>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.04.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
gawlak 289

gawlak

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga

Godzina: 19:30

Spotkanie: Sevilla - Alaves

Typ: Sevilla wygra i Poniżej 3.5 bramki

Kurs: 2.11

Bukmacher:  Forbet

Analiza: Na dzisiejsze spotkanie wybrałem mecz hiszpańskiej La Ligi, pomiędzy Sevillą, a Alaves. Obie ekipy w ligowej tabeli dzieli zaledwie jeden punkt i jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście europejskich pucharów. Alaves do miejsca premiowanego możliwością gry w Lidze Mistrzów traci tylko 3 pkt, natomiast Sevilla oczko więcej, czyli 4 pkt. Spodziewam się tutaj bardzo zaciętego pojedynku, przez co powinno paść poniżej 4 bramek. Alaves leży Sevilli na własnym stadionie co widać w meczach bezpośrednich tych drużyn, dlatego na dziś typuje zwycięstwo graczy z Sevilli, którzy skromnie pokonają ekipę gości.



 



✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A

Godzina:21:00

Spotkanie: Atalanta - Bologna

Typ: 02

Kurs: 2.61

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:



Te spotkanie zostało już wcześniej opisane pod kątem goli i faktycznie gole powinny paść,ja jednak idę w stronę gości którzy po 3 ostatnich wygranych będą chcieli podtrzymać tą dobrą passę.Jedni i drudzy mają o co walczyć,ja jednak myślę że większa motywacja będzie po stronie Bologny,skoro wczoraj Empoli potrafiło wygrać z Napoli to i w tym spotkaniu jest to możliwe,czy wygrają to nie wiem ale myślę że nie przegrają.



Powodzenia.



 



⛔100
 
B 0

bielakooos

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga

Godzina: 19:30

Spotkanie: Sevilla - Alaves

Typ: Alaves wygra + under 2.5 

Kurs: 15.50

Bukmacher:  fortuna

Analiza:

Spotkanie niewątpliwie arcyważne dla obu ekip. Sevilla traci tylko jedno oczko do Alaves, co zwiastuje nam piekielnie zacięte widowisko. Bazując na ostatnich wynikach skłaniam się dziś ku zagraniu na Alaves. Czy są faworytem w tym spotkaniu? Z pewnością nie. Jednak potrafią punktować na wyjazdach. Nie rozumiem tak wysokiego kursu na ich zwycięstwo. Oglądałem mecz przeciwko Atletico i tak naprawdę nie odstawali od siepaczy Simeone. Mecz ustawiły dwie szybko strzelone bramki, jedna po strzale między nogami Pacheco, druga to strzał życia Diego Costy. Alaves miało więcej z gry, zdecydowanie brakowało ostatniego podania. Jak na tak żelazną defensywę, jaką śmiało można nazwać Atletico, Alaves zagrało bardzo dobrze i stworzyli sobie ogrom sytuacji. Wynik jest mocno wywindowany, a tak naprawdę Alaves mogło strzelić (nawet powinno) przynajmniej dwie bramki. 

Spodziewam się zaciętego widowiska i jeśli nie wydarzy się tu nic nieprzywidywalnego w postaci czerwonej kartki czy jakiegoś dziwnego karnego to mecz będzie na styku. Poprzednie spotkania między tymi ekipami zawsze kończyły się różnicą jednej bramki (patrząc od sezonu 16/17) i tylko raz pokryły over bramkowy 2,5. 



 



⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń

Godzina: 18:00

Spotkanie: Vakifbank - Novara

Typ: Dokładny wynik: 3-2

Kurs: 6.0

Bukmacher: Forbet

Analiza:



Liga Mistrzyń w siatkówce. Półfinały w tym roku podobnie jak w męskich rozgrywkach odbywają się na zasadzie mecz i rewanż. Lepsza formuła się wydaje chociaż finał to już będzie jedno spotkanie. Drugi półfinał to pojedynek turecko - włoski ( z resztą jak i pierwszy ) tylko tym razem chyba głowny faworyt Vakifbank podejmuje we własnej hali Novare. Gospodynie przegrali ostatnio puchar Turcji, w lidze 2 miejsce po sezonie zasadniczym ale bardzo realne, że to właśnie ta ekipa z Turcji powalczy o zwycięstwo w LM. I nie ma się co dziwić bo skład jest bardzo dobry, do tego oni są zgrani mocno od kilku lat, chociaż wiadomo jakieś roszady ale nie duże co roku są. Znowu Novara nie zachwyca, problemy w poprzedniej rundzie w LM, w lidze włoskiej też sporo przegrywały zawodniczki Novary. Ale w półfinale są jednak i myślę, że szansa na to, że się postawią mocno rywalkom jest duża. Nie zapominajmy to żeńska siatkówka ,a to już znaczy, ze wiele niespodziewanych wydarzeń może się wydarzyć. Co prawda przewaga parkietu będzie ważna dzisiaj bo w Turcji gra się ciężko ale kurs na dokładnywynik3:2 jest zachęcający. Tutaj nie zdziwi mnie tie-break, ale nie będę ukrywał, że również nie zdziwi szybkie 3:0 dla Vakifbanku jednak ja idę po wyższym kursie w stronę dłużśzego meczu.



 



➖ 100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Dyscyplina: ŻużelPremiership Supporters Cup

Godzina: 20:30

Spotkanie: Belle Vue Aces - Peterborough Panters

Typ:  Belle Vue Acces HA -10,5

Kurs: 1,83

Bukmacher:  1xbet

Analiza:

2 spotkanie w ramach Pucharu Premiership Supporters Cup - w 1 spotkaniu drużyna Belle Vue Acces pokonała na torze "Panter" 42:48.



Spodziewam się wysokiej wygranej gospodarzy i uważam, że handicap -10,5 jest do gry, gospodarze muszą zdobyć 51punktów, jeżdząć w gości zdobyli 48 tak więc 



jest spora szansa na zdobycz większą niż 50 punktów.



Belle Vue jak na Angielskie warunki to ma bardzo dobry skład - K.Bjerre oraz Fricke to powinni być liderzy tej drużyny, Bewley powraca po koszmarnej kontuzji, na pozycji 6 i 7 również mają graczy z potencjałem jak Lidsey oraz D.Berge.



Peterborough ma zawodników  słabszych wg mnie i solidnie punktować może tylko Andersen oraz Tungate.



Fricke oraz K.Bjerre w 1 meczu byli bezbłędni, teraz może być podobnie. Peterborough wraca do elity po przerwie.



 



ZWROT
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga

Godzina: 21:30

Spotkanie: Real Sociedad - Betis

Typ: under 5.5 żółtych kartek

Kurs: 1.59

Bukmacher: Betrally

Analiza:



Obie ekipy maja jeszcze szanse na gre w pucharach i na ten moment straty punktowe nie sa duze ale dzisiaj nie o tym.. Ja sprobuje troche inaczej ugryzc ten mecz a mianowicie zagram w nim na kartki. Co najwazniejsze kartki u tego buka sa liczone tylko zolte i tylko jedna bedzie zaliczona zawodnikowi. Kazda druga zolta i w konsekwecji czerwona nie jest przez buka brana pod uwage. Obie druzyny nie zbieraja zbyt wielu kartek i sa raczej mocno underowe. Sociedad zajmuje pod tym wzgledem 6 miejsce w LaLiga a Betis 7. Mniej kartek zbieraja tylko Barcelona, Real Madryt, Girona, Eibar i Celta. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic w tym meczu az 6 zoltych kartek tym bardziej, ze sedzia meczu bedzie underowy David Medie Jimenez ze srednia 4.38 zoltka na mecz. Do tego z powodu kontuzji nie zagra Illarramendi czyli jeden z glownych kartkowiczow w druzynie gospodarzy. Mimo, ze obie druzyny walcza o gre w pucharach to mam taka czutke, ze w tym meczu jakos kosic mega sie nie beda. Ja sobie sprobuje zagrac takie cos. Powodzenia.



 



✅59
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik


Dyscyplina: Koszykówka - Holandia

Godzina: 20:00

Spotkanie: Den Bosch - Groningen 

Typ:  Groningen 

Kurs: 4.25

Bukmacher:  unibet

Analiza:



Od razu mówię, że gram czyste zwycięstwo co jest bardzo ryzykowne. Sam od siebie polecam bardziej jakieś Handi w stronę gości, bo kursy są śmieszne. Zresztą same kursy spadają na korzyść gości co już wskazuje, że pierwotnie doszło do pomyłki. Goście wygrywali ligę holenderską w sezonach 2013, 2015,2016,2017. Są to aktualni mistrzowie, którzy naprawdę mogą pokonać każdego w tej lidze, a słaba dyspozycja brała się z udziału w Pucharach Europejskich z których odpadli w 1/8. Teraz będą walczyć o jak najlepsze miejsce w PO. Zaczynają już dziś i jadą do drużyny zajmującej 3 miejsce, czyli do drużyny, która jest na ten moment "lepszym" sąsiadem z tabeli. Groningen może nawet wygrać to spotkanie, dlatego też w to zaryzykuję. Od października grali ze sobą pięciokrotnie, Groningen wygrało 3 mecze i poniosło 2 porażki (jedna to był rewanż w pucharze i pierwszy mecz 87-44 dla dzisiejszych gości, mogli odpuścić), a druga 73-65. Spodziewam się zaciętego meczu ze zwycięstwem gości :)



 



⛔100



 
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League

Godzina: 20:00

Spotkanie: FC Luzern (5) - BSC Young Boys (1)

Typ: Over 4,5 bramki

Kurs: 4.00

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:




 



Jedziemy do Szwajcarii na świetne spotkanie gdzie gospodarze będą walczyć o 3 punkty z aktualnym hegemonem tej ligi który przegrał tylko raz na 26 meczy.



Czemu to spotkanie jest ważne dla gospodarzy i dlaczego będzie tutaj overowo?



FC Luzern walczy o 4 miejsce które daje szanse na gre w europejskich pucharach -  w których jest dobry pieniądz.



Spójrzmy na tabele - mamy tam ok. 5 drużyn które są wstanie zawalaczyć i co najważniejsze wszyscy mają prawie tyle samo punktów więc każdy punkt jest na wage złota.  Wiadomo będzie stres! A co gorsze -  przyjeżdza do nich drużyna która nie ma litości dla nikogo i strzela na potęge (70bramek). Wysuwa nam sie niemal równanie matematyczne w którym wynik to duża ilość bramek bo tam gdzie stres to tam i błędy a własnie te drużyna gości wykorzystuję jak nikt inny w tej lidze. 



Spójrzmy na Head - 2 - Head obu drużyn:




 



 



 



 



Obie drużyny lubią grać otwarty futbol i na taki dzisiaj liczę, szczególnie że BSC Young Boys już nic nie musi bo ma przewagę 18 punktów nad drugim Baselem który w dodatku ma rozegrany jeden mecz więcej. 



Spójrzmy na tabele:

1BSC Young Boys26692231702545
2FC Basel27511494513813
3FC Thun26381088504010
4FC Zürich273389103539-4
5FC Luzern2633103133945-6
6FC Lugano273271193740-3
7St. Gallen273295133949-10
8FC Sion252985123740-3
9Neuchâtel Xamax272668133655-19
10Grasshoppers262055162548


-23



 



 



 



 



 



 



 



 



ZWROT
 
S 6,8K

silo

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń

Godzina: 18:00

Spotkanie: Vakifbank - Novara

Typ: Novara

Kurs: 3,95

Bukmacher: efortuna

Analiza:



Zgadzam się z kolegą wyżej, który opisywał to samo zdarzenie typując dokładny wynik. Jest to kobieca siatkówka i w meczach tego sortu zdarzają się niespodzianki. Oczywiste jest to, że faworytem są tutaj gospodynie grając na swoim gorącym terenie, jednak myślę, że bukmacherzy mocno popłynęli z kursami na Novarę. To jest klasowa ekipa, która mimo tego, że wpadła aktualnie w lekki dołek, to napewno jest w stanie postawić trudne warunki każdej drużynie.



Drugie miejsce w lidze i ostatnie mecze mocno w kratkę, jednak Liga Mistrzów to całkiem inny szczebel i pokładam ogromną nadzieję, że Novara da tutaj z siebie 200 %.



Bardzo jestem ciekawy, jak będzie wyglądało to spokanie jednak po takim kursie zaryzykuję i posatwię na to jakieś środki.



Liczę tutaj na niespodziankę i zwycięstwo przyjezdnych.



Powodzenia i pozdrawiam.



 



➕ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania



Godzina: 19.30



Spotkanie: Sevilla- Alaves



Typ: X



Kurs: 4,90



BukmacherFortuna



Analiza:



Widzę, że wśród forumowych typerów ten mecz wzbudza spore zainteresowanie, a ponieważ ja wahałem się nad kokursowym typem między dwoma zdarzeniami, włącze się w zabawę z typem na remis w tym spotkaniu. Jak tutaj już pisano, mecz zapowiada się na wyrównany i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy, pomimo, że bukmacherzy za pewniaka wskazują gospodarzy. Tak, to prawda że dzisiejszy rywal im "leży", jak to napisał jeden z kolegów wyżej, jednak większość meczów została rozegrana ponad 10 lat temu. W ostatnich 3 latach zagrali ze sobą 5 razy i nigdy nie padł wynik różnicą większą niż jednego gola. W lutym tego roku, w Alaves, było 1:1. Owszem, w delegacji dzisiejsi goście w tym sezonie zapadli mi w pamięci jako bardziej pogubieni, ale od 3 spotkań jakby odbudowali się w tym aspekcie i 2 razy wygrali a raz zremisowali. Sewilla ostatni mecz przegrała z Valencią, ale trzeba przyznać że w meczu miała przewagę. Myślę, że dzisiaj układ jest idealny, aby znowu gospodarze prowadzili grę, mieli przewagę w posiadaniu piłki i sytuacji, a goście nastawili się na grę z kontry. Przewiduję wynik 1-1, a naprawdę wysoki kurs do postawienia remisu zachęca mnie dodatkowo. 



⛔100
 
A 144

askania

Użytkownik


Dyscyplina: TENIS WTA CHARLESTON



Godzina: 18:25



Spotkanie: Maria Sakkari - Kiki Bertens



Typ: Sakkari



Kurs: 4,90



Bukmacher: forbet



 



Typ na szybko bo mecz powinien się niedługo rozpocząć. Sakkari wta50 Bertens wta6. Niby walka dawida z goliatem, ale dla mnie ten mecz nie jest taki oczywisty. Sakkari jest silna, sprawna dla mnie to taki Nadal wśród kobiet dobrze się czuje na ziemi. Bertens to wieżowiec który nie jest taki mobilny.  H2h na ziemi jedno po jednym zwycięstwie dla każdej. Jak dla mnie dysproporcja kursów zbyt duża. Uważam że Sakkari wygra sprytem zwinnością i kondycją. Powodzenia.



 



✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga



Godzinna: 21:30



Spotkanie: Real Sociedad – Betis Sevilla



Typ: over 3.5



Kurs: 3.95



Bukmacher: unibet



Analiza:



Obie ekipy nie mają ostatnio dobrego czasu, było blisko nawet walki o Ligę Mistrzów, ale ostatnio obie ekipy pogubione i straciły mnóstwo punktów, oddaliły się także szanse na grę w jakikolwiek pucharach. Tak jak wczoraj dla mnie ten mecz ma taki sam charakter jak Huesca – Vigo gdzie kto nie wygra odpada dlatego ten mecz z szybką bramką powinien się zrobić bardzo otwarty widowiskiem a na pewno obie ekipy należą do tych co świetnie czują się w kontrach, mają mnóstwo indywidualności i grają wysoką obroną.



Sociedad u siebie szczególnie był zawsze ekipą mega wymagającym dla każdego, na pewno to nie jest teren gdzie gospodarze skupiają się na murowaniu u nudnej grze, chcą dawać kibicom radość nie tylko zdobywając punkty ale grają fajną piłkę.  Są bezpieczni a puchary po trzeba też przypomnieć fatalnym początku sezonu byłyby czymś dodatkowym tak więc żadnego ryzyka w tym meczu nie ma dlatego stawiam na bardzo ofensywne Real.



Betis chyba najbardziej się pogubił w ostatnim czasie, zatracili gdzieś swoją pasję, szybkość w ataku ale nadal wierze ze są wstanie się przebudzić w tym aspekcie bo są indywidualności i pomysł. W najlepszej wersji tych wariantów w ataku mieli całe mnóstwo. Dla nich ten mecz to „must win” i tak do tego podejdą. Wspomniałem że to trochę taki mecz pucharowy gdzie ktoś tutaj będzie gonił i w tym sezonie na tym stadionie taki mecz się odbył i zakończył się wynikiem 2:2, a ostatnie ligowe spotkanie tych ekip to remis 4:4



 



⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia

Godzina: 20:45

Spotkanie:  Feyenoord - Heerenveen

Typ: poniżej 2,5

Kurs: 3,75

Bukmacher: LVBet




 



Tutaj idę mocno pod prąd. Nie dość że Holandia, którą traktuję jako ligę overową, to jeszcze spotkanie ekip, ze średnią powyżej 4 i blisko 3,5 gola w meczu. Jednak czasami zarzają się niespodzianki i mimo przewidywań, że będzie sporo bramek wynik oscyluje wokoło 1 lub dwóch goli. Tak też liczę,że będzie dziś. Gospodarze w fatalnej dyspozycji w ostatnich 7 meczach 4 porażki, 2 remisy i zwycięstwo. Wśród tych spotkań 3 mecze z mniej niż 2,5 gola. Goście wręcz przeciwnie ostatnio 5 zwycięstw remis i porażka i tylko 1 mecz underowy. Mimo wszystko czuję, że Feyenoord u siebie będzie się męczył  i da radę wygrać, ale w niskim stosunku z małą liczbą bramek 1 lub 2 do zera.



 



✅275
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik


Tenis WTA Charelestone



Dziwna zielona utwardzoną nawierzchnia ziemia. 



Godzina 20.00



Spotkanie: C. Wozniacka - M.Buzarnescu



Typ ilość setów over 2.5



Kurs 2.75 



Unibet.



KAROLINKA W SWOJEJ DOBREJ FORMIE WCZORAJ POKONAŁA Zygmunta 2:0 lekko łatwo i przyjemnie.Z Michaelą spotkała się 2 razy na hardzie z obu spotkań wyszła zwycięsko po 2:0.



Michaela od dość dawna szuka formy ale w ostatnim meczu z Davies wyglądało że złapała wiatr w żagle. MAM NADZIEJĘ ŻE STARCZY TEGO WIATRU NA WIĘCEJ NIŻ JEDEN MECZ I NA WIĘCEJ NIŻ 2 SETY Z KAROLINĄ.TYP CIUT ZYCZENIOWY WIĘC SPOKOJNA STAWKA ZA CIUT jeszcze spokojniejszą zagram na 2:1 dla dunki.



KAROLINA WCZORAJ  W MECZU Z ZIGEMUND SPRAWIAŁA WRAŻENIE ZNUDZONEJ I MYŚLĘ ŻE JEŻELI RUMUNKA DZISIAJ POSTAWI WYŻEJ POPRZECZKĘ MOŻEMY OBEJRZEĆ ŁADNY MECZ.



OBY TRZYSETOWY.



 



✅175
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga

Godzina: 20:30

Spotkanie: Leganes - Valladolid

Typ: over 2.5 gola

Kurs: 2.83

Bukmacher: 1xbet

Analiza:



Bardzo wysoki kurs zaproponowany dziś przez bukmacherów w powyższym meczu. Średnia goli w meczach Leganes w lidze wynosi 2.17, a Valladolid 2.21, co nie pokrywa mojego dzisiejszego progu. Ostatnio jednak powyższy over obie drużyny pokrywają w lidze średnio, co drugi mecz, także myślę że warto pójść w ten bet. Nie wydaje mi się, że gości zadowoli remis, gdyż walczą oni o utrzymanie i muszą grać o pełną pulę, co może otworzyć drogę do bramki obu drużynom, a szczególnie dobrze grającemu w kontrze Leganes i na nich ostatecznie stawiam w tym pojedynku, dużo większe szanse na powodzenie będą, jeśli padnie bramka w pierwszej części gry. Typuję 3-1 dla gospodarzy.



 



⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A

Godzina: 21:00

Spotkanie: Atalanta - Bologna

Typ: powyżej 29 fauli (29 zwrot)

Kurs: 2,0

Bukmacher: etoto

Analiza:



Niezrażony niepowodzeniami związanymi z ligą hiszpańską przerzucam się na ligę włoską. Obie ekipy grają o odmienne cele, gospodarze walczą o start w pucharach, mają nawet szanse na udział w LM, obecnie tylko 4 pkt straty do Milanu i przy wygranej dzisiaj doskocza już tylko na 1 punkcik. Goście obecnie na 18 miejscu a więc spadkowym ale strata do bezpiecznego miejsca to tylo 1pkt. Bologna notuje serię 3 zwycięstw z rzędu, widać forma zwyżkowa jest i Atalanta nie będzie miała dzisiaj łatwo mimo, że od 4 spotkań nie przegrała (3-1-0). Liczę na zacięte i przy tym twarde spotkanie gdzie żadna z drużyn łatwo pola nie podda i zrobi wszystko aby przybliżyć się do osiągnięcia swojego celu.



 



⛔100
 
gamen0 165,3K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – Primera Division



Godzina: 21:30



Spotkanie: Real Sociedad – Real Betis



Typ: X2



Kurs: 1,67



Bukmacher: efortuna



Analiza:



Analiza: Dzisiaj o godzinie  21:30 odbędzie się spotkanie w Hiszpańskiej Primera Division pomiędzy zespołami Real Sociedad i Real Betis.  Gospodarze z dorobkiem 37 punktów plasują się na 11 pozycji w Ligowej Tabeli, natomiast goście z dorobkiem 40 punktów zajmują 9 pozycję. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i to oni są drużyną która musi zagrać otwarcie w dzisiejszym spotkaniu i z pewnością zrobią wszystko aby zdobyć dzisiaj komplet punktów, ponieważ walczą z dzisiejszym rywalem o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że goście powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Betis, który będzie dyktował warunki gry, jednak Real Sociedad z kontry z pewnością strzeli jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:2



 



⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik


Dyscyplina: WTA charleston



Godzina:22:40



Spotkanie: J.Ostapenko - M.Keys



Typ: Ostapenko win



Kurs: 2.51



Bukmacher:  Fortuna



Nazwa bukmachera: Fortuna



Analiza:



Ostapenko jest lepsza zawodniczka na kortach ziemnych. Madison Keys już dawno nie gra na miarę swoich możliwości i kuleje jej mocarny forehand. Ostapenko,mimo problemów z serwisem nadal jest świetna w kwestii wymian i ona będzie dążyć do przejęcia inicjatywy. O ile łotyszka utrzyma piłkę w korcie to widzę gładkie zwycięstwo, ponieważ Keys będzie sporo wyrzucać.



 



⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom