>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Przeciez real juz o nic nie gra..musieliby wygrac oba mecze i CSKA oba przegrac ( bo mają gorsze h2h od nich) dla mnie to nierealne jest. Jaki jest sens grac na druzyny które o nic nie walcza, a do tego wyjazd?
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Przeciez real juz o nic nie gra..musieliby wygrac oba mecze i CSKA oba przegrac ( bo mają gorsze h2h od nich) dla mnie to nierealne jest. Jaki jest sens grac na druzyny które o nic nie walcza, a do tego wyjazd?
A gdzie napisałem, że gram w stronę Realu?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Milano
Fenerbahce
Typ-0
Kurs-15
Typ który podaję jest mocno niebezpieczny,o tym meczu sporo zostało napisane,kursy pozmieniały się o 180 stopni,wiadomo ktos musi a inny nie musi itd,ja to sobie myślę że Milan nie wygra,ale żeby sie trochę zabawić to zagrałem na remis,który juz kiedys między nimi był.
Także może powtórka?
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Baskonia - Anadolu Efes
Typ: Baskonia under 88.5 punktów
Kurs: 1.6(fortuna)
Jak dla mnie trochę przesadzona linia na punkty Hiszpanów, mecz raczej wezmą, bo rywale już pewne miejsce w PO, ale nie są to chłopcy do bicia i nie widzę tutaj 89+ punktów dla gospodarzy. W bezpośrednich pojedynkach takiej linii(w regulaminowym czasie gry) nie osiągnęli jeszcze nigdy, w ostatnich swoich meczach pokrywali spokojnie linię 80 punktów, dwukrotnie nawet 104 i 112(mecz z Chimki i krajowy puchar), ale myślę że mogą się dzisiaj zaciąć, bo przyjeżdża ekipa, która rzadko daje sobie nawrzucać na wyjazdach, a jak już to najsilniejszym ofensywom(tylko 102 od CSKA lub 92 od Realu przekroczyli taką linię). Baskonia dwa tygodnie temu w meczu z Buducnostem u siebie rzuciła raptem 82 punkty, a przecież rywal o wiele łatwiejszy niż dzisiaj. Oczywiście Baskowie mogą mieć dzień konia, albo najzwyczajniej w świecie dojdzie do dogrywki, która pewnie taki typ pogrąży, ale wg mnie taką linię można śmiało próbować, a kurs przyzwoity. Zieloności!
⛔⛔⛔ 4 punkty eh
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Baskonia - Anadolu Efes
Typ: Baskonia under 88.5 punktów
Kurs: 1.6(fortuna)
Jak dla mnie trochę przesadzona linia na punkty Hiszpanów, mecz raczej wezmą, bo rywale już pewne miejsce w PO, ale nie są to chłopcy do bicia i nie widzę tutaj 89+ punktów dla gospodarzy. W bezpośrednich pojedynkach takiej linii(w regulaminowym czasie gry) nie osiągnęli jeszcze nigdy, w ostatnich swoich meczach pokrywali spokojnie linię 80 punktów, dwukrotnie nawet 104 i 112(mecz z Chimki i krajowy puchar), ale myślę że mogą się dzisiaj zaciąć, bo przyjeżdża ekipa, która rzadko daje sobie nawrzucać na wyjazdach, a jak już to najsilniejszym ofensywom(tylko 102 od CSKA lub 92 od Realu przekroczyli taką linię). Baskonia dwa tygodnie temu w meczu z Buducnostem u siebie rzuciła raptem 82 punkty, a przecież rywal o wiele łatwiejszy niż dzisiaj. Oczywiście Baskowie mogą mieć dzień konia, albo najzwyczajniej w świecie dojdzie do dogrywki, która pewnie taki typ pogrąży, ale wg mnie taką linię można śmiało próbować, a kurs przyzwoity. Zieloności!
Już możesz zapisać typ na -, gra bez obrony z jednej i drugiej strony
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


21:00



Real Madryt



Zalgiris Kaunas



Typ-2   +++++ Zgodnie z planem.



Kurs-2.6



Buk-Tipster



Na dzisiaj wybrałem tylko 1 mecz który według mnie ma szanse powodzenia.Nie ma co się rozpisywac Real awans pewny a goście jeszcze walczą o czym świadczą ich ostatnie wygrane,i to by było na tyle,typ podyktowany zdrowym rozsądkiem,chyba że Real by chciał koniecznie wygrać to pewnie by wygrał ale wątpię żeby tak bardzo chciał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 16:37 przez trema11



21:00



Real Madryt



Zalgiris Kaunas



Typ-2   +++++ Zgodnie z planem.



Kurs-2.6



Buk-Tipster



Na dzisiaj wybrałem tylko 1 mecz który według mnie ma szanse powodzenia.Nie ma co się rozpisywac Real awans pewny a goście jeszcze walczą o czym świadczą ich ostatnie wygrane,i to by było na tyle,typ podyktowany zdrowym rozsądkiem,chyba że Real by chciał koniecznie wygrać to pewnie by wygrał ale wątpię żeby tak bardzo chciał.


&nbsp;


Ja pójdę w stronę Milanu coś. Tam bardziej wyrównane drużyny. Też myślałem nad zalgirisem i może coś zagram. Może under? 



Glownie wejdę w Milan -1,5/2,45 albo nawet -3,5/2,95 w STS. Efes totalny mecz o pietruszkę, z kolei Milan musi  wygrać. Wiem chcieć, to nie znaczy móc. Możliwe, że Ataman zwiększy rotacje i da pograć innym żeby nikt z ważnych nie doznał kontuzji. I w sumie o efesie jeszcze tylko tyle, że u siebie przegrał z Realem(praktycznie wygrany mecz, ale frajersko zagrali ostatnia kwartę) i CSKA tez się męczyło. Wiec mega mocna drużyna u siębie. Jedynie to, że da pograć innym. A Milan, ma Jamesa,Nunnalyego,Brooks,Tarczewski,Nedovic i ostatnio nawet kuzminkas nie źle gra; ) mogą powalczyć, widzę value w tym typie, jeśli przegrają to koniec marzeń o PO.



 



a Real może jeszcze skoczyć na 2 ; )
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik


Real to moze skoczyc na 2 miejsce w nastepnej edycji Euroligi, bo na pewno nie dzis...Te nowe forum to jest tragedia z tragedi,uz chyba gorzej byc nie moglo :p
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 18:12 przez loveparade



Real to moze skoczyc na 2 miejsce w nastepnej edycji Euroligi, bo na pewno nie dzis...Te nowe forum to jest tragedia z tragedi,uz chyba gorzej byc nie moglo :p


&nbsp;


Z telefonu pisze się tragicznie. Ty chyba pisałeś o tym mi, dwie kolejki temu. W sensie o Realu i walce o 2 miejsce. No i wtedy CSKA się potknęło. Niewykluczone że Baskonia powalczy, bo przy złych układach PO bez nich. A wiadomo finał w kraju Baksów. Wiec nie mów hop ; )
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 19:02 przez loveparade



Ale liczy sie h2h a tu cska wygralo 2 mecze...wiec nie moze byc mowy o zadnym 2 miejscu


&nbsp;


Przepraszam zwracam honor ; ) jutro wszystkie mecze o pietruszkę. Czekam do PO
 
A 0

adamelek13

Użytkownik


Siema, co z olympiakosem? Z baskonia maja lepsze H2h, z zalgirisem nie, natomiast baskonia ma lepsze od zalgirisu. Maja jakieś szanse na awans?
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 08:28 przez adamelek13



Siema, co z olympiakosem? Z baskonia maja lepsze H2h, z zalgirisem nie, natomiast baskonia ma lepsze od zalgirisu. Maja jakieś szanse na awans?


&nbsp;


W Eurolidze już wszystko jest wiadomo. Nie ma już żadnych możliwości. 
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik


Fenerbahce - Maccabi



Fener -9.5 (2.0)



over 165.5 (3.0



Bet365



 



Fener ma już awans z pierwszego miejsca,czeka ich rywalizacja z Żalgirisem w top8. Maccabi już bez szans na awans i w dodatku w poniedziałek czeka ich mecz na wyjeździe z Hapoelem Jerusalem w lidze,czyli odwiecznym ligowym rywalem. Fener ma w niedziele mecz u siebie z Istanbulem BB,drużyna z dołu tabeli więc bez spiny. Ennis,Lauvergne,Sloukas,Vesely,bez nich Turcy muszą znów sobie poradzić. Tydzień temu ograli walczące o awans Milano na ich parkiecie mimo ze mieli zapewniony awans. Dzisiaj własna żywiołowa publika,ostatni mecz fazy grupowej,Maccabi nie grające o nic. To że Fener pokryje to handi jest większa szansa niż kurs wskazuje. Gram do tego over bo dwie o nic nie grające drużyny to może być niezła frajda dla kibiców.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Olympiakos-Darussafaka



Typ-2



Kurs-5.3



Buk-tipster



Mecz o pietruszkę,dla gospodarzy Eroliga stracona,wyniki poniżej oczekiwań,goście zgodnie z planem.Dzisiaj 4 meczy i 4 zdecydowanych faworytów ako na nich to 3.45,inaczej mówiąc można by spokojnie potroić wkład,ale no właśnie zawsze jest jakieś ale,nie chce miśię wierzyć że ktoś tu nie zawali,ja wybrałem ten mecz,może ktoś inny wtopi ale ja gram ten,goście ostatnio lepsza forma,coś tam grają i mogą pokusić się o niespodziankę,a może Grecy tez będą chcieli się obłowic?Czystego sportu już nie ma i różnie moze byc.



Można pograc z handi 10pkt za 1.85 ale ja idę na całość.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik


Fenerbahçe -   Maccabi Electra Tel Aviv 

Typ: Over 157.5 @ 1.87



 



Ostatni mecz i o pietruszke. Wiadomo ze nikt tu nie bedzie bronił i raczej spodziewam sie czystych pozycji rzutowych. Fene w ostatnim meczu tez gralo o pietruszke z Milanem i jak wiemy skonczyło sie mocnym overem. Macabi to druzyna budowana z mysla o eurolidze, wiec oni dzis tego meczu nie odpuszczą i tez beda starali sie wygrac czyli rzucic wiecej od fene
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


19:00



CSKA Moskwa



Baskonia



Typ-H-0.7.5 na 2



Kurs-1.8



Witam,dzisiaj rozpoczynają się Play Offy,główny faworyt obok Fenerbahce podejmuje Baskonie i są w tym meczu faworytem co nikogo pewnie nie dziwi,goście ostatni raz wygrali w Moskwie 06.05.05r i do teraz notują serię 16-stu porażek i dzisiaj pewnie będzie 17-sta,ale uważam że nie dostaną za wysoko,ostanie 4 porażki były w granicach handi

04.04.19EURCSKA MoskwaBaskonia82 : 78
22.02.18EURCSKA MoskwaBaskonia93 : 86
20.04.17EURCSKA MoskwaBaskonia84 : 82
18.04.17EURCSKA MoskwaBaskonia98 : 90



 



Myślę że dla Cska nie będzie miało wielkiego znaczenia iloma pkt wygrają.ważne aby wygrać ten mecz co pewnie tak się stanie,oby tylko nie więcej jak 7 pkt.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


19:15



Anadolu Efes



Barcelona



Typ-2   +++



Kurs-2.5



Buk-Totolotek



Witam tych którzy tu zaglądają,dzisiaj 2 spotkanie tych drużyn,pierwsze to wygrana Efesu 75-68,w tamtym meczu na wyniku zaważyła 1 kwarta wysoko przegrana,liczę że dzisiaj Barca sie zrewanżuje i wygra ten mecz,argumentów jakis specjalnie nie mam ale skoro wczoraj główni faworyci przegrali swoje 2 spotkania to czemu nie może zrobic tego Barcelona.Tu liczy się każdy mecz i nikt tu nie odpuści,myślę że po dzisiajszym meczu stan rywalizacji będzie 1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 13:22 przez trema11


19:15



Anadolu Efes



Barcelona



Typ-2



Kurs-2.5



Buk-Totolotek



Witam tych którzy tu zaglądają,dzisiaj 2 spotkanie tych drużyn,pierwsze to wygrana Efesu 75-68,w tamtym meczu na wyniku zaważyła 1 kwarta wysoko przegrana,liczę że dzisiaj Barca sie zrewanżuje i wygra ten mecz,argumentów jakis specjalnie nie mam ale skoro wczoraj główni faworyci przegrali swoje 2 spotkania to czemu nie może zrobic tego Barcelona.Tu liczy się każdy mecz i nikt tu nie odpuści,myślę że po dzisiajszym meczu stan rywalizacji będzie 1-1.


Ja tu idę w over 161,5/2,47 w fortunie. Ostatnio cegła, myśle że tym razem Barcelona rzuci wiecej. Po wczorajszych meczach ewidentnie widać, że drużyny które przegrały pierwsze mecze poprawiły swoje błędy. Chociaż może trochę faworyci zlekceważyli i w PO już nie tak łatwo dogonić/odrobić. Jak pisałeś w pierwszym meczu Efesowi siadał prawie każdy rzut z dystansu i z półdystansu. Myśle, że dziś będzie podobnie tylko Barcelona się dostosuje i trochę punktów narzucają. Typ na zwycięstwo tez dobry, bo Barcelona to nie ogórki i tam też potrafią rzucać. W ostatnim meczu mimo wszystko zawiódł Kuric, Huertel próbował, ale nie do końca. A co drugiego meczu, to coś później na kryklom. 



 



 



Czarna seria trwa ☹——




 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


EUROPA: Euroleague - Play Offy



20:30



Baskonia



CSKA Moskwa



Typ-under 162,5   Kurs-1.9    +++



 



21:00



Barcelona



Anadolu Efes



Typ-over-156.5 Kurs -1.85   +++



Dzisiaj 3 spotkania w Play Off,w obu meczach stan rywalizacji jest po 1-1.Jeśli chodzi o mecz w Baskonii to spodziewam się zaciętego spotkania z małą ilością pkt jak na te zespoły,w grudniu Baskonia wygrała u siebie 76-73,czy wygra dzisiaj to nie wiem.W Moskwie też szału z punktami nie było bo 164 i 146.



Jeśli chodzi o Barce to powinna to wygrać ale goście napewno postawią twarde warunki a i skuteczność powinna być o wiele wyższa niż w dwóch pierwszych meczach w TURCJI GDZIE MECZE BYŁU BARDZO UNDEROWE BO 143 I 146 PKT. Wiadomo że typowanie overów czy underów jest loteryjne bo to różnie bywa,ja to tak dzisiaj widzę i tak gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom