>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO StarSeries i-League Season 7 (30.03 - 07.04)

Status
Zamknięty.
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Taki turniej i nie ma tematu? Nie o taki dział e-sport nic nie robiłem.

500.000$ do podziału, zwycięzca bierze połowę. Swiss System BO3 (!!!!!!!), finał BO5, turniej w Chinach, zatem mecze wcześnie rano.
1. runda 30.04
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Późno, ale cóż, takie godziny ???? Dzień pierwszy więc idę w faworytów i zobaczymy co się wydarzy w pozostałych meczach.
Ence -1,5 @1.72
2 tygodnie temu 16:6 dla Ence w ESEA MDL, pierwszy duży LAN dla nowego nabytku Spirit - iDISBALANCE&#39;a, Ence na Blascie pokazali, że finał Majora to nie był jednorazowy wyskok. Liczę na łatwe zwycięstwo. Ence wobec problemów innych drużyn i braku Astralis mogą znów skończyć w finale, a nawet go wygrać.
FaZe -1,5 @1.72
Brak Guardiana w pierwszym meczu przez problemy z wizą może Faze wyjść na dobre. Serio. Ynk powinien poprowadzić grę, z AWP w Faze wciąz ma kto strzelać - NiKo, olof, nawet AdreN czasem lubi pograć tą bronią, a sam Janko był przecież snajperem gdy jeszcze grał zawodowo. Skill u Faze jest na miejscu, to taktycznie dają ciała ostatnimi czasy, przewaga aimowa nad brazylijskim teamem powinna być znaczna.
MiBR -1,5 @1.33
Panda Gaming zajęło miejsce Rogue, grali na WESG i w meczu z jedynym mocniejszym przeciwnikiem - G2 urwali w sumie 10 rund w meczu BO3, ja wiem że MiBR nie zachwyca, ale po takim kursie to powinna być lokata. Problemem w wygraniu dwóch map mogłoby być romasowanie Brazylijczyków z nuke i być może chęć przetestowania tej mapy ze słabszym zespołem w meczu oficjalnym, ale to permaban Chińczyków, także liczę że żadnych eksperymentów nie będzie. Turniej jest chyba najdłuższym spośród całego cyklu turniejów CS:GO - nigdzie nie gra się Szwajcara BO3, także szybkie 2:0 jest w interesie nie tylko MiBR ale wszystkich powyższych faworytów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
jaki buk ofertuje fragi zawodnikow na starseries? mysle, ze pod nieobecnosc guardiana niko powinien wykrecic jakas kosmiczna ilosc fragow ;)
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik


Spotkanie: North-Faze

Bukmacher: STS

Typ: North

Kurs: 2.3




North pokazuje że coś tam gra, ostatnio wygrywając z MiBR i wygrywając po 1 mapie z takimi zespołami jak NRG i NiP. Za to Faze w ostatnich spotkaniach wygląda bardzo słabo (7 przegranych na 10 meczów, w tym wygrane z takimi zespołami jak paiN i ViCi). Jedynie Faze coś pokazuje na jednej mapie (Dust2), ale to moim zdaniem za mało, szczególnie, że North też potrafi tam wygrywać z dobrymi drużynami (wygrana z NaVi 07.02.2019). 



Myślę że po takim kursie można próbować grać zwycięstwo North 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


Turniej naprawdę dobry, również do typowania. Szczerze powiedziawszy w tym roku najlepszy pomijając IEM Katowice, a tak mało postów w temacie. Porównując do takiego loot.beta to niebo a ziemia. BTW ciekawe jaki będzie kurs przeciwko MiBR w ich następnym meczu - jak na razie wszystko wchodzi przeciwko nim ????. Co do play offów nie ma oczywistości. Vitality słabe 2 ostatnie mecze, kierowałbym się też w stronę Fnatic, Renegades powinno sobie poradzić z NIP i ENCE również. To tylko sugestie bez oficjalnych typów żeby cokolwiek weszło, polecam granie na live.



 
 
adarq 33

adarq

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 23:03 przez kriksus







Nie wiem kto podjął taką decyzję, ale nie będzie nawet kursów wystawionych na drugi mecz :/


&nbsp;


Kane, trener navi o to poprosił, zarówno organizatorów, jak i ence
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom