>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Single z kursem > 3

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Piszesz o swojej staregi A tak naprawdę ja testujesz dopiero bo wczesniej testowales triple które polegly. TYLKO NAIWNY się na to nabierze na to hasło. Graj i wygrywaj ale kwestia czasu aż polecisz....
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Po co ta zawiść to ja nie wiem. Testuje okej przecież jego temat. Jedni obstawiają dla adrenaliny inni po prostu lubią rzucić coś za dyszkę, dwie tak jak ja, a kolejni mają strategie typu takiego jak w tym temacie albo do 120 tys. Powinniśmy sobie pomagać żeby osiągnąć sukces, a nie negować się tylko tekstami typu: pewnie ładnie Ci weszło ale i tak prze******* albo zwykły fart wcześniej nic Ci nie siadało, powodzenia i tak bukmacher Cię ogra. Chociaż nie wszystkich to zniechęca, a część nawet motywuje. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik


zderzok pochwal się swoimi wynikami, tu wszystko jest czytelne i OK nawet jeśli temat będzie na minusie człowiek który go prowadzi jest OK. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie dnia:

Wczorajszy dzień zakończył się wygraną na trzecim kroku progresji III poziomu.  Wygrana ta zakończyła czarną serię która trafia się co jakiś czas praktycznie w każdym miesiącu gry. Najważniejsze w tym jest to, aby takie serie pokonać z jak najmniejszymi stratami. Moja strategia gry sprawdza się w takich sytuacjach bardzo dobrze. Pomimo serii 8 błędów pod rząd wystarczył jeden trafiony typ i bilans miesiąca znów jest na plusie. Przypomnę jeszcze, że nawet gdyby wczorajszy typ był nietrafiony to i tak miałbym jeszcze 6 kroków progresji aby przerwać czarną serię. Tak więc wczorajszy dzień jeszcze raz potwierdził siłę mojej strategii. Ponieważ bilans miesiąca jest ponownie dodatni (po krótkiej jednodniowej przerwie) dzisiaj wracam na pierwszy poziom progresji. Dzisiejsze typy podam nieco później. Myślę, że ok. godziny 11 powinny się pojawić w moim temacie. Zachęcam do obserwacji mojego tematu i motywowania mnie do dalszej pracy przez dodawanie reputacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 40

sheiq

Użytkownik
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 02:55 przez zderzok



Piszesz o swojej staregi A tak naprawdę ja testujesz dopiero bo wczesniej testowales triple które polegly. TYLKO NAIWNY się na to nabierze na to hasło. Graj i wygrywaj ale kwestia czasu aż polecisz....


&nbsp;


Nie chciałem się tutaj wtrącać, ale chyba jestes ostatnia osoba która powinna go tutaj pouczać na temat strategii, bo on przynajmniej potrafi się jej trzymać i przynosi ona jakiegokolwiek rezultaty. Obserwuje Twój temat z tymi 120 tyś. I delikatnie stwierdzam ze nie ma on większego sensu od dwóch tygodni typujesz stając w miejscu. Założyłeś jakiś cel i stawkowanie i nawet się tego nie trzymasz, a chcesz tutaj poszukać kogoś kto przez kilka miesięcy gra swoim sposobem i chociaż typy nie zawsze wchodzą potrafi przynajmniej trzymać się twardo strategii którą założył. Pozdrawiam. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 6 (06.04.2019) ⛔





Mecz 1⛔

KOSZYKÓWKA  AUSTRALIA: NBL1

Ballarat  - Bendigo godz. 11.00

TYP: 2 (razem z dogrywką)  kurs 3,40 stawka 1 j bwin

Wynik:  94-86

Zysk/Strata:  - 1j






Mecz 2 ⛔

(grany tylko w przypadku błędu w typie 1)





KOSZYKÓWKA   WĘGRY: NB I. A

 KTE-Duna - Kaposvari     18.00

TYP: 2  (razem z dogrywką)  kurs 3,40 stawka 2j   Willam Hill

Wynik: 104-102 po dogrywce !!!

Zysk/Strata: - 2 j






Mecz 3 ⛔

(grany tylko w przypadku błędów w typach 1 i 2) 





KOSZYKÓWKA  FRANCJALNB



Elan Bearnais -  Gravelines-Dunkerque   godz. 20.00

TYP: 2 (razem z dogrywką)  
kurs 3,36 stawka 1j 1XBet



Uwaga! Ponieważ w meczu 2 jest dogrywka a wynik może być różny dlatego nietypowo gram mecz 3 za 1 j.

Wynik: 82-73

Zysk/Strata: - 1j




Bilans dnia : - 4j





Bilans tematu : + 83,74 j.

Postawione razem: 418 j.

Wygrane razem: 501,74 j.

Yield: 

Ilość postawionych typów od początku tematu : 140zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 39

Skuteczność liczona od początku tematu: 






Bilans miesiąca: + 0,35j

Postawione razem: 58j

Wygrane razem: 58,35j

Yield: 

Ilość postawionych typów w kwietniu: 18

Ilość typów trafionych w kwietniu: 3

Skuteczność w kwietniu:  




Mój temat w dziale Kupony prowadzony w m-cu Luty.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/triple-z-ako-2.148986/page-2#post-6808589
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie dnia:

Wczorajszy dzień zakończył się trochę pechowo na minusie.  Drugi mecz progresji zakończył się dopiero po dogrywce. Dogrywka spowodowała przedłużenie meczu tak, że nie znałem jego wyniku przed postawieniem na 3 mecz progresji. Dlatego zdecydowałem się zagrać 3 mecz progresji tylko za 1 jednostkę. W sumie dzień zakończyłem 4 jednostkami straty. Dzisiaj nie znalazłem odpowiednich zdarzeń do mojej strtegii gry tak więc nie podam typów. Zobaczymy jaka będzie oferta na następne dni. Zachęcam do obserwacji mojego tematu.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik


Myślę tak samo jak nie ma dobrych typów to jest większa spina i jak ktoś napisał wcześniej wtedy robi się taka delikatna sraczka. Lepiej odpuścić.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Korzystając z tego, że dzisiaj nie mam typów odpowiednich do mojej strategii gry chciałbym zaproponować kilka zmian organizacyjnych w prowadzeniu mojego tematu. Właściwie to proponuję jedną zmianę polegającą na tym, że od następnego dnia będę podawał każdy zagrany typ w oddzielnym poście. Wynika to głównie z tego, że kursy na grane zdarzenia wahają się w ciągu dnia i typ podany rano wieczorem często ma już kurs, który nie nadaje się do mojej strategii. Taka zmiana pozwoli mi również bardziej elastycznie reagować na bieżącą ofertę zdarzeń i będę mógł zagrać typ którego np. nie było rano lub wieczorem poprzedniego dnia. Założenia strategii nie ulegają zmianie i każdego dnia podam max. do 3 typów. Rozliczenie zagranych typów będę podawał tak jak obecnie, czyli na koniec każdego dnia. Jeżeli macie jakieś uwagi do tej propozycji to proszę pisać w temacie lub na priv.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 12:00 przez apil64


Korzystając z tego, że dzisiaj nie mam typów odpowiednich do mojej strategii gry chciałbym zaproponować kilka zmian organizacyjnych w prowadzeniu mojego tematu. Właściwie to proponuję jedną zmianę polegającą na tym, że od następnego dnia będę podawał każdy zagrany typ w oddzielnym poście. Wynika to głównie z tego, że kursy na grane zdarzenia wahają się w ciągu dnia i typ podany rano wieczorem często ma już kurs, który nie nadaje się do mojej strategii. Taka zmiana pozwoli mi również bardziej elastycznie reagować na bieżącą ofertę zdarzeń i będę mógł zagrać typ którego np. nie było rano lub wieczorem poprzedniego dnia. Założenia strategii nie ulegają zmianie i każdego dnia podam max. do 3 typów. Rozliczenie zagranych typów będę podawał tak jak obecnie, czyli na koniec każdego dnia. Jeżeli macie jakieś uwagi do tej propozycji to proszę pisać w temacie lub na priv.



Chyba to będzie na plus bo zazwyczaj takie kursy przed samym rozpoczęciem idą w górę.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 13:50 przez malyenter1
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 12:00 przez apil64


Korzystając z tego, że dzisiaj nie mam typów odpowiednich do mojej strategii gry chciałbym zaproponować kilka zmian organizacyjnych w prowadzeniu mojego tematu. Właściwie to proponuję jedną zmianę polegającą na tym, że od następnego dnia będę podawał każdy zagrany typ w oddzielnym poście. Wynika to głównie z tego, że kursy na grane zdarzenia wahają się w ciągu dnia i typ podany rano wieczorem często ma już kurs, który nie nadaje się do mojej strategii. Taka zmiana pozwoli mi również bardziej elastycznie reagować na bieżącą ofertę zdarzeń i będę mógł zagrać typ którego np. nie było rano lub wieczorem poprzedniego dnia. Założenia strategii nie ulegają zmianie i każdego dnia podam max. do 3 typów. Rozliczenie zagranych typów będę podawał tak jak obecnie, czyli na koniec każdego dnia. Jeżeli macie jakieś uwagi do tej propozycji to proszę pisać w temacie lub na priv.



Chyba to będzie na plus bo zazwyczaj takie kursy przed samym rozpoczęciem idą w górę.



Tu raczej maleją. Typy wybierane są z głową, gdzie są duże szanse na powodzenie, np. spotkania tenisowe, gdzie jak wiemy finaliści z poprzedniego tygodnia lubią odpuścić kolejny turniej w pierwszych rundach. Środowisko takie kwestie wyczuwai kursy lecą. 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 7 (08.04.2019)





Mecz 1⛔

TENIS WTA - SINGIEL: Lugano (Szwajcaria) - Kwalifikacje, ziemna

 Di Giuseppe M. (Ita) - Fręch M. (Pol)     godz. 10.30

TYP: 1   kurs 3,25 stawka 1j  bet365

Wynik:  0-2

Zysk/Strata: -1j




Bilans tematu : + 82,74 j.

Postawione razem: 419 j.

Wygrane razem: 501,74 j.

Yield: 19,75%

Ilość postawionych typów od początku tematu : 141zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 39

Skuteczność liczona od początku tematu: 27,66%






Bilans miesiąca: - 0,65j

Postawione razem: 59j

Wygrane razem: 58,35j

Yield: - 1,10%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 19

Ilość typów trafionych w kwietniu: 3

Skuteczność w kwietniu:  15,79%




Mój temat w dziale Kupony prowadzony w m-cu Luty.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/triple-z-ako-2.148986/page-2#post-6808589



 
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik


Lepiej było jak wcześniej typy bo ciężko cały dzień czaić na tel czy typ podany szczególnie jak bedzie to parę minut przed meczem
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 11:58 przez jozin28


Lepiej było jak wcześniej typy bo ciężko cały dzień czaić na tel czy typ podany szczególnie jak bedzie to parę minut przed meczem



Postaram się podawać typy  co najmniej godzinę przed meczem a przeważnie jeszcze wcześniej.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 7 (08.04.2019)





Mecz 2

TENIS CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Barletta (Włochy), ziemna

  Kotov P. (Rus) -  Darcis S. (Bel)  godz. 14.45

TYP: 1   kurs 3,25 stawka 2j   Unibet

Wynik:  

Zysk/Strata: 




Bilans tematu : + 82,74 j.

Postawione razem: 419 j.

Wygrane razem: 501,74 j.

Yield: 19,75%

Ilość postawionych typów od początku tematu : 141zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 39

Skuteczność liczona od początku tematu: 27,66%






Bilans miesiąca: - 0,65j

Postawione razem: 59j

Wygrane razem: 58,35j

Yield: - 1,10%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 19

Ilość typów trafionych w kwietniu: 3

Skuteczność w kwietniu:  15,79%




Mój temat w dziale Kupony prowadzony w m-cu Luty.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/triple-z-ako-2.148986/page-2#post-6808589
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Stawki niezgodne z założeniami.  Przedwczoraj cały dzień w plecy. Więc stawki dzisiejsze powinny być wyższe. Mylę się? 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 13:21 przez zderzok


Stawki niezgodne z założeniami.  Przedwczoraj cały dzień w plecy. Więc stawki dzisiejsze powinny być wyższe. Mylę się? 



Tak, mylisz się. Jeżeli bilans miesiąca jest na plusie to przeważnie po zakończeniu każdego poziomu progresji wracam na poziom I (niezależnie od tego czy zakończony poziom jest wygrany czy przegrany). Inaczej gram tylko wtedy gdy uznam, że to się może bardziej opłacać .  Nie wiem dlaczego jesteś taki ciekawy mojego stawkowania ?  Po Twoich wpisach odniosłem wrażenie, że moją strategię uważasz za nieopłacalną. Jest jeszcze kilka innych założeń mojej strategii, które mogłyby Cię zaskoczyć ale o nich nie będę pisał. Kto chce może obserwować mój temat, jeżeli nie chce to nie musi. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


6 kwietnia miałes 3x minus, więc zgodnie z wczesniejszą grą, powinieneś zwiększyć stawkę dziś a nie grać znów od 1j. Dalej się mylę? Poza tym nie rozliczyłeś tego dnia a dokładnie ostatniego 3ciego typu, gdzie zmieniłeś stawkę (ok wyjasniłeś to czemu tak się stało). Także nie zakonczyłeś tego o czym ciągle pisałeś. Tak uważam za nieopłacalną, kwestia czasu aż się to wywali. Wytrwa to pół roku wtedy zwrócę honor.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 14:54 przez zderzok


6 kwietnia miałes 3x minus, więc zgodnie z wczesniejszą grą, powinieneś zwiększyć stawkę dziś a nie grać znów od 1j. Dalej się mylę? Poza tym nie rozliczyłeś tego dnia a dokładnie ostatniego 3ciego typu, gdzie zmieniłeś stawkę (ok wyjasniłeś to czemu tak się stało). Także nie zakonczyłeś tego o czym ciągle pisałeś. Tak uważam za nieopłacalną, kwestia czasu aż się to wywali. Wytrwa to pół roku wtedy zwrócę honor.



 



Chyba niedokładnie przeczytałeś moją odpowiedź na Twojego poprzedniego posta. Przecież napisałem Ci dlaczego dzisiaj rozpocząłem progresję od 1 jednostki. Wszystkie moje typy rozliczam na bieżąco i jakoś wszyscy oprócz Ciebie to widzą. Jeszcze raz powtarzam, jeżeli uważasz, że moja strategia gry jest nieopłacalna to tu nie zaglądaj. Obiecuję Ci, że jeżeli moja strategia się "wywali" to osobiście Cię o tym poinformuję (jeżeli jeszcze będziesz na tym forum). Tak więc cierpliwie czekaj na informację o niepowodzeniu mojej strategii i nie trać czasu na obserwację mojego tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom