>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy stadion... w Polsce

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
własnie miały być najlepsze stadiony w Polsce a wy wklejacie jakieś boiska z jedną trybuną...
Sporo klubów z ekstraklasy czy nowej pierwszej ligi może pozazdrościć takiej trybuny.

Jeśli komuś się taka trybuna/stadion podoba, ma prawo wkleić zdjęcie.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik








Stadion Miejski w Bydgoszczy (Stadion [Z]awiszy Bydgoscz)
Nazwę stadionu i kulisy jego powstawania przemilczę ale co do samego stadionu to prezentuje się całkiem przyzwoicie. Dodam tylko że na żywo wygląda znacznie lepiej. Mi osobiście nie podobają się te &quot;przerywane&quot; trybuny ale to już kwestia gustu ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Stadion Zetki imponujący, choć nie podobają mi się dwie rzeczy:
1.Te granatowe krzesełka... ciekawej wyglądałoby połączenie tych błękitnych i żółtych :]
2. To stadion typowo lekkoatletyczny, mecze raczej by się słabo oglądało...
na razie musimy czekać na zakończenie wszystkich stadionów EURO 2012, wtedy pogadamy:] W trakcie budowy jest stadion Zagłębia Lubin - i podobnie jak w Kielcach na ok. 15 tys.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Stadion Zetki imponujący, choć nie podobają mi się dwie rzeczy:
1.Te granatowe krzesełka... ciekawej wyglądałoby połączenie tych błękitnych i żółtych :]
2. To stadion typowo lekkoatletyczny, mecze raczej by się słabo oglądało...
na razie musimy czekać na zakończenie wszystkich stadionów EURO 2012, wtedy pogadamy:] W trakcie budowy jest stadion Zagłębia Lubin - i podobnie jak w Kielcach na ok. 15 tys.
Ad.1 Mi tam kolory krzesełek nie przeszkadzają tylko jak już pisałem nie trawie tych trybun :-?
Ad.2 Stadion faktycznie lekkoatletyczny (co zresztą widać) bo budowany na MŚ juniorów w LA ale zapewniam Cię że nie przeszkadza to w oglądaniu meczy bo widoczność jest bardzo dobra, tyle że trybuny są oddzielone od murawy tartanem
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mój faworyt to stadiona na Bułgarskiej w Poznaniu oczywiście ;)
Zawsze super atmosfera, znane jupitery które są znakiem bardzo szczególnym i Poznania i stadionu, całokształt sprawia żąe chce sie tam wracać Pozdrawiam ;)
 
Do góry Bottom