrana da im 5 punktów straty do PO przy 12 jeszcze do zdobycia więc wszystko możliwe. Przy tym Kaczki 10 do zdobycia jeszcze a już 9 straty więc sprawa przegrana. Tak więc na Cancuks też dziś zagram
RT @2,2⛔
ML @1,69⛔
1/-6,5 @3,05⛔
-1.5 @3⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wygląda na to, że pewniaki ze Wschodu na dzisiejszą noc poradzą sobie gładko więc walka o PO dalej łeb w łeb.
Co ciekawe jak mocno posypały się Szable w drugiej części sezonu. W początkach rewelacja, seria zwycięstw w starym roku, byli chyba nawet na 2 miejscu w Konferencji w pewnym momencie, a tu ostry zjazd po nowym roku, dziś nawet baty od wyprzedanych Senatorów. Obie ekipy właściwie z obroną tylko w teorii więc liczyłem na jakiś mocny over i po 3+ obu ekip, po ładnym kursie ale niestety Szable w ostatnim czasie problem ze zdobywaniem bramek i jak się okazuje nawet przeciwko takiemu przeciwnikowi.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W Arizonie mecz do jednej bramki, gospodarze wykorzystali sytuacje i mają 2 bardzo cenne punkty. Szkoda, bo do underowego remisu nie było daleko, goście swoje szanse też mieli i pewnie żałują że ten jeden punkt uciekł i PO się oddaliły. Canucks już podnieśli biała flagę i właściwie szykują się do wakacji, wątpliwe żeby o dziką kartę zawalczyli.
Dziś dwa spotkania pretendentów do PO Dallas i Colorado. Gwiazdy jadą na trudny teren do Płomieni, ktore ostatnio waliły głową w królewski mur i zostali z 0 z przodu co w przypadku tej ekipy z takim ofensywnym potencjałem zaskakuje. Dziś trudne spotkanie dla Stars, ponieważ na wyjazdach nie są wybitnie mocni, ale z drugiej strony walczą o PO, o które gospodarze już się nie martwią, raczej powinni ruszyć z P1 jeśli nic szczególnego się nie wydarzy. Pewnie będą chcieli się dziś odgryź za tą kompromitację z przedwczoraj, ale ja spróbuję delikatnie w stronę zespołu, który walczy o PO. Stars dali już zarobić w meczu wyjazdowy z Jets i dzięki temu sami mają niezłą pozycje w walce o PO, ale nadal potrzebują punktów. W kalendarzu mecze z innymi walczącymi ekipami jak Chicago czy Minnesota, gdzie będzie ostra walka, także wyjazd do Canucks i Edmonton.
Stars RT @3,4✅
Stars ML @2,44✅
Stars x2 @1,83✅
Stars/+4,5 @4,4⛔
Stars -1,5 @5,1⛔
Druga walcząca o PO ekipa Colorado przyjmuje dziś zeszłorocznych finalistów. Prawdopodobnie w bramce u gości nadal będzie Subban co na pewno jest dobrą informacją dla Colorado. Z drugiej strony u gospodarzy prawdopodobnie brakować będzie dwóch kluczowych ogniw Rantanena i Landeskoga więc osłabienia poważne. Pytanie co tu dziś weźmie górę. Goście raczej spokojni w walce o PO z bezpieczną przewagą, bez pierwszego bramkarza. Jednak Subban o dziwo radzi sobie całkiem całkiem. Gospodarze nie są na swoim lodzie potęgą, do tego brakuje dwóch bardzo ważnych graczy, ale jednak punkty bardzo potrzebne, bo Arizona z jednym meczem więcej już ma tyle samo pkt a następne spotkanie to ich bezpośrednie starcie więc dla gospodarzy dziś 2 pkt będą bardzo cenną zdobyczą. Ostatnie mecze też trudny kalendarz bo kończą u Rekinów, wcześniej Jets i mocne u siebie Nutki więc o punkty nie będzie łatwo. W ostatnim czasie gram konsekwentnie tych co walczą o PO, daje to dobre efekty więc dziś też spróbuję zagrać Colorado.
Colorado RT @2,59✅
Colorado ML @1,95✅
Colorado -1,5 @3,6⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Ja na dzisiejszą noc mega polecam Colorado over 4.5 PIM @1.56 1xbet✅
Dobry typ do AKO ewentualnie grubiej solo.
Krótką analizę wrzucę do 2
Zacznijmy od statystyk Colorado jest drugą drużyną w rankingu ilości karnych minut średnio na mecz aż 9.8 PIM/spotkanie. Przeciwnicy Vegas średnio na mecz otrzymują 7.2 karnych minut na mecz. Biorąc pod uwagę w jakiej sytuacji &quot;tabelowej&quot; znajduje się Colorado będą próbować zwycięsko opuścić własną arenę, na ich nieszczęście brakować będzie dwóch podstawowych zawodników Rantanena oraz Landeskoga. Moim zdaniem trener Avalanche postawi na defensywę za czym idą przepychanki a kto wie może ktoś rzuci rękawice.
Trochę chaotycznie ale brak czasu
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś ostatni dzwonek dla Wild, by włączyć się w walkę o PO, przeciwnik trudny bo zeszłoroczni finaliści, którzy u siebie są mocni, jednak nadal brakuje w składzie pierwszego bramkarza. Dlatego ze względu na zaproponowany kurs spróbuję iść za tym co w ostatnich dniach dobrze wychodzi a więc kierunek zespołów, które walczą o PO. Oczywiście gospodarze nie mają ich jeszcze pewnych, ale są w dobrej pozycji i raczej nie powinni już PO stracić. Natomiast goście mają dziś must win i dlatego pogram w ich kierunku.
Wild RT @3,35 ✅
Wild ML @2,45✅
Wild x2 @1,82✅
Wild -1,5 @5⛔
Wild -2,5 @10,25⛔
Wild/-6,5 @4,8✅
Interesujący również kurs na Kaczki, oczywiście gospodarze mocniejsi w tym sezonie i co do tego nie ma wątpliwości, ale już praktycznie z pewnym pierwszym miejscem, ostatnio już nie grają na siłę, raczej przygotowanie do PO. Kaczki już w drodze na wakacje, ale pewnie będą chcieli się jeszcze pokazać, a kurs na Calgary w moje ocenie nie do gry jako, że ta ekipa już ma PO zapewnione więc delikatną stawką na gości warto popróbować. W bramce Calgary Smith, który jak wiadomo nie jest demonem bramki w tym sezonie więc goście może dadzą radę to wykorzystać, a u siebie mają solidnego Gibsona.
Ducks RT @4,7 ⛔
Ducks ML @3,15⛔
Ducks x2 @2,25⛔
Ducks/-4,5 @11,5⛔
Ducks -1,5 @7,3⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wczoraj z Wild elegancko się ułożyło i był ładny profit, Kaczki jako dodatkowy zakład za drobne się nie powiódł. Jednak Calgary po dwóch porażkach chcieli wrócić do dobrej gry. Choć jeszcze myślę, że w RS będzie można pokombinować coś przeciwko Płomieniom jak pojawi się jakiś fajny kurs na przeciwnika.
Dziś na początek dwa południowe spotkania, jak to w Stanach bywa trudny temat i niekiedy cuda się dzieją, ale tutaj już na odpuszczanie nie można sobie pozwolić przynajmniej w jednym z tych spotkań, mianowicie Carolina Philadelphia. Goście teoretycznie, matematycznie jeszcze z szansą na PO więc pewnie będą chcieli tutaj powalczyć, choć do awansu musiałby zdarzyć się cud, ale ja idę w kierunku gospodarzy, którzy obecnie na pozycji z dziką kartą, ale nie jest to bezpieczna sytuacja, z tyłu napiera Montreal i Columbus i po dwóch porażkach z Caps gospodarze muszą wrócić do punktowania, by nie wylądować na 9 miejscu. Przed nimi trudne wyjazdy do Pens i Leafs więc dziś punkty może jeszcze nie must win, ale na pewno bardzo bardzo cenne w kontekscie walki o PO więc powinna być duża mobilizacja. Kurs nie jest powalający, ale na początek wieczoru spróbuję pograć w kierunku gospodarzy, liczę że wynik się szybko otworzy i mecz będzie overowy.
Carolina RT @1,81✅
Carolina -1,5 @2,26 ✅
Carolina/+5,5 @2,71✅
Carolina/+6,5 @3,4✅
Carolina 1tercja/mecz @2,87✅
Carolina -2,5 @3,45 (etoto)✅

Niederreiter gol @2,9, 2+ @7,75⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kusiło pograć mecz o nic w Bostonie ale człowiek głupi i zamiast iść za przeczuciem to sobie odpuścił. Gratulacje dla tych co grali Floryde
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
Tutaj dużo pisać nie trzeba, Ottawa oddała swoich najlepszych zawodników do tego dochodzi ich fatalny sezon, pięć kolejek przed jego końcem są najgorszą drużyną w NHL. Leafs może nie zagrać w PO pod warunkiem że nie wygrają żadnego meczu albo zremisują tylko jeden co moim zdaniem z ich zawodnikami jest mało prawdopodobne. Co prawda niecałe dwa tygodnie temu obie drużyny miały okazję się spotkać i o dziwo to Ottawa zwyciężyła nie małą różnicą bo aż 6:2, uważam że Toronto zemści się za tą porażkę wygrywając podobnym wynikiem.
Toronto Maple Leafs - HA -1.5 @2.12⛔
Toronto Maple Leafs over 4 bramki @2.16⛔
1xbet, RT
Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
To już trzecie spotkanie owych drużyn w ciągu 2 tygodni, dwa poprzednie mecze wygrała drużyna Tampy raz w regulaminowym czasie i raz w dogrywce. Co prawda obie drużyny mają zagwarantowany udział w rozgrywkach Play-off to każdy kto interesuje się NHL`em wie że to mecz najwyższych lotów. Moim zdaniem spotkanie obu ekip nie będzie się różniło od dwóch pozostałych dużo bramek, dużo kar i przepychanki. Nie wiem czy jest sens podawania tutaj statystyk, ponieważ takie widowiska mają swoje zasady. Tampa i Capitals zajmują wysokie bo piąte i siódme miejsce w rankingu otrzymywanych karnych minut średnio na mecz. Tampa otrzymuje ich średnio 9.4 karne minuty natomiast Washington 9.1, drużyny przeciwne również nie oszczędzają w/w drużyn oponenci Tampy otrzymują średnio 9.4 karnych minut a Capsów 8.7 lecz tak jak wspominałem mecz ten będzie rozgrywać się na własnych zasadach. Ja proponuję zagrać w stronę PIM`ów.
Over 14.5 karnych minut @2.344✅
Tampa Bay Lightning over 6.5 karnych minut @2.12✅
1xbet, RT
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
W tym spotkaniu skupie się na jednym z zawodników Oilers mianowicie Leon Draisaitl. Młody, perspektywiczny chłopak zalicza najlepszy sezon w swojej karierze i to w najlepszej lidze hokeja, NHL. Na swoim koncie posiada 47 zdobytych bramek co plasuje go na drugim miejscu w rankingu największej ilości zdobytych bramek w sezonie 18/19 od lidera, Oviego dzielą go zaledwie dwie bramki. Biorąc pod uwagę że Draisaitl nie posiada żadnych trofeów w NHL, jego aktualna liczba zdobytych bramek jest dużą motywacją aby wznieść ku górze Maurice Richard Trophy.
Leon Draisaitl strzeli bramkę @2.1⛔fortuna RT+OT+decydujący karny
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wieczór udany, Carolina dała profit więc można próbować na nockę coś odważniejszego. Dziś na tapecie większość ekip, które mają jeszcze coś do ugrania w kolejnych 4-5 spotkaniach, które im zostały. Pytanie co tutaj wybrać. Spróbuję pewnie delikatnie w stronę wszystkich tych ekip, bo w niektórych przypadkach fajne kursy, a przeciwnicy już z awansem do PO.
Zaczynając od spotkania Jets - Habs. Goście ostatnio porażka z bezposrednim rywalem do awansu, Kurtkami. Na pewno teraz mecz z serii koniecznych punktów, bo sytuacja w tabeli się wyrównała i każda zdobycz będzie się liczyć. Po drugiej stronie ekipa Jets, która ostatnio zyskała miano porażki dnia po tym jak straciła prowadzenie z NYI i jeszcze przegrała w RT. Na pewno Montreal na wyjeździe przed trudnym zadaniem, ale spróbuję na nich zagrać, bo gospodarze już z pewnym awansem do PO więc nie muszą lodu gryźć, chyba że walcząc o wygraną w Dywizji. Ale kurs na Habs interesujący więc trzeba próbować.
Habs RT @3,15✅
Habs ML @2,3✅
Habs x2 @1,75✅
Habs/-4,5 @8,4✅
Habs -1,5 @4,65✅
Na wyjeździe dziś również przeciwnik Monteralu, ekipa Kurtek, choć mówiąc pobocznie osobiście wydaje mi się, że tutaj bardziej walka o ósme miejsce będzie między Montrealem a Caroliną a Kurtki pójdą na 7 pozycję. Dziś w meczu z Preds, którzy dziś b2b po meczu z Pens, dodatkowo ekipa już z awansem do PO. Motywacja powinna być po stronie gości. Kurs gorszy niż na Habs, ale można pograć
Jackets RT @2,65✅
Jackets ML @1,99✅
Jackets/-5,5 @4,85⛔
Jackets -1,5 @3,75✅
Już bez opisywania spotkań coś pokleję z innych walczących o PO Ekip
NYI
RT @1,8, ✅
ML @1,44, ✅
-1,5 @2,3✅
Edmonton
RT @2,06,⛔
ML @1,61⛔
-1,5 @2,71⛔
Dallas
RT @2,15,⛔
ML @1,66,⛔
-1,5 @2,91⛔
Chicago
RT @2,22,⛔
ML @1,72,⛔
-1,5 @2,93⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


ostatnio wiele niespodzianek w NHL, ale tak to już jest pod koniec sezonu.



Flames dziś w nocy pokonały Sharks 5-3 i dzięki tej wygranej zdobyli pierwsze miejsce na Zachodzie. Wygrana konferencji Zachodniej zapewniła im "domowe lodowisko" w starciach z WC w PO. Taka ciekawostka ostatnim razem wygrali Western Conf. w sezonie 89-90 i wtedy to tez zdobyli Puchar Stanleya. Na chwile obenca mam info, ze w spotkaniu z Kings może nie zagrać az 6 kluczowych graczy- 4 obrońców i 2 napastników. Ostatecznie czy to zagram, zdecyduje podanie skaładów ale na ten moment gram:



Kings RT- 2,80



Kings ML- 2,10



ponadto



Rangers ML- 1,95



Panthers -Caps over 6,5
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik


Rekiny bez Pavelskiego i Karlssona stracili dużo jakości, w ogóle ostatnio grają straszny piacha ten kurs na Flames był bardzo atrakcyjny.



Sam pograłem over 0,5pkt Kopitar&amp;Huberdeau @2.48



To będzie 1000 występ Anze Kopitara w NHL więc liczę, że sam będzie zmotywowany i bardzo aktywny a jak już ostatnio pisałem Huberdeau eksplodował formą i robi mega robotę sam jestem nim zachwycony.



Zwycięstwo Rangers @2.0



Rangers w zwyżkowej formie a u gospodarzy wypadło parę zawodników m.in. Palmieri 



Do tego myślę nad Mackinnon over1,5 @2.54 i Kucerov ov1,5 @2.08



 



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Liczyłem na choć trochę gry LA ale cóż nawet z okrojona drużyna Flames nie mieli szans. Dla Quicka to chyba jeden z najgorszych sezonów w karierze. 
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik


New York jakoś niby miała być forma zwyżkowała, wydawało by się, że podnoszą się i poziom gry a jendak przegrali z Devilsami. Ottawa na pewno nie ma zamiaru przegywać a raczej odwrtonie, udowodnić, że nie do końca zasługują na  miejsce w którym się znaleźli w ligowej tabeli.



New York Rangers - Ottawa Senators lub remis



1.73



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dawno nic tutaj nie pisałem, ale w końcu znalazł się kawałek wolnego czasu więc coś skorbnę. Dzisiaj dane Nam będzie zobaczyć ostatnią kolejkę sezonu regularnego. Wszystkie miejsca w fazie playoff już zajęte, ale nie wszystkie kwestie zostały rozstrzygnięte. Szczególnie interesuje mnie dywizja Metro, gdzie jeszcze nieco może się pozmieniać. Pingwiny powalczą o przewagę swojego lodu (uda im się to osiągnąć jeśli wygrają z Rangersami, a Isles nie zodbędą punktu w Waszyngtonie). Canes i Jackets zagrają o wyższą lokatę i rozstawienie. Dzisiaj spróbuję coś ugrać właśnie na rywalizacji o przewagę swojego lodu między Pens i Isles. Rangersi grają o pietruszkę, ale grają ambitnie. Jestem zdania, że nie odpuszczą dzisiejszego spotkania mimo to Pingwiny powinny sobie z nimi poradzić tak jak radzili sobie z nimi w każdym meczu w tym sezonie (wygrali 3/3 spotkania z NYC). Kurs trochę cienki, ale nie zagram tego "za miliony" więc zaryzykuję. Kolejny mecz to spotkanie moich ulubieńców z Waszyngotnu z Wyspiarzami. Isles powinni wyjechać na lód zmotywowani żeby ugrać choćby punkt w gościach i zatrzymać drugą pozycję w Metro. Stołeczni zagrają w nieco osłabionym składzie. Zabraknie Carlsona w obronie, Oshie i Backstrom także nie zagrają dzisiaj. Do składu powrócił dłuuugo nieobecny Jaskin i młody defensor wezwany z Hershey - Siegenthaler. Kontuzjowany jest Michal Kempny (może nie zagrać aż przez pół roku). Myślę, że zabraknie tutaj doświadczenia i zrozumienia w defensywie. Para Siegenthaler - Jensen nie grali ze sobą w spotkaniu ligowym jeszcze ani razu. Liczę, że Isles dopiszą sobie dzisiaj jeden punkt i utrzymają drugą lokatę.



Penguins '60 @1,53 ⛔

Isles lub remis @1,60 ✅

AKO @2,45 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
ECHL: Toledo Walleye - Newfoundland
Toledo Walleye '60 @2,10 
   FortunaDodaję tutaj, lepiej niż w playoffach NHL ;) Sezon nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Postanowiłem trochę poszperać w "literaturze branżowej" - tak to nazwijmy i potestować za drobne pewne rozwiązania. Natknąłem się na kilka artykułów, które kiedyś tam czytałem puszczając nieco w niepamięć, ale postanowiłem sprawdzić pewne zależności, które podparte dodatkową analizą powinny przynieść pozytywny rezultat. Generalnie chodzi o to, że ostatnie ruchy kursów to najczęściej właściwy kierunek (jeśli w przyszłości będę miał więcej czas to może szerzej opiszę na czym to polega w odpowiednim temacie). Dzisiaj chodzi o mecz ligi ECHL. W czwartym spotkaniu finałów w walce o Kelly Cup zmierzą się ze sobą Toledo Walleye i Newfoundland. Goście prowadzą w serii 2:1. Wygrali dwa spotkania u siebie i oba po dogrywkach, ale już w ostatnim meczu na wyjeździe dostali srogi łomot (1:4). Toledo Walleye dzisiaj zagrają kolejne spotkanie na swoim lodzie gdzie są faworytem i spróbują wyrównać rezultat serii finałowej. Kurs na gospodarzy od rana powoli, ale regularnie spada (2,22 --&gt; 2,10) i wedle założeń powinniśmy pójść zgodnie z jego ruchem i postawić na faworyta. Jako ciekawostkę dodam, że dzisiejszego ranka próbowałem powyższego sposobu na dwóch spotkaniach hokejowej ligi nowozelandzkiej i w obu przypadkach się sprawdził. Podsumowując: zarówno forma i ostatnie spotkania obu zespołów jak i ruchy kursów wskazują na Toledo Walleye i w tym kierunku zamierzam pójść dzisiejszej nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
ECHL: Newfoundland Growlers  - Toledo Walleye (4:3)
Growlers OT @1,65 
  
Growlers '60 @2,05   
FortunaNajprawdopodobniej gospodarze zakończą dzisiaj tegoroczne rozgrywki w lidze ECHL. Jeśli tak się stanie to będą świętować zwycięstwo na swoim terenie, więc motywacji nie zabraknie. Growlers są ekipą mocną u siebie, gdzie ponieśli tylko dwie porażki w ostatnich dziesięciu meczach. Poza tym przez playoffy przeszli w miarę bezproblemowo, a Walleye męczyli się już z Tulsą w trzeciej rundzie wygrywając dopiero w G7. Co jeszcze skłania mnie ku zakładowi na gospodarzy? Bukmacherzy zagraniczni obniżyli linię handicapu z zerowego na - 0,5 pozostawiając kurs w granicach 1,95 bez zmian. Wynika z tego, że faworyzują Growlersów i ja również pójdę tym tropem. Kurs na zwycięstwo OT też całkiem niezły, ale można spróbować pograć zwycięstwo w czasie regulaminowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
AHL: Chicago Wolves - Charlotte Checkers
Charlotte Checkers OT @1,85 
  
Charlotte Checkers '60 @2,42   
FortunaTrzecie spotkanie finałów pucharu Caldera. Po dwóch meczach mamy remis w serii (1:1). Tym razem ekipa z Charlotte zmierzy się z Wilkami z Chicago na wyjeździe. Początkowo byłem skłonny założyć się, że gospodarze zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu, ale około godziny 15:00 kursy na Checkersów spadły wszędzie tak gwałtownie, aż zacząłem szukać informacji dotyczących tego spotkania. Po chwili okazało się, że komisja ligi postanowiła zawiesić na dzisiejsze spotkanie jednego z najlepiej punktujących zawodników ofensywnych gospodarzy Curtisa McKenzie'go. Bardzo duże osłabienie dla Wolves. Curtis w dziewiętnastu spotkaniach tegorocznych playoffów zdobył aż 14 punktów (w tym osiem bramek). Kursy już powoli wracają to stanu sprzed decyzji komisji ligi, ale brak McKenzie'go może namieszać w strategii na dzisiejszy mecz i to zmienia moje nastawienie do tego spotkania. Postawię na zwycięstwo przyjezdnych.

Mecz za pół godziny, a kursy na gości poleciały na łeb na szyję. Aktualnie kręcą się w okolicach 2,05. Tym bardziej ciekawi mnie wynik końcowy tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom